"А" група - сезон 2013-2014

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 09 мар 2014, 15:08

Може. Поне не се ебем по канафките, да те еба в циганина прост. И не се снимаме с непрани долни гащи, да те еба в клошара гнусен.
Ти беше ли в Софията да подкрепиш Лудогорец, мина през ЦУМ да се качиш на ескалатор? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А иначе ако в БФС са останали малко принципи, ПФК ДПС ще играе мач в село Пловдив поне след 2 години. Мръсна измет. :qipbo: Ама нали са силните на деня, да видим какво ще реши.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 09 мар 2014, 15:18

каквото е описал делегата - на Чечо има ли му нещо, че се съмнявам :qipav:

аз чакам наказанието за изпотрошения сектор Г - там ми е интересно...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 09 мар 2014, 15:23

Всичко е ташак работа, ония въртят парите и си правят далаверите, а ние се ядем и драпаме. :cry:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 09 мар 2014, 15:31

8 написа:Сърбинът пак е попрекалил със свирките.

това лайно дори не е сърбин, а македонски слагач

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот bat_jori » 09 мар 2014, 19:38

Delija написа:
bat_jori написа:
Delija написа:Жорка, курво мръсна, къде си ма, да ти еба майката ??

Декември, като отпаднахме с дузпи от Левски, на секундата се появи тук да сереш и плюеш, ама както и при 3:0 - Стойчо като бие Левски, никаква те няма, долна курво. Да те еба в мишката лайняна.

ей ме на споко .не искам да ти развалям празника ,след като си на седмото небе .Пусни си гледай пак мача ,какво играхме ,колко удара оправихме ,те колко -на спокойно има какво да се види .


Дежурните глупости. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

За купата веднага се беше появил, след като отпаднахме с дузпи, за да плюеш и злорадстваш. Сега чак на другия ден. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Тогава ги смачкахме игрово, ама теб не те грееше, пищеше за крайния резултат. :qipbj: :qipbj: Сега като бием, играта пък не ставала. :qipbj: :qipbj:

Да те еба в жалкия боклук.

ми ставаше ли ,какво игра ЦСКА при този уникален футболен потенциал с който разполага ?Ми левски са по -слаби със всеки следващ мач ,както и ЦСКА.Ми ти си лети в облаците ,на мен ЦСКА не ми хареса -май онова 3 -0 си е било подвиг и толкова е потенциала на тройчо.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 09 мар 2014, 19:42

Би ли ми казал, какъв е уникалният футболен потенциал на ЦСКА?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот itsoVIII » 09 мар 2014, 20:23

Изображение айде малко да се посмеем, то че двата гранда в момента са зле откъм футболни аргументи, зле са, но колажа е добър :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот bat_jori » 09 мар 2014, 20:28

drvasko98 написа:Би ли ми казал, какъв е уникалният футболен потенциал на ЦСКА?

разполага с много добри ,опитни футболисти и млади момчета ,които ако ги наредиш правилно и им кажеш какво искаш могат да победят всеки .Ето сега проведоха и подготовка и всичко е налице ,пропуск има само в центъра на атаката.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот itsoVIII » 09 мар 2014, 20:40

Глупости говориш. Все едно са звезди. Слаби са и само единият хъс им е останал на звездите ни.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 09 мар 2014, 21:03

sasho_1989 написа:каквото е описал делегата - на Чечо има ли му нещо, че се съмнявам :qipav:

аз чакам наказанието за изпотрошения сектор Г - там ми е интересно...


За сектор Г могат да накажат нас, не Левски.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 09 мар 2014, 21:05

bat_jori написа:ми ставаше ли ,какво игра ЦСКА при този уникален футболен потенциал с който разполага ?Ми левски са по -слаби със всеки следващ мач ,както и ЦСКА.Ми ти си лети в облаците ,на мен ЦСКА не ми хареса -май онова 3 -0 си е било подвиг и толкова е потенциала на тройчо.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 09 мар 2014, 21:11

itsoVIII написа:Глупости говориш. Все едно са звезди. Слаби са и само единият хъс им е останал на звездите ни.


Заеби, Ице, тоя дебил няма да вдене.

От Марто Петров само името е останало, нищо общо няма с футбола вече, както е и Божинов при левскарите. Не го искат и по долните дивизии на Запад, затова е тук.
Ванката Стоянов го изритаха от Лудогорец, понеже го видяха, че и той е свършил с футбола. Ако ставаше за нещо, щеше да си е в Разград.

Вальо Илиев, Гъргоров и Тодор Янчев са на доизживяване, и те нямат почти нищо общо с добрите си години.

Ето това е уникалният потенциал на ЦСКА. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 09 мар 2014, 21:50

drvasko98 написа:
8 написа:1. Седем точки преднина пред Левски в редовния сезон. От тях 6 са от преките двубои. Следователно в останалите мачове сме напълно еднакви с този трагичен Левски, имаме 1 точка повече с останалите отбори. Дори за престиж те имат една победа в Разград, а ние нямаме кьорава точка къде да е срещу Лудогорец.


Ама ако довечера дербито на върха завърши с очакван от мен Х, ще напишеш ли:
Седем точки разлика от върха и Лудогорец, невероятно играещия и газещ из Европа отбор на Лудогорец и то след като есенния сезон започна без подготовка и играчи? И то 6 от тези 7 точки идват от директните двубои, а в останалите мачове значи сме абсолютно равностойни на този отбор :qipap: :qipbj:


Това за мен означава друто, а именно че Лудогорец не купува мачовете, което се потвърждава и от друг факт, че Литекс са на кантар с тях, а не са еднакво силни.

Просто Лудогорец счита, че и без да урежда нещо и с каквито и да е криви стъпки ще са на върха, а засега не се вълнуват много от това, че не са дръпнали напред, отдавайки го и на участието в ЛЕ (на два фронта).

Преди да зададеш въпроса си това съм го видял и ми е минало през главата, но ставаше дума за ЦСКА/Левски и затова не съм писал, но след като питаш ти отговарям.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 09 мар 2014, 21:52

Delija написа:
drvasko98 написа:
8 написа:1. Седем точки преднина пред Левски в редовния сезон. От тях 6 са от преките двубои. Следователно в останалите мачове сме напълно еднакви с този трагичен Левски, имаме 1 точка повече с останалите отбори. Дори за престиж те имат една победа в Разград, а ние нямаме кьорава точка къде да е срещу Лудогорец.


Ама ако довечера дербито на върха завърши с очакван от мен Х, ще напишеш ли:
Седем точки разлика от върха и Лудогорец, невероятно играещия и газещ из Европа отбор на Лудогорец и то след като есенния сезон започна без подготовка и играчи? И то 6 от тези 7 точки идват от директните двубои, а в останалите мачове значи сме абсолютно равностойни на този отбор :qipap: :qipbj:


Няма да го напише тази въртелива курва, разбира се.

Поздравявам те, че въобще си се зачел в поредната 60-редова дрисня на тоя, аз и един ред не си направих труда да прочета.


Не, ти си прочел всичко, а си пуснал това което ти харесва (мнението на Васко). Ясно е, че лъжеш като циганин. Такива тъпизми "аз не чета нещо, но отговарям на него със задължителната добавка, че не е интересно" си ги разправяй във Факултето, където лъжата е призвание.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 09 мар 2014, 21:54

Виждаш ли, Васко, пак почна да се върти и да суче ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: Едни и същи логики, които той сам вкарва, но ги тълкува различно, според това как му изнася. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron