Купа на България - част 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 16 дек 2015, 22:38

nacho написа:
Delija написа:Синдикът няма какво да казва, положението е ясно - или плащане, или умирачка. Трети вариант няма и децата го знаят това.

Какво чакате от тоя синдик, да отпише 11-12 млн. дълг към НАП ли ??!
Ми Божков кво чака от тоя синдик?Стига с тези глупости на търкалета че Ганчев не го пускал. :qipbl: Къде му видяхте акциите на Ганчев,какъв собственник е?Доскоро го плюехте че никаква отговорност не поемал,сега пък собственник бил. :qipbo:


А кой е собственик тогава ??

Ганчев като какъв ви събира под козирката и ви обясняваше кое как е с ЦСКА ??

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 18 дек 2015, 15:01

Ти кажи кой е собственик,акции ли си видял на Ганчев,какво? :qipbo: И на събирането под козирката каза че собственост не иска а само ще помага. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 18 дек 2015, 17:18

Какво да кажа аз, аз, ако бях собственик на ЦСКА, щях да застана с името си като собственик, не да се крия като путка и да участвам в някакви гнусни схеми и машинации. Не бил собственик, само помагал .... той и за Литекс ги дрънка същите простотии.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 16 фев 2016, 13:30

няма мое,няма твое всичко е бироеерее -възможно най -късата клечка изтеглихме.то не че другите бяха по-дълги.
монтана-литекс
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 16 фев 2016, 15:01

Аз, доколкото разбирам нещата, единственият ясен в ЦСКА, извън синдика, е Александър Тодоров - Изпълнителен директор. Томов прехвърля някакви акции, на Инджовци, Манджуковци, Милко и Морковци, но документално нямам представа кой е собственик на акциите. Нищо чудно да си е Томов.Не знам, до влизане на синдика, Гриша Ганчев да е заел някакъв пост, или да е придобил собственост. Той беше зает със създаването на новия ФК ЦСКА, на което Изпълнителен директор, доколкото съм разбрал, е Пламен Марков. Не разбирам феновете на ЦСКА, които казват "Твърдо зад Гриша Ганчев" и едновременно с това, подкрепят отбора на Александър Тодоров ...
Последна промяна от Stinkata на 16 фев 2016, 21:10, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 16 фев 2016, 20:03

А дали е така никой незнае и не може да каже.В ЦСКА е такава галимация,че не е истина-изход няма,камоли спасител.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 16 фев 2016, 21:02

Гриша Ганчев на книга няма нищо общо не само с ЦСКА, но и с Литекс.

Адвокатчетата му го съветват да не фигурира никъде официално, а да дърпа конците на разни кукли-марионетки - като ПацУ Маркофф, Трифон Попов, Стойчо Стоилов и т.н., на него и бизнесът му в немалка степен е такъв - с подставени лица, за да не отговаря чисто документално за нищо.

Така е с добре облечените бизнесмени, ходещи навсякъде с много приятели.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron