Купа на България - част 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 09 дек 2015, 02:10

Синдикът няма какво да казва, положението е ясно - или плащане, или умирачка. Трети вариант няма и децата го знаят това.

Какво чакате от тоя синдик, да отпише 11-12 млн. дълг към НАП ли ??!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Al » 09 дек 2015, 09:46

Крайно недоволен съм от изхода на мача вчера. Беше едно от най-добрите ни представяния тази година и пак паднахме с 3:0 #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот drvasko98 » 09 дек 2015, 11:01

Delija написа:
Ако я припознавате, значи това е 7-а поред. :qipbo:



[-X [-X Смазахме ви преди малко повече от месец и то като гост.

Иначе се чудя колко пъти трябва да паднем по един и същ начин, за да се влее мозък в нечии кухи кратуни. А Начка не знам ти какво видя вчера, ако си гледал мачът, но до момента, в който Стоев не реши са смени футболист (даже Гаджев си е футболист :qipap: ) с бананоберач, Левски беше по-добрия отбор, беше по-добър и до момента, в който не извади и вторият си най-добър играч в мача, а вече като извади и третият - нещата станаха страшни. Но е факт, че от трите мача до момента през сезона Литекс не надигра Левски нито веднъж, въпреки че при нас няма играч който до може да ритне топката към вратата освен Прохаска. Така че прави си сметката какво точно са сътворили в Литекс.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 09 дек 2015, 17:24

Подуенската простотия не познава граници. Гледам някаква жалка декларацийка днес. #-o #-o #-o

Когато си играл близо 1 час с човек повече и за този час си загубил с 0:3, да пищиш от съдии и те да са ти виновни. #-o #-o :qipbj: :qipbj: :qipbj: Може би, Тасков е трябвало да изгони поне още двама от Литекс, та бездарната селекция на Гонзо и Стойчо Стоев да съумее да стори нещо.

Феновете на Левски също вандалствали и накрая, разбира се, виновна е полицията. В Левски и неговите фенове никога и за нищо няма вина.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 09 дек 2015, 17:40

Загубиха с 3-0, защото решиха, че този мач трябва да го вземат преди дузпите, въпреки, че Литекс си стояха в своята половина и се бяха окопали здраво. Не знам откъде решиха, че точно в този мач ще се отпушат нападателите на Левски. Вярно е, че имаха положения като за цял сезон, ама нападателите ни са същите дървета, каквито бяха и досега.. Вярно, отмениха редовен гол на Гаджев, но това изобщо не ги оправдава. Така е видял съдията, така е свирил. Дори и да не е видял, те обикновено се презастраховат. Нищо странно нямаше. Всичко си е от бездарие в атака...
А "Фенове на Левски срещу ловешката полиция" е един доста стар сериал...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 09 дек 2015, 17:54

Виж, да не ме разбереш погрешно, аз не съм гледал мача, сигурно съдията наистина ви е ощетил, още повече с тоя незачетен гол, и, ако бяха други обстоятелствата, нека да се реве. Ама абсурдното е че сте били близо 1 час с човек повече, и то от 0:0, не може с човек повече да паднеш разгромно с 0:3 и след това да се изтъпаниш, че съдията те е заклал. За мен, ето тук е голямата циничност на тази декларация.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Blue » 09 дек 2015, 18:36

Delija написа:Виж, да не ме разбереш погрешно, аз не съм гледал мача, сигурно съдията наистина ви е ощетил, още повече с тоя незачетен гол, и, ако бяха други обстоятелствата, нека да се реве. Ама абсурдното е че сте били близо 1 час с човек повече, и то от 0:0, не може с човек повече да паднеш разгромно с 0:3 и след това да се изтъпаниш, че съдията те е заклал. За мен, ето тук е голямата циничност на тази декларация.
То, по-скоро беше напомняне, че още от началото на сезона има доста мачове с подобни ощетявания и вече е взело да им писва.
Конкретно за вчерашният мач, ако гола не беше отменен не се знае дали изобщо щеше да има продължения.
Иначе вчера от това което гледах, отбора игра учудващо добре с изключение на завършващата фаза.И аз като дрваско не проумявам смените на Ст. Стоев.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 09 дек 2015, 21:04

няма загуба да не са виновни съдиите,/любимата ми тема/-ако не са те левски ще е в орбитата на 21:45мин.Някак си са пропуснали дузпата срещу асприля в декларацията.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 09 дек 2015, 23:37

Гонзо 3 поредни селекции на Левски окьопази вече, миналата година беше цирк с вратарите, тази е с нападателите, обаче никога не намира вината в себе си, виновникът миналата година беше ЦСКА (цяла пролет се оправдаваше с някакъв измислен уговорен мач в Коматево), тази година съдиите и "нямаме пари" са виновниците.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Blue » 10 дек 2015, 01:57

bat_jori написа:няма загуба да не са виновни съдиите,/любимата ми тема/-ако не са те левски ще е в орбитата на 21:45мин.Някак си са пропуснали дузпата срещу асприля в декларацията.
Йорка, като събереш всичко от началото на сезона, започвайки от първия шампионатен мач срещу Ботев, минеш през домакинството с Литекс, гостуването срещу Лудогорец и така досега....абе доста се насъбра.Неотсъдени дузпи, непоказани картони, вдигнати несъществуващи засади!Да не говорим, че определени съдии все свирят на дадени отбори.

Не ме разбирай погрешно, Левски в момента изобщо не е някакво страшилище, особено с това "нападение", но доста точки се изгубиха от такива грешки!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 10 дек 2015, 10:11

Delija написа:Гонзо 3 поредни селекции на Левски окьопази вече.....

Нещата не са съвсем едностранни... Гонзо одобрява трансферите, но едва ли той избира играчите. Да не забравяме, че в отбора останаха Йоргачевич, Прохазка, Бедоя... играчи, без които съвсем щяхме да сме отписани. Има и някои заслуги...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 10 дек 2015, 11:26

Blue написа:
bat_jori написа:няма загуба да не са виновни съдиите,/любимата ми тема/-ако не са те левски ще е в орбитата на 21:45мин.Някак си са пропуснали дузпата срещу асприля в декларацията.
Йорка, като събереш всичко от началото на сезона, започвайки от първия шампионатен мач срещу Ботев, минеш през домакинството с Литекс, гостуването срещу Лудогорец и така досега....абе доста се насъбра.Неотсъдени дузпи, непоказани картони, вдигнати несъществуващи засади!Да не говорим, че определени съдии все свирят на дадени отбори.

Не ме разбирай погрешно, Левски в момента изобщо не е някакво страшилище, особено с това "нападение", но доста точки се изгубиха от такива грешки!

как като побеждавате за съдии не се говори?а за силата на отбора,само вие ,монтана ,славия и берое сте нарочени.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 10 дек 2015, 16:14

Stinkata написа:
Delija написа:Гонзо 3 поредни селекции на Левски окьопази вече.....

Нещата не са съвсем едностранни... Гонзо одобрява трансферите, но едва ли той избира играчите. Да не забравяме, че в отбора останаха Йоргачевич, Прохазка, Бедоя... играчи, без които съвсем щяхме да сме отписани. Има и някои заслуги...


Прохазка не го е довел Гонзо, много добре знаеш. А Бедоя го доведе сънародникът му Мурсия, макар че не знам защо го даваш като някакво сполучливо попадение.

Единствено Йоргачевич може да бъде приписан на Гонзо.

Китамбала, Курдов, Стефано Кунчев, Наумовски, Махмудов, Диаби, българският Меси и т.н., и т.н., "бисерите" в тези 3 селекции са с лопати да ги ринеш.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 10 дек 2015, 16:32

Имам предвид, че успя да ги задържи в период, в който много се разбягаха - в безпаричие и след фиаското на финала за купата... В смисъл - не е само провали... :wink: А Бедоя си е екстра попадение, но за беля се разболя и още не може да се съвземе... За нападателите, ме е много яд и там наистина обвинявам Гонзо, защото не може да нямаш пари и, вместо да разчиташ на децата от школата, ти взимаш някакви, дето за 30 мача имат 2 гола и не са играли от март 2015, примерно, ей така - да запълваш бройката...
Махмудов нямам идея защо не го пускат. И не знам какво може. Все пак, идва пауза, ще видим какво ще направят. Но не съм оптимист, признавам си...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 10 дек 2015, 18:56

Кое е задържал Гонзо, да не дава той заплатите ??! През пролетта кой ще бяга, нали няма кой да те вземе, играеш там, дори и без заплата, поне може да направиш впечатление и на лятото да си извоюваш по-приемлив нов клуб.

При нас също цяла пролет се играеше с 2-3 месеца закъснение на заплатите, но почти никой не си тръгна, не защото някой друг ги е задържал, а защото няма къде да идат в разгара на мачовете, налягаха си парцалите и играеха, с мисъл вече за нов клуб от лятото.

Относно нападателите - ето, и днес Гонзето, вместо да признае провала им със Стоев, пак ръси някакви бисери, че нямало пари ..... е, Монтана и Пирин сигурно имат много пари, че гледам са си намерили нападатели, дето да вкарват по някой и друг гол.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron