ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Al » 07 апр 2015, 14:56

Май не съм се изразил достатъчно ясно. В първите две изречения написах, какво мисля. Долният абзац е какъв е проблема (даже в кавички съм го дал) според мен, породен от изказването на Жеков (дал съм го в скоби накрая). Сиреч това е причината, поради която се пеняви Жеков.

Май пак не стана много ясно... :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 07 апр 2015, 15:32

Първия път, май по-добре те разбрах... :qipag: :qipag: :qipag:
То моето мнение не е конкретно към теб. То си е коментар на ситуацията, според моите разбирания... Само накрая уточнявам, че не съм му фен на Стойчоу да не стават обърквания... Иначе, това да не е Бербатов, че да го защитавам?! :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Al » 07 апр 2015, 17:08

Аз разбрах, че е към мен и почнах да се обяснявам и тя стана една...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 07 апр 2015, 17:37

Еми към тебе, към кого другиго?! :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Al » 07 апр 2015, 17:46

Не се ебавай с мен, знам къде работиш! :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 08 апр 2015, 07:42

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот bat_jori » 08 апр 2015, 18:18

Stinkata написа:E какъв проблем е това?! Отметнал се е ... И нормално. Идват някакви и започват да се разпореждат с отбора, все едно им е бащиния.... И, както каза Дели, всички си взимат парите и неустойките, а Стойчо да си трае... Да не би да го направят съдружник?!... Те го изритват като отпадък, той ще им прощава...
Не ме разбирай погрешно. За мен Стойчо е жалък тип, много пъти показвал се като мижитурка, обаче, в случая си е прав отвсякъде...

Проблема е в това какво говориш и какви декларации пишеш -според това откъде духа вятъра.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 11 апр 2015, 22:30

Al написа:Май не съм се изразил достатъчно ясно. В първите две изречения написах, какво мисля. Долният абзац е какъв е проблема (даже в кавички съм го дал) според мен, породен от изказването на Жеков (дал съм го в скоби накрая). Сиреч това е причината, поради която се пеняви Жеков.

Май пак не стана много ясно... :qipap:


Аз разбрах.

Жеков, моите уважения към него, ама обсъжда материя, която му е много далечна. Та той не прави разлика между неустойка и заплата, какво да говорим повече ?!

Да, Стойчо се отказа да си търси неустойката за онова уволнение и най-вероятно това е чул Жеков, но никога не е казвал, че се отказва от заработените си заплатите. Това са две различни плащания - Младенов се отказа от едното, но не и от другото. И, когато най-накрая Стойчо си взе въпросните заплати, Жеков негодува - "ама той нали се отказа" ?!

Най-добре прави чичо Митко - той си знае, че не разбира от подобни материи и не си вре гагата да ги коментира. Може и да няма много акъл и да говори несвързано, ама е най-големият пич и земен човек сред всичките дъртаци, наричащи се Легенди.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 20 апр 2015, 22:31

http://www.novsport.com/news1458911_1040.html

После специалистът бе запитан дали си спомня друг толкова тежък период, в който отборът да не е вкарвал гол в седем последователни мача и отговори така:

„Имало е етапи, но бързо сме излизали от тази криза. Като бяхме Витоша, тръгнахме почти по същия начин. Други хора ще отговарят на тези въпроси, аз просто наблюдавах мача.”

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот VILIO » 26 апр 2015, 09:06

Йока ще играе във Висшата лига. Явно не пасваше на магията на А група. :qipag:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот drvasko98 » 22 юли 2015, 17:48

Финландски реванш за Мъри. Ако го вземе, влиза отново в историята, като първия български треньор вкарал чужд отбор в груповата фаза на ЕКТ

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот drvasko98 » 05 авг 2015, 19:01

drvasko98 написа:Финландски реванш за Мъри. Ако го вземе, влиза отново в историята, като първия български треньор вкарал чужд отбор в груповата фаза на ЕКТ


С невероятен късмет, в луд мач, Мъри взе поправителния и вкара Астана в групите на ЛЕ засега, което се случва за първи път в историята на клуба и за втори изобщо на казахстански отбор. Астана не стоеше особено убедително на терена, въпреки че владееше топката и територията, но допускаше наивни грешки, от които гостите през първото полувреме направиха 4 опасни атаки, и вкараха 2 гола. Малко преди края на полувремето един сравнително безобиден удар от около 25 метра беше почти уловен от вратаря на ХИК, но впоследствие той изпусна топката в мрежата.
Още в началото на второто полувреме последва безумно напарвена дузпа от госитте при една дулго подадена топка, която отиваше в никого, защитник я спря с ръка и стана 2-2, а само 15-ина минути по-късно падна и трети куриозен гол, когато играч на Астана пробва от крилото нещо като центриране или шут, което описа изключителна парабола и прехвърли вратаря. Последва червен картон на домакините около 20 минути преди края, а 5 минути преди края отново глупава игра с ръка този път в другото наказателно поле доведе до нова дузпа, която финландците вкараха за 3-3, което ги устройваше напълно. Домакините опитаха хаотичен натиск с човек по-малко, а гостите контаатакуваха на 2-3 пъти много опасно и в добавеното време техен нападател излезе сам срещу вратаря и отправи хубав удар, който последният изби със сетни сили в гредата. При ответната атака в 92-та минута домакините спечелиха корнер, след който топката беше отклонена на първата греда и отзад двама души връхлетяха и буквално влязоха с нея във вратата.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 05 авг 2015, 19:11

Мъри разказва..... =D> =D> =D>
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 05 авг 2015, 21:38

Браво, бил е някакви финландци с напомпания си с финанси клуб. Голям успех.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот drvasko98 » 05 авг 2015, 21:40

Не знам клубът му колко е напомпан с финанси, ама на терена имаше един колумбиец, една чернилка и двама на -ич. От които нито един не го познавам, останалите бяха местни.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron