Чужденците в България-част 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Delija » 06 мар 2013, 22:22

Мичо написа:
Delija написа:Ангелов от БНТ, доколкото видях от твоя линк, е фен на ..... Локо Сф.

.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: Колкото аз съм Ален Делон, толкова свинята Ангелов е локомотивец.
А ГА е славист, предполагам. armataz_01_25


Твоят съ-сектант даде линк, който уж доказвал, че медиите били червени .... та там точно това пише:

Ивайло АНГЕЛОВ - Локо (Сф), Манчестър Юн.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Мичо » 07 мар 2013, 00:06

Еми така де, половината от неутралните всъщност са си расови свинки и това го знаем всички.
Няма нищо по-нормално от това журналистическата паплач да е червена. Все боклуци и мръсна сган.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот VILIO » 07 мар 2013, 09:52

Борислав Борисов - ЦСКА, Арсенал. :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Delija » 07 мар 2013, 09:55

Добре, напиши го в още 6 теми.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот VILIO » 07 мар 2013, 09:59

обърках темата бате. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Blue » 07 мар 2013, 21:55

Delija написа:Ангелов от БНТ, доколкото видях от твоя линк, е фен на ..... Локо Сф.

По другото - тъп си, и тъп ще си умреш. В Спортал има безброй новини и за Левски, какво ме лъжеш, нали всеки ден влизам ?! Обаче лъжи и простотии най-много за ЦСКА се пишат. Някой пусне някой слух и тия чобани, без много да му мислят, го пускат. Какви ли не тъпотии за ЦСКА съм чел.
Манго, липсата на мисъл за теб е характерна и не се изненадвам :qipap:
Гледал ли си мач между ЦСКА и Локо Сф, коментиран от Ангелов?Аз съм и мога да ти кажа, че вълнението му при положение за Локомотив никакво го нямаше, а при положение за ЦСКА веднага пускаше квискливата нотка в гласчето му :qipap: Такъв локомотивец е, че чак червененее и има петолъчка, вместо мозък :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Да не говорим за ЕКТ, какви изцепки има този.Веднъж, срещу Баейр Леверкузен беше, каза, че ще замлъкнел, за да чуем великата червена публика и..... на стадиона тишина :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Друг път се изцепи, че Левски бил влязъл през задния двор на групите на УЕФА, а ЦСКА през парадния вход, след като отстранил толкова силен съперник, като Динамо М :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Колкото до Чорбал, кажи кога са писали за Левски глупости от сорта за марка, харизма и пр. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Колко репортажи, величаене за ремонти по стадиона, галерия, натяквания, как БФС ощетявало ЦСКА, спорни съдииски отсъждания се коментират в полза на ЦСКА и т.н. и т.н.

По едно време бяха паднали толкова ниско, че дори пускаха статии на отрепки от Спорт1 :qipan:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот 8 » 07 мар 2013, 22:37

:qipbc: :qipbc: :qipbc: :qipbc: :qipbc:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Delija » 07 мар 2013, 23:24

Ей, курво мръсна, ти сам даде този линк като доказателство, че медиите били червени, аз просто ти извадих, че в него пише, че Ангелов е фен на Локо Сф.

Не е истина какъв мазен боклук си ти, вадиш ми нещо, аз ти показвам какво пише вътре, а накрая ме обвиняваш мен в ...... в липса на мисъл.

Гнусен циганин.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Delija » 07 мар 2013, 23:28

8 написа::qipbc: :qipbc: :qipbc: :qipbc: :qipbc:


Добре бе, обясни ми как е възможно такава нечовешка простотия - то само дава за пример тази статия, аз просто цитирам какво пише в нея и накрая ........ излизам виновен аз. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Имал съм липса на мисъл и не знам си още какво.

Заклевам се, Коня дори като професор от Харвард започва да ми изглежда, пред тоя безмозъчен боклук. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот drvasko98 » 08 мар 2013, 10:10

Delija написа:
Заклевам се, Коня дори като професор от Харвард започва да ми изглежда, пред тоя безмозъчен боклук. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Почнахте да се правите взаимни комплименти к Коня! Честитихте ли си празника? :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот 8 » 08 мар 2013, 11:35

Delija написа:Ей, курво мръсна, ти сам даде този линк като доказателство, че медиите били червени, аз просто ти извадих, че в него пише, че Ангелов е фен на Локо Сф.

Не е истина какъв мазен боклук си ти, вадиш ми нещо, аз ти показвам какво пише вътре, а накрая ме обвиняваш мен в ...... в липса на мисъл.

Гнусен циганин.


Класика! Не можеш да отречеш :qipag:
Дълго те облъчва с неговите писания. Ти накрая от зор-заман ги прие, а след това те обяви за глупак, защото се позоваваш на тях :qipbj:

Ето, че и на теб пробутаха левскарски номер :qipae:
При мен беше пиша нещо, после те го пишат и ме обявяват за глупак, че не го възприемам (това което аз казвам и мисля).
При теб наобратно го завъртяха. Пишат те някаква глупост, бой-бой-бой докато се съгласиш и накрая тяхната глупост (вече споделяна от теб) ти я приписват на теб и си глупака.

Мисля да го пробвам някъде в ЕКТ върху Васко :qipbp: Или ще го обявя за идиот, че не се съгласява с някои негови думи или ще повтарям аз нещо до побъркване и когато му писне и се съгласи ще го обявя за глупак :qipag:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Този метод на завъртането, да ти вземат умните думи или да ти припишат глупавите си думи, ме съмнява че може да намери продължение. Току виж Левски бил еврошампиони и е с полуфинали, а ние с резилите. Просто някак си го завъртат, че цесекарите са излезли със сини екипи, а левскарите инкогнито (въпреки властта!!!) са се промъкнали с червените. За да донесат малко радост на народа (биейки еврошампиони), но и жестоко дегизирани, за да не ги сбарат комунистите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Blue » 09 мар 2013, 08:28

Delija написа:Ей, курво мръсна, ти сам даде този линк като доказателство, че медиите били червени, аз просто ти извадих, че в него пише, че Ангелов е фен на Локо Сф.

Не е истина какъв мазен боклук си ти, вадиш ми нещо, аз ти показвам какво пише вътре, а накрая ме обвиняваш мен в ...... в липса на мисъл.

Гнусен циганин.
Манго, липсата на мисъл у теб е пословична, както и липсата на памет.Ако си спомняш, дадох тази връзка с проучването(с уговорката, че е на повече от 4 години), за да ти покажа, че в Спортал, а и по принцип "червените" журналисти са повече от "сините"!Проучването, чисто и просто потвърждава това, което написах!

Никъде не съм дискутирал, доколко верни са някои от посочените твърдения на журналистите!Нито в "Труд" са безпристрастни пера, както се твърди, нито Ангелов е от Локомотив, нито твърденията на някои от журналистите посочили, че нямат пристрастия са верни!

Ако имаш мозък и мислиш, много лесно можеш да уловиш тънките нотки в гласовете на журналистите по радиото и телевизията, издаващи техните симпатии.Същото е и като четеш статиите на журналистите по вестници и сайтове!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот Delija » 09 мар 2013, 13:11

Blue написа:Манго, липсата на мисъл у теб е пословична, както и липсата на памет.Ако си спомняш, дадох тази връзка с проучването(с уговорката, че е на повече от 4 години), за да ти покажа, че в Спортал, а и по принцип "червените" журналисти са повече от "сините"!Проучването, чисто и просто потвърждава това, което написах!


Не ми се оправдавай, боклук, сам даде този линк като някакъв аргумент, аз просто ти цитирах, че според него Ивайло Ангелов е фен на Локо Сф.

Вярваш на резултата от проучването, т.е. на това, което ти изнася, но оспорваш някои от посочените пристрастия. Не е истина каква мазна курва си, последно, да вярваме ли на тази анкета или не ??? Или да вярваме само на частта от нея, която ти изнася ??!

Blue написа:Никъде не съм дискутирал, доколко верни са някои от посочените твърдения на журналистите!Нито в "Труд" са безпристрастни пера, както се твърди, нито Ангелов е от Локомотив, нито твърденията на някои от журналистите посочили, че нямат пристрастия са верни!


А крайният резултат от 90:88 нали е съвкупност от всички тези неща, как така вярваш на крайния резултат, а същевременно оспорваш част от твърденията в анкетата ?!?!
Ей, няма такава жалка и мазна отрепка като теб, заклевам се. #-o #-o

Blue написа:Ако имаш мозък и мислиш, много лесно можеш да уловиш тънките нотки в гласовете на журналистите по радиото и телевизията, издаващи техните симпатии.Същото е и като четеш статиите на журналистите по вестници и сайтове!


Какво става, биеш отбой от анкетата, на която сам се позова ли, курвенце долно ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот 8 » 09 мар 2013, 15:01

Ясно. Линкът показва най-честните хора по отношение на броя на червените журналисти и най-големите лъжци по отношение на Ангелов.
Като всяко левскарско нещо. Едно нещо е и вярно и лъжа, в зависимост как се вписва със сините дупета, дали влиза или не в тях.

Путко, не можеш да даваш нещо за аргумент като после написано друго нещо от същите хора определяш като "естсествено, че не е вярно". Ми тогава как да вярваме на всичко останало от същите хора? Заемай там позиция и стига си се връткала.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Чужденците в България-част 2

Мнениеот bat_jori » 09 мар 2013, 17:41

блу как големият мангал пресъхва в мачовете ,които са важни за левски -а срещу етър,монтана и надупеният дянков бележи ,а днес що не му върза?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron