CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 31 окт 2014, 22:50

Stinkata написа:При положения, че при Стойчо няма последствия, не виждам за какво да се налага допълнително наказание...


Значи аз ако се опитам да убия президента, но не успея, баста на всички власти. Нямат право да ме разследват и да ме занимават с присъствието си.

Никъде не е казано, че деянието трябва да завърши с успех, че да има наказание. Това е някаква твоя странна трактовка.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 01 ное 2014, 00:00

Stinkata написа:В текста няма конкретизиране. Кучев може да си говори, каквото иска.


Кучев е официален говорител на ДК към БФС, така че щом той го казва, значи е това.

Stinkata написа: При положения, че при Стойчо няма последствия, не виждам за какво да се налага допълнително наказание...


При Тошко Янчев изританата топка има ли последствия ?? ..... Не. Но наказание има. Чудна трактовка. И отново с двойния аршин.

А щом според теб и ДК е нормална агресията по стадионите, стига да "нямало последствия", ОК.

Stinkata написа:Това едно... Имах предвид, че лъжеш в тази част:
Не знаех, че само замерянето от длъжностни лица е наказуемо, ако е така, извинявам се, явно публиката има право да замеря длъжностните лица с каквото им попадне, това не е наказуемо


Ами точно така излиза от липсата на наказание за Левски заради уцеления в главата треньор на ЦСКА. Щом не е наказано, значи е позволено.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Stinkata » 01 ное 2014, 13:00

Говорителят на комисията не е документ. Комисията е излязла с текст, с формулирано провинение и съответното наказание.
В частта за Левски:

За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22 – ДК наказва ПФК"Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За хвърлени предмети с последствия и причинили наранявания на служебно лице на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. Б–предложение 1 и на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. Б–предложение 2 - ДК наказва ПФК"Левски"гр. София с лишаване от домакинство за 1 среща и имуществена санкция в размер на 5000лева.Лишаване от домакинство се заменя със забрана за игра пред публика на основание чл.37, ал.1, т.21, букви .А, Б, В и Г от ДП.

За навлизане на публикана основание чл.37, ал.1, т. 1, б. Б–предложение 1- ДК наказва ПФК"Левски” гр. София с имуществена санкция в размер на 1000лева.

За трета санкция лишаване от домакинство в едно първенство на основание чл.37, ал.1, т.8 – ДК наказва ПФК „Левски” гр.София с имуществена санкция в размер на 15000 лв.


Има наказание за хвърлени предмети. Или ти искаш за всеки предмет по отделно? Предметите са хвърлени от публиката и има наказание, а не, както ти твърдиш, че за Левски няма наказание, понеже не били хвърлени от длъжностни лица:
Не знаех, че само замерянето от длъжностни лица е наказуемо, ако е така, извинявам се, явно публиката има право да замеря длъжностните лица с каквото им попадне, това не е наказуемо

Топката, уцелила Стойчо е санкционирана в частта "хвърлени предмети" т.е. наказание има. Както има и наказание за "с последствия". Тошко Янчев е наказан за неспортсменско поведение. Ако играч разкара топката при фаул, или тъч, получава задължителен жълт картон. Ако се опита със сила да я изрита към противник, целейки нараняването му, трябва да получи червен картон. Даже единият мач му е малко на Тошко...
Аз не съм запознат с дисциплинарния правилник в детайли и може да има занижаване на санкциите, може и да няма. Не знам. Но е факт, че наказания има и за двете страни... По-големият проблем е, че полицията продължава да не си изпълнява задълженията, които са сведени до нахлуване в сектори и размахване на палки.... Този стадион, би трябвало да е най-добре оборудваният с техника за следене на запалянковците... Би трябвало да има стая с монитори, както и прокурор, който да действа... Защо вече толкова години това не се случва, не знам...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Stinkata » 01 ное 2014, 13:03

8 написа:
Stinkata написа:
Delija написа:И много ми се иска да знам, някой от Левски предостави ли медицинско, че изританата от Тошко Янчев топка го е наранила ??

Защото, ако нас ще наказват без медицински, редно и Левски да бъде наказан и без медицинско от Стойчо.

Някак доста двоен стана аршинът на Кучев и останалите жалки помияри.

Къде са ви наказали без медицинско?


Кой представи медицинско за удар от изританата от Тошко Янчев топка
?



8 написа:
Stinkata написа:При положения, че при Стойчо няма последствия, не виждам за какво да се налага допълнително наказание...


Значи аз ако се опитам да убия президента, но не успея, баста на всички власти. Нямат право да ме разследват и да ме занимават с присъствието си.

Никъде не е казано, че деянието трябва да завърши с успех, че да има наказание. Това е някаква твоя странна трактовка
.


Добър сииииии. Добър... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот bat_jori » 01 ное 2014, 13:57

Интересно ми е дали този Шей Логън е представил медицинско пред шотландската футболна асоциация ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 01 ное 2014, 14:51

Stinkata написа:Говорителят на комисията не е документ.


Говорителят на комисията е официално назначено лице, което е упълномощено да говори от нейно име. Не ми обяснявай щуротии как Кучев си измислял и съчинявал, а комисията друго решила.

Stinkata написа:Има наказание за хвърлени предмети. Или ти искаш за всеки предмет по отделно? Предметите са хвърлени от публиката и има наказание, а не, както ти твърдиш, че за Левски няма наказание, понеже не били хвърлени от длъжностни лица:


Да, за уцеления в главата треньор на ЦСКА няма наказание. Факт.

Факт са редиците зулуми и вандалщини, които сътворихте онзи ден. Факт е и, че това е пореден рецидив от началото на първенството, обаче БФС не взима никакви сериозни мерки. А има там един правилник, който гласи, че дори трябва да бъдете изхвърлени от А група.

Stinkata написа: Но е факт, че наказания има и за двете страни...


Има, особено за вас са мега смешни и жалки. Сигурно трябва да убиете някого, за да вземе най-сетне мерки БФС. То бива вандалщини и простотии, но вие се оляхте този сезон.

Stinkata написа:По-големият проблем е, че полицията продължава да не си изпълнява задълженията, които са сведени до нахлуване в сектори и размахване на палки....


Какво е виновна полицията ??

Да влезе полицията и да изрине снега от трибуните, за да няма какво да мятат левскарите ли ??!
Нали в секторите има стюарди, нали затова беше тоя зор да бъдат разкарани полицаите от самите сектори ?! Ето, имате стюарди. Като не си вършат работата, ще си носите последствията. Сами сте си виновни.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 01 ное 2014, 18:40

Топката, уцелила Стойчо е санкционирана в частта "хвърлени предмети" т.е. наказание има.


Това категорично не е вярно. Изрично подчертават, че при Стойчо ако не бъде представено медицинско, като в крайна сметка не е, не можели да наказват. В наказанието може да влиза всичко друго, но не и Стойчо.

Това е някакво твое свободно тълкувание, че за друго наказание, наложено, там за нахлуването на публиката, бил влизал и Стойчо. Абсолютно свободно съчинение.

И аз мога да си съчиня, че за някакво друго наказание, примерно за хвърлени бомбички от сектор Г, влизало и наказанието на Тошко Янчев и от тук за самото му наказание да беснея с твоите невероятни аргументи "за всяко едно нещо по отделно ли трябва да има наказание".

За Кучев ти е другата смехория в твоя детективски доказателствен стил. Значи и президента като каже нещо не изразява позицията на държавата. Той не е документ. Нали така?

Говорителят на комисията не е документ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Stinkata » 01 ное 2014, 20:30

Delija написа: Факт е и, че това е пореден рецидив от началото на първенството, обаче БФС не взима никакви сериозни мерки..


За трета санкция лишаване от домакинство в едно първенство на основание чл.37, ал.1, т.8 – ДК наказва ПФК „Левски” гр.София с имуществена санкция в размер на 15000 лв.
:idea: :idea: :idea:
ИзображениеИзображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот ludyakon » 01 ное 2014, 22:04

Delija написа:
Да, за уцеления в главата треньор на ЦСКА няма наказание. Факт.

Факт са редиците зулуми и вандалщини, които сътворихте онзи ден. Факт е и, че това е пореден рецидив от началото на първенството, обаче БФС не взима никакви сериозни мерки. А има там един правилник, който гласи, че дори трябва да бъдете изхвърлени от А група.

Да влезе полицията и да изрине снега от трибуните, за да няма какво да мятат левскарите ли ??!


А за уцеления в гърдите треньор на ЛЕВСКИ -няма наказание. Няма дори споменаване за този инцидент.
Прекратения мач в Мездра ФАКТ ЛИ Е? ЗА НЕГО КАКВО НАКАЗАНИЕ ИМАШЕ?А този сезон колко зулуми и вандалщини сътвори агитката на чорбата,но за тях нямаш спомени ми се струва?
Левски респективно ЦСКА плащат по 60000лв. когато са "домакини" на В.Левски. Спортни имоти да си свършат работата не само пари да взимат. :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 02 ное 2014, 00:10

Спортни имоти да си свършат работата :qipbj:

Че то давайте на следващия мач да се организираме и направо да съборим стадиона. Каквото и да направим вина нямаме, спортни имоти да му мислят като организатор на събитието :qipay:

Конче, конче, много си умен (освен дърт). И не са 60 000, а са 40 000, поне това каза вашия клуб, мисля че Гонзо на пресконференцията.

Смешни сте. При нещо очевидно само един твърди обратното, което недвусмислено показва, че той е търсещия изгодата и твърди глупости заради интереса си. Едно време на отборите им беше все тая дали на ЦСКА щели да вземат лиценза, но от Левски всички дружно настояваха. Защо? Ами защото хората са се подготвили с мръсна далавера да играят в ШЛ, а не заради някаква принципност. Сега пък очевидно са налице някакви гаменски прояви, серия от тях, и само едно стадо реве и твърди обратното. И пак "случайно" всички са от един отбор и пак отбора е Левски. Ние да не сме глупаци бе? Опитвате се да ни убедите, че сте жертва ли? Всеки друг би замълчал, но не, само синия клуб при син клуб виновен пак намира по хлъзгав начин невинността си и вината у друг. Че вас и с оръжие в ръка и изцапани в кръв да ви хванат на местопрестъплението вие пак ще твърдите, че сте невивинни и други виновните.
Последна промяна от 8 на 02 ное 2014, 00:14, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот ludyakon » 02 ное 2014, 00:13

От ЦСКА се оплакаха за липсата на съдийски наблюдател

Ееех, ако имаше наблюдател щяха да победят с разлика поне 3 гола. :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:

Жалки отрепки.
Левски е ставал шампион с 19 точки разлика от червените путки,но никога това не е афиширано,докато "приятелките" от Панчарево все още го споменават с чувството че е нещо изключително. Левски ги е шибал 9 пъти подред ,и това не е афиширано както го правят червените курви. Гонзо го удариха с бутилка ,но изобщо не говори за това,докато тройчо симитлийски "с голям късмет не ослепял" от снежна топка.

С право навсякъде скандират -ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ. :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 02 ное 2014, 00:14

Stinkata написа:
Delija написа: Факт е и, че това е пореден рецидив от началото на първенството, обаче БФС не взима никакви сериозни мерки..


За трета санкция лишаване от домакинство в едно първенство на основание чл.37, ал.1, т.8 – ДК наказва ПФК „Левски” гр.София с имуществена санкция в размер на 15000 лв.
:idea: :idea: :idea:


Отваряме въпросния "чл.37, ал.1, т.8" и какво пише там:

ФК, който през едно първенство бъде наказан два пъти с лишаване от домакинство, при трета подобна санкция - 30 000 лева


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Е, кажи ми, как пише, че санкцията е 30 000 лева, а те ви наказват с ...... 15 000 ??! :qipbj: :qipbj: Дори и тук ви пощадяват. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Интересно е, обаче, че в този член има и други интересни алинеи и точки, по които може доста сериозно да го отнесете, но БФС "случайно" си е подбрало възможно най-леките санкции. :oops: :oops:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 02 ное 2014, 00:17

Кончето се развихри. Глупостта налази форума на талази.


Конче, реви си колкото искаш. Отбор номер 2 сте на България.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 02 ное 2014, 00:22

ludyakon написа:А за уцеления в гърдите треньор на ЛЕВСКИ -няма наказание. Няма дори споменаване за този инцидент.


И къде сме уцелили Ромзо в гърдите ?? :roll: :roll:

ludyakon написа:Прекратения мач в Мездра ФАКТ ЛИ Е? ЗА НЕГО КАКВО НАКАЗАНИЕ ИМАШЕ?А този сезон колко зулуми и вандалщини сътвори агитката на чорбата,но за тях нямаш спомени ми се струва?


За Мездра ние бяхме наказани с 3 мача лишаване от домакинство, не сме галеници като вас. С по 1 мачле наказание при 67 рецидива.

А този сезон имаме 1-2 зулума, ти, ако си сънувал повече, вече си е твой проблем.

ludyakon написа:Левски респективно ЦСКА плащат по 60000лв. когато са "домакини" на В.Левски. Спортни имоти да си свършат работата не само пари да взимат. :lol: :lol: :lol:


На вас все някой друг ви е виновен, как па веднъж вие не бяхте виновни за нещо. Кой ви накара да нахлуете на пистата, "спортните имоти" ли ?!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот ludyakon » 02 ное 2014, 00:27

8 написа:Кончето се развихри. Глупостта налази форума на талази.

Само глупак може да допусне, че човекът срещу него е непременно глупав.
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron