Футбол - Юноши

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 30 авг 2013, 23:16

Отварям състава на Лудогорец и какво да видя, бъка от португало-езични:

Шоко - Бразилия
Фабио Ешпиньо - Португалия
Кишада - Бразилия
Мишел Платини - Бразилия
Марселиньо - Бразилия
Кайсара - Бразилия
Витиня - Португалия

7 португало-езични, Осмак и Жоре, тоя Стойчо май и там е пуснал корени. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 30 авг 2013, 23:23

В същото време, ЦСКА има 3-а португало-езични - Ревсон и Морейра, които са под наем дори и част от заплатите им се плащат от клубовете-собственици, и Марсиньо.

Лудогорец - 7 бразилци и португалци.
ЦСКА - 3 бразилци и португалци. (и то двама са под наем)

:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот bat_jori » 31 авг 2013, 17:30

там взимат играчи които поне могат да играят доста прилично,докато при комисиончо водещ е процента а не способностите на материала.те в португалия не ги искат,ама тройчо ги докарва на драго сърце -виж историята на изброените в лудогорец .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 31 авг 2013, 22:01

Както и очаквах, боклук, празни приказки наизуст, но не съм и очаквал нищо друго от теб.

Иначе да не споменавам какви чужденци-смешници дойдоха при Димитър Пенев - Гардар Гунлаугсон, Фелипе да Коща, Викторс Мороз, Руй Мигел, Митя Морац ....... ти къде беше тогава, мръсен селяк, защо не хленчеше какви комисионни е намазал Чичо Митко от тези бездарници ???? Къде ти бяха пръстенцата тогава, в дупенцето ли ???

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот 8 » 31 авг 2013, 22:17

Пената който и да му спуснат с него играе. Не е бил нетипично активен при трансферите и да участва кой знае колко в тях. Виж при Стойчо я има тази странна активност много приличаща на меркантилна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 31 авг 2013, 22:22

Гардар Гунлаугсон, Фелипе да Коща, Викторс Мороз, Руй Мигел, Митя Морац .......

Ако тези некадърници бяха дошли при Стойчо, не ми се мисли какви вопли и стонове щяха да са ..... но при Чичо Митко "му били спуснати отгоре" ........ той, милият, не прибира комисионни, няма вина за всички тези инвалиди, живуркали на гърба на ЦСКА. :oops: :oops: :oops: :oops: Но на Стойчо му се търси сметка за всеки дошъл чужденец. :oops: :oops: :oops:

Хич не сте двулични и лицемерни, ама хич.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот 8 » 31 авг 2013, 22:34

Няма да споря с теб. Ти имаш отговор за всичко. Като нашите политици си. Дори и червени на власт лягат пред американските искания и ще участват срещу Сирия. И те като теб са "убедителни" и вадят от 10 кладенеца вода, а всъщност 12 европейски държави отказаха да участват в американските акции. Най-парадоксалното е, че в това число е и Великобритания. Нещо нечувано. Но в България и ти със Стойчо сте едно и също. Едно си баба знае, едно си баба лае.

Питай всеки друг привърженик на различен отбор от ЦСКА в този форум дали мисли, че Пената върти пари от комисионни и Стойчо дали не търси такива дребни далаверки и ще чуеш мнение, което силно контрастита с твоето. Пък ти си вади откъдето ти скимне каквито искаш факти. Те и американците вадят факти за използвано химическо оръжие.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 01 сеп 2013, 00:32

Не ми намесвай американците и Сирия, какви факти и/или "факти" вадят, не знам, не ме и вълнува.

Аз ви вадя напълно реални факти - един ТИР чужденци-некадърници, дошли при предишния престой на Димитър Пенев, но за него никой от вас, великите моралисти, не обели и думичка.

Също така е факт, че ако Гунлаугсон, Фелипе да Коща, Морац, Руй Мигел и Мороз бяха дошли при Стойчо, щеше да има километрични ревове в писмен вид, обясняващи ни как не ставали за ЦСКА и дошли само защото Стойчо взел комисионни за тях ......

Също така, специално заради теб извадих списък със 7 португало-езични, които в момента са в Лудогорец. Чакам да ми обясниш врътката, сто на сто комисионерът Стойчо има нещо общо, изцицва и Домус паша, няма начин.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот 8 » 01 сеп 2013, 09:35

Също така е факт, че ако Гунлаугсон, Фелипе да Коща, Морац, Руй Мигел и Мороз бяха дошли при Стойчо, щеше да има километрични ревове в писмен вид, обясняващи ни как не ставали за ЦСКА и дошли само защото Стойчо взел комисионни за тях ......


Ами да, щеше да има, но защо си мислиш, че обяснението е това което си дал? Защото ако бил Стойчо трябва да се псува, а ако не е той всичко е наред. Обяснението е друго. Ако видя Гунлагсон при Пената въобще не ми минава през главата как чичо Митко е умувал този трансфер, за да направи някое левче, докато същия човек при Стойчо ми навява точно тези мисли.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот bat_jori » 01 сеп 2013, 15:55

чичо митко няма потенциала ,да си докарва проценти от трансфери -за него ЦСКА не е хранилка ,като капацитета от Плоски .
Комисиончо е ненадминат в трансферната политика ,той вина няма просто обича ЦСКА- няма значение от цената.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 02 сеп 2013, 21:27

Точно за Пената ЦСКА е хранилка - по цял ден си четеше вестник и си дундуркаше камбанките на "Армията", срещу което дълго време получаваше и хубава заплатка. Ама ти това няма как да го знаеш, гнусен лайнар, понеже си интернет и ТВ плъх, който е виждал "Армията" само на снимка и телевизор. А "новините" ги научаваш от "извора" - Дон Балон и Спортал .....

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот bat_jori » 02 сеп 2013, 21:58

тройчо вчера пак късмет нямал.ти ги разбираш -какво и къде съм виждал.хвали симитлийски ,колко велик специалист е .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот Delija » 02 сеп 2013, 23:29

Ако не си видял, никъде не съм хвалил Стойчо, но нищо чудно - за теб ако някой не плюе всеки ден по Младенов, значи го хвали и величае. Но нормално, селското ти мозъче е простоустроено и няма капацитет за осъществяването на някакви малко по-сложни взаимовръзки, за него съществуват само два модела на приемане.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот bat_jori » 19 ное 2013, 18:40

Словения разпиля България

то бива бой ,ама чак па толкова -барабар с миланов,чочев и това е бъдещето :(
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Футбол - Юноши

Мнениеот 8 » 19 ное 2013, 21:43

Мишо Мадански е много ерудиран човек и ми харесва как говори. Обаче зад това никога няма резултат и си променям мнението на че това са сладки приказки. В края на крайщата дори и да е прав за някои неща, примерно непуснатите играчи, трябва да се справя и без тях. Сякаш други треньори не са се сблъсквали със същия проблем или с подобен (примерно играча е контузен или наказан, а ти си разчитал на него). Никъде не пише, че всички и винаги ще са налице. То ако е така отборите щяха да имат по 11 играчи, а не да има резерви и разширен състав за аварийни случаи. Другото което е не може един или двама чак дотолкова до променят визията ти. Ако наистина тяхната липса ти е попречила значи останалите 8-9 са просто буламач, а тях ти си ги избрал, тоест толкова си и треньор. И България без Стоичков, Пенев и Лечков след супата беше по-слаба в квалификациите за Франция 98, при това не в един определен мач, а в почти целия цикъл липсваха, ама чак да сме падали разгромяващо от аутсайдерите в групата не е било, просто по-трудно биехме и пак бяхме първи. Айде да не бяха първи, а втори пак да е оправдание, но да отидеш на унизитилен разгром и това да ти е оправданието е нереално.

Така че тук вината си е при нас. Не че словенците са дръпнали пред останалия свят. Треньора, играчите, просто нищо не става.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron