А група сезон 2013-2014 Плейофи

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 10 май 2014, 13:18

А Петев най-вероятно пак ще е шампион. Всъщност готов треньор има и Левски и Ботев не могат да се оплакват. Това че първите събличат, а вторите са повярвали в истиността на успехите от 2006 си е техен проблем.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 10 май 2014, 13:30

Delija написа:Личи си, че винаги си бил ТВ фен, фен на тенекиите и 1/2-финалите, неслучайно написа, че този сезон ще си за Ливърпул в Англия, като видя, че гонят титлата. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Аз и сега съм за Ливърпул и се надявам на чудо и Уест Хям да победи в последния кръг. Нещо което не се връзва с написаното от теб. Ако гоня титлата би трябвало за другия претендент да държа.

Просто Ливърпул са ми симпатични през този сезон. Затова съм за тях. Ти много сложно го обрисуваш. Чак такива сложни сметки и то за английски отбори не правя. По-простичко разсъждавам. Като ми харесва нещо му се радвам.
Нито гоня глорихънтърство, при което би трябвало да държа за по-челния Сити, нито е другото ви забавление свързано с прогнозите, според които отново посочих Сити преди шампионата като нов шампион и въобще и не съм очаквал този сезон Ливърпул да са фактор. Нито едното, нито другото. Не може ли човек просто да харесва нещо? Не мога да я разбера тази ваша логика с крепостните селяни прикрепени към някакво владение. Нещо задължително е хубаво, друго задължително не, независимо какво реално става на терена. Не че ми пука за вижданията ви, но са базирани на някаква необоснована злоба, която и аз не знам откъде идва. Барса например винаги ти е тотално омразна. Аз пък се кефех на магическия им футбол. От 2 години не им се кефя, защото просто не кефят. За теб обаче е закон, те винаги са гадни. Моу пък е обратното, винаги велик.
Гледай си футбола по своя си начин и ме остави да гледам нормално футбола, точно футбола, там където е красив, а не задължително към някое име.

Delija написа:Да, точно аз ще давам - защото, за разлика от теб, съм

Няма как да даваш, защото ти анализираш мен, не мачовете. За да се успокоиш ти признах величието като на бог, нещо там велико си пред което останалите бледнеят, не се и опитвам да съм толкова върховен вожд сред феновете, каквото си ти. Така, оставайки много зад теб и без сравнения, просто помолих да не правиш оценки, учтива форма вместо да ти кажа директно не пиши глупости. Не се спря да ме оценяваш. Искаш освен на ниво фенове и на хорско ниво ли някакъв божествен статут да ти признаем? Че всичко знаеш и можеш в ежедневието, дори по-добре от нас когато става дума за самите нас.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 10 май 2014, 15:46

Delija написа:
bat_jori написа:вместо да се мерим с атове си го мерим с катъри от класа.


Ми извади парите на Домуса и ще се мерим с него, бе, глупак.

Лесно е да църкаш в Интернет-а, айде направи нещо, дай милиони на ЦСКА и ще се ритаме с атовете.

те ботев са с пари и пак не стават ,май не е само до парите .тройчо го видяхме и с милионната селекция какво направи ,може би не помниш.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 10 май 2014, 16:49

Стойчо :qipat:
Дели :qipat: :qipat:
Стойчо и Дели :qipat: :qipat: :qipat:

Да изчистим ЦСКА от ........ Стойчовци и Делита :qipay: :qipay: :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 10 май 2014, 17:50

bat_jori написа:те ботев са с пари и пак не стават ,май не е само до парите .тройчо го видяхме и с милионната селекция какво направи ,може би не помниш.


Прав си, видяхме го какво направи ....... направи ЦСКА шампион. 2 пъти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 10 май 2014, 17:54

8 написа:
Да изчистим ЦСКА от ........ Стойчовци и Делита :qipay: :qipay: :qipay:


Пред компютъра и телевизора трудно ще изчистиш ЦСКА от Стойчо, ТВ "фенче". Ела на стадиона и го изгони. Псувай го, освирквай го, викай му вън на този "комисионер" и "убиец на ЦСКА" .....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 10 май 2014, 23:26

Комисионер, не "комисионер".
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 11 май 2014, 00:40

Каза човекът, който се кълнеше, че на 15-и октомври Стойчо ще съди ЦСКА. :qipag: :qipag: :qipag:

Апропо, още чакам да ми кажеш резултата от това дело, защо се спотайваш така, мишок, преди 15-и октомври беше много активен ..... цър-цър. Изображение Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот ludyakon » 11 май 2014, 10:43

УЕФА изхвърля ЦСКА от Европа

Ако това е вярно Лупи ще бъде обесен на вратата. :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот emevev » 11 май 2014, 11:16

:qipag: :qipag: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 11 май 2014, 12:37

Конче, дори и да го приемем за вярно, точно вие едва ли трябва да се радвате много. :qipag: :qipag: Че вече Европа ви отесня, тоя път може и оттатък Иртиш да се удавите .....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 11 май 2014, 13:23

Delija написа:Каза човекът, който се кълнеше, че на 15-и октомври Стойчо ще съди ЦСКА. :qipag: :qipag: :qipag:

Апропо, още чакам да ми кажеш резултата от това дело, защо се спотайваш така, мишок, преди 15-и октомври беше много активен ..... цър-цър. Изображение Изображение


Сръбски съчинения...отново.
Никой не бяга. Ако ще си говорим глупости и ще дъраш ностоп празни приказки естествено, че няма да ти отговоря. Не съм прост, че да ти влизам в руслото.

Иначе мнението, явно не си разбрал, ще го повторя още един път. Отбележи си, че многото писания идват заради простотата ти. Не си разбрал и ще ти се дообяснява. Явно накратко не разбираш.

Всеки нормален цесекар в името на лиценза се отказа от дължимите суми или намери някакъв компромис, включително и обвинявани от теб хора в синекурства и други магии и вещерство. Стойчо се переше като петле, не та не, до дупка иска и то всичко и то и с лихви. Единственият, който не надмина по наглост, но го достигна все пак, е Павел Дочев.

Стойчо се отказа при собственик Томов с когото вървят заедно и са партия. Ако не Томов, а собственик беше друг, старите собственици или нови, Стойчо щеше да си гони парите. Тоест това няма никаква връзка с ЦСКА, а ти си му лапай патката. Кво го ебе ЦСКА!? Промяната в поведението е заради хората.

И още нещо. Дори и сега няма гаранция, че пак не си е взел парите. Примерно би работил и за 10 000, но защо не да се "откаже" от исканията си (и елементарните делита да се кефят какъв мъж е), а да взема по 20 000. В един момент разликата от 10 000, систематично получавана всеки месец, ще компенсира вземанията му за един период от 2-3 години. По същия начин и аз мога да се откажа от заплатата Х във фирмата в която работя, защото съм доблестен и благороден, само срещу това да ми привеждат бонуси на стойност Х. Толкова ли си елементарен и не ги разбираш някои неща?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 11 май 2014, 17:39

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви:„Ние имахме ситуации.
#-o #-o #-o #-o
уникален е тройката ,пак намери виновника и в този мач.да обяснява в ефир ,че едва ли толкова си можеш просто ,било липса на самочуствие.
Само поклон пред тези футболисти за това което направиха тази година ,вместо да им лиже задника се подиграва с тях :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 11 май 2014, 21:15

да се учи от топузаков-който не захапа орачев.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 11 май 2014, 21:27

8 написа:Всеки нормален цесекар в името на лиценза се отказа от дължимите суми или намери някакъв компромис,


Не лъжи, манго. Паро всичко си поиска и прибра. Ама и ти един ред не написа срещу него.
Има и други, ама какво да ти обяснявам .....


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron