ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 19 фев 2013, 08:07

Delija написа:
Blue написа:Аха, и къде съм твърдял, че броячите са ни ощетили с 10 000 на мачовете с Челси и Уефалона?Да не се окаже, че пак си фантазираш, а?


Ми за Вердер някакви такива цифри бълнуваше. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Значи, след като веднъж са ви ударили така яко, би трябвало и в другите 2 мача от групите да ви ударят с по 10 000. Не може броячите на един мач да "изпуснат" 10 000, а на другите 2 да отчетат всичко, или, айде, почти всичко. Такъв филм няма, или работят, или не.
Срещу Вердер и Артмедиа цифрите е абсурд да са верни!

И как, според теб, има толкова много мачове със закръглени цифри?Един път да се случи, добре, ама 10-на пъти?Малко множко са, не мислиш ли?На един мач са 37 176, а на друг са 25 000 според тази, цитирам:

сигнално-охранителна (пропускателна) система с турникети (броячи)


Delija написа:
Blue написа:
И така и не ми отговори на въпроса, как на Левски - Барселона е имало по-малко хора, отколкото срещу Челси, след като видимо на срещата с испанците стадиона е по-пълен?


Разликата е нищожна, тъпако, какво си се хванал като удавник за сламка, напълно е възможно, а тия смешни снимки от Сектор Б си ги заври в путката, отдалеч, под ъгъл .... въобще не са меродавни, особено когато иде реч за разлика под 1 000 човека .... и ти искаш по тия смешни снимки да съдя. :qipbj: :qipbj:
Разликата, нищожна или не, трябва да е в полза на срещата с Барселона, а не с тази срещу Челси, където имаше гостуваща агитка и буферни зони за около 1200 -1500 човека около нея!Срещу Барселона буферни зони няма!!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 19 фев 2013, 12:38

http://football.sportal.bg/news.php?news=412389


Фонд "Сектор Б" посвети филм на Васил Левски


и коментара отдолу.

Volodya Stoichkov · Работи в Ortomercato Milano
da go eba i apostolo smesen bil e edin pianica deto e obikalial mehanite i e ebal raina knaginia


В общи линии володя обобщава образа на средностатистическия червен фен.
Неграмотен фес. :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот otto » 19 фев 2013, 12:50

Вярно,че има прост народ много има...ама не знам колко по-прост трябва да си,за да се асоцираш с името на апостола без да имаш нищо общо с това !? Не отговаряйте,въпроса е риторичен :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Христолов » 19 фев 2013, 13:32

ей го шопара ве

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 19 фев 2013, 13:44

Blue написа:Ами според официалният ви сайт са 20 000.Не ти ли се струва прекалено точна тази цифра, а?Не коментирам дали е вярна или не!


Според официалния ни сайт може и да са 70 000, аз ти казвам според броячите колко бяха, помня че беше някаква такава цифра - 16 хиляди и нещо.

Blue написа:Пак много точни са цифрите срещу Фулъм, Рома, Базел...Срещу Шалке, Шурм, Тампере, Барселона... Има и други сигурно...
Не ти ли се струва подозрително, че толкова много мачове са със закръглени цифри?41 400, 40 000, 35 00, 25 000, 20 000 - яко закръгляне е падало, нали :qipap:


Не ми се струва, защото ми цитираш журналистически оценки на окомер. Ти явно прочетеш някъде някоя цифра и си мислиш, че е от броячите. :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 19 фев 2013, 13:49

Blue написа: Срещу Вердер и Артмедиа цифрите е абсурд да са верни!


Абсурд е според вас, свикналите десетилетия наред на окомер да праскате завишени цифри.

Blue написа:И как, според теб, има толкова много мачове със закръглени цифри?Един път да се случи, добре, ама 10-на пъти?Малко множко са, не мислиш ли?На един мач са 37 176, а на друг са 25 000 според тази, цитирам:


Пак ти казвам, не си мисли, че всички цифри, които срещаш, са отчетени от броячите, истината е, че повечето журналисти продължиха да си праскат бройки на окомер.

Blue написа:Разликата, нищожна или не, трябва да е в полза на срещата с Барселона, а не с тази срещу Челси, където имаше гостуваща агитка и буферни зони за около 1200 -1500 човека около нея!Срещу Барселона буферни зони няма!!!


Не ме пращай пак в някакви малоумни теми от типа на защо срещу Челси отчели няколкостотин човека повече отколкото срещу Барса, защото е комично. Пак се опитваш да избягаш от неудобните въпроси, ама няма да стане.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 22 фев 2013, 07:46

Delija написа:
Blue написа:Ами според официалният ви сайт са 20 000.Не ти ли се струва прекалено точна тази цифра, а?Не коментирам дали е вярна или не!


Според официалния ни сайт може и да са 70 000, аз ти казвам според броячите колко бяха, помня че беше някаква такава цифра - 16 хиляди и нещо.
Абе 16 и нещо е много точно :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Иначе аз по различните сайтове съм го виждал различно - от 16 500, през 18 000, та до най-често срещаните 20 000!

И не виждам защо да не гледам официалните сайтове?
Всичките данни, който давам за Левски са на клубния сайт :idea:

Delija написа:
Blue написа:Пак много точни са цифрите срещу Фулъм, Рома, Базел...Срещу Шалке, Шурм, Тампере, Барселона... Има и други сигурно...
Не ти ли се струва подозрително, че толкова много мачове са със закръглени цифри?41 400, 40 000, 35 00, 25 000, 20 000 - яко закръгляне е падало, нали :qipap:


Не ми се струва, защото ми цитираш журналистически оценки на окомер. Ти явно прочетеш някъде някоя цифра и си мислиш, че е от броячите. :qipbj: :qipbj:
Аха, значи, когато примерно за Левски - Артмедия пише на сайта на Левски 23 422, то всичко е наред.Когато обаче на същото място пише примерно за Левски - Шалке 40 000, то значи нещата са на окомер :shock:

Железна логика :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 22 фев 2013, 07:54

Delija написа:
Blue написа: Срещу Вердер и Артмедиа цифрите е абсурд да са верни!


Абсурд е според вас, свикналите десетилетия наред на окомер да праскате завишени цифри.
Да, и сложиха сигнално-охранителните системи, според които хора, достатъчни да напълнят 3 сектора, те ги изкараха, че са за 2 сектора :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija написа:
Blue написа:И как, според теб, има толкова много мачове със закръглени цифри?Един път да се случи, добре, ама 10-на пъти?Малко множко са, не мислиш ли?На един мач са 37 176, а на друг са 25 000 според тази, цитирам:


Пак ти казвам, не си мисли, че всички цифри, които срещаш, са отчетени от броячите, истината е, че повечето журналисти продължиха да си праскат бройки на окомер.
Сега и журналистите виновни :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Защо обаче, така избирателно си праскат на окомер :qipap:

Delija написа:
Blue написа:Разликата, нищожна или не, трябва да е в полза на срещата с Барселона, а не с тази срещу Челси, където имаше гостуваща агитка и буферни зони за около 1200 -1500 човека около нея!Срещу Барселона буферни зони няма!!!


Не ме пращай пак в някакви малоумни теми от типа на защо срещу Челси отчели няколкостотин човека повече отколкото срещу Барса, защото е комично. Пак се опитваш да избягаш от неудобните въпроси, ама няма да стане.
Съжалявам, но в случая, ти, си този, дето за пореден път се опитва да избяга от неудобните въпроси :qipae:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 22 фев 2013, 14:53

Blue написа:И не виждам защо да не гледам официалните сайтове?
Всичките данни, който давам за Левски са на клубния сайт :idea:


Официален сайт :qipbj:
Това което левскарите казват за Левски не било фенщина, а официалната истина.

Отивам да слушам Гонг :idea: , за да чуя официални истини за Левски :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 22 фев 2013, 17:45

Blue написа:Абе 16 и нещо е много точно :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Пояснявам като за идиоти - написах 16 хиляди и нещо не за друго, а понеже не помня вече точната цифра, помня кръглата 16. Сега вдена ли най-сетне ??!

Blue написа:Иначе аз по различните сайтове съм го виждал различно - от 16 500, през 18 000, та до най-често срещаните 20 000!


По сайтовете всеки си пише каквото му падне, броячите нямат нищо общо с това.

Blue написа:И не виждам защо да не гледам официалните сайтове?


Ма гледай ги бе, няма проблем, просто не ми ги пробутвай тия цифри, че са отчетени от броячите.

Blue написа:Аха, значи, когато примерно за Левски - Артмедия пише на сайта на Левски 23 422, то всичко е наред.Когато обаче на същото място пише примерно за Левски - Шалке 40 000, то значи нещата са на окомер :shock:


Тъпако, аз не гледам сайта на Левски, ти го гледаш. Относно това 40 000 .... няма как да е от броячите, там подобни кръгли числа се случват 1 на 1 000 пъти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 22 фев 2013, 17:53

Blue написа:Да, и сложиха сигнално-охранителните системи, според които хора, достатъчни да напълнят 3 сектора, те ги изкараха, че са за 2 сектора :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Това е според твоя пристрастен окомер, нека уточним.

Blue написа:Сега и журналистите виновни :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Абе, идиот неземен, ти ми пробутваш някакви цифри от журналистите и аз като оспоря, че това не е от броячите, почваш да ми ехидничиш "Сега и журналистите виновни :qipbj: :qipbj:"

И сам си видял за мача ЦСКА - Ливърпул как по различните сайтове цифрите варират - 16 500, 18 000, 20 000 ..... казвам ти, че журналята си праскат свои числа на окомер.

Blue написа:Съжалявам, но в случая, ти, си този, дето за пореден път се опитва да избяга от неудобните въпроси :qipae:


Отговаряй, пачавро, не ми философствай пак, защо с Барселона и Челси не ви "изядоха" по 10 000, как така само с Вердер не са работели добре броячите ??

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 24 фев 2013, 18:13

http://www.fanface.bg/interview/item/7031-%D1%87%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-hd-boys-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8.html

Какви са политическите възгледи на вашата групировка?

Ние сме националисти. Следим политическата ситуация в страната и винаги изразяваме мнение, когато е необходимо. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: В България правителството се страхува от феновете на Левски. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Има много причини за това. По време на комунистическия период (1944 - 1989), нашата трибуна - "Сектор "Б", е в центъра на борбата срещу режима :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: . През 1997 фенове на Левски участват активно в свалянето на правителството.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 24 фев 2013, 18:31

все факти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 24 фев 2013, 20:34

Все глупости и долни лъжи. Цялата ви жалка история е такава.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта

cron