ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Христолов » 08 яну 2013, 15:41

край герена смятали да пускат клубна телевизия. за целта вече са заснети следните документални филми:

"Да изчезнеш за 180 секунди" - документален, от Антверп, Белгия
"Олимпия - първа кръв" - екшън, Любляна, Словения
"Олимпия се завръща" - екшън, втора част, Любляна, Словения
"10 малки негърчета" - трилър, Беверен, Белгия
"Публикувано" - документален, Целе, Словения
"I got 5 on it" - музикален очерк, Барселона, Испания
"17 мига от есента" - шпионски епос, сниман в Барселона, Лондон, Бремен и София
"Финландски скиори" - хорър трилър, - Тампере, Финландия
"Финландски скиори 2” Ние ми атакува" - хорър трилър, втора част, София, България
“БАТЕ идва с трактор” - комедия (Беларус), реж. Бате Борисов
“Кошерът” - хорър (Жилина, Словакия)
“Кошерът 2: Пчелите атакуват!” - хорър, с елементи на трилър, реж. Адауто
"Бира с 4 дебърцина" - унгарски аматьорски очерк от Октобер фест, реж. Боднар
"От Търнава с любов" - словашки комедиен сериал, реж. Томашек

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 08 яну 2013, 15:54

Колко жалко, че вие, мангалите от столипиново, нямате ток да я гледате. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 08 яну 2013, 16:28

Христолчо, пропуснал си последната продукция - "Обрязаният", крими-филм, със специалното участие на Саид Хюсеинович.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 21:17

Delija написа:
Да, чисто празните са 4-5. А над тях има още редове, които са запълнени само частично, личи си много ясно, като се вгледаш. Обаче ти ги броиш за пълни до дупка.
Това важи и за двете клетки в Б.

Има и още редове, частично запълнени, свали си сините очила.

Абсолютно е възможно в Б да има, примерно 12 000, във В 8 000 и в А още 3-4 000. Пък ти вярвай, че броячите Милко Балев ги е нагласил да ви удрят в бройката. :qipbj:
В "А" сектор 3-4 хиляди при капацитет за близо 7 000 :shock:
Пффффффахахахахахахахахахаххахаха :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Това беше лафа на форума от създаването му до днес :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:



Изображение
Изображение
Кажи ми, как на тези 3-4 празни реда в "А" сектор ще събереш 3-4 хиляди души бе? По 3-4 един върху друг ли ще ги слагаш :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Каже бе, Идиоте, кажи как на 4 реда с по 50-на седалки в 4 блока от "А" сектор(около 900 места са общо) ще събереш 4 000 души?КАК :?: Да не говорим, че на немалко места на 3-я и 4-я ред има хора!

Между другото загледай се на първата снимка от "А" сектор, долу на входа, където има знак за инвалиди!Точно този вход е една от причините "много точните" броячи да дават разлика в общата бройка с хора на стадиона!Този вход е само една от причините!!!

Сега ми кажи колко хора можеш да събереш на празните места в двата края на "Б" сектор?

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

И тук ли ще събереш 3-4 хиляди :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Имам една изненада за теб.На целият стадион в редовете от 1 до 4 НЕ МОЖЕШ да събереш 4 000 човека

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 21:25

Delija написа:Я гледай от малко по-различен ъгъл снимано, всички първи редове са яко празни, говорим за 5-6 реда. Нагоре пък има още, само частично запълнени.

Изображение
Изображение
4-5 реда по 38-40 седалки в 3 блока общо колко места прави?Още 3-4 реда да ги сложим на 50% пълни, колко места прави?
А хората по пътеходите, които гледат мача от тях?Ами хората най-отгоре над последния ред, които гледат?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 08 яну 2013, 21:29

Blue написа:В "А" сектор 3-4 хиляди при капацитет за близо 7 000 :shock:
Пффффффахахахахахахахахахаххахаха :qipbj: :qipbj:


Не много отдавна:

Blue написа:А - малко над 6 300(6 340)


Ей, курвенце малко, манипулативно, откога 6 340 стана "почти 7 000" ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Бахти гнусния лъжец долен си, скоро очаквам и 8 000 да стане А Сектор ....


Blue написа:Имам една изненада за теб.На целият стадион в редовете от 1 до 4 НЕ МОЖЕШ да събереш 4 000 човека


Курво долна, видяхме много добре, че и над първите 5-6 реда, които са изцяло празни, има още редове, които са само частично запълнени. Не знам сляпа ли си, недоебана ли си, но това твоето е някаква уникална шизофрения ....

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 21:44

Delija написа:
Blue написа:В "А" сектор 3-4 хиляди при капацитет за близо 7 000 :shock:
Пффффффахахахахахахахахахаххахаха :qipbj: :qipbj:


Не много отдавна:

Blue написа:А - малко над 6 300(6 340)


Ей, курвенце малко, манипулативно, откога 6 340 стана "почти 7 000" ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Бахти гнусния лъжец долен си, скоро очаквам и 8 000 да стане А Сектор ....
От природата си не можеш да избягаш, нали :qipag:

http://www.youtube.com/watch?v=jd1A4fT6DsM



Не много отдавна:

Blue написа:...

За да те улесня (евентуално?), ще ти дам капацитета на "Васил Левски" по сектори:

Б и Г са малко над 28 000 общо( "Б" е малко повече от "Г", т.к. няма вход за автомобили)
В - 8 400
А - малко над 6 300(6 340)

Капацитетът на сектор "А" е без ложите и местата за журналисти, които както и сам виждаш са пълни и общо са за малко над 500 човека!

...
Колко прави 6340+510?



Delija написа:
Blue написа:Имам една изненада за теб.На целият стадион в редовете от 1 до 4 НЕ МОЖЕШ да събереш 4 000 човека


Курво долна, видяхме много добре, че и над първите 5-6 реда, които са изцяло празни, има още редове, които са само частично запълнени. Не знам сляпа ли си, недоебана ли си, но това твоето е някаква уникална шизофрения ....
Къде в "А" сектор видя 5-6 изцяло празни реда :shock: :shock: :shock: :shock: Ами във "В", ами в основната клетка на "Б".Това 4 000 ти го дадох ориентировъчно, за да видиш колко си далеч от онези 3-4 хиляди разлика за "А" сектор :idea:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 08 яну 2013, 21:52

Blue написа:
Blue написа:
За да те улесня (евентуално?), ще ти дам капацитета на "Васил Левски" по сектори:

Б и Г са малко над 28 000 общо( "Б" е малко повече от "Г", т.к. няма вход за автомобили)
В - 8 400
А - малко над 6 300(6 340)

Капацитетът на сектор "А" е без ложите и местата за журналисти, които както и сам виждаш са пълни и общо са за малко над 500 човека!

...
Колко прави 6340+510?


:shock: :shock:

Ма сега и журналистите и официалните гости ли ще броим към публиката .... да ни излезе сметката ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Капацитетът на А Сектор е 6 340 места, мръснико, това са местата, които се продават на обикновените зрители, хич не ми брой местата за журналистите, гостите на мача и т.н. ..... то ако искаш направо и полицаите на пистата да сложим към публиката ??! :qipbj: :qipbj:

Blue написа:Къде в "А" сектор видя 5-6 изцяло празни реда :shock: :shock: :shock: :shock:


На първата от двете снимки се вижда, стига да не си кьорав, естествено.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 08 яну 2013, 22:11

http://nsb.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B0/%D0%9D%D0%A1-%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB-%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-_l.sp_i.4_lang.bg.html

Той разполага с 43 358 седящи места, като секторите А, Б, В и Г имат общо 42 834 броя; ВИП ложите на сектор А – 410 броя; банки за журналисти – 80 броя и резервни седалки 890 броя.


http://football.sportal.bg/news.php?news=195025

Капацитетът на сектор "Г" е около 13 000 седящи места.


Айде, да сложим в клетката откъм В, че има 1 000 човека, ето ти, че само Г като извадим, капацитетът на стадиона, който остава, е около 30 000. И за мен е напълно възможно на стадиона да има 23 422 зрители, колкото са отчели броячите.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 22:16

Delija написа:
Blue написа:
Blue написа:
За да те улесня (евентуално?), ще ти дам капацитета на "Васил Левски" по сектори:

Б и Г са малко над 28 000 общо( "Б" е малко повече от "Г", т.к. няма вход за автомобили)
В - 8 400
А - малко над 6 300(6 340)

Капацитетът на сектор "А" е без ложите и местата за журналисти, които както и сам виждаш са пълни и общо са за малко над 500 човека!

...
Колко прави 6340+510?


:shock: :shock:

Ма сега и журналистите и официалните гости ли ще броим към публиката .... да ни излезе сметката ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Капацитетът на А Сектор е 6 340 места, мръснико, това са местата, които се продават на обикновените зрители, хич не ми брой местата за журналистите, гостите на мача и т.н. ..... то ако искаш направо и полицаите на пистата да сложим към публиката ??! :qipbj: :qipbj:

Blue написа:Къде в "А" сектор видя 5-6 изцяло празни реда :shock: :shock: :shock: :shock:


На първата от двете снимки се вижда, стига да не си кьорав, естествено.

Не знам, кой в случаят е кьорав, при положение, че се вижда че и на 3-я и на 4-я ред има хора, което е далеч от изцяло празни, нали :qipae:

Колкото да капацитета на стадиона( над 43 300), то той се дава с всичките ложи(няколко на брой), ВИП ложата и местата за журналисти :qipad: Престани да се излагаш и да показваш, колко си бос на тема капацитет на стадиони и публика!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 08 яну 2013, 22:27

Blue написа:
Колкото да капацитета на стадиона( над 43 300), то той се дава с всичките ложи(няколко на брой), ВИП ложата и местата за журналисти :qipad: Престани да се излагаш и да показваш, колко си бос на тема капацитет на стадиони и публика!


Само, че журналистите и гостите в ложите не си купуват билети, първите са по работа там, вторите по покана.

Ние тук обсъждаме колко публика е имало, а журналисти, полицаи, делегати и ръководители не са част от публиката. Това са служебни лица. Броячите, естествено, не ги броят. Те минават от другаде, точно защото не са част от публиката.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 22:29

Delija написа:http://nsb.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B0/%D0%9D%D0%A1-%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB-%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-_l.sp_i.4_lang.bg.html

Той разполага с 43 358 седящи места, като секторите А, Б, В и Г имат общо 42 834 броя; ВИП ложите на сектор А – 410 броя; банки за журналисти – 80 броя и резервни седалки 890 броя.


http://football.sportal.bg/news.php?news=195025

Капацитетът на сектор "Г" е около 13 000 седящи места.


Айде, да сложим в клетката откъм В, че има 1 000 човека, ето ти, че само Г като извадим, капацитетът на стадиона, който остава, е около 30 000. И за мен е напълно възможно на стадиона да има 23 422 зрители, колкото са отчели броячите.
Стига бе #-o Верно ли в "Г" има 1 000 човека, а :shock: На мен като 150-200 ми се виждат :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Както вече написах по-рано, с хората от "Г", които са на този мач, спокойно запълваш празните редове в "А" сектор :qipad: "А" и "В" са за ~15 000 общо, което оставя на "Б" сектор към 8 500, което сам се сещаш, че е абсурдно :!: Един от проблемите в разликата отчетена от броячите идва от "А" сектор!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 08 яну 2013, 22:44

Blue написа:Стига бе #-o Верно ли в "Г" има 1 000 човека, а :shock: На мен като 150-200 ми се виждат :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Въобще не знам колко има, разпръснали са се сериозно по различни части на клетката, написах го чисто случайно.

Blue написа:"А" и "В" са за ~15 000 общо,


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да, като броим журналистите, делегатите, официалните лица и полицаите на пистата, може и да съберат А и В заедно 15 000. Както разбрах вече, ти искаш и тях да числим. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 22:47

Delija написа:
Blue написа:
Колкото да капацитета на стадиона( над 43 300), то той се дава с всичките ложи(няколко на брой), ВИП ложата и местата за журналисти :qipad: Престани да се излагаш и да показваш, колко си бос на тема капацитет на стадиони и публика!


Само, че журналистите и гостите в ложите не си купуват билети, първите са по работа там, вторите по покана.

Ние тук обсъждаме колко публика е имало, а журналисти, полицаи, делегати и ръководители не са част от публиката. Това са служебни лица. Броячите, естествено, не ги броят. Те минават от другаде, точно защото не са част от публиката.

=D> =D> =D> =D> =D> Имаме напредък =D> =D> =D> =D> =D>
Точно така!На стадиона има 26 входа за публика(ако не бъркам) 2 транспортни и 1 официален!Точно през официалният минават доста хора в ложите(те са няколко, а не една :idea: ), както и журналистите.Ложите на Васил Левски са за общо 1900-2000 човека мисля, заедно с ВИП ложата!Сметни каква грешка може да дойде само от това!Ако знаеше, че и на един от всичките 4 входа за публика в "А" сектор няма монтирани броячи, то учудването ти от разликата отчетена от броячите и реалната посещаемост, щеше почти да изчезне :qipap: Точно на входа за инвалиди, за който ти обърнах внимание преди няколко мнения, няма монтирани броячи!Теоритично 25% от публиката в "А" сектор може да не бъде отчетена от броячите, т.к. такива на този вход няма!Затова в "А" сектор разликата не е в стотици, а може да е 1000 и нагоре човека(точните броячи :qipap: )!
Изяснява ли ти се лека полека :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 08 яну 2013, 22:53

Delija написа:
Blue написа:Стига бе #-o Верно ли в "Г" има 1 000 човека, а :shock: На мен като 150-200 ми се виждат :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Въобще не знам колко има, разпръснали са се сериозно по различни части на клетката, написах го чисто случайно.

Blue написа:"А" и "В" са за ~15 000 общо,


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да, като броим журналистите, делегатите, официалните лица и полицаите на пистата, може и да съберат А и В заедно 15 000. Както разбрах вече, ти искаш и тях да числим. :qipbj: :qipbj:
Значи са 20-30 човека, така ли?По 1 човек на 2 реда, но понеже са се разпръснали, изглежда сякаш половина клетка е запълнена :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

"В" е за 8 400, а "А" за 6 340( без ВИП ложа и журналисти).Кажи колко общо са, като имаш предвид, че хората от "Г" запълват празните места в "А", че и за още ще остане!Дали не излизат около 15 000, а :?:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 82 госта

cron