Ботев 1912 /Пловдив/

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 15:21

Е недей така. Цанко Цветанов или Трифон Иванов какво са лапали от футбола ни? За Стоичков също не съм убеден, че си прав. Разбрах ти идеята с Танев, ама Ицо и сега си вихри доста пари от Мексико, преди от ЮАР и т.н. откъдето поиска от света, доста повече от тук

Иначе за четвъртите, които са в изпълкома на БФС или са в някакви игри с БФС, бидейки в някой клуб, спор няма ама не всички от тях са така и да цоцат от футбола ни. Боби, Наско, Лечков, Емо са ясни.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 07 юли 2014, 17:45

Точно пък Ицо е една от най-продажните курви. Безброй са примерите - плюл е и на себе си, и на ЦСКА, и на националния заради пари .... в мексиканската телевизия хората са го превърнали на циркаджийска мечка - глади по потник ризите на сульо и пульо, боядисва си косата като някакъв гей .... хората му се смеят, а той се лендзи, важното е, че капе парица.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 18:09

Това са твои интерпретации.

Аз пък не виждам елемента пари. Например да попитам какви пари играят при напускането му на националния? Обясни ми.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Мичо » 07 юли 2014, 18:19

А какви пари играят при напускането му на ЦСКА?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 19:19

Доколкото знам 4 милиона долара, платени на траншове и в полза на ЦСКА.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 07 юли 2014, 19:31

8 написа:Това са твои интерпретации.

Аз пък не виждам елемента пари. Например да попитам какви пари играят при напускането му на националния? Обясни ми.


Ицо миналата година се махна от ЦСКА, защото видя, че Гриша Ганчев го излъга, че ще премести Литекс и ще продължи да му плаща 50 бона заплата. При ТИТАН пари няма и Ицо веднага си би камшика, заеба и ЦСКА, и всичко .... долен продажник.

А националния го напусна, когато получи офертата от Селта, с голямата заплата. Защо преди това не напусна, хм ?!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Мичо » 07 юли 2014, 19:51

8 написа:Доколкото знам 4 милиона долара, платени на траншове и в полза на ЦСКА.


:qipbj: :qipbj: Бива да си прост ама твойто надхвърля дори и редовната простотия. Рядко си тъп.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 20:05

Delija написа:
8 написа:Това са твои интерпретации.

Аз пък не виждам елемента пари. Например да попитам какви пари играят при напускането му на националния? Обясни ми.


Ицо миналата година се махна от ЦСКА, защото видя, че Гриша Ганчев го излъга, че ще премести Литекс и ще продължи да му плаща 50 бона заплата. При ТИТАН пари няма и Ицо веднага си би камшика, заеба и ЦСКА, и всичко .... долен продажник.

А националния го напусна, когато получи офертата от Селта, с голямата заплата. Защо преди това не напусна, хм ?!


Ако не се лъжа офертата на Селта дойде след като напусна националния.
На второ място веднага измерваме аргумента "пари". Приемаме, че е напуснал след мача с Албания заради пари. Това би трябвало да означава, че и след мача с например Румъния щеше да напусне при същата оферта. Аз поне не мисля така (че щеше да го направи). След Албания си напусна, защото вече нямаше шанс с националния, а и заради многобройното освиркване.

В ЦСКА не е бил като треньор, че да го напуска. От друга страна пак пускаме измерителя пари. Дели най-добре знае нещата и че било за 50 бона заплата. ОК, така да е. Ицо ей ти 50 бона заплата, но останалото остава същото, без играчи тима. Дали ще остане? Уточняваме, че той не е закъсал след португалски престой и да търси де що има под дърво и камък комисионна от трансфер.

Малко странни суми въртите като някакви основни доводи. Просто не вписващи се. 30, 50 или 70 бона, сравнено с това навън което взема, не битрябвало да има значение когато е в България. Поне не за неговия стандарт. За друг дето заплашва, че ще напусне ако няма пари, пари, пари може.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Мичо » 07 юли 2014, 20:10

http://www.dnevnik.bg/sport/2007/04/10/ ... lekcioner/

Осмак, кажи честно. Не ти ли писна да ставаш за резил като показваш какъв безумен лаик и неграмотник футболно си.


Стоичков напусна националния като вече се знаеше, че отива в Селта. Ама ти да го знаеш това-си трябва четене. А не ляляне наизуст.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 20:18

Говориш глупости. Нищо не ми е писнало по простата причина, че нищо не правя.

Казах по спомен което се сещам, а и не то е някакъв аргумент за мен. Дори и да е бил треньор на националния като е напуснал не е било заради парите. То се иска малко акъл да помислиш.
И като сте тръгнали да вадите справки искам и аз една. Какви пари е получавал в националния в него момент, какви в Селта и с какво богатство е разполагал. Мисля, че това ще даде и отговор на въпроса ви за парите. Изкарайте ги тези цифри.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Stinkata » 07 юли 2014, 20:24

В националния не беше заради парите и той си го каза - друго си е в биографията да ти пише, че си бил национален треньор...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 07 юли 2014, 20:34

8 написа:
Ако не се лъжа офертата на Селта дойде след като напусна националния.


Няма такова нещо, точно обратното е. Оферта от Селта :arrow: оставка в националния

8 написа:На второ място веднага измерваме аргумента "пари". Приемаме, че е напуснал след мача с Албания заради пари. Това би трябвало да означава, че и след мача с например Румъния щеше да напусне при същата оферта. Аз поне не мисля така (че щеше да го направи). След Албания си напусна, защото вече нямаше шанс с националния, а и заради многобройното освиркване.


Само че много съмнително оставката му дойде точно след офертата от Селта.


8 написа:В ЦСКА не е бил като треньор, че да го напуска.


Беше точно като треньор, дори се кле във вярност, изведе тима на първа тренировка и обяви как се е почувствал на Армията като преди над 20 години .... после и на лагер заведе отбора .... обеща, че след като е дошъл, поема отговорност и няма страшно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот Delija » 07 юли 2014, 20:39

8 написа: Дори и да е бил треньор на националния като е напуснал не е било заради парите. То се иска малко акъл да помислиш.


Аха, ясно, според 8, когато Стойчо напуска някъде, винаги е заради парите, защото е алчен и знае само да смуче пари. Обаче, когато любимият му Ицо го прави, никога не е заради парите, никога. #-o #-o Миналото лято не си тръгнал, защото в ЦСКА нямаше пари, ами от някакви други, морални подбуди. :qipag: :qipag: :qipag: От любов към ЦСКА ни заеба и отиде на морето да снима клипове за Каменица. :qipbj: :qipbj: :qipbj: А феновете бяха се побъркали, понеже не знаеха какво става и ще го има ли ЦСКА ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 21:27

Абе вие малко опит от живота нямате ли? Как се правят такива неща.

Стойчо. Все реве, все не стигало, ама остава. Чудна интерпретация, че това било любов. Така правят тези които искат. В смисъл искат пари, натискат и за още, ама като не идва в повечето си остават за това което има.
Стоичков. Уж щял да прави далавери, нямало пари и заминал. Ми нали с това отрязва каквито и да е далавери! Ако някъде ще се прави нещо няма да заминавам. Последното което е ще е да напусна, един вид отказвам се. Обаче не, това било начина да се правят пари.

Пак казвам, изкарайте цифрите и после мисля, че няма нужда и от мен, вие си ги коментирайте. Смятам, че имате толкова акъл.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ботев 1912 /Пловдив/

Мнениеот 8 » 07 юли 2014, 21:31

Само че много съмнително оставката му дойде точно след офертата от Селта.


Е кое е съмнителното? Достатъчно си голям да можеш и сам да си го интерпретираш.

Стоя в националния, няма перспективи, значи при първа възможност ще се махам, идва оферта, ето я възможността, махам се. И с това стигаш до извода на Стинката за треньорстването, но не и до другия извод за парите. Що се отнася до треньорстването, нямал качества ама се натискал, и тук не виждам чак такъв проблем, всеки има право да го прави на всяко работно място, въпрос на преценка е работодателя дали ще приеме такъв служител. От последния не можеш да очакваш да се описва като "вижте ме аз съм некадърник".
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron