ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот bat_jori » 05 авг 2015, 21:43

за хик и в двата мача вкара осман джалоу -явно се е изцерил .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Al » 06 авг 2015, 08:46

Мани го тоя карък. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 27 авг 2015, 07:55

Мъри и Цанко мечтаят!!! =D> =D> =D>
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот drvasko98 » 27 авг 2015, 09:05

Stinkata написа:Мъри и Цанко мечтаят!!! =D> =D> =D>


[-X мИчтаят

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 27 авг 2015, 11:03

То вече не е чак такъв успех да влезеш в тия групи, откак Платини раздели отборите от западна Европа от тези от източна. Неслучайно БАТЕ си станаха редовен участник, с едновремешния регламент, щяха да ги гледат по ТВ-то.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 27 авг 2015, 11:12

Те почна като Веско. Второстепенен турнир, това.. онова...
Като е толкова лесно, къде сме ние?! Шампионската лига си е Шампионска лига, макар да прилича подозрително на Примера Дивизион тази година. Лошото е, че хората се развиват, а ние дълбаем.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 27 авг 2015, 11:43

Ами, Стинка, смееш ли да отречеш, че днес е много по-лесно да влезеш в ШЛ, отколкото преди Платини да промени формата и да улесни тимовете от източна Европа ??!

Извинявай, ама защо трябва да си затваряме очите, само и само да възвеличаем Мъри ??! Разбира се, че влизането му е постижение, но не е някакъв страшен подвиг, какъвто се опитват да ми го изкарат разни сини журналисти и фенове.

И още нещо - гледам статистиката от мача:

Владение на топката - 65:35 % за Апоел, корнери 10:2, опити за гол 13:7 ...... нещо, май Мъри не е играл "правилно", за да вкара Астана в групите. :qipag: :qipag: Това си ми мяза на откровено опълчение.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 27 авг 2015, 12:11

Ама кой те кара да величаеш Мъри?! Човекът си свърши работата. Трудно, лесно, тарикатски.. Няма значение. В групите е и пише нова страница в 100 годишната футболна история на Казахстан. При такива условия са го поставили, в такива играе. Полуфиналите на ЦСКА маловажни ли са? Успехът си е успех. Български треньори влизат в ШЛ с чужд отбор. ОК, форматът бил променен. А редно ли е в турнира на шампионите да играят 5 отбора от една държава? Не виждам нищо лошо да има разделение в пресявката и да се дава шанс и на по-малките държави да постигнат нещо. Защо парите да отиват само в богатите? То в групите, естественият подбор ще си свърши работата...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 27 авг 2015, 13:51

Никой не ме кара да го величая, ама ми надуват главата разни сини хунвейбини по медии и сайтове.

Типичната нашенска комплексарщина, постигне някой нещо и веднага апологетите почват да го хиперболизират и да го натрапват на околните.

Мъри е отстранил Апоел Никозия, но като четеш и слушаш нечии писъци, имам чувството, че е бил минимум Атлетико М. :qipbj: =P~ :qipae:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Al » 27 авг 2015, 14:02

Както е видно и от играта, и за миг не съм си помислял, че Астана ще продължи. Няма как влизането в групи на ШЛ да не е успех. Независимо кой е треньор - аз не съм от феновете на Мъри.
Принципно одобрявам шампионския и нешампионския поток, защото преди тотално се беше изгубил смисъла на "Ш"-то...

А че Астана сега ще бият постижението на Левски - нямам съмнение. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот drvasko98 » 27 авг 2015, 14:03

Delija написа:, опити за гол 13:7 ...... Това си ми мяза на откровено опълчение.


На мен това ми мяза като вероятен резултат 2-1, напълно достатъчен и близък до реално получилото се на терена. Не е например 20-2 удара и 0-1 резултат или 8-8 удара и 4-0. Иначе, че е по-лесно, по-лесно е с различните потоци. Ама като почнеш като непоставен не е толкова лесно май. Я ми кажи колко непоставени от втория кръг са успяли да влязат откакто са новите потоци.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 27 авг 2015, 15:03

Опит за гол се води и шут от 35 метра, минал на 4 метра от вратата, не знам защо си се спрял точно на този показател ?! :qipag: :qipag:

Виж, владението на топката и корнерите са доста по-категоричен индикатор. Явно Мъри не е играл "правилно" :qipag: :qipag: , ами си е играл основно опълчение. Което значи, че може би най-сетне му е увряла главата и е престанал с тъпотиите си за "правилния" футбол.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот ludyakon » 28 авг 2015, 13:05

Delija написа:Опит за гол се води и шут от 35 метра, минал на 4 метра от вратата, не знам защо си се спрял точно на този показател ?! :qipag: :qipag:

Виж, владението на топката и корнерите са доста по-категоричен индикатор. Явно Мъри не е играл "правилно" :qipag: :qipag: , ами си е играл основно опълчение. Което значи, че може би най-сетне му е увряла главата и е престанал с тъпотиите си за "правилния" футбол.

Доста е сменил стила на игра.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2015, 14:50

Защото няма изпълнителите, с които разполагаше в Левски... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ -част 2

Мнениеот Delija » 28 авг 2015, 18:34

Ами, ще смени, като те наебат Тампере, БАТЕ, Работнички и Црна гора, като завършиш с милионите на КТБ едва 4-и, нормално най-накрая да разбереш, че "правилният" ти футбол е пълно малоумие. И се играе според възможностите ти.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron