"А" група - сезон 2013-2014

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Stinkata » 08 мар 2014, 18:14

Честито на червените съфорумци!
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 08 мар 2014, 19:29

За голямо учудване, мачът започна много двуостро, с доста положения и пред двете врати. :shock: :shock: И точно в този момент, лайняното прасе Галчев осра всичко с тъпотията си. За нас беше ясно, че се затваряме и дебнем, но левскарите се стъписаха повече и от нас, и буквално се гипсираха от това, че са с човек повече. :qipag: :qipag: Кулминацията беше олигофренията на Пелето. :qipag: #-o :qipag: #-o

Това е, до червения на Галчев - много хубав двубой и от двете страни, след него пълен гипс за Левски и абсолютна селяния на ниво В група, футбол почти нямаше.

Съдията се осра тотално, излезе наакан и грешките му са толкова много, че не ми се пише, трябва като 8 някой роман да изтипосам.

п.п.: Божинов е тотално умрЕл, не знам каква кариера ще съживява, вие се наебахте тотално, че го взехте. Щом и у умрялата ни А група е на това дередже ....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Stinkata » 08 мар 2014, 19:52

Е какво да го правим Божинката... Все мислехме, че от Генков и Макриев по-зле не може да е :qipag: :qipag: :qipag:
А Пелето е толкава бавен, че няма накъде... И всеки мач си е за червен картон....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 08 мар 2014, 21:11

Поредна говежда победа - остават 17 още :qipaz: :qipaz: :qipaz:

говедата без 3-ма основни в сряда :qipbo: :qipbo: :qipbo:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 08 мар 2014, 21:24

Жорка, курво мръсна, къде си ма, да ти еба майката ??

Декември, като отпаднахме с дузпи от Левски, на секундата се появи тук да сереш и плюеш, ама както и при 3:0 - Стойчо като бие Левски, никаква те няма, долна курво. Да те еба в мишката лайняна.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 08 мар 2014, 21:58

sasho_1989 написа:Поредна говежда победа - остават 17 още :qipaz: :qipaz: :qipaz:

говедата без 3-ма основни в сряда :qipbo: :qipbo: :qipbo:

Лапаш ли турски патки, селска пръчко смотана? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Пълен нещастник си ти, чалгаселяндур.

По темата, няма такива нещастници като нашите, нито играчи, нито треньор, тъжна работа.
Дано поне се напънат и отстранят турската хвърката сган да пукнат пенделите като горния. :qipaz: :qipag:

А последните дни са показателни кой е отбора на Пловдив, локомивци се опънаха срещу турците, а жълтите педали готвят вазелина за гей партитата. :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот itsoVIII » 08 мар 2014, 22:00

Мичо, собственика ви, къде го изпусна? :lol: Ма тия нещастници, политиците, трябва да променят закона. Това е абсурд собственика да кредитира отбора си, чистичка инвестиция. Никога нищо не губи.
А Сашето си е баш като тоя от Комиците - Ботев се е борил с/у турците, сегашната им агитка, като ги чуя да вика "българи, юнаци", га че ли ме пробождат с меч, като всеки знае, че собственика им пере турски и арабски пари.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 08 мар 2014, 23:32

Мичо написа:
sasho_1989 написа:Поредна говежда победа - остават 17 още :qipaz: :qipaz: :qipaz:

говедата без 3-ма основни в сряда :qipbo: :qipbo: :qipbo:

Лапаш ли турски патки, селска пръчко смотана? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Пълен нещастник си ти, чалгаселяндур.

По темата, няма такива нещастници като нашите, нито играчи, нито треньор, тъжна работа.
Дано поне се напънат и отстранят турската хвърката сган да пукнат пенделите като горния. :qipaz: :qipag:

А последните дни са показателни кой е отбора на Пловдив, локомивци се опънаха срещу турците, а жълтите педали готвят вазелина за гей партитата. :qipag:

кажи за сряда - приготви ли вазелина :qipbo: :qipbo: :qipbo:

ЦСКА и Левски заедно събират зорлем 1/3 от публиката на Лудогорец :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 08 мар 2014, 23:38

За ко да го приготвям, ти ще дадеш от твоя, дето се мажете по канавките. :qipap:

За сряда, тегава работа, ако трябва да бъда честен, от теб разбирам, че играем с вас в сряда. Сигурно ще ни биете, де да знам, такава е логиката.

А иначе последното написано от теб не отговаря на истината, разбира се. Да же мога да се закълна, че пак си го преписал. :qipbj: :qipbj: Защото всеки, който има грам мозък в главата, би проверил,, че на последния домакински мач на Лудогорец имаше 800 човека. :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 09 мар 2014, 01:39

Сърбинът пак е попрекалил със свирките. Първото полувреме си беше на Левски и играха приятен футбол, а като имам предвид какви нещастници носят фланелката това направо си беше доста добър футбол.
Победихме ги с повече опит. Те нямат Бадема, Янчев, Вальо, Марто Петров, Иван Стоянов, все опитни футболисти, които завършват кариерата си и за А група са си много добре. Не сме ги превъзхождали кой знае какво, дори дефанзивно играхме. Просто дузпата беше преломен момент. Един път грешка на най-опитния им играч, втори път ни даде предимство, трети път им отне такова от числено превъзходство. Ударът е голям. Сами са си виновни, че не използваха момента от 30-та до 70-та минута, а и преди 30-та пак имаха предимство и всяка тяхна атака имаше потенциал. Въпросът е, че Божинов, Макриев и Генков са невероятни уроди.
Претенциите ни пък за червения картон на Галчев са неоснователни. Такъв си е. Иначе, че съдията еба мамата на мача по едно време е вярно. Това накрая с всяко нарушение жълт картон не мога да го разбера.

Преди години имаше обратни случаи при които много ме беше яд. Излизахме надъхани и изкарвахме добри мачове, но не се получаваше просто защото нашите звезди бяха на Запад, а техните за там не стават ама каквото и да е за родния шампионат си бяха силни и ей така от нищото и повече опит ни биеха.

И намали малко балончетата около члена на Стойчо :qipad:
Статистиката показва следните факти:
1. Седем точки преднина пред Левски в редовния сезон. От тях 6 са от преките двубои. Следователно в останалите мачове сме напълно еднакви с този трагичен Левски, имаме 1 точка повече с останалите отбори. Дори за престиж те имат една победа в Разград, а ние нямаме кьорава точка къде да е срещу Лудогорец.
2. Това все още може да се промени по-нататък в шампионата.
3. Беше постигнато едва последните мачове в които взехме 8 точки повече от 3 мача. Аз си мисля, че по-обективно е да се каже, че Левски се дънеше в тези мачове, а не че ЦСКА е газил съперниците си.
4. Дори и така в края на крайщата няма много голямо значение дали сме трети, четвърти или пети, както и Левски. Те ни елиминираха за купата, а това че примерно ние ще сме трети пред тях в първенството не виждам какво постижение е. Горе-долу еднакъв сезон за двата отбора (ако Левски не вземе купата) ако приемем, че накрая нещата ще са сходни на сегашното статукво.
5. Левски притежава крайното неумение да не отбележи нито един гол в 4 мача с нас. От това да си отпаднал от тях за купата и да сме на сравнително еднакви позиции в шампионата само заклет фен на френската любов може да му се привиждат позитиви.

Иначе не ни е лош отбора. Ако махне някои тъпанари, на първо място Косоко, но и Галчев, няма да имам много претенции.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 09 мар 2014, 09:02

8 написа:1. Седем точки преднина пред Левски в редовния сезон. От тях 6 са от преките двубои. Следователно в останалите мачове сме напълно еднакви с този трагичен Левски, имаме 1 точка повече с останалите отбори. Дори за престиж те имат една победа в Разград, а ние нямаме кьорава точка къде да е срещу Лудогорец.


Ама ако довечера дербито на върха завърши с очакван от мен Х, ще напишеш ли:
Седем точки разлика от върха и Лудогорец, невероятно играещия и газещ из Европа отбор на Лудогорец и то след като есенния сезон започна без подготовка и играчи? И то 6 от тези 7 точки идват от директните двубои, а в останалите мачове значи сме абсолютно равностойни на този отбор :qipap: :qipbj:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот bat_jori » 09 мар 2014, 09:44

Delija написа:Жорка, курво мръсна, къде си ма, да ти еба майката ??

Декември, като отпаднахме с дузпи от Левски, на секундата се появи тук да сереш и плюеш, ама както и при 3:0 - Стойчо като бие Левски, никаква те няма, долна курво. Да те еба в мишката лайняна.

ей ме на споко .не искам да ти развалям празника ,след като си на седмото небе .Пусни си гледай пак мача ,какво играхме ,колко удара оправихме ,те колко -на спокойно има какво да се види .След 6 дена нещата няма да са никак по -различни ,на мен ЦСКА не ми хареса -събрани от плажа без подготовка 3,сега след толкова лагери с тройчо,толкова работа срещу още по -слаб левски сме зеро.Примерно отиваме в европата с някой отбор в жестока криза и какво ще му играем.
Ангелов подари мача ,ЦСКА всеки следващ мач с Левски играе по -слабо единствено хубаво е победата.
8 е написал много истини и факти .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 09 мар 2014, 14:11

drvasko98 написа:
8 написа:1. Седем точки преднина пред Левски в редовния сезон. От тях 6 са от преките двубои. Следователно в останалите мачове сме напълно еднакви с този трагичен Левски, имаме 1 точка повече с останалите отбори. Дори за престиж те имат една победа в Разград, а ние нямаме кьорава точка къде да е срещу Лудогорец.


Ама ако довечера дербито на върха завърши с очакван от мен Х, ще напишеш ли:
Седем точки разлика от върха и Лудогорец, невероятно играещия и газещ из Европа отбор на Лудогорец и то след като есенния сезон започна без подготовка и играчи? И то 6 от тези 7 точки идват от директните двубои, а в останалите мачове значи сме абсолютно равностойни на този отбор :qipap: :qipbj:


Няма да го напише тази въртелива курва, разбира се.

Поздравявам те, че въобще си се зачел в поредната 60-редова дрисня на тоя, аз и един ред не си направих труда да прочета.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 09 мар 2014, 14:14

bat_jori написа:
Delija написа:Жорка, курво мръсна, къде си ма, да ти еба майката ??

Декември, като отпаднахме с дузпи от Левски, на секундата се появи тук да сереш и плюеш, ама както и при 3:0 - Стойчо като бие Левски, никаква те няма, долна курво. Да те еба в мишката лайняна.

ей ме на споко .не искам да ти развалям празника ,след като си на седмото небе .Пусни си гледай пак мача ,какво играхме ,колко удара оправихме ,те колко -на спокойно има какво да се види .


Дежурните глупости. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

За купата веднага се беше появил, след като отпаднахме с дузпи, за да плюеш и злорадстваш. Сега чак на другия ден. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Тогава ги смачкахме игрово, ама теб не те грееше, пищеше за крайния резултат. :qipbj: :qipbj: Сега като бием, играта пък не ставала. :qipbj: :qipbj:

Да те еба в жалкия боклук.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 09 мар 2014, 14:33

Мичо написа:За ко да го приготвям, ти ще дадеш от твоя, дето се мажете по канавките. :qipap:

За сряда, тегава работа, ако трябва да бъда честен, от теб разбирам, че играем с вас в сряда. Сигурно ще ни биете, де да знам, такава е логиката.

А иначе последното написано от теб не отговаря на истината, разбира се. Да же мога да се закълна, че пак си го преписал. :qipbj: :qipbj: Защото всеки, който има грам мозък в главата, би проверил,, че на последния домакински мач на Лудогорец имаше 800 човека. :qipbj: :qipbj:

Ти си олицетворени на типичното подХуенско говедо както са душевноболния наркоман Тити, Овчата глава, агент Тара, Сирака, който ви показа рунтавия гъз и т.н. :qipbj:

кофти тръпка,а Мичка - без трофей в юбилейния сезон, и Газпром няма - остана само Гей Арена Кабрио :qipbo:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron