ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 12 юни 2013, 09:14

=D> =D> =D>
„В последните дни, различни спортни медии бълват за пореден път и поредна година едни и същи сюжети! На нас, феновете на Литекс Ловеч, ни писна да четем поредните глупости и решихме да осветлим футболната общественост и цяла България по въпроси, които са се натрупвали с годините!

На нас ни е омръзнало да слушаме каква гордост е да си от Левски или ЦСКА. Колко велики отбори и с каква велика история са. Днес излизаме пред вас и с чиста съвест и без грам хиперболизация Ви казваме, че истинската гордост е да си от Ловеч! Гордост е да си от град, който е избран от Апостола за столица на единствената истинска революция в България! Град, в който той намери и припозна своите братя! Гордост е да си съгражданин с първия български космонавт Георги Иванов!

Гордост е да си от Литекс, лесно е да си от Левски, напоследък срамно е да си от ЦСКА!

В последно време много се говори за история! Господа, историята винаги се помни и няма как да я изтриете! Винаги ще помните как се брои от 0 до 8! Винаги ще помним как Вие, многобройни и верни фенове, си тръгнахте на полувремето! Винаги ще се помни как си продадохте знамената и как си нарязахте гредите на ‘Армията”! Относно паметта и историята, наистина ли смятате, че сме забравили срещу кого и какво скандирахте на нашия стадион, който изпочупихте? Спомняте ли си по какъв начин обиждахте човека пред когото сте паднали на колене и умолявате от няколко дена?
:qipap: :qipap:
Имате ли гордост, господа армейци? Имате ли тази гордост, която ние имаме? Наясно ли сте, че каквото и да се случи, ние ще продължим да сме с гордо вдигната глава, а Вие за пореден път ще сте жалки!

Бъдете сигурни, ние ще се погрижим това да не бъде забравено никога!

Ние не сме Металик Сопот, не сме Велбъжд Кюстендил, не сме Олимпик Тетевен! Ние сме от Ловеч! Малкото исторически факти които споменахме, трябва да Ви говорят само едно - ние се борим докрай, без значение срещу кого и по какъв начин!

Господин Ганчев, знайте, че тук в нашия Ловеч, всички стоят плътно зад отбора! Знайте, че количеството не означава качество! Бъдете сигурен, че любовта и пламъка в очите на дори само 3-ма от нас е много по-силен от всички онези псевдофенове на ЦСКА, които са виждали “Армията” само на снимка! Вие по-добре от всички знаете, че е гордост и привилегия да си от Литекс и да се бориш срещу статуквото! Били сме зад Вас и сме ви подкрепяли и в най-трудните моменти, когато по всякакъв начин се опитваха да спрат Литекс към титлите и успехите! Не ни предавайте! Не предавайте и онези млади момчета, които са готови да оставят сърцето си на терена за ЛИТЕКС. Те го доказаха и ние знаем, че Гошо Миланов никога не би сложил фалшива червена звезда до сърцето си! Не предавайте Вашите деца! Не се подвеждайте по милите думи на собственици и фенове! Историята помни, че никой не си е тръгнал с добро от техния отбор.

Историята помни великите! Велики са тези, които повеждат малцинството и подчиняват мнозинството!

Само Литекс, Литекс от Ловеч!”
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 12 юни 2013, 09:32

Изображение


Да, от тук насетне всяка една песен трябва да започва и свършва с Кюрда, повече и от говедата трябва да го псуваме даже... дееба гнусния харманлийски мангал дееба


:mrgreen: :mrgreen: Май в Ловеч са лекичко ядосани. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 12 юни 2013, 09:51

Изображение

Изображение


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 12 юни 2013, 10:26

:qipbo: тук се вижда по-хубаво. Имаме напредък, една запетайка е сложена в добавката. Явно най-сетне някой е завършил 6ти клас от офанзивата. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Живи здрави след години като мине основното, може да станем свидетели поне на още една запетайка.

Сектор Г отново изпъкна с новаторство, няколко чаршафа със заготовки и само сменят имената. :qipbj:

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Blue Religion » 12 юни 2013, 10:58

да беха сменили чаршафа поне #-o

КЛОШАРИЯ ДОКРАЙ 8)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 12 юни 2013, 13:56

emevev написа:Веско, чети по-горе защо ти е сбъркано мнението ;) (обяснили са ти го хората - разтягаш локуми, а всъщност цялата ти теория лежи в/у логиката: "Щом Х прави лошо, защо пък и аз да не правя така...")

П.П. И понеже това е много масово разсъждение у нас, затова и сме на такова дередже изобщо...


Нелепо е левскари да дават оценка за "лошото".
Прилича ми като лиценза. Само те скочиха яростно, а после се видя кой точно се облажи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 12 юни 2013, 14:02

Аууууууу Мичо как се е развихрил и бълва писания за нас. Добре е значи работата :qipay:

Мичо продължавай да се ровиш по блоговете за ЦСКА. И да не забравиш и гонгаджии и други сини псета да цитираш. Надявам се да има още вой. Щом толкова присърце приемате ставащото в ЦСКА очевидно става нещо, което никак не ви харесва. Значи най-сетне нещо смислено има при нас :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Stinkata » 12 юни 2013, 14:08

Само не знам как истински цесекар би намерил сили да се радва в тази ситуация...
Хубвата новина е, че Стоичков се връща на Армията... Лошата е, че ЦСКА май няма да е там....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 12 юни 2013, 14:21

Аз пък обратното не разбирам. Как истински цесекар би искал обратното.
Не разбирам и другото. Как давате заключителни оценки като последна инстанция кой бил ЦСКА.
И на мен ми е тъжно, че играем с дружество Витоша (Левски е разформирован, мъртъв от 85 година) или при друг вариант с подразделение на Спартак. Няма Левски :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 12 юни 2013, 14:26

А пък извън юридическите неща, говорейки за фактическите, тъжно ми е за привържениците на Левски. Този отбор отдавна е марка на мафиотския свят и политическия елит. Жалко, но сините отдавна си нямат отбор. Не знам кое е по-зле, юридически или фактически отбора ти да е вече на други хора :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 12 юни 2013, 14:28

8 написа: Как давате заключителни оценки като последна инстанция кой бил ЦСКА.


Нека Литекс дойде на Армията, ще видиш УЕФА кой коефициент ще накичи на уж ЦСКА-то.

Само да те светна, че коефициентът е показател за представянето на един клуб в Европа през последните години. И ако уж "новото ЦСКА" е с коефициента на Литекс, мисля дори и на такива като теб трябва да им стане ясно "кой бил ЦСКА" и "кой не бил" ....

Да не говорим, че ЦСКА още тази година трябва да участва в ЕКТ, всичко друго значи нещо съвсем друго ...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 12 юни 2013, 14:32

Много добре знам, че ще сме с коефициента на Литекс. Няма какво да обсъждаме какво става. Говорим за едно и също нещо само дето се опитваш да ме убедиш, че в момента в А група играят Олимпик Тетевен и Металик Сопот и съответно ще имаме и Литекс София, а аз не мисля така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 12 юни 2013, 14:35

Щом ще сте с коефициента на Литекс, то значи сте Литекс, 8. Коефициентите вървят с един клуб, те не се трансферират. Предполагам ти е ясно, или май не ??!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 12 юни 2013, 14:55

Сме? :qipag:
Ти вече си сменяш отбора? :qipbj:

Хубаво, но ние СЕ определяме като ЦСКА (не както ни съветваш като Литекс). Ще ни съдиш ли? Какво правим със завеяните привърженици на Берое ходещи из страната да подкрепят Олимпик Тетевен? Егати лудите, пропътуваха разстоянието до Ловеч и се кефиха на успеха на някакъв друг отбор.

Чисто юридически и за тях си прав ама живота върви спрямо възприятията на хората. То може и като зебри някои да ни регистрира, но човечеството се възприема за хора и няма никакво значение кой ударил в някое съдилище някой печат и утвърдил нещо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 13-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 12 юни 2013, 15:04

8 написа:Сме? :qipag:
Ти вече си сменяш отбора? :qipbj:


Не го сменям аз, 8, аз съм станал от ЦСКА преди 24 години и никога не съм бил фен на Литекс.
Някои други обмислят смяна на отбора си.

8 написа:Хубаво, но ние СЕ определяме като ЦСКА (не както ни съветваш като Литекс). Ще ни съдиш ли? Какво правим със завеяните привърженици на Берое ходещи из страната да подкрепят Олимпик Тетевен? Егати лудите, пропътуваха разстоянието до Ловеч и се кефиха на успеха на някакъв друг отбор.


Не отговори за коефициента, не ме баламосвай с Олимпик и Берое. Кажи как ЦСКА ще наследи представянето в ЕКТ на Литекс, ама ще си е уж пак ЦСКА ...


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron