"А" футболна група на България - тема поредна

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 26 май 2013, 16:17

emevev написа:Тц... Няма такъв филм: да се уредят няколко (много) мачове, а последният, който при победа носи 100%-ово титлата, да бъде оставен на произвола... ;)


Има такъв филм. Може пък Домуса наистина да е надцакал финансово и затова Славия да не легна (макар, че и не личеше да се хвърля кой знае колко), може и реферът да е спонсорирал .... варианти бол, при "добре облечените бизнесмени, движещи се с много приятели", никога не знаеш каква я мътят.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот emevev » 26 май 2013, 16:18

Delija написа:"Логиката" ви е брутална просто - щом не станахме шампиони, значи не ни е помагано. Ми те и Южна Корея не станаха световни шампиони 2002-а, това значи ли, че в мачовете с Италия и Испания не им бе помагано зверски ??! По левскарската безумна логика, явно да. :qipbj: :qipbj:


За Южна Корея участие на полуфинал е огромно постижение... За Левски (както и за ЦСКА) второ място не е никакво постижение...

Страхотно сравнение!! =D> =D> =D> =D>
ИзображениеИзображение
1837-1873

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот blazev1992 » 26 май 2013, 16:18

emevev написа:
blazev1992 написа:
emevev написа:
Сега само остана да ни обясниш: защо не хванахме съдията снощи?!? :roll: (за да има смисъл от съдийските победи цяла пролет)

Линк за последните 15 минути искаш ли?! Особено преките свободни, дето бяха дадени на Йовов?!?! :roll:



Искам да ми напишеш, че отбор, хванал съдията, не може да спечели мача!! ;)

:shock: :shock:
Че те и Барса не можаха да елиминират Интер преди 3 години, ама това значи ли, че не им беше помагано?!?! :roll:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 26 май 2013, 16:19

Мичо написа:
emevev написа:
П.П. А бре, Веско, би ли ни споделил как все така ти се случва да отсъстваш, когато Левски има добри резултати, които не могат да бъдат оспорени и... все така ти се случва, че отново си на линия, когато Левски претърпи провал?! :roll:
(как ли пък те нарочихме точно теб, а не някой друг?) :roll:

:qipag:

:qipbj: :qipbj: :qipbj:


Мичо спри, че не мога да смогна. Става като онзи мач (където се обърка как да замажеш ссъ съдията левскарската подкрепа). Имам отговор, но все още ви чета. Пак като тогава казвам МИЧО СПРИ СЕ, в грешна посока си и се излагаш. Ще ти обясняа, просто почакай малко и спри да пишеш в твоя вреда.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 26 май 2013, 16:21

Хайде, осмак, мисли внимателно как ще опишеш сценария, по който Левски сдаде уредената си титла. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 26 май 2013, 16:27

emevev написа:

Искам да ми напишеш, че отбор, хванал съдията, не може да спечели мача!! ;)


Вече дадох такъв пример, Марек - ЦСКА 2:2. Скандално съдийство в наша полза, но пак не успяхме да бием.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 26 май 2013, 16:30

emevev написа:
Delija написа:"Логиката" ви е брутална просто - щом не станахме шампиони, значи не ни е помагано. Ми те и Южна Корея не станаха световни шампиони 2002-а, това значи ли, че в мачовете с Италия и Испания не им бе помагано зверски ??! По левскарската безумна логика, явно да. :qipbj: :qipbj:


За Южна Корея участие на полуфинал е огромно постижение... За Левски (както и за ЦСКА) второ място не е никакво постижение...

Страхотно сравнение!! =D> =D> =D> =D>


Ама на 1/2-финала с Германия не ги подпряха, по вашата безумна логика, това значи, че са стигнали честно до тоя полуфинал. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Въобще, не подпират ли даден отбор във всеки един Божи мач, значи не е подпиран хич. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Мичо » 26 май 2013, 16:31

Емооо, Емооо, спори още малко и ще дойдеш на моето. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Delija » 26 май 2013, 16:35

blazev1992 написа:Че те и Барса не можаха да елиминират Интер преди 3 години, ама това значи ли, че не им беше помагано?!?! :roll:


Това е някаква безумна логика, нямало как съдията да ти помага и ти да не биеш. #-o #-o

Емевев, чел ли си за финала на европейското в Италия през 1968-а и скандалното съдийство на Готфрид Динст на финала Италия - Югославия 1:1 ??! Цяла Европа е скандализирана от поведението на рефера, но въпреки цялата му помощ, адзурите така и не бият в този мач.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот emevev » 26 май 2013, 16:36

Мичо написа:Емооо, Емооо, спори още малко и ще дойдеш на моето. :qipag: :qipag: :qipag:


Не мога... пазя си нервите за по-сериозни неща... :D Не мога да се пречупя да ги псувам, понеже ги съжалявам истински... Тъжното не е, че пишат такива неща, а че: по всичко личи (за мен поне), че наистина ги мислят така... :shock: :shock: :shock: #-o
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот emevev » 26 май 2013, 16:40

Delija написа:
blazev1992 написа:Че те и Барса не можаха да елиминират Интер преди 3 години, ама това значи ли, че не им беше помагано?!?! :roll:


Това е някаква безумна логика, нямало как съдията да ти помага и ти да не биеш. #-o #-o

Емевев, чел ли си за финала на европейското в Италия през 1968-а и скандалното съдийство на Готфрид Динст на финала Италия - Югославия 1:1 ??! Цяла Европа е скандализирана от поведението на рефера, но въпреки цялата му помощ, адзурите така и не бият в този мач.



Мда.... Славия е такава мощ, че ако ще съдията да не ги вади от тяхното поле, все ще удържат хикс с/у Левски... =D> (Гениално!! :idea: )
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 26 май 2013, 16:41

emevev написа:П.П. А бре, Веско, би ли ни споделил как все така ти се случва да отсъстваш, когато Левски има добри резултати, които не могат да бъдат оспорени и... все така ти се случва, че отново си на линия, когато Левски претърпи провал?! :roll:
(как ли пък те нарочихме точно теб, а не някой друг?) :roll:

:qipag:


Мичо написа:
Потребители разглеждащи този форум: 8

мишо се завърна по-рано от очакваното. Лесно прогнозируемо.


И още няколко такива мнения, домързя ме вече да ви вадя цитатите щото нямате спиране.

Преди седмица написах, че няма да ме има във форума седмица. Като някакво дете давам отчет ама то е точно защото толкова ви е акъла и очаквах такива писания и въпреки това вие пак си ги пишете. Нека Мичо да изрови (не ми се търси) там мнението където съм го писал. Дори и фактологически е спазено (вие обичате да се хващате за дребните безмислени детайли). Написах го петък или събота, а сега е неделя, тоест има я една седмица, че и един ден отгоре. Бях във Варна. Не съм бил от 2011 година. Пратиха ни едни 500 лева, защото България е много добре и ние не слугуваме на софиянци, та видях възможността да си купя билет след 2 години и да видя града си. Днес се връщам. Ако сте някакви крайни перверзници мисля, че пазя още билета си и ще го сканирам и ще ви го пусна и ще видите, че днес се прибрах.

Другото което е (Емо) пишеш някаква лъжа в духа на историите ви. Били сме на БКП отбора и хайде това е истина. Кога съм изчезвал заради резултат? Хич не ми пука в един форум дали мачовете са се развили според симпатиите ми, че чак да изчезвам като не е така. В няккава грешка си и очевидно пак заради левскарски (неверни) писания. Не изчезвам заради резултати.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Stinkata » 26 май 2013, 16:44

Левски не само, че не взе мач, в който е подпиран, ами изигра и мач, в който беше и подпиран и рязан... Явно, някъде из стаичките на стадионите, тече един постоянен търг и ако в 10-ата минута са те надцакали и съдията те е порязал, то при по-голямо старание, може в 48-ата минута ти да надцакаш и съдията да пореже съперника.
Мисля, че чорбаларщината наистина е неизлечима... Аз също вече не изпитвам тръпката от мачовете, такава, каквато беше преди 20 години, но не ми се е случвало, да предават мач на Левски по единия канал, а аз да гледам мача на ЦСКА по другия... Ей това не го проумявам....Наистина сте фенове без отбор и това няма нищо общо с Титан... :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот 8 » 26 май 2013, 16:46

И сега мнението ми за шампионата :qipag:

Мичо, извинявай, беше прав. През цялото време съм бъркал виждайки нередни неща, а ти беше прав, когато говореше за честния футбол. Привиделия ми се като най-скандален мач от цялата пролет, Славия-Ботев Вр, всъщност си е най-логичния резултат. Вече и аз подкрепям твоето мнение, играе се футбол, понякога се печели, понякога се губи. Конкретно за Славия е напълно нормално да пада от по-силни отбори с 1:2 и да прави равенства 1:1 с по-слаби такива.

Това е футбола! Каква велика игра! Ако трябва да перефразираме Гари Линекер, че два отбора играели равностойно и накрая немците винаги печелят, то тук в България всички играят честно, едни бият, други падат, но накрая Левски винаги е втори в който и да е турнир :qipbp:
Последна промяна от 8 на 26 май 2013, 16:47, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" футболна група на България - тема поредна

Мнениеот Христолов » 26 май 2013, 16:47

Delija написа:Това е някаква безумна логика, нямало как съдията да ти помага и ти да не биеш. #-o #-o

точно пък ти най-малко имаш право да говориш по тая тема, миналата година зелените като ви наебаха после 3 месеца говореше как не сте уредили нито един мач щом не сте станали шампиони, ай не ме карай да се ровя сега


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта