ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 02 яну 2013, 20:11

:qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 02 яну 2013, 22:02

Blue написа:
Delija написа:Добре, аз мишкувам и си измислям, признавам си, съчиних си всичко, понеже не мога да го докажа.

Моля те, извади ми записите на ВВС с цитата за "отбора на народа", както и оригиналното интервю на Нерео Роко с думите за Гунди. Давай, ти нали не си като мен и имаш доказателства за всичко, докога ще те чакам ??
Е като си измисляш и знаеш, че ще изгубиш спора, къде си тръгнал толкова страници да се пенявиш, лъжеш и мажеш #-o


Ти наистина ли приемаш буквално "признанието" ми, че си измислям ?!?! :shock: :shock:

Все си мислех, че по-тъп от Коня не може да има, но май съм се лъгал ....

п.п.: и моля те, чакам си нещата за ВВС и Нерео Роко. Не ми мишкувай, а ги вади.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 03 яну 2013, 13:15

Изображение

:qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 03 яну 2013, 18:20

Delija написа:
Blue написа:
Delija написа:Добре, аз мишкувам и си измислям, признавам си, съчиних си всичко, понеже не мога да го докажа.

Моля те, извади ми записите на ВВС с цитата за "отбора на народа", както и оригиналното интервю на Нерео Роко с думите за Гунди. Давай, ти нали не си като мен и имаш доказателства за всичко, докога ще те чакам ??
Е като си измисляш и знаеш, че ще изгубиш спора, къде си тръгнал толкова страници да се пенявиш, лъжеш и мажеш #-o


Ти наистина ли приемаш буквално "признанието" ми, че си измислям ?!?! :shock: :shock:

Все си мислех, че по-тъп от Коня не може да има, но май съм се лъгал ....

п.п.: и моля те, чакам си нещата за ВВС и Нерео Роко. Не ми мишкувай, а ги вади.
Елементарните ти опити за смяна на темата, знаеш - не минават [-X
Така и не каза, защо отчитане от броячите вече няма?Колко публика има според теб на онзи мач?
Най-добре е, когато си мишкуваш, нали?

Ето още един мач за пример, където са блестнали прословутите "ултра точни" броячи:

Левски - Артмедия

http://www.youtube.com/watch?v=wczpWxVnVe0

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Видно е, че има малко публика дори и в "Г" сектор!

Според теб, колко публика има на този мач?

За да те улесня (евентуално?), ще ти дам капацитета на "Васил Левски" по сектори:

Б и Г са малко над 28 000 общо( "Б" е малко повече от "Г", т.к. няма вход за автомобили)
В - 8 400
А - малко над 6 300(6 340)

Капацитетът на сектор "А" е без ложите и местата за журналисти, които както и сам виждаш са пълни и общо са за малко над 500 човека!

Кажи колко публика има според теб, пък аз после ще ти дам публиката, според много точните броячи, където разликата е фрапираща!
Според мен има около 29-30 000!

После, ако искаш, ще си пишем от какво може да идва една такава фрапираща разлика :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 03 яну 2013, 18:51

Blue написа:Елементарните ти опити за смяна на темата, знаеш - не минават [-X


Въобще не сменям темата, просто искам и ти да ми вадиш същите доказателства за някои неща, каквито искаш от мен. Да видим дали е толкова лесно.


Blue написа:пък аз после ще ти дам публиката, според много точните броячи, където разликата е фрапираща!


Според мен има някъде между 20 и 25 хиляди. Виждам цели празни редове в А Сектор, между Б и В също празнее едно доста сериозно място, между Б и А клетката е със страшно много празни седалки, първите редове на Б не се виждат, защото оттам е снимано, но сигурно и там има празни.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 03 яну 2013, 20:30

Delija написа:
Blue написа:Елементарните ти опити за смяна на темата, знаеш - не минават [-X


Въобще не сменям темата, просто искам и ти да ми вадиш същите доказателства за някои неща, каквито искаш от мен. Да видим дали е толкова лесно.
Тук си пишем за публика, посещаемост и пр.!Или бъркам?


Delija написа:
Blue написа:пък аз после ще ти дам публиката, според много точните броячи, където разликата е фрапираща!


Според мен има някъде между 20 и 25 хиляди. Виждам цели празни редове в А Сектор, между Б и В също празнее едно доста сериозно място, между Б и А клетката е със страшно много празни седалки, първите редове на Б не се виждат, защото оттам е снимано, но сигурно и там има празни.
И аз ги виждам тези празни места, но за разлика от теб не съм сляп, за да видя, че повечето пътеходи са с хора по тях.Също можеш да видиш, че и над последния ред има правостоящи!Не съм сляп да видя и , че една сериозна част от клетката в "Г" откъм "В"сектор е заета!
Освен това имаш и клип, който ясно показва пълния на 100% "В", клетката с хора в "Г", тъпканите с хора пътеходи в "Б", както и правостоящите над последния ред!

Ето ти още снимки срещу "Б" и "В", пък дано видиш какво е там, най-вече да видиш пътеходите как са, долните редове и правостоящите най-отгоре:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

С правостоящите хора от пътеходите и над последния ред спокойно се запълват тези по 4-5 празни реда в двата края на "Б"!С хората в "Г" сектор, се запълват онези 4-5 реда в "А" и получаваш грубо 3 пълни сектора, което си е към 29-30 000 :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 03 яну 2013, 21:34

Blue написа:Тук си пишем за публика, посещаемост и пр.!Или бъркам?


Да, но ти искаш от мен някакви невероятни неща, да ти цитирам точно какво са казали Томислав Русев и Валентин Грънчаров за посещаемостта на разни мачове преди 6-7 години, затова се опитвам с примери в обратната посока да ти покажа какви трудни неща искаш от мен.
Съжалявам, но не помня точни цифри, помня просто, че постоянно мърмореха как уж броячите били намалявали публиката на Левски на почти всеки мач.

Blue написа:И аз ги виждам тези празни места, но за разлика от теб не съм сляп, за да видя, че повечето пътеходи са с хора по тях.Също можеш да видиш, че и над последния ред има правостоящи!Не съм сляп да видя и , че една сериозна част от клетката в "Г" откъм "В"сектор е заета!


Ми, съжалявам, моят окомер отчита между 20 и 25 хиляди.
Би ли ми дал сега бройката според броячите ??

Blue написа:Освен това имаш и клип, който ясно показва пълния на 100% "В", клетката с хора в "Г", тъпканите с хора пътеходи в "Б", както и правостоящите над последния ред!


С правостоящите хора от пътеходите и над последния ред спокойно се запълват тези по 4-5 празни реда в двата края на "Б"!С хората в "Г" сектор, се запълват онези 4-5 реда в "А" и получаваш грубо 3 пълни сектора, което си е към 29-30 000 :qipad:


Е, не, сега ти някакви хипотетични изчисления и предположения си правиш, някакви правостоящи, дето компенсирали празните редове и прочее алабалистики, това е несериозно.
А и бъди сигурен, че между самите зрители също има празни места, но това отдалеч не може да се види, по чисто оптични причини.

Пак ти казвам, за мен реално има, айде да не са 20, но 22, 23 до 25 хиляди. Там някъде.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот blazev1992 » 03 яну 2013, 21:39

Ето ви и отговора. Като цукнеш в Гугъл и... :lol: :lol:
Пред около 35 хиляди зрители на националния стадион Левски победи Артмедия с 2:0 в мача-реванш от 1/16 финалите на Купата на УЕФА.

http://levskisofia.info/sresult.php?game_id=18640110
четвъртък, 23 февруари 2006 година

Купа на УЕФА - 1/16 финал (втори мач)

Национален стадион "Васил Левски", София, ~ 30 000 зрители

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 03 яну 2013, 21:47

35 хиляди. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 03 яну 2013, 21:49

Аз нещо друго открих.

Блу, това ли показват броячите:

Стадион "Васил Левски" - София, 23 422 зрители


http://my.twonky.com/video?vid=653216451

Значи излиза, че имам страшен окомер. :qipbo:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 04 яну 2013, 08:56

Delija написа:
Blue написа:Тук си пишем за публика, посещаемост и пр.!Или бъркам?


Да, но ти искаш от мен някакви невероятни неща, да ти цитирам точно какво са казали Томислав Русев и Валентин Грънчаров за посещаемостта на разни мачове преди 6-7 години, затова се опитвам с примери в обратната посока да ти покажа какви трудни неща искаш от мен.
Съжалявам, но не помня точни цифри, помня просто, че постоянно мърмореха как уж броячите били намалявали публиката на Левски на почти всеки мач.

Blue написа:И аз ги виждам тези празни места, но за разлика от теб не съм сляп, за да видя, че повечето пътеходи са с хора по тях.Също можеш да видиш, че и над последния ред има правостоящи!Не съм сляп да видя и , че една сериозна част от клетката в "Г" откъм "В"сектор е заета!


Ми, съжалявам, моят окомер отчита между 20 и 25 хиляди.
Би ли ми дал сега бройката според броячите ??

Blue написа:Освен това имаш и клип, който ясно показва пълния на 100% "В", клетката с хора в "Г", тъпканите с хора пътеходи в "Б", както и правостоящите над последния ред!


С правостоящите хора от пътеходите и над последния ред спокойно се запълват тези по 4-5 празни реда в двата края на "Б"!С хората в "Г" сектор, се запълват онези 4-5 реда в "А" и получаваш грубо 3 пълни сектора, което си е към 29-30 000 :qipad:


Е, не, сега ти някакви хипотетични изчисления и предположения си правиш, някакви правостоящи, дето компенсирали празните редове и прочее алабалистики, това е несериозно.
А и бъди сигурен, че между самите зрители също има празни места, но това отдалеч не може да се види, по чисто оптични причини.

Пак ти казвам, за мен реално има, айде да не са 20, но 22, 23 до 25 хиляди. Там някъде.
Какви хипотетични изчисления?Ти, имаш ли идея колко хора ще се съберат на тези празни участъци от крайщата на "Б" сектор от по 4-5 реда?Колко хора ще се съберат на празните 4-5 реда в "А" сектор?Или ти може би си мислиш, че капацитета на "Г" сектор е 20-22 хиляди - по-голям от "А" и "Б" заедно?
Имаш ли елементарна представа, колко седалки има на ред в един блок в "А", "Б", "В", "Г"?Започвам да си мисля, че на стадион не си ходил :qipap:
Да не мислиш, че на 4-5 реда от един блок на "Васил Левски" ще събереш 2 000 примерно?Ако е така, то сериозно си се излъгал!Този стадион има 40-41 реда,а капацитета му е малко над 43 000!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 04 яну 2013, 10:02

Blue написа:Какви хипотетични изчисления?Ти, имаш ли идея колко хора ще се съберат на тези празни участъци от крайщата на "Б" сектор от по 4-5 реда?Колко хора ще се съберат на празните 4-5 реда в "А" сектор?Или ти може би си мислиш, че капацитета на "Г" сектор е 20-22 хиляди - по-голям от "А" и "Б" заедно?


Имам идея единствено, че си си въобразил някаква цифра и се опитваш да я натъкмиш, изсмуквайки от пръстите си щуротии.

И какво значи имало правостоящи ??! Ми, че те в Б Сектор всички стоят прави, никой не седи на седалките ??!

В А сектор, освен изцяло празните редове, също виждам места, където зрителите не са седнали плътно един до друг, а има празни места между тях, но това не се вижда добре, по простата причина, че е снимано отдалеч и се създава оптична измама, че там всичко е запълнено.
Сигурно и по други точки го има това, но с подобни снимки няма как да се види.

Blue написа:Имаш ли елементарна представа, колко седалки има на ред в един блок в "А", "Б", "В", "Г"?Започвам да си мисля, че на стадион не си ходил :qipap:


Ходил съм и много добре знам, че празни места има и между самите зрители, но те обикновено не се виждат на снимки, по причини, които ти обясних по-горе.

Плюс това в клетките на Б откъм А и В, 4 са само чисто празните редове, нагоре ясно се вижда как има още редове, които са само частично запълнени.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 04 яну 2013, 10:18

Ще ти дам един пример - ако наредим 30 седалки на два реда, една до друга, и на тях се разположим 20 човека, а ти отидеш да ни снимаш отдалеч, и то под сериозен ъгъл, бъди сигурен, че на снимката ще изглежда, че седалките са почти запълнени. Дори ако седнем по-разхвърляно, може и да изглежда, че всичко е пълно.
Например, ако между мен и този до мен има 1 или 2 празни седалки, то от далечината и ъгъла на снимане, това ще се замаже и няма да си личи.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 07 яну 2013, 12:23

http://football.sportal.bg/news.php?news=404641
Фенове на ЦСКА организират протест утре на "Българска армия"

http://forum.cskasofia.com/viewtopic.ph ... 5&start=30

Първа тренировка на ЦСКА - 07.01.2013? ТРЯБВА ДА СМЕ ТАМ!!!



http://football.sportal.bg/news.php?news=404716

Протестът на феновете на ЦСКА пред стадион "Българска армия" започна точно в 10:00 часа. 5-6 от привържениците на "червения" отбор бяха дошли на първата тренировка и изразиха възмущението си от уволнението на Стойчо Младенов по нестандартен начин. Ултрасите разпънаха транспарант, на който пишеше: "ЦСКА за нас, свещите за вас"




:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: #-o :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Toru » 07 яну 2013, 16:52

Delija написа:35 хиляди. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Начина ти на живот е дребнав,нали?Искаш да омаловажиш всичко,за да се почувстваш важен :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта

cron