А група сезон 2013-2014 Плейофи

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 21 апр 2014, 22:36

Въобще не държа да ме четеш, курво долнопробна.

Усмивай грозната си майка. :qipbj: :qipbj:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот nacho » 21 апр 2014, 22:50

8 написа:За Дели е, можеше да се досетиш от часа на поста (че докато съм го писал твоя може би го е нямало още). Така и така си се включил я кажи как ги виждаш тези факти? Факт е, че ЦСКА би Левски 4 пъти. Добре. Изводите? Между другото факт е и че в най-жалката си година Левски елиминира ЦСКА за купата, факт си е, реално събитие, което се е случило. При това с минимални усилия, без да се мъчат и гол да вкарат. Факт. Много лош при това.
как да ги виждам,фактите са си факти :qipbo: факт е и че подуенци имат повече точки от ЦСКА срещу другите отбори ако махнем на ЦСКА 12 точки от дербито :qipbo: ти обичаш да правиш такива сравнения :qipbo: аз се радвам на хубавото когато го има в представянето на ЦСКА :qipad: при теб явно не е така щото делиш треньори,играчи и т.н :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот nacho » 21 апр 2014, 23:33

Delija написа:
nacho написа:Днес ЦСКА игра пред подуенци представлението Още веднъж отзад по постановка на СТОйчо...пардон Тройчо Младенов. :qipam: :qipbo: :qipaq:


Наздраве, Начка :qipaz: , ти поне си истински цесекар, за разлика от някои боклуци тук. :qipaz: :qipaz: Знам, че се радваш. :qipaz:

Наздраве Дели! :qipaz: САМО ЦСКА! :qipaz:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот nacho » 21 апр 2014, 23:42

Дербито в последно време стана като оная реклама-едно,две,три,четири...и отново две,три,четириии... :qipbo: :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 22 апр 2014, 07:54

Delija написа:Ето, специален поздрав за теб и майка ти ..... от Тройчо.

Изображение

ако не беше ,иван и марто нямаше как да вдига тези пръсти.
има го във всички медии какво е казал на иван преди да го пусне .
Можеше да показват и всички пръсти на ръката ,ама си е тройчо - 3 пъти бяхме с човек повече в половината на контра -ама косочко не подаде ,а в 1 бяхме с 2 повече -бадема и миле и отново косоко.ЦСКА има чудесни футболисти с изключение на косоко и слаб треньор.Да поведеш и да се върнеш да чакаш да те атакуват това го може само тройчо.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот Delija » 22 апр 2014, 08:45

bat_jori написа:ако не беше ,иван и марто нямаше как да вдига тези пръсти.


Есента ги нямаше Марто и Иван, но Стойчо пак вдигаше трите пръста. Отново затапен с факти. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

bat_jori написа:ЦСКА има чудесни футболисти с изключение на косоко и слаб треньор.


Разбира се, Косоко пак няма никаква заслуга. Нищо че, както беше и срещу майните, вкара така важния първи гол, нищо че изведе чудесно Тони Силва ..... тези неща нямат значение.

bat_jori написа:Да поведеш и да се върнеш да чакаш да те атакуват това го може само тройчо.


Разбира се, обаче същият този слаб Тройчо би 4 пъти Левски, а г-н Стоев, барабар с многомилионната си селекция и купените съдии, падна от тях. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 22 апр 2014, 10:10

nacho написа:
8 написа:За Дели е, можеше да се досетиш от часа на поста (че докато съм го писал твоя може би го е нямало още). Така и така си се включил я кажи как ги виждаш тези факти? Факт е, че ЦСКА би Левски 4 пъти. Добре. Изводите? Между другото факт е и че в най-жалката си година Левски елиминира ЦСКА за купата, факт си е, реално събитие, което се е случило. При това с минимални усилия, без да се мъчат и гол да вкарат. Факт. Много лош при това.
как да ги виждам,фактите са си факти :qipbo: факт е и че подуенци имат повече точки от ЦСКА срещу другите отбори ако махнем на ЦСКА 12 точки от дербито :qipbo: ти обичаш да правиш такива сравнения :qipbo: аз се радвам на хубавото когато го има в представянето на ЦСКА :qipad: при теб явно не е така щото делиш треньори,играчи и т.н :qipbo:


Ти явно не разбираш. Естествено, че се радвам на победи над Левски, както и не съм разочарован от представянето ни тази година при тези дадености. Не ми харесват нещата и в сегашно и в бъдеще време по следните причини.

В сегашно- не мисля и че сме направили нещо страховито. Левски има най-слабия отбор в историята си. Разбирам да биехме така някоя тяхна грамотна формация по-друго щеше да е. Фактически ти се радваш в момента на тяхното нещастие, а не наше щастие. Ние не сме нищо особено, те са много зле. То си и личи. Въпреки тези 4 победи ние един път не сме шампиони и втори път за купата отпаднахме от същия бездарен отбор. Последно, ние ако бяхме като тях според теб те щяха ли да ни простят? Ами! Дори и за купата нямаше да отпаднат от нас.

В бъдеще време е ясно за всеки който разбира малко от футбол. Този отбор, а и всички предишни на Стойчо, НЕ ИГРАЕ, в смисъл не може. Вие ако искате си навивайте като левскарите някакъв правилен футбол или друга глупост за Стойчо, но истината е, че е много слаб треньор. Вчера какво беше? Поредното кюскане на топката. До първия гол по нищо не се отличавахме от тях. Никой нищо не може да направи. Не да не иска (някакъв треньорски замисъл), просто не може. Дойде гола (между другото изцяло се дължи на страхотното отиграване на Чочев, а не както сръбската путка превъзнася Косоко-напротив, последния отправи топката точно там където би било под кръста на вратаря ако последния не беше легнал преди удара и топката мина над него, но пак там, в самата среда на вратата, а не в ъгъл-късмет че влезе все пак). След гола и децата я знаят наизуст тази тактика (с Която Стойчо се мисли за много умен). Дръпване назад и на контри. При малко преса и най-вече опитни изпълнители плана сработва.
С такива "тактики" доникъде няма да стигнеш. Първият грамотен отбор ще те перне и то с лекота. При тези 4 победи над Левски не можем да вземем дори нещо от лудогорец, дори и на Армията и дори и когато Лудогорец не играе и е слаб. Да не говорим какво ще е в Европа.

И това много цесекари го описваха в другия форум ама там Васко пък им обясняваше каква голяма работа е Стойчо. Отборът нищо не играе, а има потенциал. Поне за втори в България, а и да скочи на Лудогорец. Сръбската метреса не я слушай. Тези опитни играчи са си безценни за България. И вчера влизането на племеника и Марто обърна мача, а не както ми описва, че решаващия гол бил на Косоко. Без гола на Косоко мача продължаваше при равенство и пак кюскане. При 1:1 първо нямаше време и второ се очакваше Левски да се надигне, а не ние да нанесем този бърз удар. В обратната ситуация са били и те. Без кой знае какъв отбор, но с опитни играчи са ни били. Сега сме ние така. Малко ли са Янчев, Марто, Бадема, Иван Стоянов, Вальо Илиев? Това е все едно преди няколко години при тях да са се завърнали Гонзо, Топчо, Мечо и т.н., макар и свършили с големия футбол все нещо ще придадат на отбора. В момента този отбор е едно нищо. Най-добрият (като някаква организация, опит, знаейки за какво е на терена) е Гаджев ама Гаджев е на светлинни години от нашите опитни играчи и при това е силен в дефанзивен план, в офанзивен го няма (нещо където имаме безценния Бадем). Покрай тези играчи и можеш да вкараш свежи нови и все така да гониш титли, а не да чакаш няколко сезона на обиграване. Единственото изключение в тази посока е Чочев, но първо не е съвсем толкова невръстен и второ това не е някой умен ход на Стойчо (знаем си го че той задушава всеки млад футболист). Вероятно Чочев играе просто защото не може на всеки пост да се пуска португалец или друго дърво, все някъде може и един по-млад да се пусне, а Чочев много израсна покрай опитните играчи.
Между другото Левски сбъркаха като не пуснаха младите си играчи. Вероятно и с тях нямаше да успеят ама щяха да играят там колкото могат. Макар и илюзорен щяха да имат някакъв шанс, с тези дървета, особено най-уникалните нападатели ксато Божинов, Генков, Макриев, просто нямат шанс. Това не са футболисти. Топчо се изплаши и сбърка. Никой нямаше да го обвини ако бяха паднали с юношите.

Стойчо е ясен. Той за да бие трябва да има и по-добър отбор. Затова и все грачи за бюджети и трансфери. Ако на това му викате умение не знам. Мисля, че всеки сносен треньор с по-добър отбор ще бие. Ама Стойчо да ходи в Реал, мисля че там е единственото място където могат да му осигурят всеки желан футболист в света, на каквато и да е цена и ако може да остане нещо за няколко неуспешни португалски трансфера да пернем там комисионните. С по-слаб отбор Стойчо не може. В момента има втория по сила отбор и е трети. Напълно нормално класиране. Успявал е когато ЦСКА се отличава видимо с най-голям бюджет. Така че и сега чакаме тази "магия", не някакъв треньорски талант, а пари, пари, много пари! Без пари, нещо там от треньора, не става.....НИКОГА НЕ СТАВА. И сега няма да стане.

Между другото в това отношение и защо на Стойчо да отдавам дан!? При Томов ЦСКА все е било стабилно, с лъжи или истини, но го докарва там отбора да е стабилен. Хпи единствения колапс беше друга далаверата за която левскарите сега си плащат много цветущо, баш в годишнината с уникални срамове започнали от края на миналия сезон с невероятни постижения по губене на трофеи по най-профанския начин.

Не, нищо няма да стане със Стойчо. Песимист съм за бъдещето. Оправдавайте си там след време както искате нещата, примерно "В България толкова" или там сръбската уличница нещо ще измисли (тя няма ден в който да не лапа), но няма да стане нищо. Освен това и нещичко да стане сега чакаме нещата да се обърнат изцяло за нас, а не Стойчо да прояви някое умение. Вече имайки всички предпоставки на наша страна, нещо като Реал да сме, ще дойде там и нещо.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот drvasko98 » 22 апр 2014, 12:03

8 написа:В момента има втория по сила отбор и е трети.


През всичките ли 32-33 мача има втори по сила отбор или през последните 12-13?

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 22 апр 2014, 12:15

факти за силата от герена
Левски с анти-рекорд от загуби в първенството
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот bat_jori » 22 апр 2014, 12:21

drvasko98 написа:
8 написа:В момента има втория по сила отбор и е трети.


През всичките ли 32-33 мача има втори по сила отбор или през последните 12-13?

през всички ,дори и през есента .чудесно си го написал 8 =D> =D> =D> =D>
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот stankovich » 22 апр 2014, 12:38

Тоя сезон Лецки пълен ТАШАК :!:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 22 апр 2014, 13:14

drvasko98 написа:
8 написа:В момента има втория по сила отбор и е трети.


През всичките ли 32-33 мача има втори по сила отбор или през последните 12-13?


Отбележи си ЧЕСТНОСТТА в отговора.

Не през всичките. Няма и как да е поне в първите два месеца. Аз не съм дебил и съм наясно какво бяхме.
ОБАЧЕ мога да кажа, че като цяло за всичките, не непременно във всеки един от тях, особено първите, имаме този втори отбор.
Предният ред отговаря и на последния въпрос за само последните 12-13 мача.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 22 апр 2014, 13:18

stankovich написа:Тоя сезон Лецки пълен ТАШАК :!:


Недей така, че цапаш по 4-те ни победи. Ние във витрината ще ги качваме като най-уникалното постижение, а ти ташак сте били. Може ли така да говориш :qipaq:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот 8 » 22 апр 2014, 13:25

Тема за размисъл за умника. За бюджета на Левски. Батков не отделя 300 000 за мача с Лацио, няма пари. Прави го някакъв комитет отстрани начело с перкото Тити Папазов.

Понеже си страшно умен поразсъждавай малко кое е по-вероятното. Батков държи бюджет 5 милиона и няма пари за 1/17 от него за този мач (което се равнява на 3 седмици бюджет) или Батков държи бюджет примерно 3 милиона и не може да си позволи 1/10 още за въпросния мач, което е равно на месец и нещо бюджет. Дано да стигнеш до извода, че при втория вариант повече тежи и като логично следствие идва не плащането за мача, спрените строителни работи и за съжаление думите на 8, че май Левски имат и по-малък от нас бюджет.

Не разполагам с факти, но аргументите в тези посоки са много, включително и за Литекс. И дори и да съм прав, нещо което много обичаш когато важи за теб в някакви незначителни детайли, не правя разлика в парите и ги вкарвам под една шапка тези на ЦСКА, Левски, Литекс, Ботев. Горе-долу са от един калъп и са 2-5 място. Финансовите разлики са прекалено малки и не спират възможността да минеш някой друг като теб от това каре в класирането. Вече с Лудогорец е чувствителна. Те са в друга категория.

Може би Литекс има най-малкия бюджет от тези четири отбора. Те клонят и повече към 2 милиона, отколкото към 3. Най-много 2.5 милиона да им е бюджета.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А група сезон 2013-2014 Плейофи

Мнениеот drvasko98 » 22 апр 2014, 13:52

8 написа:
drvasko98 написа:
8 написа:В момента има втория по сила отбор и е трети.


През всичките ли 32-33 мача има втори по сила отбор или през последните 12-13?


Отбележи си ЧЕСТНОСТТА в отговора.

Не през всичките. Няма и как да е поне в първите два месеца. Аз не съм дебил и съм наясно какво бяхме.
ОБАЧЕ мога да кажа, че като цяло за всичките, не непременно във всеки един от тях, особено първите, имаме този втори отбор.
Предният ред отговаря и на последния въпрос за само последните 12-13 мача.


Да де, ама класирането е за всичките 32-33 мача, а не за последните 12-13, когато е с втори по сила отбор. И ако например имаш най-добрия отбор пролетта, обаче си имал 3-4ти есента и то през година с неравностойно количество мачове в двата сезона, май 23 есента и 15 пролетта, някак това няма да се отрази в класирането. Тоест отва има втори отбор, а пък е трети някак не ми звучи реално. Още повече, че е по-вероятно да завърши втори


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта