ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 31 дек 2012, 09:34

Пффф.Какво стана с двойно завишената бройка, а?Пак се свря в дупката си, а мишко :qipaq:

Я, след като се пишеш голЕм специалист, кажи колко са отчели броячите на този мач на Левски от пролетта на 2007-а?

Левски - Вихрен ст."Васил Левски":

Сектор "А"

Изображение

Сектор "Б"

Изображение

Сектор "В"

Изображение


Според журналистите на този мач е имало ~12 000!Това от своя страна, ако следваме твоята логика, означава, че броячите са отчели наполовина - към 6 000 души, а специално Грънчаров и Русев сигурно са твърдяли, че има към 24-25 000, а?!
Теб няма да те питам, т.к. ти знам логиката и ми е ясно, че според теб тези 12 000 всъщност са минимум 4 пъти по-малко :qipag: :qipag: :qipag:

Кой е крив и кой прав, а?


И защо да му се невиди тези броячи никакви ги няма?Аз, след ремонта на "Васил Левски" съм ходил няколко пъти и така и не ги видях!Малко след ремонта ходих на мач на Левски в ЕКТ и броячи нямаше.Последно ходих на един мач на Черно Море срещу някакви евреи и броячи пак не видях!

Защо са ги махнали тези броячи, според теб?Възможно ли е да са се оказали неефективни и неточни?Просто ми е любопитно, защо са махнати!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 31 дек 2012, 12:48

Червените прошляци винаги са били е ще ни бъдат в краката като публика. Малко са нормалните цесекари, повечето са бесни комплексирани селяци, неговорещи български.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 31 дек 2012, 15:30

Курвенце, не знам защо ми ги пускаш тези снимки и какво общо имат с темата. А тя беше, че Русев и Грънчаров постоянно обвиняваха Антон Попов, че броячите му не работели и отчитали много по-малко публика от реалната. Според тях.

Ако ми обясниш тези снимки какво общо имат с това, цена няма да имаш. Че аз нещо не схващам.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 31 дек 2012, 15:33

Blue написа:

Я, след като се пишеш голЕм специалист, кажи колко са отчели броячите на този мач на Левски от пролетта на 2007-а?

Левски - Вихрен ст."Васил Левски":


Откъде да знам, аз на мачове на Левски не ходя. Който е ходил, питай него, той ще е видял. Защо реши точно от мен да искаш отчет колко са преброили броячите ?? :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 31 дек 2012, 18:32

Delija написа:
Blue написа:

Я, след като се пишеш голЕм специалист, кажи колко са отчели броячите на този мач на Левски от пролетта на 2007-а?

Левски - Вихрен ст."Васил Левски":


Откъде да знам, аз на мачове на Левски не ходя. Който е ходил, питай него, той ще е видял. Защо реши точно от мен да искаш отчет колко са преброили броячите ?? :qipbj:

Само плямаш празни приказки, а когато трябва да се говори факти - никакъв те няма и се свираш в мишата си дупка :qipap:

Последно колко са отчели броячите и какво са твърдяли Русев и Грънчаров?Колко публика има според теб на въпросният мач?Просто искам личното ти мнение :qipad:

И най-важното - защо са махнали броячите според теб?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 31 дек 2012, 18:58

Delija написа:Добре, аз си измислям, понеже не мога да ти цитирам мач по мач какви цифри са споменавали Грънчаров и Русев, и съответно каква бройка са изписвали на таблото по време на мача. Явно е трябвало да си записвам на касетофона всеки мач на Левски тогава, за да мога след 5-6 години да ти кача записа в нет-а и да ти го пусна. :qipan: :qipan:

Апропо, би ли ми пуснал записа на ВВС, където ви наричат "отбора на народа" ??? Или пък да ми извадиш интервюто на Нерео Роко, където казва, че Гунди е нападателят мечта за него ??

Чакам.

Все пак, както ти сам каза - "След като твърдиш нещо, редно е и да можеш да го подкрепиш с факти!Сега думите ви просто увисват във въздуха."


Ето, аз не мога да извадя, следователно си измислям, чакам ти дали можеш, айде да те видя, нали си много ербап, чакам доказателства ??

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 31 дек 2012, 21:46

Цър, цър, цър...ИзображениеМишкуваш ли, мишкуваш, а?Ами мишкувай си :qipae:

Какво стана с броячите?Защо са ги махнали?Колко публика според теб има на този мач?

Ех, че хубаво в тази твоя миша дупка, Васко :qipap: Стой си вътре на топло!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 01 яну 2013, 03:28

Конче, ето ти я бъдещата ситуация, която ти обрисувах. Ти го питаш примерно колко е часа, а то ти отговаря (с елегантна врътка на дупето в друга посока), че прането не е изсъхнало. Гледай:
Delija написа:Ето, аз не мога да извадя, следователно си измислям, чакам ти дали можеш, айде да те видя, нали си много ербап, чакам доказателства ??

Blue написа:Цър, цър, цър...


Между другото това е патент на твоите хора (това мазно поведение). Представяш ли си обратната ситуация? Нашият да си твърди сам нещо и да е напълно убеден в него, пита синия, той признава (такова чудо няма в реалността) нелецеприятен факт и когато на свой ред пита нещо червения последния е цър-цър-цър мислейки си, че е дал много оригинален блокиращ отговор. Щяхте да сте с впечатлението, че сме уникално тъпа секта........ами такава сте.
Последна промяна от 8 на 01 яну 2013, 03:32, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 01 яну 2013, 03:31

Добре, аз мишкувам и си измислям, признавам си, съчиних си всичко, понеже не мога да го докажа.

Моля те, извади ми записите на ВВС с цитата за "отбора на народа", както и оригиналното интервю на Нерео Роко с думите за Гунди. Давай, ти нали не си като мен и имаш доказателства за всичко, докога ще те чакам ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 01 яну 2013, 03:36

Сега вероятно ще последва па-па-па, друга врътка в посока на животинския свят и така докато ти се завие свят. Не познавам момиче, което да умее така умело да върти дупето, всички уличници са аматьорки в сравнение с тоя.

Другият вариант е да последват нови снимки, тоест да кажем този път от мача Левски-Монтана, а годината да кажем е 2007/08, абе нещо нанякъде си, но при всички случаи извън темата.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 01 яну 2013, 03:47

Аааа, в това не се и съмнявам. Тази долна канадска курва винаги така прави, тя никога не отговаря по същество на неудобните въпроси.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 01 яну 2013, 10:48

Нищо свято няма за вас, комунисти мръсни. На Нова година в 3 часа пишат глупости. :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipap: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Blue » 02 яну 2013, 19:26

Delija написа:Добре, аз мишкувам и си измислям, признавам си, съчиних си всичко, понеже не мога да го докажа.

Моля те, извади ми записите на ВВС с цитата за "отбора на народа", както и оригиналното интервю на Нерео Роко с думите за Гунди. Давай, ти нали не си като мен и имаш доказателства за всичко, докога ще те чакам ??
Е като си измисляш и знаеш, че ще изгубиш спора, къде си тръгнал толкова страници да се пенявиш, лъжеш и мажеш #-o

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 02 яну 2013, 19:41

http://www.youtube.com/watch?v=M-8VmN0zbJc


:qipbo: :qipbo:

смърт за цска. КАЗА. :qipaz:

под бурното-майкати ши еба би, пидираст. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 12-та част на раздумката

Мнениеот 8 » 02 яну 2013, 19:41

Мичо за много години :qipaz:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта