Зимна подготовка,трансфери,контроли-2015 г.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот sasho_1989 » 04 яну 2014, 22:44

Мичо написа:
sasho_1989 написа:

аз чакам откритието на А група Вутов да заиграе в голям средноевропейски отбор подобно на Тошко,който скоро поема на запад баце :qipaz:


Антонио Вутов е на часове от трансфер в Удинезе. Договорът от страна на футболиста е подписан и се очаква парафа от страна на италианския клуб.

Според запознати Левски ще прибере около 950 хиляди евро за 17-годишния си юноша.

Сделката може да се определи като добра, защото Антонио все още е непълнолетен и Удинезе би могъл да го вземе срещу компенсация.


Тоя Сашето така и не се научи да не се изхвърля кат глист. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

кво стана - подписа ли за 5 год :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот Delija » 05 яну 2014, 15:40

bat_jori написа:за момчетата е чудесно ,с идея да станат като вутов да изкарат пари от тях не че тройчо ще ги ползва


Не, че и "г-н Стоев" ще използва онея момчета, ама ми го пъчиш тук, че ги взел на подготовката, нали, курво ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 05 яну 2014, 15:46

Ми повече ще помиришат терена от тройчо.кажи нещо по -същество стига обижда,знам че ти е трудно .
Да припомним какво казаха някои:
Халфът на Ботев Борис Галчев съжали за изпуснатата победа срещу ЦСКА в дербито на „Българска армия“, което приключи при 0:0.

„Надиграхме ЦСКА, те разчитаха само на изритани топки“, коментира опорният халф. Колкото до това дали е имало сантименти към бившия си клуб, Галчев заяви: „Аз съм професионалист. Сега защитавам цветовете на Ботев, бях много мобилизиран. Истината е, че ЦСКА спечели една точка от нас.“

и днес
БЛАГОДАРЯ НА МЪРИ, ЧЕ МЕ ВЗЕ В ТОЛКОВА ГОЛЯМ ОТБОР, САМО МЕ Е ЯД ЗА ФЕНОВЕТЕ, ЧЕ ТОВА 7 МЯСТО НЕ ИМ ПРИЛЯГА!

"Радвам се, че се връщам в ЦСКА. От малък съм от този отбор. Идвам да помогна, защото във футбола не всичко е пари, понякога трябва да направиш и компромис.

няма такива смешници :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот Delija » 05 яну 2014, 16:05

bat_jori написа:Ми повече ще помиришат терена от тройчо.


Хайде да изчакаме и да видим кой какво ще налага, защото имам доста силни съмнения, че господин ти Стоев ще заебе скъпоплатените си чужденци и ще почне да налага тея голобради келеши.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 05 яну 2014, 21:08

bat_jori написа:делчо имам въпрос към тебе .селекцията лятото беше събирана от плажа ,сега този съни кой го гледа -като май досега има 2 мача .лятото беше на пожар ,сега тоя цървул кой го гледа -ти ли ходи октомври в израел?
за момчетата е чудесно ,с идея да станат като вутов да изкарат пари от тях не че тройчо ще ги ползва -той ще си връща косочко и компания .

та кога тройчо гледа този мангал?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот ludyakon » 05 яну 2014, 21:08

bat_jori написа:Ми повече ще помиришат терена от тройчо.кажи нещо по -същество стига обижда,знам че ти е трудно .
Да припомним какво казаха някои:
Халфът на Ботев Борис Галчев съжали за изпуснатата победа срещу ЦСКА в дербито на „Българска армия“, което приключи при 0:0.

„Надиграхме ЦСКА, те разчитаха само на изритани топки“, коментира опорният халф. Колкото до това дали е имало сантименти към бившия си клуб, Галчев заяви: „Аз съм професионалист. Сега защитавам цветовете на Ботев, бях много мобилизиран. Истината е, че ЦСКА спечели една точка от нас.“

и днес
БЛАГОДАРЯ НА МЪРИ, ЧЕ МЕ ВЗЕ В ТОЛКОВА ГОЛЯМ ОТБОР, САМО МЕ Е ЯД ЗА ФЕНОВЕТЕ, ЧЕ ТОВА 7 МЯСТО НЕ ИМ ПРИЛЯГА!

"Радвам се, че се връщам в ЦСКА. От малък съм от този отбор. Идвам да помогна, защото във футбола не всичко е пари, понякога трябва да направиш и компромис.

няма такива смешници :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

И кое толкова му е смешното???????? :qipan: :qipan: :qipan:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 05 яну 2014, 21:11

до вчера плю там дето днес ще се храниш. и се кълнеш как от бебе си от цска -такъв цинизъм е присъщ само за българските футболистчета.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот ludyakon » 05 яну 2014, 21:11

bat_jori написа:та кога тройчо гледа този мангал?

Питай старшията на фамилията. Малкия си има други задължения. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот Delija » 06 яну 2014, 12:30

bat_jori написа:
bat_jori написа:делчо имам въпрос към тебе .селекцията лятото беше събирана от плажа ,сега този съни кой го гледа -като май досега има 2 мача .лятото беше на пожар ,сега тоя цървул кой го гледа -ти ли ходи октомври в израел?
за момчетата е чудесно ,с идея да станат като вутов да изкарат пари от тях не че тройчо ще ги ползва -той ще си връща косочко и компания .

та кога тройчо гледа този мангал?


А чичо Митко къде ли гледа Гунлаугсон, Морац, Мороз, Да Коща ... ???

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 06 яну 2014, 12:31

В автобуса се качи анонсирания още преди Нова Година треньор на вратарите Пауло Грило. 44-годишният специалист заменя на тази позиция Илиян Василев.Грило е близък със Стойчо Младенов още от периода му в Ещорил, когато двамата са били съотборници.

няма нищо случайно ,такава е практиката на тройчо -интересно какво е обяснил на илиян василев .защо го маха ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 06 яну 2014, 12:33

Delija написа:
bat_jori написа:
bat_jori написа:делчо имам въпрос към тебе .селекцията лятото беше събирана от плажа ,сега този съни кой го гледа -като май досега има 2 мача .лятото беше на пожар ,сега тоя цървул кой го гледа -ти ли ходи октомври в израел?
за момчетата е чудесно ,с идея да станат като вутов да изкарат пари от тях не че тройчо ще ги ползва -той ще си връща косочко и компания .

та кога тройчо гледа този мангал?


А чичо Митко къде ли гледа Гунлаугсон, Морац, Мороз, Да Коща ... ???

сигурно не,ама никой не твърдеше че ЦСКА е в оздравителна година и че ще гледа много добре за зимната селекция ,сина му гледал всичко под лупа.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот Delija » 06 яну 2014, 12:41

Глупако, през втората половина на 2008-а ЦСКА беше в много тежко финансово състояние, факт.

Факт е и, че чичо Митко надокара сума некадърни чужденци точно тогава, с високи заплати. Доста по-високи от сегашните.

Факт е и, че ти и 8 тогава мълчахте като путки, уж големите моралисти .....

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 06 яну 2014, 12:49

сега е 2014 г.знаеш добре какво стана през лятото на 2013 г. върни се в настоящето.та дай по същество разбрахме ,че чичо митко докарва и селекцията днес нали.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот Delija » 06 яну 2014, 14:01

Разбрахме единствено, че когато чичо Митко докарва купища чуждестранни некадърници с високи заплати, проблем няма, но когато го прави Стойчо, става световен проблем.

Това се нарича двуличие, Жорка. А такива като теб - двуличници.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Зимна подготовка,трансфери,контроли-2014 г.

Мнениеот bat_jori » 06 яну 2014, 20:59

кажи за треньора на вратарите защо имаме нужда от него ?в какво се провали илиян ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron