Ботев 1912 /Пловдив/

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 07 юли 2014, 23:18

8 написа:Абе вие малко опит от живота нямате ли? Как се правят такива неща.

Стойчо. Все реве, все не стигало, ама остава. Чудна интерпретация, че това било любов. Така правят тези които искат. В смисъл искат пари, натискат и за още, ама като не идва в повечето си остават за това което има.
Стоичков. Уж щял да прави далавери, нямало пари и заминал. Ми нали с това отрязва каквито и да е далавери! Ако някъде ще се прави нещо няма да заминавам. Последното което е ще е да напусна, един вид отказвам се. Обаче не, това било начина да се правят пари.


Не съм писал никъде, че Стоичков щял да прави далавери, защо вечно умът ти се върти около някакви далавери ?!

Просто Ицо разбра, че ЦСКА няма пари да му плаща дебелата заплата и се пръждоса на мига, забрави всичките си клетви във вярност.

Така плютият от теб Стойчо взима 20 000 заплата, Стоичков се беше уговорил с Дришата за 50 000 на месец. Обаче като разбра, че Дришата няма да мести клуба си на Армията и го е извозил, а ТИТАН няма как да му дават подобни пари, веднага си би камшика и дори не каза Чао, все едно сме някакви нищожества.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 07 юли 2014, 23:28

8 написа:Пак казвам, изкарайте цифрите и после мисля, че няма нужда и от мен, вие си ги коментирайте. Смятам, че имате толкова акъл.


А ти кога ще ми изкараш комисионните на Стойчо, дето цяла година плюеш тук ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 00:46

Не съм писал никъде, че Стоичков щял да прави далавери, защо вечно умът ти се върти около някакви далавери ?!

Странно изречение.........ми щото ставаше дума за пари и далавери. Тръгнахме от четвъртите в света и тези неща около тях. Ти включи Стоичков и ето как се стигна до такова разискване..........и ти накрая ме изгони като умопобъркан глупак защо съм си втълпявал такава връзка. Айде ето ме пак във филма и с отредена роля :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 08 юли 2014, 00:52

Писах, че за пари и майка си ще продадат, далавери има само в твоята глава. Ето го поста, никъде не съм писал за далавери.

Delija написа:Абе на кого му пука за човешките качества, всички се интересуват от пари. Уважавах много Любо, докато не го налапа на Цецоу Василев, а още по-гнусен ми става сега, когато като видя, че няма да може да взима дебелата заплатка, пръв си бие камшика.

И Ицо, и Емо, и Наско, и Боби ..... всичките са продажни човечета, които за 5 лева и майка си ще продадат, пълни боклуци.


Никъде не съм писал за далавери, не си измисляй, става въпрос, че се интересуват само от пари и не ги ебе нищо друго.

Далаверата е вече да мамиш и да правиш схеми, такова нещо не съм писал.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 01:10

Под далавери имам предвид пари. Чети го като такова. Ако не е било ясно сега го уточнявам.
Стоичков за пари прави нещата е дискусията, но аз и в ЦСКА не виждам такова нещо. Като те слушам ако е бил видял невижданите 50 бона е щял да си трайка, при тези много пари, и да не го ебе какъв състав са му дали.......ама на, изтървал ги и заминал. Много неумел в грабенето на пари :qipbl:

Твоя човек само плаши гарваните и винаги си остава за далаверите, пардон парите. Заминава само когато получи по-добра оферта. Тогава вече "не издържа" и "повече така не може да се работи", а вие въздишате какъв е готин и само гадния Томов развалял нещата и "ето, щом и Стойчо не издържа, цесекар отвсякъде, явно са големи лъжите". Ми ако в някакъв бъдещ момент няма да издържа, направо да го прави от самото начало....като Стоичков. Въобще да не почва, а не да взема и малкото което има преди да дойде по-добро. Търговска стратегия :qipat:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 08 юли 2014, 12:38

8 написа:Под далавери имам предвид пари. Чети го като такова. Ако не е било ясно сега го уточнявам.


Ясно, значи и аз като работя и получавам пари срещу това, правя далавера. :qipag: :qipag: :qipbj: :qipbj:

8, ясен си ми. Стойчо, като напусне ЦСКА, винаги е от алчност и понеже му предлагали някъде големи пари, а Ицо напусна националния не защото от Селта са му предложили тлъста заплата, а от някакъв велик морал и патриотизъм. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

8 написа:Ми ако в някакъв бъдещ момент няма да издържа, направо да го прави от самото начало....като Стоичков. Въобще да не почва, а не да взема и малкото което има преди да дойде по-добро. Търговска стратегия


Само че Ицо почна. И на лагер в Тетевенско заведе отбора и ги готвеше там ..... пак пишеш наизуст абсолютно неверни неща. И изведнъж, като разбра, че няма да има пари, заеба всичко, без дори да каже, че си тръгва .... отиде на морето да снима клипове за Каменица срещу 5 лева. :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 12:55

а Ицо напусна националния не защото от Селта са му предложили тлъста заплата, а от някакъв велик морал и патриотизъм.


Първото да, второто ще те коригирам, не съм го казвал, ако е твое мнение друг въпрос.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 12:59

Стойчо, като напусне ЦСКА, винаги е от алчност и понеже му предлагали някъде големи пари

Точно така. Винаги като напусне е когато има къде да отиде, не го прави ако няма къде.
От друга страна ЦСКА не ставал, не било както той искал, НО ВЪПРЕКИ ТОВА СТОИ В ЦСКА ако току що е изгонен от чужбина. Щото бил цесекар :shock: и рещил да се притече на помощ на любимия отбор, теза която отпада по-късно, когато вече пак ще излиза, но тогава всички го оплакват, че нямал нормална обстановка в която да работи. Евтини трикове, които между другото много вървят сред родните политици и на които тълпата обича да вярва и им гласува доверие.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 08 юли 2014, 14:00

Какво значи винаги като напусне ??! .... 2003-а къде отиде Стойчо за голяма заплата, когато напусна ЦСКА, ще ми припомниш ли ?? Или май седя почти 1 година без работа ?! Айде, коментирай това ?? :idea:
Зимата, когато ТИТАН го уволниха, къде отиде да работи Стойчо ?? Припомни ми.

Пишеш пълни лъжи, очевидно е, че не си наясно с абсолютно нищо, дори твърдеше, че Ицо първо напуснал националния, па после дошла офертата от Селта. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 15:22

Не съм твърдял. Не си прочел правилно. Вероятно си бързал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 08 юли 2014, 17:21

Да, добре. :qipbo: Я да видим ...

8 написа:
Стойчо, като напусне ЦСКА, винаги е от алчност и понеже му предлагали някъде големи пари

Точно така. Винаги като напусне е когато има къде да отиде, не го прави ако няма къде.


Айде сега отговори 2003-а есента къде отиде, когато напусна ?? Както и тази зима ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 18:15

8 написа:Ако не се лъжа офертата на Селта дойде след като напусна националния.

8 написа:Казах по спомен което се сещам, а и не то е някакъв аргумент за мен.

Delija написа:дори твърдеше, че Ицо първо напуснал националния, па после дошла офертата от Селта. :qipbj: :qipbj:

8 написа:Не съм твърдял. Не си прочел правилно. Вероятно си бързал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 08 юли 2014, 18:19

Както и очаквах, винаги си бил мазен червей, такъв и ще си умреш. :qipbp: :qipbp:

Отново разкрит как пишеш лъжи и измишльотини, а като те затапят с факти, почваш да увърташ някакви олигофрении. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbp: :qipbp:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 08 юли 2014, 18:20

Нямаш отговор, нали ??! :qipbo: :qipbo:

Delija написа:Да, добре. :qipbo: Я да видим ...

8 написа:
Стойчо, като напусне ЦСКА, винаги е от алчност и понеже му предлагали някъде големи пари

Точно така. Винаги като напусне е когато има къде да отиде, не го прави ако няма къде.


Айде сега отговори 2003-а есента къде отиде, когато напусна ?? Както и тази зима ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 08 юли 2014, 18:49

Delija написа:Отново разкрит как пишеш лъжи и измишльотини, а като те затапят с факти, почваш да увърташ някакви олигофрении. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbp: :qipbp:


Предполагам си гледал в друга тема. Припомних ти и разговора, но си отишъл в друга посока. Не вярвам да е нарочно, може би има някакъв проблем, но не знам какъв.

На другото няма да ти отговоря. Аз да не съм ти някоя курва на повикване? Хиляда пъти съм ти отговарял, а ти не. Накрая той ще ми казва отговаряй!? Включително и сегашния случай е такъв. Питах нещо, излетя другаде, накрая въпроси задава неотговарящия. Да не говорим как пак заби на немай си къде. От БФС отлетяхме при Стоичков.

Пре-да-вам-се. Тия щуротии си ги прави с някой друг. Мисля, че блухоуп е подходящ. Гледам си паснахте. Ако не става мога да ти предложа и други. Триданта, Думбито и т.н.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron