CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 11:34

Stinkata написа:
Delija написа:Този удар не се е случил, това е видео-монтаж. :qipag: :qipag: :qipag:

Изображение


„Още с началото на мача започнаха да хвърлят снежните топка. Предупредихме четвъртия съдия, но той каза, че всичко е нормално. В 7-ата минута всички видяха какво стана. Младенов беше ударен бе в слепоочието, явно е бил много силен удара. Хубаво е отборите да се подкрепят, както нашите фенове направиха. Страхотна помощ от трибуните, страхотен Сектор Г. Нямахме притеснение за завършването на мача (когато феновете на Левски направиха опит да нахлуят на терена), но тези неща не трябва да стават по нашите стадиони”, коментира Нанков в предаването "Трето полувреме" по БНТ.

Според мен го удря в дебелоочието...


В твоя детективски стил, когато нещо е очевидно, обаче трябва да бъде доказано с 1000 доказателства, задавам въпроса: Ти как прецени?

Щото при широка качулка, а тази е такава, когато не е вързана здраво с въженца в долната час, МОЖЕШ вътре в нея да си завъртиш главата и съответно отпред на празното място да не е непременно насочено лицето ти право напред. Още повече, че той върви и надясно, което допълнително дава аргументи главата му да е в някаква степен надясно завъртяна.

Съвсем друг въпрос е, че тези ти глупости в нормална държава няма да ги слушат. Сякаш има значение дали удара е точно в тила или слепоочието, че ако е първото, а не второто да няма наказания.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 31 окт 2014, 11:38

8 написа:Удобно си пропуснал (като стриптизьорка) завършека на наказанията.

Спортно-техническата комисия вече присъди служебна победа с 2:0 на Шалке за този двубой.

Не съм видял мача да е 6:0 за ЦСКА. Ерго, наказанията НЕ СА СЪЩИТЕ. В такъв случай относно глупака остава единствената опция да погледнеш в огледалото.

Да не говорим, че мача на Шалке е прекратен в 85тата при резултат 0-2 за Шалке. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Просто момче си си и това си е. :qipac:
Тъжна картинка, после защо умира България. А отговора е толкова прост. София се напълни с осмаци и заприлича на разградено село... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 11:39

Мичо написа:Тук няма прекратен мач, малоумнико. Ако го бяха прекратили, ЕСТЕСВЕНО щяха да присъдят на урода служебна победа.
Тъп си като гъз, не разбирам обаче къв е този мазохизъм да го показваш всеки път.


Напротив,тъпееш ти.

1. Наказанията не са адекватни и всякакви тук оправдания, а вие се впуснахте в дълги обяснения, са малоумни. Какво искаш да кажеш дори и в някой дребен детайл да си прав? Че някакви несправедливости ли ви гонят или ви жалят?
2. В любимия ти стил пак отиде на майната си, преди повече от едно десетилетие. Сега аз съобразно написаното трябва да разследвам какви в крайна сметка са били наказанията на ЦСКА, щото може да са били адекватни, отделно дежурния делегат отразил ли ги е, защото го пише като условие и в крайна сметка отивам от Левски към ЦСКА и от 2014 към поне 2002 е станало това.....извинявай ама няма да го направя, това е любимото левскарско бягане от темата. Ти можеш да ме отнесеш и към 1962 и Дунав Русе ама аз не съм длъжен да влизам в тези стриптизьорски завъртания.
Последна промяна от 8 на 31 окт 2014, 11:40, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 31 окт 2014, 11:40

Просто това излезе на първо четене, бе.


И нали искаше аналогичен случай от западно първенство. Кво ревеш. :qipbj: :qipbj:

Мен лично наказанието не ме ебе особено. А най-ме е яд, че беше просто енда снежна топка, а не паве. Гнусния селяк го заслужава колкото и да не е хубаво така да се говори.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 11:42

Мичо написа:А отговора е толкова прост. София се напълни с осмаци и заприлича на разградено село... :qipbl:


Сигурно и аз съм прост, защото не хванах връзката между този прост отговор и удара по Стойчо.
Може пък и да си прав и Стойчо затова да не е дал медицинското, заради наличието на осмаци в София :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 31 окт 2014, 11:43

Дразня те, логично. :qipag: :qipag: :qipag:
и кво за западното първенство?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 11:53

Мичо написа:Просто това излезе на първо четене, бе.


И нали искаше аналогичен случай от западно първенство. Кво ревеш. :qipbj: :qipbj:

Мен лично наказанието не ме ебе особено. А най-ме е яд, че беше просто енда снежна топка, а не паве. Гнусния селяк го заслужава колкото и да не е хубаво така да се говори.


Аз пък не мога като цяло да ви разбера.

1. Подскачате като сектанти, а отбора ви е чудо невиждано.
2. Поне ние да сме нещо, което обичайно да ви дразни, защото сте завистливи душички, примерно Стоичков да играеше, бих ви разбрал, ама и ние не сме кой знае какво.
3. Изключвайки Лудогорец всичко останало е пародия на ниво национален и клубен футбол. Дори и 8:1 да ви бием, ако се гонят някакви сравнения, аз лично и ако съм нормален левскар хич няма да си трогна. Точно и по тази причина не ви броя онова 7:1. Вие си викате като ненормални ама за мен това са едни леваци, падащи системно от словенци, пълнеж в национала и биещ ни, защото звездите, а те са само червени, са в западните първенства. Не, не от злоба не ви го броя. Истинското е 7:2, нашето 5:0..........ама явно не сте такива и това 3:0 сега ви удари силно, защо, и аз не знам ама виждам реакциите ви. Може би защото уж щяхме да фалирваме, а то взехме че влязохме в серия срещу вас.

Малоумна работа. Слязохте много ниско. За пореден път. Ами вече и аз искам да ви бие Стойчо. Такива дребнави същества трябва да бъдат попилявани. Досега гледаш широко на нещата, в смисъл така или иначе нищо истинско не става при него, ама вече и аз ставам като вас дребничко фенче, важното е че бием Левски, впрочем не, говедата, бий ги Стойчо, нищо че настрани има резили, аз съм дребнаво същество, бие Левски, това е най-важното, да се смаже едно нещастно подобие на отбор. Явно левскарите сте от друга мая. Не ви интересува футбола, там важното е винаги да се вилнее и страсти да има. Което пак ме връща към сектата.

Защо ще го направя ли? Защото като диви селяци скачате на нормални неща. Ало, Лудогорец направи много повече и с по-малко пари отколкото ние и вие имахме над 2 десетилетия, вие доста повече. Вместо това да гониш, което е истинското, Реал, Ливърпул, ти пак слеза на ниво квартални схватки, прасета, говеда, да чупим главите на другия. Е, аз съм от победителите, 3:0, и кво, голям праз, нищо не усещам. Ти и това като нямаш направо ти се чудя откъде този ентусиазъм яко да вилнееш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 31 окт 2014, 11:57

Осмак, пак се увлече в някви безмислици.

Ти изляля, че на запад такова нещо не може да стане и моментално налапа тръбата. Сега и да се пънеш да увърташ-късно.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 31 окт 2014, 11:58

Мичо написа:Ето, глупако, друго първенство. Бундеслигата. Като мача даже беше прекратен.



Отборът на Санкт Паули бе наказан да изиграе един мач без публика заради инцидента, който се получи в последния.

Така тимът от Хамбург няма да разчита на верните си фенове по време на домакинския двубой с Вердер Бремен на 23 април. Според ГФС клубът не е успял да създаде достатъчно надеждна организация, за да може да опази фициалните лица на мача с „кралскосините”, след като срещата бе прекратена при резултат 0:2 за Шалке 04, а малко преди това страничния съдия бе ударен по главата с кен бира.

По време на самия мач, феновете мятаха на терена запалки и монети. Спортно-техническата комисия вече присъди служебна победа с 2:0 на Шалке за този двубой.


Само една ЛЕКИИИИИИИИИИИИИИНКА корекция ....... това надали е пореден рецидив. Нека напомним пак:

ЦСКА - Левски 2:0 - бой с полицията и ударен полицай
Берое - Левски 2:1 - ранен от бомбичка ТВ оператор
Литекс - Левски 3:0 - нов бой с полицията и ранен полицай
Левски - Лудогорец 3:2 - плакат в подкрепа на расизма и осмиващ анти-расистката политика на УЕФА
Марек - Левски 1:1 - редица вандалщини и прекратен за няколко минути мач
Левски - ЦСКА 0:3 - ударен в главата треньор на ЦСКА, масово нахлуване на пистата и двама ранени полицаи

Дали в Германия, при така серия от вандалщини и пострадали длъжностни и служебни лица плюс расистки призиви, щяха така да погалят някой клуб ?!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 31 окт 2014, 12:02

Ами ако трябва да бъдем честни, Санкт паули всеки мач правят страшно много проблеми. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 12:04

И още нещо встрани или май не много встрани от темата Стойчо и снежната топка.

Сега разбирам защо Батков назначи такава харизматична фигура за сините фенове като Гонзо. Тези снежни топки и това слизане на терена ако Гонзо не беше начело, а на него никога няма да посегнете, лесно мога да предположа, че адресатите щяха да бъдат не Стойчо и ЦСКА, а като след кой мач от ЕКТ беше щяхте да чакате футболистите си след тренировка плюс самия Батков щеше да го отнесе. Сега обаче мир и спокойствие, независимо от резилите, ЦСКА е виновника и натам е насочен гнева. Прекалено проста политика обаче явно върви сред наивни фенчета, които не се усещат къде са бедите и кълват на лъжата и търсят виновника при нас и при Стойчовите победи над Левски :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 31 окт 2014, 12:06

И много ми се иска да знам, някой от Левски предостави ли медицинско, че изританата от Тошко Янчев топка го е наранила ??

Защото, ако нас ще наказват без медицински, редно и Левски да бъде наказан и без медицинско от Стойчо.

Някак доста двоен стана аршинът на Кучев и останалите жалки помияри.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 12:08

Мичо написа:Ами ако трябва да бъдем честни, Санкт паули всеки мач правят страшно много проблеми. :lol:


Що се отнася конкретно до този отбор аз имам слабост към него и не трябва да му бъдат налагани никакви наказания 8)

Сега, момичетата са си момичета, особено такива работливи като в хамбургското кварталче Санкт Паули :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 31 окт 2014, 12:20

Stinkata написа:
„Още с началото на мача започнаха да хвърлят снежните топка. Предупредихме четвъртия съдия, но той каза, че всичко е нормално. В 7-ата минута всички видяха какво стана. Младенов беше ударен бе в слепоочието, явно е бил много силен удара. Хубаво е отборите да се подкрепят, както нашите фенове направиха. Страхотна помощ от трибуните, страхотен Сектор Г. Нямахме притеснение за завършването на мача (когато феновете на Левски направиха опит да нахлуят на терена), но тези неща не трябва да стават по нашите стадиони”, коментира Нанков в предаването "Трето полувреме" по БНТ.

Според мен го удря в дебелоочието...


:qipag: :qipag: :qipag: Както разбрахме и от наказанието на БФС .... по-точно, липсата на такова, наистина е нормално служебните и длъжностните лица да бъдат замеряни със снежни топки. Какво по-нормално от това ??!

Дай Боже да навали за утре един хубав сняг, на треньорите на Славия майчицата ще им ебем, цел мач ще ги бомбардираме, а на Иван Колев ще му пръснем кофата от снежни топки. :qipag: :qipag: (какво по-нормално от това ?? :qipag: :qipag: ) Даже и четвъртия съдия ще го уважим, да не се почувства дискриминиран.

И само да са посмели после Кучев, Помияров и сие да ни накажат след това, някои хора пак ще се разходят до "Иван Асен", но тоя път няма само да им изпочупят гнусния бардак, ами ще влязат и ще ги наебат всичките. :qipaq: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 31 окт 2014, 12:26

Интересно, ако феновете на Челси изпочупят и запалят сградата на ФА, какви ли ще са реакциите и наказанията? Осмак? :qipbv: :qipbw: :qipbw: :qipbw:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта

cron