"А" футболна група на България - тема поредна

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 27 май 2013, 12:51

Delija написа:Това, че Славия си е направила към онзи момент тройка с Враца и Левски, не значи, че задължително и последния мач да се одупи. Аз и по-рано го написах - Славия е по-особен тип курва, шавлива такава, днес се чука с теб, утре не й е проблем и с врага да го направи. Не е като да не сме го гледали този филм през годините.

Ако Лудогорец им извади големите пачки, хич не им пречи да си ги заработят, те не са женени за Левски, само защото са направили една врътка по-рано през сезона.

Това, за което вие пишете са сателитите - там вече го има това, отборът се дупи редовно на своя господар, а на конкурентите му скача на кръв. Такива бяха сините сателити Велбъжд и Беласица, Литекс също имаше 2-3 такива домашни любимеца.
Но днес вече няма сателитни системи, има чиста проба курварщина - пито, платено, без ангажименти за бъдеще. Като на магистралата - спираш, свирук-свирук и бЕгаш. После иде и тоя след тебе, ако си плати и на него ще му пуснат ....

само цура нямаше сателити :mrgreen:

Но наистина на нашите президенти вече не им дреме за титли и купи, и на пробив в евротурнирите не се надяват. гледат мач за мач да изкарат някой лев от тото и това е, в дългосрочен план никой не гледа. мрежата от сателити им се вижда прекалено скъпа. даже понякога едните са заложили на едно, другите на друго и се разминават :mrgreen:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Al » 27 май 2013, 13:27

drvasko98 написа:
Al написа:Аман от конспирации. Славия бяха трагедия на Герена, ама ние сме още по-голяма. И толкова...


Толкова си можем, какато каза г-н Мустака. Любим израз, когато някой не играе колкото си може


Невинаги се получава.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот drvasko98 » 27 май 2013, 14:37

Al написа:
drvasko98 написа:
Al написа:Аман от конспирации. Славия бяха трагедия на Герена, ама ние сме още по-голяма. И толкова...


Толкова си можем, какато каза г-н Мустака. Любим израз, когато някой не играе колкото си може


Невинаги се получава.


Да, на Дортмунд не им се получи. Не съм се ровил, но ми се струва, че за първи път в историята на А група (около 60 години), лидерът губи титлата в домкински мач в последния кръг, който не е срещу пряк конкурент. Това пак е в рамките на случайността. Тогава имаме прекрасно първенство

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 27 май 2013, 14:43

Това последното съвсем сериозно си го мисли Мичо. Човекът, който говори за уроди. Бати заблудата при някои хора :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 27 май 2013, 14:51

Съвсем сериозно мисля, че е редно да изключите бг мачовете от дневната си програма. Гледайте си там Парца и Баейрн и сие и не се занимавайте, не четете, не коментирайте. Защото изглеждате като жалки отрепки. Ем стенене, че всичко е уредено(независимо от развитието-в последния момент се било променило), ем издавате фенщина(подкрепяте и защитавате мръсотията дефакто).
За мен сте болни хора, уроди.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот sasho_1989 » 27 май 2013, 15:05

drvasko98 написа:
8 написа:
Васко улови много неща, не само при Левски и ЦСКА, не пропускам верните му попадения и около Славия, Локо, Враца, Морето.


Никой не ме чете Осмак и затова всеки хаби излишни нерви, така е. 8) Какво се случи тази пролет и последната седмица? Илби защо не са прави тези, които твърдяха, че титлата е уредена за Левски, тези които твърдят, че Левски я е проупснал от некадърност и тези които твърдят, че Левски игтраел честно? Парадоксално или не - всички не са прави.
Чак не знам от къде да почна. Ще карам по главните направиления, защото сценарият беше брилянтен.
Пролетта започна зле за Лудогорец и още по-зле за Левски. Дойде и изказването на Тонев, което беше малко като "директивата" на Стойчо. Тоест - очаквайте подкрепа за Левски. В синхрон с това дойдоха и няколкото скандални мача с наказани съдии. Тоест оформи се мнение, че Левски ще бяга страмглаво към титлата.
Съответно горе долу нещата вървяха в равновесие до директния двубой. За мен основната цел беше двата отбора да влязат в него с такава разлика в точките, че той да не бъде 100% решаващ и при всякакъв резултат от него да позволи маневри след това. Тоест мачът беше оставен да се изиграе на случайен принцип, без от него да зависи нещо.
Сега вмятам и обяснявам "борбата" за титлата. Не знам защо се смята, че у нас всички едав ли не са готови да хвърлят сума ти пари, за да се видят шампиони. Едва ли някой се съмнява кое е най-важното за шефовете на нашите отбори - парите. Тоест титлата би била важна за някой който трябва да се доказва или като средство за изкарване на пари. По първата точка, доказването, единственият беше Тонев, но не и Батков! Домуса се доказа миналата година. Тоест остана да се разглежда титлата като източник на пари. Откъде? ЕКТ, залози или и от двете. Не беше случ„айно и че обърнах специално внимания на мача Партизан-Звезда. Евентуалната победа на Звезда даваше шанс чрез титла на Левски да се спечелят 4 млн евро, негарантирани, но възможни. За съжаление обаче, този шанс пропадна 45 минути след епичната победа над Лудогорец.
Тогава останаха залозите. Родният букмейкър веднага обяви, че изплаща залозите за титла на Левски, но което се хванаха мнозина шарани. Със сигурност коеф се вдигнаха в небесата за титла на другия отбор.
Домуса уреди мача с Ботев. Никой не си зададе въпроса защо. Защо уреди мач, когао вече уж беше загубил титлата, а не уреди мачове преди това, когато можеше да има комфортен аванс, ако самата титла беше много важна. А мачът беше уреден категорично - 0 жълти картона при положение, че на реалните дербита у нас тази пролет се вдигаха между 8 и 14 - вижте мачовете Левски- Лудогорец, Ботев-Левски, Лудогорец-Литекс, ЦСКА- Лудогорец и изваднъж 0 картона, тук дори не коментирам двете дузпи. Но най-важното е, че това става, когато уж Лудогорец е загубил шансовете.

Оттам нататък е вече детска игра цитирам Христолов "първокласното ченге с Мустака" да се справи с треторазрадния милиционер "с начините" и да напрви необходимото Левски да не спечели последния мач като по този начин вземе пари, заедно с Домуса, Дебелия и други запознати и разкра анатрапения му от силни на придшния ден ръководител

И парите Батков ще инвестира в сектор А нали :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 27 май 2013, 15:11

Мичо написа:Съвсем сериозно мисля, че е редно да изключите бг мачовете от дневната си програма. Гледайте си там Парца и Баейрн и сие и не се занимавайте, не четете, не коментирайте. Защото изглеждате като жалки отрепки. Ем стенене, че всичко е уредено(независимо от развитието-в последния момент се било променило), ем издавате фенщина(подкрепяте и защитавате мръсотията дефакто).
За мен сте болни хора, уроди.

добре, а сините кога сте си призали че сте купили някой мач или съдия. винаги това е "помия и завист от другите", всичко в първенството е точно и правилно.
обаче когато паднете от някой български отбор, веднага започвате да ги разбирате уговорките. още когато ви бихме на герена, какво ли не изписахте - тото на мустака, бойкот на някои играчи.... :qipbl:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 27 май 2013, 15:15

Христолов написа:. още когато ви бихме на герена, какво ли не изписахте - тото на мустака, бойкот на някои играчи.... :qipbl:

Много правилно написа. Ние търсим проблемите в нашия си отбор. Не в Цуца, не в селските отборчета като твоето, черно море и тем подобни, не и в мутантите тип домуса и гришата.
В нашия си отбор.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 27 май 2013, 15:19

ама и победите все във вашия си отбор ги търсите :mrgreen:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 27 май 2013, 15:20

Добре, бе, Христолов, ти си ебати хейтъра, само опонираш на всички без нищо градивно.
Кажи си твоята гледна точка за този шампионат. Сега, след края му, след като вече си видял какво е станало. Наистина ми е интересно. :qipaz:

П.С. А къде да ги търсим? :shock: Загуби, победи, всичко в нашия си отбор търсим.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 27 май 2013, 15:23

И затова пускате декларация след декларация..........търсейки вината в отбора си :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 27 май 2013, 15:27

Това има точно толкова общо с темата колкото ти говориш български.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 27 май 2013, 15:31

Христолов написа:само цура нямаше сателити :mrgreen:


Да, ние нямахме сателити, просто уреждахме мачове на момента, неангажиращ секс за една нощ (в случая - за един ден :qipap: ), без бъдещи ангажименти за сериозна връзка. :qipag: Или най-много някоя кратка връзка, за сезон-два.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Stinkata » 27 май 2013, 15:32

Христолов написа:добре, а сините кога сте си призали че сте купили някой мач или съдия. винаги това е "помия и завист от другите", ......

Аз лично, не мога да призная нещо, което не съм извършил, или на което не съм бил свидетел. Мога да допускам, че има корупция и в различни години, различни отбори са облагодетелствани, като това става с любезното съдействие на останалите. Това, естествено, включва и Левски. В различни години, различни треньори и президенти пищят, че има корупция и че са ощетени - Левски, Славия, ЦСКА, Лудогорец, Берое.... - поне половината "А" група, при това - горната половина.... Летят смешни обвинения отвсякъде и никой не казва "Първенството е корумпирано, но и ние сме част от това"... Всеки твърди, че всичко е в лайна и само той е целият в бяло... Да не говорим, че собствениците на водещите клубове са съдружници. Спокойно мога да допускам, че всичко е една голяма далавера...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 27 май 2013, 15:33

Мичо написа:Добре, бе, Христолов, ти си ебати хейтъра, само опонираш на всички без нищо градивно.
Кажи си твоята гледна точка за този шампионат. Сега, след края му, след като вече си видял какво е станало. Наистина ми е интересно. :qipaz:

П.С. А къде да ги търсим? :shock: Загуби, победи, всичко в нашия си отбор търсим.



Това първенство е ПЪЛНА пародия във всеки един аспект - собственици на отбори, зависимост от политиката, управление на отборите, управление на школите, трансфери, съдии, надзорни комисии - всичко е напълно извратено.Какво градивно искаш, аз нито съм наивно хлапе, нито дрогирана утайка, нито взимам пари покрай отбора.Следя по навик и покрай познати какво се случва, и се смея на балъците дето си хвърлят нервите и не могат или не искат да осъзнаят какво става.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта

cron