Купа на България - част 2

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 04 апр 2013, 22:51

и на пето и на десето четене -пред фактите и цифрите ,освен да гледаш умно и да прозреш колко сте рязани и какви сте жертви.ахмед ,сватбаря,спасов не могат да се надскочат те работят усилено за синята идея ,но сараево и компания ви разкриват що за стока сте.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Al » 04 апр 2013, 23:02

Изображение

:qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Мичо » 04 апр 2013, 23:07

факти и цифри от червения коран не ме интересуват.

осмак, с лиценза се отървахте с най-малкото. И не аз съм наивния.
Вашите измамници мамят и лъжат ОФИЦИАЛНО(обявявайки официален трансфер за 10 000 на играч, струващ 10 пъти повече), за да преебат другите, крадат играчи по някви смешни измамни схеми, купища лъжливи документи бяха пратени в УЕФА(документи за платени заплати, които изобщо даже не бяха платени).
А това всичкото е с покровителството на омразното ви БФС.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот drvasko98 » 04 апр 2013, 23:29

bat_jori написа:мич по въпроса с дузпите -левски е с 36 дузпи повече от 1948 г досега .


Браво Жорка! За 63 години - 36 дузпи повече. По 0,55 дузпи повече на сезон. Това ще е решило успехите или неуспехите.
Предполагам, че в Испания за същия период най-много дузпи са дали на Логронес, а в Англия на Ипсуич. ще ми кажеш ли там как е положението? Може и в Италия да потърсиш

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 05 апр 2013, 00:54

Мичо написа:Наглец, типичен облъчен чорбар, кланящ се на ГА. Предполагам ако хванат половината отбор на Левски да се допингира, ще ни накажат колкото урода-три месеца(зимни). Или това важи само за разни комунистически отрепки?
А на перуката вместо да цивриш, трябва гъза да му целуваш.Както при допинга, така и при лиценза, червената гад трябваше да бъде ликвидирана. Мръсните измамници трябваше да бъдат закрити, а не покрити.
Срещу Левски са свирили всякакви дузпи, както и за Левски, същото е и при урода, двата отбора като цяло са подпирани, то това е ясно, пои цял свят е така, разликата тук е между мен и теб. Че ти си хленчещ путьо и влизаш във форума само като има нещо да изхленчиш, нещо да осереш.

Начеее, комунизма свърши. Време да се примириш, че гнусния урод вече не е онова нещо, подкрепяно като идеала на социализма с всякакви средства.

наглец си ти щом ме караш да целувам гъза на перукан при чието управление на БФС беше отнет лиценза на ЦСКА по-най скандален начин :qipbl: за допинга,добре,аз признавам че можеше и за повече време уличените играчи да бъдат наказани :qipad: и те съвсем не бяха половината отбор :qipad: а ти като не си хленчещ путьо не ми излизай с общите фрази че и двата отбора били подкрепяни а си признай поне за дузпата на Локо,че такова безумие не си спомняш да е свирено срещу подуенци и няма как да бъде свирено :qipad: че комунизма е свършил не съм сигурен като знам кой горд носител на най-високия орден закичен му от другаря Първанов е начело на отбора от Подуене :qipbo: че това ЦСКА не е онова от социализма е ясно,но какво положително за бг футбол е произлязло от този факт :?:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 05 апр 2013, 01:02

drvasko98 написа:
Delija написа:Ебати нагласеният жребий. Тимчето от "Овча купел" му направиха магистрала до финала, Миньор, Берое ... #-o #-o #-o В същото време се чистеха силните отбори, като се противопоставят един на друг - ЦСКА срещу Лудогорец, Левски срещу Литекс, съдиите също режат по-силните тимове .... сега и на 1/2-финала Славия беше настанена срещу най-слабия противник, а Левски и Локо София един на друг. Няма да се учудя и съдиите този път да заколят Левски, защото за Славия е по-добре на финала да играят срещу Локо-то.

Честит 100-годишен юбилей. Типично по български, ознаменуван с цирк.


Все пак най-напред Славия отстрани "машините" от Ботев. А Кокала съвсем спокойно може да опука Левски и без съдийска помощ


Нека ги опука, цаката тук е на Славия да дадат най-преодолимия противник - на 1/4-финалите това беше Миньор, сега е Берое. Пък от другия 1/2-финал ще се молят Локо Сф и съдиите да направят работата.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот 8 » 05 апр 2013, 02:58

Мичо написа:факти и цифри от червения коран не ме интересуват.

осмак, с лиценза се отървахте с най-малкото. И не аз съм наивния.
Вашите измамници мамят и лъжат ОФИЦИАЛНО(обявявайки официален трансфер за 10 000 на играч, струващ 10 пъти повече), за да преебат другите, крадат играчи по някви смешни измамни схеми, купища лъжливи документи бяха пратени в УЕФА(документи за платени заплати, които изобщо даже не бяха платени).
А това всичкото е с покровителството на омразното ви БФС.


Това е вярно, но за лиценза въпреки всичко основната връзка е Левски.

Отбележи си, че не писнах "и другите правят така", щото измами прави всеки, включително и вие. Не за това обаче е думата. Това с неплатените трансфери, заплати, така е, знаем го, не съм кьорав. Интересно ми е обаче как вие не виждате, че цялата история с лиценза носи заглавието да вкараме Левски в ШЛ, а го приемате за случайни събития.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот STJ » 05 апр 2013, 07:09

Delija написа:Ебати нагласеният жребий. Тимчето от "Овча купел" му направиха магистрала до финала, Миньор, Берое ... #-o #-o #-o В същото време се чистеха силните отбори, като се противопоставят един на друг - ЦСКА срещу Лудогорец, Левски срещу Литекс, съдиите също режат по-силните тимове .... сега и на 1/2-финала Славия беше настанена срещу най-слабия противник, а Левски и Локо София един на друг. Няма да се учудя и съдиите този път да заколят Левски, защото за Славия е по-добре на финала да играят срещу Локо-то.

Честит 100-годишен юбилей. Типично по български, ознаменуван с цирк.

...Що си мисля, че пътя на Славия в турнира спря до тук...и въпросната магистрала на тимчето е само откъм избиране на противници.
Не вярвам да има сила да ни накара да им легнем с оглед на работата на Хубчев и играчите, спонсорите, класиране в първенството и т.н.

...Иначе няма да е лошо да порежат Левски и да сгънем файтонджийте на финала :qipad: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот STJ » 05 апр 2013, 07:29

След като Венци ни нарече "измекяри" в съботая след 2:1, сега пък...:

"Предпочитах да е Левски. Дано на финала да се срещнем или с Левски, или с Локомотив. Уважавам Берое, защото играят футбол.


а, ако се зачетете по-внимателно горе...ми то ако се класират за финала въбще не вярвам да срещнат Лудогорец или Ботев ВР :qipbj:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 05 апр 2013, 12:27

STJ написа:...Що си мисля, че пътя на Славия в турнира спря до тук...и въпросната магистрала на тимчето е само откъм избиране на противници.
Не вярвам да има сила да ни накара да им легнем с оглед на работата на Хубчев и играчите, спонсорите, класиране в първенството и т.н.


Не, не, аз не казвам, че ще им лягате, сигурен съм, че ще играете на макс. Просто ги пазят от тежките противници и им бутат най-приемливите съперници, докато другите се изтрепват помежду си, плюс и намесата на съдии-ибрикчии.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Delija » 05 апр 2013, 12:30

STJ написа:
"Предпочитах да е Левски. Дано на финала да се срещнем или с Левски, или с Локомотив. Уважавам Берое, защото играят футбол.



Да, без малко да му повярваме. :qipbj: :qipbj: Левски колко и да е жалък, ще ги наебе брутално, както обикновено. Просто белите мишлета имат комплекс от тях и насират само като ги видят.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 05 апр 2013, 13:30

Мичо написа:факти и цифри от червения коран не ме интересуват.

осмак, с лиценза се отървахте с най-малкото. И не аз съм наивния.
Вашите измамници мамят и лъжат ОФИЦИАЛНО(обявявайки официален трансфер за 10 000 на играч, струващ 10 пъти повече), за да преебат другите, крадат играчи по някви смешни измамни схеми, купища лъжливи документи бяха пратени в УЕФА(документи за платени заплати, които изобщо даже не бяха платени).
А това всичкото е с покровителството на омразното ви БФС.

а когато в Подуене осигуряват на минимална заплата играчите си а те взимат много повече :qipad: кво прайм :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот nacho » 05 апр 2013, 13:34

Delija написа:
STJ написа:
"Предпочитах да е Левски. Дано на финала да се срещнем или с Левски, или с Локомотив. Уважавам Берое, защото играят футбол.



Да, без малко да му повярваме. :qipbj: :qipbj: Левски колко и да е жалък, ще ги наебе брутално, както обикновено. Просто белите мишлета имат комплекс от тях и насират само като ги видят.

даже наскоро белите мишлета опитаха в контролка да реанимират подуенци ама нещо не им се получава мисията :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот Мичо » 05 апр 2013, 14:25

nacho написа:а когато в Подуене осигуряват на минимална заплата играчите си а те взимат много повече :qipad: кво прайм :qipbo:

Ко праийти, си знаити вий.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Купа на България - част 2

Мнениеот bat_jori » 05 апр 2013, 15:35

drvasko98 написа:
bat_jori написа:мич по въпроса с дузпите -левски е с 36 дузпи повече от 1948 г досега .


Браво Жорка! За 63 години - 36 дузпи повече. По 0,55 дузпи повече на сезон. Това ще е решило успехите или неуспехите.
Предполагам, че в Испания за същия период най-много дузпи са дали на Логронес, а в Англия на Ипсуич. ще ми кажеш ли там как е положението? Може и в Италия да потърсиш

прочети всичко,а не първият ред напъни се малко.много факти са и е трудно да се асимилират от вас .предположенията са лаици като теб -това е официална статистика за българският шампионат от 1948г.
и в корейският шампионат няма такава серия от 80 мача да не се свири дузпа срещу определен тим.8 год. не е дадена дузпа за гостуващият тим -викаш и логронес и испусич са така а ?
мич това е официална статистика ,не я води ахмед или мишев.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта

cron