Купа на България - част 2

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 15 дек 2015, 18:26

Айде сега да видим как ще си спазят разпоредбите и правилниците господата от БФС. :qipbo: Щото ако е за ЦСКА се гледат и последните букви,точки и запетаи,иначе щели да ги накажат вкупом от УЕФА,ФИФА И Фуфа. :qipbo: Сега да видим дали пък наистина са толкова страшни тези организации или винаги могат да се намерят и вратички. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 15 дек 2015, 18:45

drvasko98 написа:
Delija написа:
Ако я припознавате, значи това е 7-а поред. :qipbo:



[-X [-X Смазахме ви преди малко повече от месец и то като гост.

Иначе се чудя колко пъти трябва да паднем по един и същ начин, за да се влее мозък в нечии кухи кратуни. А Начка не знам ти какво видя вчера, ако си гледал мачът, но до момента, в който Стоев не реши са смени футболист (даже Гаджев си е футболист :qipap: ) с бананоберач, Левски беше по-добрия отбор, беше по-добър и до момента, в който не извади и вторият си най-добър играч в мача, а вече като извади и третият - нещата станаха страшни. Но е факт, че от трите мача до момента през сезона Литекс не надигра Левски нито веднъж, въпреки че при нас няма играч който до може да ритне топката към вратата освен Прохаска. Така че прави си сметката какво точно са сътворили в Литекс.
Няма как да гледам платен тв канал в отсъствието на ЦСКА от А група. :qipad: Мачовете на ЦСКА за купата намирам как да гледам...Иначе Литекс съм наясно че не са някакъв супер отбор но не ме и интересува много играта как се е развила. :qipad: Достатъчно показателно е че бяха на път да ви бият 2 пъти за 3 дни и то с 10 човека,ако не бяха станали скандалите в събота вечер. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 15 дек 2015, 19:15

Stinkata написа:Жоре, извини се на БФС... :qipag: :qipag: :qipag:

да редно е,БФС вина нямат.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Blue » 15 дек 2015, 20:07

nacho написа:Айде сега да видим как ще си спазят разпоредбите и правилниците господата от БФС. :qipbo: Щото ако е за ЦСКА се гледат и последните букви,точки и запетаи,иначе щели да ги накажат вкупом от УЕФА,ФИФА И Фуфа. :qipbo: Сега да видим дали пък наистина са толкова страшни тези организации или винаги могат да се намерят и вратички. :qipad:

Начо, как според теб ще стане?

Може ли примерно да е:


1. само служебна загуба.

2. служебна загуба и наказание(глоба) за Любко.

3. служебна загуба и наказание(глоба) за Ст. Стоилов, макар да се оказа, че той май не е част от официалното ръководство, та не се знае като какъв е бил на терена.

4. служебна загуба и изхвърляне на Литекс от "А" група, глоба за Люпко или С. Стоилов.

5. служебна загуба, изхвърляне на Литекс от "А" група и наказание футболистите да не играят 1 година.

6. служебна загуба, изхвърляне от "А" група и присъждане на служебни загуби в оставащите мачове до края на шампионата + глоба или наказание за някой измежду треньор/ръководител/играчи.

7. служебна загуба, изхвърляне от "А" група, наказание за някой измежду треньор/ръководител/футболисти и присъждане на служебни загуби от началото до края на шампионата, за купата на България се падат на полуфинал Монтана срещу Берое и няма недоволни - всички се прегръщат и целуват.

8. срещата се доиграва от момента, където е прекъсната.

9. срещата се преиграва, но с гл. съдия Т. Тасков.

Има и доста други варианти - ти, сам можеш да предложиш, кой според теб ще се случи!

Имаш време до утре да споделиш, какво е твоето виждане.

Аз лично смятам, че ще е измежду вариант 2 и 7, като съм по-склонен да заложа на 2, но такива, като Камишев и Ко може да изненадат сериозно :D

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот drvasko98 » 15 дек 2015, 21:20

Аз съм за вариант 7. Чорбите ще идат служебно направо на финал, БФС ще си потъпче правилниците, за за ощастливи Домуса, а ловешкото недоносче ще го извадят от първенството и ... кого ще припознаваме

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 16 дек 2015, 10:28

10 служебна победа за левски ,отнема на 10 точки на лудогорец ,служебно левски на мястото на литекс за купа българия ,берое и черно море да върнат купата на българия и да се прислужи на моралният победител ощетен от съдиите.Време е за възмездие ,стига подигравка с левски.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 16 дек 2015, 13:46

Вариант 7 и автоматично 5 точки преднина на каузата пред втория. :qipae:
Последна промяна от nacho на 16 дек 2015, 13:51, променено общо 1 път.
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 16 дек 2015, 13:49

Объркал си се. полусезонът е завършен. Зачитат се всички резултати на Литекс, а за другия полусезон - по 3-0 служебно за всички...
Което ме кара да мисля, че има някаква договорка с всички - да няма недоволни. След това - гимнастики за ЦСКА в Б група... Там лицензирането май е по-лесно и има повече време за гимнастики...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 16 дек 2015, 14:09

Да де,смених със 7 вариант. :qipbo: А за гимнастиките в Бгрупа с ЦСКА има някаква логика при това поведение на Литекс ама може да се коментира ако се навържат нещата с решения и т.н. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 16 дек 2015, 14:32

Да. Направиха го в последния кръг, да няма недоволни - Левски...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 16 дек 2015, 14:40

а стига неправди спрямо левски .ред е на делиорманци :qipaz: :qipaz:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот drvasko98 » 16 дек 2015, 15:10

Определено! И той ще дойде

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 16 дек 2015, 16:50

дано е по -скоро, после чакаме следващият.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 16 дек 2015, 18:15

Stinkata написа:Да. Направиха го в последния кръг, да няма недоволни - Левски...
Не знам до колко няма да е недоволен Левски ако утре както се чува СТК анулира резултатите на Литекс до момента. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Blue » 16 дек 2015, 20:53

nacho написа:
Stinkata написа:Да. Направиха го в последния кръг, да няма недоволни - Левски...
Не знам до колко няма да е недоволен Левски ако утре както се чува СТК анулира резултатите на Литекс до момента. :qipbo:
Целта на Левски е класиране в ЕКТ!

Иначе веселото в решението на БФС беше това, че Попов бил наредил на Стоилов да извади отбора :qipag: По телевизията в интервюто непосредствено след мача, Стоилов съвсем друго говореше :qipbj:

Начо, доволен ли си?Достатъчно принципни ли бяха БФС?Какво ще кажеш - УЕФА също ли трябва да са принципни и строги, ако Литекс и ЦСКА решат да се обединят в Цицекс?


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron