"А" футболна група на България - тема поредна

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 17:40

При мен градацията беше следната - "съмнителен" :arrow: "провокатор" :arrow: "говедо". :qipag: :qipag: :qipag: Етикет "левскар" не получих, направо щампа "говедо". :qipag: :qipag: :qipag:

п.п.: на мен целта ми беше не дори да ми вярват сляпо, а основно да ги накарам веднъж в живота си да се поразровят и да се опитат сами да си обяснят какво се случва, не да чакат все някой отгоре да им спусне "обяснението" .... чете се всичко - Градев, ГА, Майкъла, Ники Александров и какви ли не още тъпунгери и пишман-разбирачи.

Просто положението е безнадеждно, целият ни народ е такъв, някакво безумно стадо, просто и непросветено, явно нищо добро не ни чака и занапред.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 08 юни 2013, 17:45

кво се жалваш тука ма, като се вкара във филма с "умирането" на отборите след юридическите хватки на бандитите-президенти, си е само твой проблем. хората не са галфони като теб и си следват отбора който играе със същите екипи, на същия стадион и с почти същите име и емблема.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 17:49

Хич не се и жалвам, просто си споделям с Вильо. А на теб специално никой не ти е искал мнението, така че си го задръж за себе си.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот bat_jori » 09 юни 2013, 07:43

дели ,какъвто ни отбора такива са и феновете ни -копаем дъното :( по -тъжното е че не разбират какво става или се правят .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 09 юни 2013, 12:05

Дори и хипотетично да се преименува Литекса на ЦСКА без последици,защото в Румъния изхвърлиха 2 клуба наскоро от елита за такова нещо и то по заповед от Нион,директна разпоретба към румънската централа,че в противен случай ще извадят всички румънски отбори заедно с националния им.Нещо ми се струва много розово положението,а и говедата са изпечени доносници,гаранция,че нашия случай още понеделник ще е на бюрото в етичните комисии на УЕФА.Не мислете,че няма да има тежки за нас последици след като видяхме в Румъния какво става.Това е неморален акт,аз съм твърдо зад варианта да отидем в А окръжна и да започнем начисто изкачването заедно със Стоичков,Ганчев и младите момчета.Но исках да кажа,че дори хипотетично УЕФА да си затрае,дори хипотетично всички да припознаем новия отбор...какво правим ако гувядата ни шамаросат за титлата?Барабар с Гришата,барабар със Стоичков?Какво правим ако гувядата надделеят?Питам,защото всички говорите така,сякаш ако се преименува селския Латекс на ЦСКА едва ли не ще изтърбушим доносниците,има необоснована еуфория около...зкариването на ЦСКА.Еуфория,напълно необоснована,най-малкото се сработват 2 отбора.В историята Славия и Локо Сф,много силни през 60-те отбори,Локо са шампион за 1964 ги обединяват 1968....и следва едно огромно нищо,играчите не могат да се понасят,на 2 лагера са.Вие как я мислите,идват 5-мата латексаджии и почват да колят и бесят?Защото те в Литекс са лидери,вся и всьо,тука и ние имаме такива екземпляри,дали ще приемат диктата на новите или обратното?Дали няма да стане взривен от скандали псевдоклуб,дето медиите ще го направят на гъз?Мислете малко,мислете,ако гувядата ни цакат с Гришата и Стоичков политаме в тоталното нищо и вече без история,без нищо


Ах ти говедо нещастно. :qipam: :qipan: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот vill_1 » 09 юни 2013, 12:13

Чакаме Наско в Левски да ебе червения задник на кюрда!
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 09 юни 2013, 12:22

Я обясни от де имаш информация,че Стоичков е кюрд?
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот otto » 09 юни 2013, 13:03

Стоичков е най-големия българин,тези които му викат кюрд са комплексари,нищо повече :qipay:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Al » 09 юни 2013, 13:57

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 09 юни 2013, 14:18

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 09 юни 2013, 14:54

Delija написа:Гришата нищо няма да купува. Той иска да докара Литекс в София и да го кръсти ЦСКА. Иска преди това обаче червената общност да припознае Литекс като "новия ЦСКА". Разбира се, българинът е човек без капка чест и достойнство и ще продаде и майка си за 5 лева. Едно 95% от цесекарите, както и очаквах, са готови да припознаят "новия ЦСКА" (реално Литекс), докато нашият клуб ще бъде закрит.

Това е върхът на падението. Това ще е смъртта на ЦСКА.


VILIO написа:Абсолютно съм съгласен. Сега чета у форума на ЦСКА разни оди за червни фланелki знамена, титли и прочие и ми е чудно как може българина да е толкова късоглед? Тея неща са просто символи на една идея и клуб ЦСКА. Те тези символи могат да се прехвърлят на друг клуб и той ще бъде ЦСКА?


Не съм съгласен с вас. Всеки има право на мнение, но моето е като на онези, които описвате на олигофрени.

Дели е прав само ако следваме буквата на закона, но за мен това няма голямо значение. Вечерта ще имам повече време, но сега накратко (Сори Христолов, остави пуканките, няма да има много за четене). Примерът е достатъчно прост, за да бъде разбран.

От две финансови институции ме гонят за пари (неплатени кредити). Заради тях си загубих едната работа (в БНР), в другата атакуват (струва ми се, че скоро чашата ще прелее и ще счупя някои глави-не буквално, а пак правово). Та юридически аз съм персона нон грата и нямам вече нищо общо с банки и издатели на златни мастъркарди с големи лимити. В момента си действам съвсем свободно с друга карта, разбира се сне моя, а на името на жена ми (която разбира се по закон не ми е такава-официален брак не виждам, те банките няколко пъти с интерес питат не съм ли се оженил ама им викам "засега няма как да преследвате друг"). Та юридически аз вече съм нищо ама си пазарувам от Спортдайрект, Амазон, сделки правя, внасям по 500-1000 лева в акаунта, когато имам, жена ми малко има връзка с него. Тегли от банкомат само заплатата си и като й кажа да го направи с мои пари. Юридически съм вече никой в банковата система. Практически съм си вътре в играта, ползвам, вксарвам, тегля, оспорвам (от нейно име) такси. Пък Дели като иска да казва, че това вече не е осмака. Нали всичко си върви по-старому, само дето никой не ми пипа парите в банковата система и не ме гони (щото официално нямам). Боли ме онази работа, че официално не съм аз. Животът ми си тече като за мен, не на някой друг.

Готов съм, ако това ще спре напъните им да ме търсят по адреси и работни места, дори и Осман да се кръстя. Голям праз. Това ще е по документи. Всеки мой близък си ме знае като Веско (респективно припознава титлите и постиженията на ЦСКА) и за никой няма да съм Осман. Само за кредиторите. Там съм Осман, а той няма никакви задължения към тях, да си търсят Веско и да не ме занимават с глупости.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 09 юни 2013, 15:04

Христолов написа:кво се жалваш тука ма, като се вкара във филма с "умирането" на отборите след юридическите хватки на бандитите-президенти, си е само твой проблем. хората не са галфони като теб и си следват отбора който играе със същите екипи, на същия стадион и с почти същите име и емблема.


Точно така. Няма идиоти заради едното юридическо пълно припокриване (само на книга) да искат да бъркат в джобовете си, което мога да го избегнат с простото А е мъртъв, Б е жив и утре се кръщава А. Който иска да си твърди, че Б не е А. Б не е А само по закон (за да не му плаща пасивите). Останалото са си твърдения на отделни индивиди, но Б се държи точно като А (и ЦСКА се изписва с броя спечелени титли, публиката на ЦСКА ходи на мачовете на отбора и т.н.). То може и 1000 ходини така да си твърдим, че юридически това не е А, но в Европа и България все А прави неща и привържениците подкрепят А.

И да ситуацията е същата като с Ботев, Локо Пд, Берое ама на кой му пука. Кой наивник ще извади милиони, за да получи потупване по рамото и да му кажат "е да, това чисто юридически е наследника на ЦСКА, защото го поехте с пасивите и ги изплатихте". По-лесно е "Аз не съм ЦСКА, такова нещо няма, отпадат заемите към субект, който вече не съществува и утре установявам, че всъщност съм ЦСКА, за да не бъда преследван от онези ощетените просто казвам, че де факто не съм, но ми е харесало името на този мъртъв субект и съм се кръстил на него". Игра на думи спестяваща няколко милиона.
Все едно аз не съм Веско, казвам се Осман, банките спират да ме преследват, а утре решавам, че ми харесва името Веско и се кръщавам с него и всичко си е постарому. За протокола (и да няма нови преследвания) всъщност аз не съм онзи Веско, а просто съм се кръстил на него, но нямам нищо общо (но иначе всичко си върви за околните точно както е с онзи Веско, като такъв си ме третират).

Де да можеше да направим и на национално ниво този номер. България дължи 10 милиарда. Обявяваме я за мъртва, кредиторите да си гонят някакъв несъществуващ субект. Местното население примерно сме монголци и решаваме вече ние да си имаме друга държава, но не я кръщаваме Монголия, а България. Просто много ни харесва това име (както в Литекс са се харесали името ЦСКА) и готово. Ние сме българи и пак в България, но без дългове. Юридически обаче се водим монголци, а възприели името България защото много ни харесва, а то е на друг. Кредиторите не ни преследват, те си имат вземане-даване с някаква там друга България :qipag: Дано да мине аргумента на Дели, че де факто ние не сме тази държава. Чисто юридически не. Същата работа като Литекс. Или директно взема ЦСКА с пасивите му, изплаща ги и остава автентичен ЦСКА или закриваме този клуб, идва Литекс без дългове, кръщава се на ЦСКА и готово. Не виждам разлика освен няколко спестени милиона и едно мнение на Дели, все неща които не променят истината.
Ако си цесекар бъди докрай!


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 09 юни 2013, 20:12

8 написа: В момента си действам съвсем свободно с друга карта, разбира се сне моя, а на името на жена ми


Примерът ти пак е безкрайно неточен.

За разлика от банкомата, който не гледа кое физическо лице ползва картата, то професионален футбол в България и Европа може да се играе само с лиценз за практикуването му. А на този лиценз ясно пише на кой субект е издаден и никой друг, по абсолютно никакъв начин не може да го ползва. ЦСКА няма как да ползва "линценза" на ФК Литекс, ако ще разните му там гърнета и праховци да си направят сепуко на центъра на Армията.

Да докараш Литекс на Армията и да го кръстиш ЦСКА 1948, не променя нищо. Литекс няма право да играе следващия сезон в ЕКТ, ако ще и да се кръсти ЦСКА 1948, а УЕФА въобще не я вълнува ти кого припознаваш в лицето на Литекс. За нея Литекс си е Литекс и си има коефициент, също така няма право да играе в ЕКТ догодина.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 09 юни 2013, 20:19



8 бързо да тича в Нион и да обяви, че припознава ЦСКА в Литекс, съответно да помоли да дадат квотата на "новото му ЦСКА". :qipap: :qipap:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron