"А" футболна група на България - тема поредна

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 08 юни 2013, 08:30

Delija написа:Момче, писах го и във форума на ЦСКА, където е пълно с олигофрени

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 08:35

Ти се смееш, но за съжаление, олигофрените не са само там, а навсякъде.

Часттта в търговския закон, касаеща преобразуванията на търговските дружества, нито е голяма, нито тежка за осмисляне, всеки може да я прочете и разбере, но простолюдието просто е тотално олигофренясало и всеки си пише някакви измишльотини - това важи и за червените, и за сините, и за жълтите, и за оранжевите, и т.н.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 08 юни 2013, 11:01

я вземете четете малко интервюто на радо василев днес и ПРЕСТАНЕТЕ С УМОПОМРАЧИТЕЛНИТЕ СИ ИЗМИШЛЬОТИНИ...
ето какво казва човека
-СОБСТВЕНИЦИТЕ на ЦСКА и литекс са ВЗЕЛИ ПРИНЦИПНО РЕШЕНИЕ ЗА ЮРИДИЧЕСКО ПРЕСТРУКТУРУРАНЕ НА ДВАТА КЛУБА,КОЕТО ДА ДОВЕДЕ ДО ФОРМИРАНЕ НА СТАБИЛЕН СИЛЕН И ОБЕЗПЕЧЕН ЦСКА.юридическата ситуация е много сложна.след последните разговори ще се намери най-доброто решение и за двете страни и най-вече да удоволетвори феновете.в момента се прави детайлен счетоводен и правен анализ на ситуацията..обсъждани са различни варианти-сливане,вливане,прехвърляне на обособена част от търговско предприятие,фалит на ЦСКА и козметично преобразуване на литекс1прехвърляне на марки,ползването на лицензи.дал съм моето становище ..собствениците имат последната дума.КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПОДКРЕПЯТ НАСТОЯЩАТА ИНИЦИАТИВА ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ.ТОЧНО СЕГА Е МОМЕНТА ДА СЕ СЛУЧАТ НЕЩАТА И ЦСКА ДА СТАНЕ СИЛЕН И СТАБИЛЕН ДОРИ АКО СЕ НАЛОЖИ ДА МИНЕ ПРЕЗ КАТАРЗИС.В ПРОИВЕН СЛУЧАЙ АГОНИЯТА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДЪЛГО.БЪЛГАРИЯ Е МАЛКА СТРАНА И НЕ Е ПО СИЛИТЕ НА ЕДИН БИЗНЕСМЕН БЕЗ ПРОБЛЕМ ДА ФИНАНСИРА ЦСКА.ДОШЪЛ Е МОМЕНТА ПОВЕЧЕ ХОРА И ФИРМИ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ В ИЗДРЪЖКАТА
-ЮРИДИЧЕСКОТО ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ЕДНО ДРУЖЕСТВО НЕ ВОДИ ДО ПРИКЛЮЧВАНЕ НА ИСТОРИЧЕСКОТО ПРАВОПРИЕМСТВО..
-ПРАВИМ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ДА ПРЕСТРУКТУРИРАМЕ ЦСКА И ЛИТЕКС,ТАКА ЧЕ ДА ИМА ОБЕДИНЕНИЕ,НО ДОРИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО ФАЛИТ НА ЦСКА НОВИЯ ЦСКА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ИСТОРИЯТА И ТИТЛИТЕ В МУЗЕЯ ЩЕ ОСТАНАТИ УСПЕХИТЕ ЩЕ СЕ НАСЛАГВАТ-ИМА ЮРИДИЧЕСКО РЕШЕНИЕ.
-И ДВЕТЕ СРАНИ ИСКАТ ДА НАПРАВЯТ ТАКА ЧЕ ФЕНОВЕТЕ ДА СЕ ГОРДЕЯТ С НОВИЯ ЦСКА И ДА ГО ПРИПОЗНАЯТ КАТО СВОЙ
-АКО ВСИЧКО МИНЕ УСПЕШНО И СЕ РАЗБЕРАТ СОБСТВЕНИЦИТЕ ДОГОДИНА ОЧАКВАМ ЦСКА ДА ПРАЗНУВА 32 ТИТЛА
-ОЧАКВАМ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН ДА ИМА НОВ ЦСКА КОЙТО ДА ИГРАЕ В НЕГОВИЯ ДОМ-"БЪЛГАРСКА АРМИЯ"С ЧЕРВЕН ЕКИП С ЕММБЛЕМАТА ДО СЪРЦЕТО И ПРЕД МНОГО МНОГО ПУБЛИКА


надяваме се вече да приключат всякакви конспирации и бръщолевения от всички неграмотници тук
ДА ИДВА ГРИШАТА И ДА ГИ ПОЧВАМЕ НАРЕД

ДА ЗАПЕЕМ ДРУЖНО ПЕСЕНТА
ЗА ОТБОРА В НАШИТЕ СЪРЦА


Само едно амин липсваше накрая. :qipag: :|
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 08 юни 2013, 11:35

На мен друго ми е чудно, защо ганчев се захваща с цялата работа? може би му е писнало от селяните и търси нови, по-високи предизвикателства? уж хората улягат с годините, ама този си търси белята. хем ще харчи повече пари, хем ще бъде критикуван още повече. домуса хубаво си го каза - по-добре първи на село, отколкото последен в града. сега като започнат да му се редят пред вратата всичките легенди, фенове и журналисти да просят пари и да въртят интриги, ще му се стъжни за нула време.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 12:56

Най-вероятно ще има някакво преструктуриране на бизнеса му, предислоциране, след всички проблеми, които имаше .... поел е и някакви ангажименти пред някого май .... сега идва и нова власт, баницата наново се преразпределя, ТИТАН пък ще олекнат още повече, понеже показаха пристрастия към ГЕРБ и сега ще бъдат орязани на много места от новите, та някакъв такъв пъзел се нарежда.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 08 юни 2013, 13:15

Това е голяма глупост. Все едно на Абрамович да му писне Челси и да реши да купи Арсенал. :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 13:19

Гришата нищо няма да купува. Той иска да докара Литекс в София и да го кръсти ЦСКА. Иска преди това обаче червената общност да припознае Литекс като "новия ЦСКА". Разбира се, българинът е човек без капка чест и достойнство и ще продаде и майка си за 5 лева. Едно 95% от цесекарите, както и очаквах, са готови да припознаят "новия ЦСКА" (реално Литекс), докато нашият клуб ще бъде закрит.

Това е върхът на падението. Това ще е смъртта на ЦСКА.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 08 юни 2013, 13:32

Абсолютно съм съгласен. Сега чета у форума на ЦСКА разни оди за червни фланелki знамена, титли и прочие и ми е чудно как може българина да е толкова късоглед? Тея неща са просто символи на една идея и клуб ЦСКА. Те тези символи могат да се прехвърлят на друг клуб и той ще бъде ЦСКА?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 14:00

15 пъти им написах на тези олигофрени - вземете прочетете Търговския закон, по-точно частта за преобразуванията на търговските дружества, материалът нито е голям, нито сложен за асимилиране. Прочетете го, за да не ви манипулират и лъжат, да може да си изградите ясна представа за вариантите, които ви предлагат. .... не, братче, всеки чул нещо, прочел нещо, бълнуват се вече някакви светли бъднини, на никой не му пука дали ЦСКА ще бъде закрит и ще им бъде поднесен Литекс, но с подменено име .... някакво жалко стадо, зомбирано и просто.

И Гришата им го каза в почти прав текст какво готви - каза им, че един отбор бил там, където феновете го припознавали, каза им, че неговото АД е изрядно и няма дългове ... не знам .... половината са тъпи и дори въобще не вдяват за какво иде реч, а другата половина са някакви хорица без капка чест и достойнство, и са готови утре и на Левски да се израдват, ако дойде и се прекръсти на ЦСКА.

Жалка история, мъртви души.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот sasho_1989 » 08 юни 2013, 14:39

Добре е да се прави разлика между спортното (емблема, титли и спортни успехи) и търговското (акции, активи и пасиви). Първото е част от актива, но в никакъв случай не е цялото капиталово дружество. Следователно възможностите за правна сделка са налице, въпрос на избор е каква да бъде тази сделка...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 14:47

Търговското е притежател на спортното. Не може да се прави разграничение. Нали затова накараха навремето клубовете да се регистрират по търговския закон, за да се рамкира законово кой на какво е носител и какви права и отговорности притежава ?! (търговски и спортни)

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот sasho_1989 » 08 юни 2013, 15:02

Според Дучето по - добре е да отидат по селата.


За мен единствено моралният вариант е да почнем от "В" група, като Ботев (Пд). Така ще си останем ЦСКА".
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 08 юни 2013, 16:42

Значи по тяхната уникална логика ако аз съм собственик на Детройт Пистънс и реша да изместя отбора в Сан Антонио той автоматично става Сан Антонио Спърс. :qipbj:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 08 юни 2013, 16:46

Вильо, сега влязох в онзи форум и видях, че си ме защитил. :qipag: Заеби, ще те намразят и ще те обявят и теб за говедо и провокатор :qipag: , аз се отказах да пиша там така или иначе, а и хич не ме и вълнува мнението им. Това са прости хорица, поне 90% от тях. Като някаква секта са. :qipag: Скоро и те ще изпищят, но ще е късно вече.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот VILIO » 08 юни 2013, 16:52

Аз не мислех да пиша в темата за смяната на собствеността, защото щяха да ме приемат за еретик, но видях,че ти и други мислещи се опитвате да им обясните за какво иде реч ама те горките не вдяват.

п.п. сега разбрах,че съм левскар. :qipap:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron