ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 24 фев 2013, 20:46

:qipbo: Истинска, велика история.
В отличие от червените комунистически отрепки. :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 25 фев 2013, 07:10

Delija написа:
Blue написа:Абе 16 и нещо е много точно :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Пояснявам като за идиоти - написах 16 хиляди и нещо не за друго, а понеже не помня вече точната цифра, помня кръглата 16. Сега вдена ли най-сетне ??!

Blue написа:Иначе аз по различните сайтове съм го виждал различно - от 16 500, през 18 000, та до най-често срещаните 20 000!


По сайтовете всеки си пише каквото му падне, броячите нямат нищо общо с това.

Blue написа:И не виждам защо да не гледам официалните сайтове?


Ма гледай ги бе, няма проблем, просто не ми ги пробутвай тия цифри, че са отчетени от броячите.

Blue написа:Аха, значи, когато примерно за Левски - Артмедия пише на сайта на Левски 23 422, то всичко е наред.Когато обаче на същото място пише примерно за Левски - Шалке 40 000, то значи нещата са на окомер :shock:


Тъпако, аз не гледам сайта на Левски, ти го гледаш. Относно това 40 000 .... няма как да е от броячите, там подобни кръгли числа се случват 1 на 1 000 пъти.

Именно, че подобни кръгли числа не се случват често!Журналистите, ако закръгляха, щяха всичко да закръглят, а не 10 мача да закръглят, а 5-6 не!
Къде е логиката един мач да го оставиш на 37 168 да речем, а 2 седмици по-късно да закръглиш на 40 000? Да не би да е, защото броячите са се оакали, та се е наложило да се прави допълнителна оценка :qipap:

И къде е логиката на сайта си да публикуваш избирателно броя на публиката?Веднъж да е според броячите, а втори път да е ...кой знае според какво :qipap:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 25 фев 2013, 07:17

Delija написа:
Blue написа:Да, и сложиха сигнално-охранителните системи, според които хора, достатъчни да напълнят 3 сектора, те ги изкараха, че са за 2 сектора :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Това е според твоя пристрастен окомер, нека уточним.

Blue написа:Сега и журналистите виновни :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Абе, идиот неземен, ти ми пробутваш някакви цифри от журналистите и аз като оспоря, че това не е от броячите, почваш да ми ехидничиш "Сега и журналистите виновни :qipbj: :qipbj:"

И сам си видял за мача ЦСКА - Ливърпул как по различните сайтове цифрите варират - 16 500, 18 000, 20 000 ..... казвам ти, че журналята си праскат свои числа на окомер.

Blue написа:Съжалявам, но в случая, ти, си този, дето за пореден път се опитва да избяга от неудобните въпроси :qipae:


Отговаряй, пачавро, не ми философствай пак, защо с Барселона и Челси не ви "изядоха" по 10 000, как така само с Вердер не са работели добре броячите ??
Твоят точен окомер го знаем - 150-200 човека при положение, че само правостоящите над последния ред са 50-60 човека :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А на Челси, Барселона, Шалке, Ливърпул, Базел и т.н. е играла допълнителната оценка, защото сигнално-охранителната система се е поизложила :qipad:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 25 фев 2013, 07:19

Blue написа:А на Челси, Барселона, Шалке, Ливърпул, Базел и т.н. е играла допълнителната оценка, защото сигнално-охранителната система се е поизложила :qipad:


И както винаги е играла във вреда на Левски :qipbp:
Всичко започва през 1948 когато комунистите създават отбор да вреди на Левски........... (следват 15-20 тома описания на различни завери срещу Левски)...........и така стигаме до гаднярите от Васил Левски, които броят в ущърб на Левски :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 25 фев 2013, 15:51

Blue написа:Именно, че подобни кръгли числа не се случват често!Журналистите, ако закръгляха, щяха всичко да закръглят, а не 10 мача да закръглят, а 5-6 не!
Къде е логиката един мач да го оставиш на 37 168 да речем, а 2 седмици по-късно да закръглиш на 40 000? Да не би да е, защото броячите са се оакали, та се е наложило да се прави допълнителна оценка :qipap:


Логиката е, че си тотално смахнат и си си въобразил, че всичко, което четеш по сайтовете, е официално зададената бройка.
Последна промяна от Delija на 25 фев 2013, 16:06, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 25 фев 2013, 16:02

Blue написа:

А на Челси, Барселона, Шалке, Ливърпул, Базел и т.н. е играла допълнителната оценка, защото сигнално-охранителната система се е поизложила :qipad:


Палячо, ако беше така, допълнителната оценка щеше да играе и с Вердер, а не само с Челси и Барселона. Виж се колко си малоумен, твърдиш, че те само на част от мачовете слагали допълнителна оценка на публиката, за да не лъсне истината, че броячите пропускали хиляди неотчетени зрители, а на друга част - като двубоя с Вердер, не слагали и по този начин се резилили. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Колко са тъпи, сигурно са забравили, нали ??! :qipbj: :qipbj:

И обясни ми, защо с Челси, където твърдиш, че е на окомер, дават 42 226, а пък със Шалке закръглят на 40 000 ???? Не би ли трябвало, за да ни заблудят, и със Шалке да сложат примерно 40 176 ??!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 26 фев 2013, 06:11

Delija написа:
Blue написа:Именно, че подобни кръгли числа не се случват често!Журналистите, ако закръгляха, щяха всичко да закръглят, а не 10 мача да закръглят, а 5-6 не!
Къде е логиката един мач да го оставиш на 37 168 да речем, а 2 седмици по-късно да закръглиш на 40 000? Да не би да е, защото броячите са се оакали, та се е наложило да се прави допълнителна оценка :qipap:


Логиката е, че си тотално смахнат и си си въобразил, че всичко, което четеш по сайтовете, е официално зададената бройка.

Къде е официално зададената бройка?Дай да видим, къде е посочена точната цифра на публиката за всеки мач на стадион Васил Левски, след инсталирането на сигнално-охранителната система?
И какво стана с тази сигнално-охранителна система?Защо никаква я няма :qipap:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 26 фев 2013, 06:26

Delija написа:
Blue написа:

А на Челси, Барселона, Шалке, Ливърпул, Базел и т.н. е играла допълнителната оценка, защото сигнално-охранителната система се е поизложила :qipad:


Палячо, ако беше така, допълнителната оценка щеше да играе и с Вердер, а не само с Челси и Барселона. Виж се колко си малоумен, твърдиш, че те само на част от мачовете слагали допълнителна оценка на публиката, за да не лъсне истината, че броячите пропускали хиляди неотчетени зрители, а на друга част - като двубоя с Вердер, не слагали и по този начин се резилили. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Колко са тъпи, сигурно са забравили, нали ??! :qipbj: :qipbj:

И обясни ми, защо с Челси, където твърдиш, че е на окомер, дават 42 226, а пък със Шалке закръглят на 40 000 ???? Не би ли трябвало, за да ни заблудят, и със Шалке да сложат примерно 40 176 ??!
Плужек, защо журналистите са закръгляли само определени мачове, а не всичките?Къде е логиката да си публикуваш избирателно броя на публиката - на едни мачове според броячите, а на други с допълнителна оценка?

Дали не е възможно при продадени към 37 000 билети+карти+други(покани, пропуски за спонсори и пр.), сигнално-охранителната система да се е оплескала и да не е преброила няколко хиляди, след като на стадиона само в сектора за гостуващата агитка и буферните зони около нея е празно? :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 26 фев 2013, 09:49

:qipbc:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 26 фев 2013, 14:17

Blue написа:Плужек, защо журналистите са закръгляли само определени мачове, а не всичките?Къде е логиката да си публикуваш избирателно броя на публиката - на едни мачове според броячите, а на други с допълнителна оценка?


Журналистите ти ги намесваш ма, овцо. Аз коментирах само статистиката от броячите, ти почна тук да плескаш някакви безразборно събирани цифри, а сега ми питаш и защо били такива. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Blue написа:Дали не е възможно при продадени към 37 000 билети+карти+други(покани, пропуски за спонсори и пр.), сигнално-охранителната система да се е оплескала и да не е преброила няколко хиляди, след като на стадиона само в сектора за гостуващата агитка и буферните зони около нея е празно? :qipap:


И тук идва пак въпросът, защо само на мача с Вердер сигнално-охранителната система "се е оплескала и не е преброила няколко хиляди", а на мачовете с Челси и Барса не "се е оплескала" и отчела, че има по над 40 000 човека ?!?! Ти все не можеш да ми отговориш на този въпрос - ако е калпава системата, защо не се оплесква на всеки мач, ами само на някои, грижливо подбрани от "безпристрастния" Блу ??!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 26 фев 2013, 17:29

Не трябваше да го предизвикваш :qipbl:
Сега следват 2-3 страници доказателствен материал, че не си прав. Нищо чудно да ни залее и поредния порой от снимки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 28 фев 2013, 15:35

Delija написа:
Журналистите ти ги намесваш ма, овцо. Аз коментирах само статистиката от броячите, ти почна тук да плескаш някакви безразборно събирани цифри, а сега ми питаш и защо били такива. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


И тук идва пак въпросът, защо само на мача с Вердер сигнално-охранителната система "се е оплескала и не е преброила няколко хиляди", а на мачовете с Челси и Барса не "се е оплескала" и отчела, че има по над 40 000 човека ?!?! Ти все не можеш да ми отговориш на този въпрос - ако е калпава системата, защо не се оплесква на всеки мач, ами само на някои, грижливо подбрани от "безпристрастния" Блу ??!
Азисе, знаеш, че лъжите ти не минават [-X Върни се 1-2 странци назад и виж кой намеси журналистите и си търси оправдание в тях, пък тогава пак заповядай!

И така:

- защо журналистите са закръгляли само определени мачове, а не всичките?

- къде е логиката да си публикуваш избирателно броя на публиката - на едни мачове според броячите, а на други с допълнителна оценка?

- дали не е възможно при продадени към 37 000 билети+карти+други(покани, пропуски за спонсори и пр.), сигнално-охранителната система да се е оплескала и да не е преброила няколко хиляди, след като на стадиона само в сектора за гостуващата агитка и буферните зони около нея е празно?

- къде е официално зададената бройка от сигнало-охранителните системи?Дай да видим, къде е посочена точната цифра на публиката за всеки мач на стадион Васил Левски, след инсталирането на т. нар. броячи?

- какво стана с тази сигнално-охранителна система?Защо никаква я няма :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 28 фев 2013, 18:38

Blue написа:
И така:

- защо журналистите са закръгляли само определени мачове, а не всичките?


Журналистическите оценки за публиката винаги са били кръгли цифри, заклевам се, тук ме шокира. Аз не съм срещал някой да казва цифра, да речем - 25 498 зрители. :shock:
Нещо се обърка тотално.

Blue написа:- дали не е възможно при продадени към 37 000 билети+карти+други(покани, пропуски за спонсори и пр.), сигнално-охранителната система да се е оплескала и да не е преброила няколко хиляди, след като на стадиона само в сектора за гостуващата агитка и буферните зони около нея е празно?



Delija написа:И тук идва пак въпросът, защо само на мача с Вердер сигнално-охранителната система "се е оплескала и не е преброила няколко хиляди", а на мачовете с Челси и Барса не "се е оплескала" и отчела, че има по над 40 000 човека ?!?! Ти все не можеш да ми отговориш на този въпрос - ако е калпава системата, защо не се оплесква на всеки мач, ами само на някои, грижливо подбрани от "безпристрастния" Блу ??!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 28 фев 2013, 19:26

8 написа:Не трябваше да го предизвикваш :qipbl:
Сега следват 2-3 страници доказателствен материал, че не си прав. Нищо чудно да ни залее и поредния порой от снимки.


Аз кво ти казах. Сега остана и снимките да пусне ама ти си си виновен. Предупредих те! (този е луд)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 01 мар 2013, 06:09

Delija написа:
Blue написа:
И така:

- защо журналистите са закръгляли само определени мачове, а не всичките?


Журналистическите оценки за публиката винаги са били кръгли цифри, заклевам се, тук ме шокира. Аз не съм срещал някой да казва цифра, да речем - 25 498 зрители. :shock:
Нещо се обърка тотално.

Азисе, ти, си обърканият в случая!Прочети какво съм написал :qipad:


- защо журналистите са закръгляли само определени мачове, а не всичките?

Защо не са закръглили мача с Удинезе например, а с Шалке са го закръглили?Нали сам казваш, че закръглят.Не можеше ли за Удинезе да напишат 37 500 или 38 000 например?
Същото е и по следващия въпрос:

- къде е логиката да си публикуваш избирателно броя на публиката - на едни мачове според броячите(Артмедия, Вердер и т.н.), а на други с допълнителна оценка(Шалке, Барселона и т.н.)?



- дали не е възможно при продадени към 37 000 билети+карти+други(покани, пропуски за спонсори и пр.), сигнално-охранителната система да се е оплескала и да не е преброила няколко хиляди, след като на стадиона само в сектора за гостуващата агитка и буферните зони около нея е празно?

Най-любопитно ми е това обаче:

- къде е официално зададената бройка от сигнало-охранителните системи?Дай да видим, къде е посочена точната цифра на публиката за всеки мач на стадион Васил Левски, след инсталирането на т. нар. броячи?

- какво стана с тази сигнално-охранителна система?Защо никаква я няма :qipap:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron