А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот 8 » 18 окт 2014, 17:08

Говоря общо, не конкретно за Хитлер. За Хитлер ви е примера. Той и от гледна точка на арабите е бил полезен, поизтребил една част от злото за тях в бъдеще.
Мисълта основно беше, че коня с глупави аргументи защитава неадекватните сини перковци по трибуните, а ти от Столипиново пък въобще не си стигнал и до там да го разбереш щом си се хвана конкретно за Хитлер и конкретно за България приноса му.

Комунистите ги няма отдавна. Само Весито ги вижда в настоящето.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Христолов » 18 окт 2014, 17:33

давай подходящи примери, галош, не ми мънкай сега. от толкова личности как пък него избра. все другите виновни че не ти разбрали гениалните замисли.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот 8 » 18 окт 2014, 17:44

Боже господи, аман от триданти във форума. Все не разбрали, все щуротии говорят и удивително съвсем "случайно" глупостта е в едно направление.........глупавото.

Не вярвах да си толкова прост. Защо според теб хванах за пример Хитлер? Ами прочети няколко реда по-горе, предния на моя пост. Очевидно говоря във връзка с темата (не съм хамав като теб) и не ръся някакви отнесени неща, които да нямат връзка с преди написаните неща.

Мънкал съм, давал съм неподходящи примери. Сякаш аз съм въвел темата Хитлер. Вече не е и смешно това с обратните неща и да изглежда като оригинална шега. Тъпо а, а пишещия е глупак щом явно сериозно си го мисли.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот VILIO » 18 окт 2014, 18:02

Значи за кое не е прав, Жорката? Че наказанието не е правилно ли? Че на Левски им правят компромиси за расизъм постоянно? Според ме е напълно прав.
Това дали е не са тъпи тези правила за расизма и наказанията за расизъм е отделна тема!
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Al » 18 окт 2014, 18:52

Почти перфектен ден за мен. Левски и Арсенал не загубиха мачовете си, за разлика от Дортмунд. :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 18 окт 2014, 19:33

bat_jori написа: Stinkata- на кои фенове ,ти лично ли ги познаваш .от сектор Г като се чуват обиди към вашият клуб примерно -това позиция на определени хора ли е или на всички като цяло?

Ти самата позиция разбираш ли??? Какво изразява този плакат, според теб...
ИзображениеИзображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот ludyakon » 18 окт 2014, 20:51

bat_jori написа:ludyakon -стадиона ,спортна зала не са места да се изразяват тези симпатии.

Жоре,отново се изАкваш неподготвен. Точно обществените мероприятия където има много хора са места да си изразиш мнението и вероятността да го забележат е по-голяма. Не говоря за съдържанието на посланията,а по принцип. За теб съм сигурен че само си псуваш у вас пред телевизора и си мислиш ,че нещо променяш. Ако въобще можеш да мислиш. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот ludyakon » 18 окт 2014, 21:02

8 написа:Мисълта основно беше, че коня с глупави аргументи защитава неадекватните сини перковци по трибуните

И на теб ли трябва да обяснявам ,че не защитавам никого от сектор "Б". Защитавам правото на всеки човек да изразява свободно своето мнение.От омразата ти към софиянци дето взимат бизнеса в провинцията,или каквото там беше го написал не може да се сдържиш да не кажеш поредната простотия. :oops: :oops: :oops: Срам ме е за теб ,макар че ако се срещнем за добър ден ще ти шибна един шамар па после може да подам ръка да се запознаем. Тъпук :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот VILIO » 19 окт 2014, 13:37

Каузата са толкова специални,че им изместиха мача на ЦСКА в петък и ще имат цели 5 дни да се подготвят за Ливърпул като домакини. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот bat_jori » 19 окт 2014, 17:51

Stinkata написа:
bat_jori написа: Stinkata- на кои фенове ,ти лично ли ги познаваш .от сектор Г като се чуват обиди към вашият клуб примерно -това позиция на определени хора ли е или на всички като цяло?

Ти самата позиция разбираш ли??? Какво изразява този плакат, според теб...

не съм син ентелектуалец ,за да я разбера .
Нахлуването на "бултрасите" на стадион "Локомотив"
сигурно и това е позиция -която аз не разбирам .
Последна промяна от bat_jori на 19 окт 2014, 18:03, променено общо 2 пъти.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот bat_jori » 19 окт 2014, 17:58

ludyakon написа:
bat_jori написа:ludyakon -стадиона ,спортна зала не са места да се изразяват тези симпатии.

Жоре,отново се изАкваш неподготвен. Точно обществените мероприятия където има много хора са места да си изразиш мнението и вероятността да го забележат е по-голяма. Не говоря за съдържанието на посланията,а по принцип. За теб съм сигурен че само си псуваш у вас пред телевизора и си мислиш ,че нещо променяш. Ако въобще можеш да мислиш. :qipbl: :qipbl: :qipbl:

да не мога да мисля ,ти изразяваш позиция в сектор Б,но никой не излиза и казва кончето и пенчо парадират за това и онова , а сектор Б .като искаш да изразиш позиция излизаш на улицата или на площада ,албанците каква позиция изразиха онзи ден ?ами Нахлуването на "бултрасите" на стадион "Локомотив"това какво мнение изразява.На стадиона всеки ли изразява позицията на 2-3-ма ,вчера сектор А ви псувахме -около мен 3-ма си траеха,ама никой не ги отрази в медиите колко са коректни.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 19 окт 2014, 18:15

Виждам, че доста неща не разбираш... което не ти пречи да ги коментираш...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот 8 » 19 окт 2014, 18:22

ludyakon написа:
8 написа:Мисълта основно беше, че коня с глупави аргументи защитава неадекватните сини перковци по трибуните

И на теб ли трябва да обяснявам ,че не защитавам никого от сектор "Б". Защитавам правото на всеки човек да изразява свободно своето мнение.


Нямаш такова неприкосновено право. За някои неща си има ограничения. По твоята логика държави не трябва да съществуват. Те имат закони, норми, ограничителни неща са това. Най-добре е всеки да я кара свободно и да прави каквото иска.

Не мога да защитя например свободното ти право да убиваш по улиците. Съжалявам, но налагам върху това ограничителен режим колкото и да ти е неприятно. Аналогично някои организации които възприемат расизма за подобно нещо не допускат "правото" на сини фенове да изразяват свободно убежденията си. Няма демокрация. Поне не и в такъв вариант като твоя нищо че прилежно ми обясни, нищо че ще ми удариш шамар като се видим.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот Stinkata » 20 окт 2014, 10:44

8 написа:
ludyakon написа:Защитавам правото на всеки човек да изразява свободно своето мнение.


Нямаш такова неприкосновено право. За някои неща си има ограничения. По твоята логика държави не трябва да съществуват. Те имат закони, норми, ограничителни неща са това. Най-добре е всеки да я кара свободно и да прави каквото иска.

Не мога да защитя например свободното ти право да убиваш по улиците. ......


Има такова право и то се нарича "Свобода на словото". За първи път чувам някъде да има право да убиваш по улиците... Едва ли има такова право. Много ти "издиша" мнението...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група - сезон 2014/15 ... или старата песен на нов глас ..

Мнениеот 8 » 20 окт 2014, 13:39

Говориш глупости. Като ти е толкова удобно и оприличаваш като свобода на словото апела към расизъм, а не към действието, приеми и моя пример аналогично, искам да издигам плакати с надписи "кажете ДА на убийствата". И аз като сините фенове не извършвам действието и аз искам "само" свобода на словото, да си изразя моето скромно мнение.

По твоята шантава логика всеки може да си дрънка в ефира на телевизията следобед как ще изпраска някоя путка....свобода на словото.

Има неща като общоприети норми на обществото, които се спазват и пред които бледнеят индивидуалните свободи. САЩ защитаваха обратното до 11 септември 2001. След атентатите и те приеха логичното, по-добре накърняване на някои индивидуални свободи, като например те обработват много повече през летищата, за сметка на по-голяма сигурност за цялото (нацията).

Винаги можеш в наистина демократичните общества да изразиш все пак индивидуална идея, която наистина искаш да изкажеш, ако не директно, то със завоалирани думи, но има начини. Когато нещо е забранено то е защото е категорично прието от обществото като неприемливо, в това число попада и насилието на расова основа. Няма как да вървят глупостите ти за свобода на словото само за сините фенове само защото ти си един от тях.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта