ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 28 фев 2016, 07:30

Delija написа:
Blue написа:От цитираното от теб е видно, кой, кой е днес и кой на кого дава хляб :qipag: Пиши си, не ме бъркаш :qipap:


Ами, ОК, щом смяташ, че разни простовати момченца са уредили на работа шефчета от ДС, нека е така. Тия момченца ей така забогатяха, понеже пращят от акъл всичките, и покровителството от държавата сами си го направиха, не им го е уредил някой ДС шеф.
Прочети какъв цитат сам си дал и пак заповядай да коментираме.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 28 фев 2016, 21:56

Blue написа:Не падат от небето, а от спонсори, акционери, собствени приходи и прочее.


Собствени приходи. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Левски не продава играчи, стадионът му в 90% от мачовете зее празен, в Европа от 3 години не е играл ...... заклевам се, ебати приходите имате. :qipbj: :qipbj:

А спонсорите за 6 месеца сто на сто не вадят и 1/3-та от тази сума, тъй че не ми пробутвай тези евтини демагогии, всички се досещаме Кой осигурява милионите, които изведнъж потекоха на Герена. :wink:

Blue написа:Колкото до комунистите.Ами освен, че имате по-дълъг стаж с тях, то сте и създадени от тях - по съветски модел и образец!Клонинг на московското це ес ка #-o


Не, нямаме по-дълъг стаж .... Левски е комунистически отбор още от 1944-а, тоест 4 години преди да бъде създаден ЦСКА.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 28 фев 2016, 21:58

Blue написа:Прочети какъв цитат сам си дал и пак заповядай да коментираме.


Аз знам какво съм дал, друг въпрос е как ти четеш Евангелието .... :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 29 фев 2016, 16:09

Delija написа:
Blue написа:Не падат от небето, а от спонсори, акционери, собствени приходи и прочее.


Собствени приходи. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Левски не продава играчи, стадионът му в 90% от мачовете зее празен, в Европа от 3 години не е играл ...... заклевам се, ебати приходите имате. :qipbj: :qipbj:

А спонсорите за 6 месеца сто на сто не вадят и 1/3-та от тази сума, тъй че не ми пробутвай тези евтини демагогии, всички се досещаме Кой осигурява милионите, които изведнъж потекоха на Герена. :wink:

Blue написа:Колкото до комунистите.Ами освен, че имате по-дълъг стаж с тях, то сте и създадени от тях - по съветски модел и образец!Клонинг на московското це ес ка #-o


Не, нямаме по-дълъг стаж .... Левски е комунистически отбор още от 1944-а, тоест 4 години преди да бъде създаден ЦСКА.

Т.к. пак се намесва КОЙ в темата, та да си задам въпроса, на който така и не намери желание да отговориш:

Интересно защо КОЙ бил спрял да дава пари?Какво му пречи на КОЙ да дава пари по всяко време?Дай да ти видим и по този въпрос малоумната логика?


После ще продължа по другото!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 29 фев 2016, 16:12

Delija написа:
Blue написа:Прочети какъв цитат сам си дал и пак заповядай да коментираме.


Аз знам какво съм дал, друг въпрос е как ти четеш Евангелието .... :qipag:


Написано е ясно и точно, какво се е случило.След идването на Костов, въпросното могъщо лице подвива опашка и започва работа в една от фирмите на Гигов.Явно там и приключва славната му кариера на играч :mrgreen:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 29 фев 2016, 18:50

Хората от ДС, ако не си разбрал още, дърпаха/дърпат конците в сянка, на хартия няма да ги видиш на някакви значими позиции .... както и Доган сега, на хартия е никой, почетен председател на ДПС, ама всички знаем кой управлява ДПС, нали ??! Не са май тези, които по документи се водят шефчета ?!

Жалко, че трябва да ти обяснявам елементарни неща - морето не е само това, което виждаш на повърхността. Напротив, същинските процеси се случват под нея.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 29 фев 2016, 19:24

Delija написа:Хората от ДС, ако не си разбрал още, дърпаха/дърпат конците в сянка, на хартия няма да ги видиш на някакви значими позиции .... както и Доган сега, на хартия е никой, почетен председател на ДПС, ама всички знаем кой управлява ДПС, нали ??! Не са май тези, които по документи се водят шефчета ?!

Жалко, че трябва да ти обяснявам елементарни неща - морето не е само това, което виждаш на повърхността. Напротив, същинските процеси се случват под нея.
Хората в ДС дърпаха активно конците преди 20-на години.Сега повечето от тях най-много да му дръпнат някоя следобедна дрямка.

Примерът ти с Доган пък съвсем не е на място.

И нещо пак забрави да отговориш на този така неудобен въпрос:

Интересно защо КОЙ бил спрял да дава пари?Какво му пречи на КОЙ да дава пари по всяко време?Дай да ти видим и по този въпрос малоумната логика?


:qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 01 мар 2016, 01:17

Blue написа:хората в ДС дърпаха активно конците преди 20-на години.Сега повечето от тях най-много да му дръпнат някоя следобедна дрямка.


Нали, затова синовете им, като "адвокат" Александър Ангелов, например, са "мастити бизнесмени" .... просто случайно съвпадение, няма общо с бащите им ....

Blue написа:Примерът ти с Доган пък съвсем не е на място.


Айде бе .... щото е неудобен, нали ?! Показва реалността. Не това на хартия. :wink:

Blue написа:И нещо пак забрави да отговориш на този така неудобен въпрос:



85 пъти отговорих на това, вече се уморих и, ако не помниш, ти написах, че спирам, няма смисъл да пиша едни и същи неща по 100 пъти, Блу писател, не читател.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 01 мар 2016, 23:16

Delija написа:
Blue написа:И нещо пак забрави да отговориш на този така неудобен въпрос:



85 пъти отговорих на това, вече се уморих и, ако не помниш, ти написах, че спирам, няма смисъл да пиша едни и същи неща по 100 пъти, Блу писател, не читател.
О, така ли?Как пък нито веднъж не го видях :qipag:
Нека попитам пак:

Интересно защо КОЙ бил спрял да дава пари?Какво му пречи на КОЙ да дава пари по всяко време?Дай да ти видим и по този въпрос малоумната логика?



И като ги гледам например синовете на Живков, Балев, Луканов и т.н. какви бизнесмени са... :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 02 мар 2016, 00:00

Не си видял .... ти все не виждаш, затова и въртим с месеци едни и същи въпроси и отговори, като луди. На мен ми омръзна да ти отговарям и след два дена наново да ме питаш същите неща.

Вярвай в каквото си щеш, милионите потекоха на Герена, Иво Тонев е ГЕРБ-аджия, "адвокат" Ал. Ангелов е син на шеф от ДС и дясна ръка на Делян Пеевски, това са фактите ..... да си ги тълкува всеки както иска.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Stinkata » 02 мар 2016, 11:42

http://www.novsport.com/news1854931_1003.html

При проверката се установило, че всички трофеи в музея на клуба се водят държавна соб­ственост и няма как да се опишат.

Какво ще припознавате, бе?!?!
:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 02 мар 2016, 15:57

Delija написа:Не си видял .... ти все не виждаш, затова и въртим с месеци едни и същи въпроси и отговори, като луди. На мен ми омръзна да ти отговарям и след два дена наново да ме питаш същите неща.

Вярвай в каквото си щеш, милионите потекоха на Герена, Иво Тонев е ГЕРБ-аджия, "адвокат" Ал. Ангелов е син на шеф от ДС и дясна ръка на Делян Пеевски, това са фактите ..... да си ги тълкува всеки както иска.
Нека попитам пак:

Интересно защо КОЙ бил спрял да дава пари?Какво му пречи на КОЙ да дава пари по всяко време?Дай да ти видим и по този въпрос малоумната логика?

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Stinkata » 21 мар 2016, 12:05

http://www.novsport.com/news1877411_1003.html
Британски букмейкър ще налее 1 милион лева в Левски



Секунди, преди новият спонсор на Левски да бъде осигурен....
Изображение

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот bat_jori » 21 мар 2016, 13:17

Значи това е начинът - даваш пари на Левски и се надяваш да ти се уреди въпросът:
"Компанията получи лиценз за територията на България през август миналата година, но административни пречки спират до момента дейността ѝ у нас. Въпреки това от Bet365 заявяват сериозен интерес за развитие на нашия пазар".

О,чудо виж ти как се решавали пречките :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 21 мар 2016, 13:37

Ех, защо, докато ГЕРБ беше опозиция година и нещо, нямаше такъв наплив от спонсори към Левски ....... все случайни съвпадения ....


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron