Купа на България - част 2

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот drvasko98 » 31 май 2015, 05:19

Абе тук май няма наивници. Стинка, какво е дръпнал отборът в последните месеци се видя кристално ясно вчера и как разбра че е дръпнал, от мачовете със Славия ли, които ни спукаха от бой. Един полуграмотен отбор някъде от З група като играе 11 срещу 10 и води с един гол, ще опита да задържа топката с пасчета в средата и няма да остави противникът с числено предимство в наказателното поле в 92-та минута. Иначе играта на Черно море що годе ми допадна. Въобще големи митове се изписаха преди мача. Голям смях. Как теренът на Лазур бил прекрасен и това щяло да даде предимство на талантите на Гонзо и Стоев (това можеше да е вярно преди 5 години например). Затова тоя с Кур отпред ги размина като на парад в 119 минута, нещо което няма нито един от талантите да направи никога. А Стоев винаги е бил треньор с ниво Монтана и за смяната на Аниете и хода Прохаска-десен бек, трябва да бъде обесен, щото само това са играчите, които горе долу знаят що е то футбол.
Аз лично съм доволен, защото този резултата дава някакъв минимален шанс кликата на доносници, мафиотчета и тотаджии и тяхната главна марионетка в последните 5 години да си бият шута от Герена завинаги. Но... минимален. Не че и наследниците могат да са много различни, но все пак..

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Христолов » 31 май 2015, 09:10

Късен гларус над нас прелетя.....

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Al » 31 май 2015, 09:16

Безумно изигран мач. Аз определено съм разочарован от резултата. Тия пропуски ни изядоха главата.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 31 май 2015, 10:27

drvasko98 написа:Абе тук май няма наивници. Стинка, какво е дръпнал отборът в последните месеци се видя кристално ясно вчера и как разбра че е дръпнал, от мачовете със Славия ли, които ни спукаха от бой.


Много лоша шега ви изиграха мачовете в тая втора шестица ..... вярно, че 2 пъти паднахте от Славия, орезилихте се и срещу Хасково на Герена, но като цяло мажехте наред слабаците, създаде се някакво измамно усещане как Левски, видиш ли, тръгнал нагоре, а тая късметлийска победа срещу турците (дето цяла пролет записват и без това доста неубедителни резултати) съвсем главозамая всички.

Приземихте се доста лошо. А още по-лошото е, че никой няма да си вземе поука на Герена. Ще си я карате постарому пак. Няма да има оставки пак, "продължаваме напред", "нужни са ни 3 трансферни прозореца" и т.н.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 31 май 2015, 12:26

Ама чакайте малко. Никой не е казал, че Левски изведнъж е станал супер отбор... Едва ли някой може да отрече, че есента бяхме много зле. Сега играхме добре срещу Лудогорец. Дали е имало някаква уговорка, не знам. Вчера, реално беше мач между два отбора, които са в следата на А група. На едно ниво. Защо очаквате Левски задължително да бие?! ... Мачът не беше изигран зле. Създадохме толкова положения, колкото за цяла есен сигурно не сме създавали. Проблемът дойде от идиотията, Домовчийски на всяка цена да ни бъде на върха на атаката. А той е бавен, неуверен, а и не много можещ... Което пък ни води до тава, че няма такова нещо като "Очевидна голова възможност" :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 31 май 2015, 12:45

Не си прав, последните месеци се наслушахме на хвалебствия за Стоев, за променения Левски ... и от ресорни журналисти, и от фенове. Създаде се илюзия как в Левски вече се тръгвало нагоре, едва ли не. И почти никой не си даваше сметка, че Левски побеждава наред в безсмислената втора шестица, в която още от началото й всичко беше ясно и се риташе за здраве. Дори и двата ви мача с Морето, където бихте, бяха някак протоколни, колко да минат и тея досадни срещи.

А за Домовчийски благодари на лицето Георги Иванов. Той го избра лятото пред ....... Серджиу Буш.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 31 май 2015, 14:14

Имаше една песничка там за фланелката моряшка и синята прашка. :qipap: :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 01 юни 2015, 07:47

Delija написа:Не си прав, последните месеци се наслушахме на хвалебствия за Стоев, за променения Левски ... ...

Ами има известна разлика с това, което беше Левски есента... Сигурно и Стоев има пръст в това.. Създаваме много положения и почнахме да реализираме... Преди това го нямаше и срещу слабаците... Е с Морето положенията си останаха да висят във въздуха, но бяха супер много за един финал...
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот drvasko98 » 01 юни 2015, 10:32

А, то остана в сравнение с Гонзювото и съвсем никакво подобрение да няма

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 01 юни 2015, 11:01

С кое има разлика, Стинка ??!

Да ти напомня, че Левски цяла пролет игра само с отбори от втората шестица ..... и дори падна 2 пъти от Славия, направи позорен хикс с Хасково на Герена ..... тея безсмислени мачове с Марек, Хасково, Столипиново, Славия и Черно море просто не могат да бъдат показател за нищо.

Да, Левски веднъж би и Лудогорец, ама то и при Гонзо есента ги бихте. Няма как 1-2 фойерверка да са показател за промяна.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 01 юни 2015, 11:19

Не знам дали помниш, ама доскоро треперехме от тези отбори при това на Герена. Ясно е, че Левски е далеч от това, което трябва да бъде, според феновете му. Но има напредък... Много малко не достигна, за да наречем последните 5 месеца напълно успешни. Точно 3 мин. и щяхме да сме в еуфория... Е пропуските ни изядоха главата... И не съм съгласен, че Стоев е сбъркал, при всичките положения, които се създадоха... Добре построен мач, с много атака в играта и много възможности за гол. Не мога да го виня и, че не пусна на мястото на Домовчийски, Краев примерно, защото дървото бележеше през сезона... Не знам какво щеше да е в първата шестица... Както се видя, ЦСКА рухна, Ботев рухна, Берое, Локо Сф и Литекс задържаха нивото. На вас, цесекарите е присъщо да сте сигурни "какво щеше да стане, ако..." . Аз не съм. Но пак ти повтарям - представянето във втората шестица е напредък, в сравнение с това, което беше есента... Най малкото - постигна се спокойствие в отбора, което за съжаление се оказа крехко във финала, който трябваше да вземат на всяка цена...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 01 юни 2015, 11:43

Треперехте, ама и мачовете имаха смисъл .... в тая втора шестица още от началото беше ясно всичко - кой изпада, кой доиграва .... много е лесно да се играе в такава обстановка, където всички мачове са със заряда на приятелски такива. Абсолютно безсмислени мачове, за здраве.

Ето ти примера с Черно море - спукахте ги от бой във втората шестица, 5:2 и 2:0, ама дойде сериозният мач, където има залог и ..... с човек повече загубихте.

Затова ти говоря, недей да съдиш за Левски на Стоев по тая камара безсмислени двубои.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 01 юни 2015, 12:40

Защо да са безсмислени. Хич да не е , трупа се спокойствие. И на финала си играхме екстра. Морето също... А техният червен картон, беше великолепно компенсиран от Домо.... Мачът можеше да завърши всякак..
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Stinkata » 01 юни 2015, 13:00

Ето го и напредъка:

от ГОНГ.БГ

Бедоя:
"Аз имам договор за още една година и оставам в Левски. Много сме разочаровани от това, което се случи в последния ден на сезона, защото не спечелихме Купата и място в Лига Европа. Догодина ще се опитаме да постигнем тези цели. Аз оставам и след 15 дни отново ще ме видите тук", коментира испанецът .


Абди:
"Всичко е в ръцете на двата клуба, защото аз имам договор с друг отбор. Те трябва да седнат и да се разберат. Чувствам се добре в Левски, тук ми хареса, но както казах, всичко е в рацете на двата отбора, аз просто играя футбол".


Йоргачевич:
Няма да напусна кораба, защото е влязла малко вода в него
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 01 юни 2015, 15:12

Stinkata написа:Защо да са безсмислени. Хич да не е , трупа се спокойствие. И на финала си играхме екстра. Морето също... А техният червен картон, беше великолепно компенсиран от Домо.... Мачът можеше да завърши всякак..


Е, какви бяха според теб, никой за нищо не играеше, изпадащите ясни отначало още, другите ритащи за здраве ..... всички мачове по пред 200-300 човека .... все едно контроли играехте вие и другите тимове.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта