А група сезон 2013-2014 Плейофи

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот nacho » 01 май 2014, 21:09

bat_jori написа:
nacho написа:
bat_jori написа:няма и да има скоро.затова какво се изхвърля от лудогорец да се прибира на всяка цена.
ти г-н Стоев си гледай :qipbo:

той е лесен записа си победи доста -не са над мура ,ама пак са отбори.
записал той,дойде наготово и записал :qipbl:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот nacho » 01 май 2014, 21:28

sasho_1989 написа:Финал с тенденция за трофей :qipae: :qipae: :qipae:

3 поредни Х-са с г-н Стоев....Тройчо гол срещу стоевата чета кога? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ти остави Стойчо ами Мърито кво ше го правите,биг боса произнесе ли се? :qipbo: Или като има тенденция за трофей вече не е продажния Каун? :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 01 май 2014, 22:12

bat_jori написа:ти си по -драми и величаенето на тройчо .защо не продължаваш неговият вой срещу неманя ,сватбаря и глобалното затопляне.Капитана го каза много ясно ,ама ти няма как да го разбереш за тебе всичко е парички.Обясни тактика на твоя любимец вчера ?


Ей Богу .... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А тактиката ти я обясних - за без пари, това ще е тактиката. ЦСКА не пазарува играчи от Холандия и Румъния за милиони, ЦСКА няма пари дори за нападателчето на Стара Загора.

Това са реалностите и аз се съобразявам с тях и си подкрепям отбора. А ти .... ти си пълна путка.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 02 май 2014, 01:43

Delija написа:Това са реалностите и аз се съобразявам с тях и си подкрепям отбора.


Което си е вярно си е вярно.

Delija написа:мен не ме ебе това, че веднъж или два пъти Юнайтед ще пропусне ШЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 02 май 2014, 09:40

Неманя Милисавлевич е пред напускане на стадион "Българска армия"

те така действа големият треньор,друго си е да докараш някой португалски галфон-колко е къса паметта на тройката.Отбора на хиляда процента ,треньора на нула.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 02 май 2014, 13:39

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов защити футболиста на отбора Неманя Милисавлевич, с който наш всекидневник се опитва да внесе напрежение в съблекалнята на отбора.

Ето какво написа Младенов:

"За пореден път в медийното пространство се роди огромна спекулация, свързана с ЦСКА и мен. Бил съм сложил Неманя Милисавлевич в черния списък. Каква глупост! Неманя е един от най-добрите футболисти на ЦСКА. Изигра страхотен сезон и една грешка не би могла да развали впечатленията от това момче, което дойде да помогне на клуба ни в толкова тежък момент.

Вярно е, че Милисавлевич сбърка срещу Лудогорец. Той се ядосваше повече от всички. Грешката му ще го направи още по-силен! Настоявах много Неманя да подпише нов договор с ЦСКА. Той го направи, защото вече е част от нашата кауза."

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 02 май 2014, 17:34

Стойчо Младенов: Болката в Левски е причинена основно от ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов коментира на личния си сайт 100-годишния юбилей на вечния съперник на "червените" - Левски. Болката в Левски е основно причинена от ЦСКА", вярва Младенов и нарича себе си "горд Тройчо". Ето какво сподели наставникът на "армейците", който този сезон изведе ЦСКА до цели 4 победи срещу "сините": "Около числото 100 винаги има особена аура. Вероятно не съм се замислял сериозно върху това. Така беше доскоро. Миналото лято слушах всеки ден как всички, свързани с „Левски“ повтаряха и повтаряха „Сто, сто, сто...“ И втората дума в устата им беше злорадстването срещу ЦСКА. Мечтаеха именно в сезона на стотния им юбилей да го няма вечния съперник. Чувствах се зле. Без „Левски“ ЦСКА не може. Така е и обратното. Но тогава числото 100 не ме интересуваше. Исках, живях, борих се за едно едничко нещо – ЦСКА да съществува. Оттогава минаха точно девет месеца. В техния край разбрах истински каква е магията на числото. Спечелих стотната си победа в „А“ група именно срещу „Левски“ именно с ЦСКА. Фактът е неоспорим. Болката в „Левски“ е основно причинена от ЦСКА. Два пъти моят отбор им вкара три гола, включително на стотната ми победа. Нали заради три гола ме кръстиха Тройчо преди 12 години. Да, опитваха се да ме обиждат и чернят години наред, но Господ гледа. Затова сега съм горд Тройчо. И тук не е толкова важен един или два мача. За нашия 60-и юбилей съперникът направи всичко възможно да ни убие. Не на терена, там разликата беше 16 точки в полза на по-силния. Съперникът почти успя в мисията си. Искаше за своя стотен юбилей да ни няма на картата. Не успя, защото ЦСКА беше там със своите 100 по 100 по 100 „червени“ рицари на трибуните, които не позволиха чуждата омраза да ни прати в бездната. ЦСКА беше там със своите сърцати футболисти, които заслужават най-малко 100 пъти да им се каже „браво!“ Вече вярвам в магията на чистоло 100. И благодаря на всички наши истински фенове, че бяха с нас в най-тежката година. Няма да забравя плаката от първото вечно дерби през сезона, който най-точно олицетворява всичко: „От огъня на вашата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!“ Благодарение на нашите фенове ЦСКА ще го има не след 100, а след 1000 години".

каква бедна душичка е г-н тройчо,никой не може да падне на нивото му .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Мичо » 02 май 2014, 18:05

:qipbs: :qipbs: :qipbs: Бедна и дълбоко комплексирана.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 02 май 2014, 19:34

otto написа:Дели, искам да ми коментираш днешната тактика на Стойчо !? Нали си специалист :qipag:


Колкото и да е изненадващо гонговете са дали много точна оценка.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=423403

Кой отбор трябваше да гони победата повече? Лудогорец или ЦСКА? Чисто математически победа или реми устройваше почти еднакво Лудогорец. ОК, но този мач бе последен шанс на „червените“ да опитат да преизпълнят плана, който преследваха. Участието в Лига Европа вече бе факт. Снощи ЦСКА нямаше какво да губи. Можеше само да спечели и да притисне до стената отбора, който преди два сезона отмъкна титлата под носа на „армейците“.


Стойчо Младенов не посмя да го направи, а го получи на тепсия. 5 минути преди края Лудогорец остана с човек по-малко. Бе изгонен барометърът на отбора в защита. Това бе моментът ЦСКА да рискува, Младенов да пусне още един офанзивен футболист и да опита да притисне Лудогорец. И...Мартин Петров се появи на терена, но...за сметка на Гъргоров. Защо?


И още нещо. Стоп на оправданията. Всички са наясно през какво мина ЦСКА тази година. Дългове, акции, пари, подготовки. ОК! Постигна се нещо немислимо. Това е абсолютен факт и не трябва да бъде омаловажаван. Но нека изтъкнем още един факт. Стойчо Младенов разполага със супер футболисти. Като започнем от участник на Световното първенство, преминем през трима действащи шампиони на България и стигнем до трансферни перли като Менди, Тони Силва и Косоко. Какво да кажем да един от най-добрите млади футболисти в България Ивайло Чочев и един от най-стабилните защитници Апостол Попов? А Мартин Петров, а капитанът Валентин Илиев и вечно младият Тодор Янчев. ЦСКА има отбор. Отбор, който в А група може да мачка с игра, а не само с желание, сърце, характер и тази невероятна публика. Все пак, на Стойчо Младенов не му се налага да играе с юношите или втора класа играчи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 02 май 2014, 20:46

Веско Вълчев


Придворният шут на Домуса. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 03 май 2014, 05:05

Ами и Бен Ладен да го е писал все тая. Казани са истини видими отдалеч за непредубедените.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 03 май 2014, 09:28

А това с измиването на ръцете с Милисавлевич за пръв път го виждам. Обикновено практиката е всички в отбора да застанат зад провинилия се, а треньора да казва на всеки се случва, но Стойчо като истински новатор дърпа футбола в нови посоки, той е виновен и толкова :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 03 май 2014, 09:40

bat_jori написа:С всеки следващ мач се убеждавам ,че потенциала на тези момчета в ЦСКА е за титла,но на треньора не е за говорене.


И аз съм на това мнение. ЦСКА има отбор равностоен на Лудогорец в момента (не есента). Независимо от оплакванията как били събирани като имена са си доста добри за нашето първенство. Освен това Стойчо използва трансферите за каквото му трябват, но не ги остави в отбора. Есента привлече една камара анонимници, за да вземе от комисионни, но сега малцина от тях останаха, въобще не ги използва и той си беше напълно наясно с това, просто да се завъртят комисионните и айде чупката. Тези които останаха не са онези които описва Дели, набързо събраните без бюджет, доста добри попълнения са. Българите са от най-добрите в първенството, чужденците които останаха с изключение на Косоко добри попълнения. Няма ги там онези интересните попълнения-английския любител на футбола, македонския втородивизионик и други такива. Те бяха използвани заради парата ама сега ги няма че да се оправдаваме с ниското качество. Може би сега лятото ще писне пак за нови попълнения, да се завъртят пак комисионните, но това е друга тема.

Един поглед към голмайсторите случайно дава и много добра картина към ЦСКА.
Най-отпред е Бадема с 9 гола. Логично. Може би най-добрия в първенството. Аз не се сещам за едно име в Лудогорец, което повече да тежи. То хубаво, че е при нас, щото с тази никаквата игра Стойчо ще види през крив макарон 2 място. Без Бадема хептен никаква игра няма да имаме. Това джасане на Стойчо е толкова аматьорско.
Вторият ни голмайстор е Чочев със 7 гола. Също логично. Един от най-силно играещите в отбора ни, а и в първенството. Много израсна.

И наличието на тези двамата начело показва и къде е проблема. Единият въобще не е нападател, докато другия трудно мога да нарека такъв, въпреки че в редки моменти отива на този пост. Бадема е плеймейкър, в най-добрия случай рядко не е чист нападател. Та така, нямаме нападател. Всъщност имаме ама има няколко пречки да играе. Първо не е чужденец и няма смисъл без комисионни. Второ прекалено млад е и не е печелил Златна топка, необходимо условие Стойчо да се реши да рискува да го пусне.

Нищо добро не ни чака с този дребен мошеник, който някой го е излъгал, че е треньор. Грам умения няма.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 03 май 2014, 12:28

8 написа:Ами и Бен Ладен да го е писал все тая. Казани са истини видими отдалеч за непредубедените.


Ти и придворният журналист на Домуса със сигурност не сте в тази графа. Вие сте си доста предубедени, по различни причини. :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 03 май 2014, 19:38

В 4 мача с Лудогорец ни игра, ни точка, ни гол, но устата сама съгрешила "Стойчо е бог" :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron