Българска футболна "журналистика" -6-та част

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот sasho_1989 » 28 окт 2013, 15:46

Каква селекция бе пич - Домо,Сърмов са без пари взети и са трагедия,Мъри е решил да им реабилитира кариерите...само за Педро и Анисе са платени символични суми,като първият не става и за махленски мач на малки врати даже...Ромарио също е свободен агент - точно щото се влага яко в база и стадион,не можем да ис позволим Мисиджън или Гари за по над 500 000 евро - сещаш ли се :qipad:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Delija » 28 окт 2013, 16:01

Саше, вашият отбор се селектира и окомплектова не от вчера, не ми минавай с тия номера за лятната ви селекция. Мъри е оставен на спокойствие да си гради състав почти цяла година вече, като надгражда от Феровия тим.

Ние нищо не надграждаме, понеже няколко дни преди началото на шампионата имахме всичко на всичко 5-6 футболиста, и то юноши най-вече. Почнахме буквално от нулата. На всичко отгоре, имаме страшни проблеми от всякакъв характер. Не просто като отбор, ами като клуб.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Delija » 07 ное 2013, 15:55

http://gong.bg/view_article.php?article_id=383443

Ех, какви сме моралисти ......

Много ми е чудно обаче, защо този хлъзгав червей не го написа това след онзи мач, когато Левски нададоха вой до небесата и БФС смени цялата съдийска комисия ??! Защо тогава този "велик моралист" се беше скрил в мишата си дупчица и дори църкаше срещу БФС-то и съдийството ??!

Цялата ни "журналистика" е такава, само боклуци, които пишат разни помии, някои срещу пари, а други поради психични отклонения .... общото между всички тези курви, е че всички пишат от името на ...... морала.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Stinkata » 07 ное 2013, 16:00

Ей тук няма как да не се съглася... Даже много обичат да гледат морала на спортистите, и много коментират уговорени мачове и какво ли още не, а не виждат каква долна продажна сган са те самите. Не говоря само за спортните журналисти...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот 8 » 07 ное 2013, 16:01

Ама ти защо ги четеш тия!? Аз го четох същото, но в Спортни и като видях автора веднага ми се изясни картината (препечатано от Гонг). Така се сблъсках с въпросния материал-лайно, а иначе имам доста забележки и към доводите му. Най-малкото във въпросните му примери куца факта, че не дава за пример например мач с 4-5 скандални положения и всичките отсъдени в полза на един отбор като в допълнение дисциплинарната комисия към УЕФА отчита този многозначителен факт, но самата тя при равни нарушения наказва двамата треньори различно. Ето тогава щеше да есъщия пример. Щеше и да е смешно ама за съжаление на автора в Нион няма фенове със сини шалчета, които да възпроизведат подобни простотии.

А съвсем друг въпрос е споменатото от теб, че в други ситуации, но при друг отбор, автора въобще не пуска такива статии, а върти друга плоча. Поредният син помияр от поредната синя медия от която поредния син сектант (например кончето) ще ни изсипе поредното синьо лайно статия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Мичо » 07 ное 2013, 16:03

Осмак, толкова си мазен, че като те чета, имам чувството, че слуз ми тече по монитора.

По темата-съгласен с Дели и Стинката. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот 8 » 07 ное 2013, 16:04

Stinkata написа:Ей тук няма как да не се съглася...

Нямаше нужда да го споменаваш. Това е ясно. И с всички материали от Дон Балон няма как да не се съгласиш.
А останалите левскари също са много съгласни с въпросния материал. Дори още се чудя как Мичо не е написал "много точна статия, чудя се червените прасета осъзнават ли я"..........сигурно се е запилял някъде по женски, друго обяснение нямам да не ни е разяснил все още тази правилна статия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот 8 » 07 ное 2013, 16:05

Колко е бърз! :qipag:

Докато пиша предния пост и вече Мичо е дал одобрението си на статията. Не е истина просто. Наизуст сте ясни. Един с един сте еднакви.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Мичо » 07 ное 2013, 16:05

:qipbj: :qipbj: А тук вече Осмака доказа какъв елементарен глупак е. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Дели, би ли обяснил ти на идиота с какво сме съгласни аз и Стинката. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Като си имаш идиот, ще си му разясняваш,. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Delija » 07 ное 2013, 16:07

Stinkata написа:Ей тук няма как да не се съглася... Даже много обичат да гледат морала на спортистите, и много коментират уговорени мачове и какво ли още не, а не виждат каква долна продажна сган са те самите. Не говоря само за спортните журналисти...


Само като допълнение - наскоро стана ясно, че ТИТАН миналата есен са направили няколко банкови превода към ..... 7 дни спорт. Преводите уж са за ....... извършване на кетърингова дейност. :shock: :qipbj: :qipbj:

Никак не е случайно и, че най-големите помии срещу сегашното ръководство на ЦСКА идват от същия този вестник, където постоянно се пускат някакви лъжи, последната беше, че срещу Лудогорец се очаквали не повече от 3 000 на Армията. Явно връзката ТИТАН - 7 дни спорт е още актуална и най-вероятно подплатена по някакъв начин.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот 8 » 07 ное 2013, 20:22

Ти защо не ми обясняваш, че журналистите са подлоги, Стинката споделя твоето мнение, а Мичо подкрепя и двамата?
Трябваше да затвърдиш мнението на Мичо, че съм неразбрал и тъпак. Това което всъщност са левскарите (като например кончето). Все неразбрали.

ПП. Прочетох само началото от Стината "напълно съм съгласен" и не си направих труда да отида до края, за да видя с какво е съгласен. По принцип ги приемам като ясни и при тези думи въобще не допусках, че ще има разминаване с колективното мислене, че всичко е справедливо при Левски и лошо при другите.

Жалко. Мичо си живееше с идеята за червено конче или думби на някакъв неразбрал, сприхав дебил.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Delija » 07 ное 2013, 23:09

Да, за учудване, в случая са съгласни. Опасявам се, че утре слънцето може и да не изгрее. :qipap:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Мичо » 07 ное 2013, 23:29

8 написа:ПП. Прочетох само началото

пак много си прочел. И пак успя да си развиеш комплексарските теории на недоказан компщтърен плъх. Цялата ти работа е такава, затова ти е подиграват всички, осмак. :qipae:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Христолов » 08 ное 2013, 00:23

да, осмак, и без това си говориш наизуст, недей да се мориш дори началото да четеш.

мич, и ти ли си се прецакал с клавиатура с малък ентър :x

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българска футболна "журналистика" -6-та част

Мнениеот Мичо » 10 ное 2013, 21:17

Аха. :qipag:


Изображение :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron