Национален Отбор - Част 14

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален Отбор - Част 14

Мнениеот 8 » 31 окт 2017, 00:20

Повтарям още веднъж и пак е на български. Надявам се да звучи разбираемо. Простичко е.

Сложете кавито искате 11 в националния отбор. Нямам никакви сантименти.

Останалото са някакви ваши измислици, че ми се иска да са "хората на ГГ". Аз в момента не виждам нищо смислено на тази територия от 111 хиляди кв.км и ми е наистина все тая кои ще играят, както и допълвам за Блу-то, не виждм нещо да "изпускаме". Ако ще да излизат 11-те на Царско село, все тая.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Национален Отбор - Част 14

Мнениеот VILIO » 31 окт 2017, 10:07

Ама то и тогава нац. отбор нямаше шанс каквито и играчи да туриш. Ама това не пречеше да разплиташ конспирациите на Наско в нац. отбор.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален Отбор - Част 14

Мнениеот 8 » 01 ное 2017, 21:58

Въртиш някаква твоя плоча. ОК, ще я подхвана и аз.

1. Нямам спомен да съм казвал тогава, че Наско върти националния.
2. Дори и да съм го казвал не съм на мнение, че сега Гришата върти националния. Това е безумие. Никой нищо не върти просто защото няма и какво да се върти.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален Отбор - Част 14

Мнениеот drvasko98 » 11 дек 2017, 13:32

8 написа:Въпроса от предния пост за 11-те да назовеш поименно остава. Искам обаче на друго да ти обърна внимание, защото мисля, че си с някакви напразни илюзии и не отчиташ фактите. И във футбола е същото като в живота, въпреки че повечето хора около нас са дебили и зоват за някаква демокрация.

Ето. Виж фактите, а ако искаш ги оспорвай, ако искаш имай някакви нереални очаквания, каквото искаш. Все ми е тая, но е излишно да таиш напразни надежди.

В миналото знаеш какви имена сме имали. Жеков, Якимов, Аспарухов, Бонев, Начко и т.н. Нека да ги приравним към днешно време. ....



Няма как да не подчертая, че съм брутално съгласен с написаното за съпоставимостта на играчи и първенства. :qipag: Кво ти е станало, бе Осмак? Ще продължа четенето с надеждата да те "открия" отново. :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron