"А" група - сезон 2013-2014

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот nacho » 24 юни 2013, 23:47

канарите хем искат правда и справедливост хем в същото време имат претенции така ако може да се шмугнат по втория начин у Европата :qipbo: айде моля :qipan:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот nacho » 25 юни 2013, 00:22

Stinkata написа:Както казах, никой левскар, не си е и мечтал, точно Стоичков да иска да закрие ЦСКА :!: :!: :!:

няма нищо да закрие :qipad: даже и да има ново дружество най-сигурното доказателство че нищо не се е променило ще сте вие в Подуене :qipad: защото съм сигурен че за дербито с ЦСКА пак ще пълните вашия сектор,пак ще ви боли или ще се радвате в зависимост от резултата както досега :qipad: а иначе може да си мечтаете и дръндорите каквото искате :qipbo: :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Stinkata » 25 юни 2013, 07:20

Възможно е и така да стане. Особено, ако феновете на сегашния ЦСКА, се лепнат за новото дружество... Нормално е ...
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 25 юни 2013, 07:52

Ще се лепнат, ама ако има усепхи и то в началото. Ако в началото има суша или резили, ще се лепнат към други отбори :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 25 юни 2013, 15:39

nacho написа: защото съм сигурен че за дербито с "ЦСКА" 1923 Ловеч Каспичан София Бунархисар пак ще пълните вашия сектор,пак ще ви боли или ще се радвате в зависимост от резултата както досега :qipad: а иначе може да си мечтаете и дръндорите каквото искате :qipbo: :qipbo:


Че левскарите и с Литекс също си пълнят сектора редовно. Не виждам причина, ако Дришата премести Литекс в София, това да се промени.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 25 юни 2013, 15:42

Очаквам новата книга на гуруто ГА да бъде със заглавие Заговора N3 :qipbo: :qipbo: :qipbo:
Изображение


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 25 юни 2013, 18:15

Той ми поиска гаранция, че ще плащаме редовно на играчите, но аз не мога да му обещая такова нещо.

#-o #-o #-o

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 25 юни 2013, 20:22

8, Начо .... ето ви го селския боклук, на който му налапахте кура со се ташаците, видяхте ли сега как ви го наби в гъза ?!?! Чертаехте тук светлите бъднини и се присмивахте на левскарите какво ги чакало .... микренското джудже ви го наби в устите, до сливиците ....

Аз като ви казах, че с тоя боклук далеч няма да стигнете .... тоя мръсен боклук ако толкова искаше ЦСКА, щеше да го вземе по нормалния начин, като купи акциите, а ТИТАН-ите да останат да си почистят само дълговете. Но не, селякът някакви далавери искаше да прави .... прелъсти ви, наеба ви и ви изостави .... сега ще кретаме у средата, УЕФА ще ни го набие поне за още 1 година заради отказа .... направо си еба майката.

Ех, защо Крушата преди 20 години, Гоцев, трябваше ей тоя микренски боклук да го очистиш ....

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Al » 25 юни 2013, 20:46

Имах усещане, че ще стане нещо неочаквано и затова нееднократно виках да изчакаме с коментарите. Това дето става е голяма подигравка с ЦСКА. Съчувствам на феновете.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 25 юни 2013, 22:09

шапка му свялям на Ганчев. Голям номер извъртя. Достоен за Оскар. :qipay:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот ludyakon » 25 юни 2013, 22:12

И на мен ми е жал за нормалните фенове на ЦСКА. Поставям се на тяхно място,отбора ми е стигнал дъното и копае с пълна сила надолу- и никой не показва посоката за изплуване. Но всяка крушка си има опашка. Според мен огромна вина за това положение има И видния журналист ГА. С писането на библии,и подобни книги само въведе в заблуждение младото поколение червени фенове.Но не само това. С неговите меко казано,скандално обидни статии за Левски и почти всеки друг, отбор който в момента се е противопоставил на ЦСКА ,независимо къде и в коя сфера. Оплюване на партии,фирми, хора и всичко което не носи петолъчка на челото си. Но тъпака не си прави сметката,че не само обикновени граждани и селяни са фенове на един или друг отбор. Има много влиятелни хора,които не са на първите страници по вестници и сайтове,но и те също могат да са фенове на един или друг отбор.И точно такива хора докараха ЦСКА до това положение. :idea: :idea: :idea: Омразата поражда омраза. :qipbl: :qipbl: :qipbl:

Мое мнение.
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 25 юни 2013, 22:24

Тука май е време да припомним...

Казуса написа:A new hope IV
Двадесет години след началото на демокрацията у нас ЦСКА отваря нова страница в историята си.
Сега, когато парите са най-важното нещо на света, етапите в развитието се определят от съобственика/ ръководителя. След неясните години на Михов и Калпакчиев, последваха управленията на Илия Павлов и Васил Божков, за да даде краткото двугодишно заиграване на кухи политици и международни спекуланти със свещената "червена" идея.
Идва четвърти епизод в бурната 20-годишна история на "прехода". И новата надежда, че най-сетне в управата на ЦСКА ще се появат хора, които ще живееят с този отбор като истински привърженици и сърцата им ще туптят в рътъма на четирите звезди - голямата червена и трите златни.
Прочетох с интерес документите, с които "Титан" се представи пред обществеността. Впечатли ме това, че търговско дружество, обявило 54 мил. лева оборот за 2007 г. купува Най-великия български отбор с дългове за 17 милиона! Доста смела крачка при такива цифри. Може би разковничето се крие в изречението: "Титан Интернешънъл Ходинг" АД е в процес на сформиране на консорциум с голям чуждестранен партньор с цел - участия в предстоящи обществени поръчки." Вероятно става въпрос за пари отвън, които са готови да се налеят в ЦСКА. Ще видим - обявеният нов спонсор за полусезона може би ще ни подскаже нещо в тази насока.
Същественето според мен обаче е друго. ЦСКА няма да бъде скъпа играчка в ръцете на самовлюбен новобогаташ, натрупал пари в мътните води на демокрацията без правила. Или на фалирал политик-лешояд. ЦСКА наистина може да бъде еманация на идеализма.
Напук на всички задяващи се в завистта си левскари, които тръбят наляво и надясно, че ЦСКА е "комунистическо изчадие и е обречен на изчезване".

Те са в дълбока заблуда, разбира се и ще им бъде болезнено, когато го осъзнаят.
На Коледа стават чудеса. Но не защото Дядо Коледа съществува, а просто защото тогава хората вярват по-силно. А вярата, знаем, е най-важната съставка на шампионския дух.



:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 26 юни 2013, 00:29

sasho_1989 написа:шапка му свялям на Ганчев. Голям номер извъртя. Достоен за Оскар. :qipay:


Саше, внимавай, че и вие - Металик Сопот, по тънък лед ходите, Доган дръпне ли им шалтера на тез` двамцата .....

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот nacho » 26 юни 2013, 00:34

Delija написа:8, Начо .... ето ви го селския боклук, на който му налапахте кура со се ташаците, видяхте ли сега как ви го наби в гъза ?!?! Чертаехте тук светлите бъднини и се присмивахте на левскарите какво ги чакало .... микренското джудже ви го наби в устите, до сливиците ....

Аз като ви казах, че с тоя боклук далеч няма да стигнете .... тоя мръсен боклук ако толкова искаше ЦСКА, щеше да го вземе по нормалния начин, като купи акциите, а ТИТАН-ите да останат да си почистят само дълговете. Но не, селякът някакви далавери искаше да прави .... прелъсти ви, наеба ви и ви изостави .... сега ще кретаме у средата, УЕФА ще ни го набие поне за още 1 година заради отказа .... направо си еба майката.

Ех, защо Крушата преди 20 години, Гоцев, трябваше ей тоя микренски боклук да го очистиш ....

че аз кво съм налапвал и присмивал :qipbo: само вчера едно закачливо коментарче на един фотос дето са прибавени образите на Ицо и Гришата :qipbo: иначе ситуацията е чрезвичайна дето се вика и крайни изводи не бих правил :qipad: знам само че пред продължаващо управление на титаните бих предпочел В група и нов отбор :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта

cron