CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот stankovich » 30 апр 2014, 14:14

Чорбари ще Ви призная за отбор ако поне влезнете в групите на Лига Европа...дотогава сте си същите Мизерници като гувЯдата........ Цървена звезда Шампион!!!!!

Останалото е само драпане по топките и шуплене на семки...па се гордейте че сте били разнебитения Левски...
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот bat_jori » 30 апр 2014, 17:21

stankovich това го отправи към делчо,той единствен си сверява часовника с левски .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 30 апр 2014, 18:21

stankovich написа:па се гордейте че сте били разнебитения Левски...


Ама навремето, кога бихте 9 пъти поред разнебитения ЦСКА, се гордеехте, нали ??! ... много си връткате критериите нещо.

А за групи на ЛЕ е абсурд да се говори - пари за селекция няма, със свободни агенти само няма да стане, в България може и да сме конкурентноспособни, но в ЕКТ няма да стигнем далеч.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 01 май 2014, 07:29

Stinkata написа:`ми да ви е честита титлата!
:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:

:qipaz: Да ви е честита, Оте, Жори... :qipaz: :qipaz:
















:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот bat_jori » 01 май 2014, 09:18

хванахме ,тази най -ушатата:)
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 02 май 2014, 01:24

otto написа:Стига сте го ''яли'' Стойчо бе ! Той,че не е кой знае какъв треньор,не е,ама я ги погледнете отоманско сините от подуяне,какви кадри въртят на треньосрката скамейка :qipag: сравнение с тях,Стойчо си е като Йохан Кройф :qipay: :qipaz: А и на фона на мизерната година,можем само мерси да му кажем =D>


Прав си. Всичко което си казал е истина. Повече от това няма какво да искаме. Бием алармата за в бъдеще, защото това което сега е добре за оцеляване не е добре за нещо повече. ЦСКА не играе нищо, а надмощието над Левски повече се дължи на тяхна слабост, а не на наша сила. Левски се орезили не само срещу нас, а срещу много отбори.

Отоманско сините :qipag: :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 02 май 2014, 01:30

Delija написа:А за групи на ЛЕ е абсурд да се говори - пари за селекция няма, със свободни агенти само няма да стане, в България може и да сме конкурентноспособни, но в ЕКТ няма да стигнем далеч.



Айдеееееееееее, той вече е готов. Още не е свършил сезон, а нашия човек знае какво ще попречи на Стойчо следващия сезон. Младенов си остава гениален, този статут няма промяна каквото и да става. Причините са винаги другаде.

И отделно чак пък толкова ли смяташ Лудогорец поне 4-5 класи над нас? Те не са просто влезли като фигуранти в групите и там да ги бухат наред, че да кажеш, че при нас самото влизане е илюзия. Те отидоха доста идеи над просто влизане в групите. Аз лично ако знам, че един отбор не може да влиза в групи на ЛЕ, а друг не само влиза ами бие наред, излиза от тях, пак бие и елиминира и чак след това отпада бих си помислил, че става дума за два отбора от различни шампионата, а не за съперници от един и същи шампионат.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот drvasko98 » 02 май 2014, 09:16

Честно казано никъде не съм видял някой да нарпише, че Стойчо е гениален, поне не и тук във форума. ГА може и да го е писал, не знам.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 02 май 2014, 12:01

Е, това е ясно ..... като нямат аргументи някои хора, си съчиняват такива.

Аз никъде не съм написал, че Стойчо е някакъв велик или гениален треньор, никъде не съм го изкарвал нещо кой знае какво, но тук постоянно ми се "подиграват", че съм го изкарвал велик, гениален .....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот 8 » 03 май 2014, 05:03

Delija написа:но тук постоянно ми се "подиграват"


Не си разбрал. Не ти се "подиграваме". Подиграваме ти се.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Delija » 03 май 2014, 12:24

Не е зле тогава да цитираш къде съм изкарал Стойчо велик и гениален треньор.

8 написа:Младенов си остава гениален, този статут няма промяна каквото и да става. Причините са винаги другаде.


За да се подиграваш за нещо, то първо трябва да го има. Иначе и аз мога да седна да се подигравам на Сашето от Пловдив, че е станал от Черно море. Пък дали е станал, няма никакво значение, аз му се подигравам. :qipag: :qipag: :qipag:


Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот bat_jori » 17 май 2014, 08:40

най -изрядният платец какво го застигна . :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Мичо » 17 май 2014, 09:15

Какво общо има изрядното плащане с темата, Жори? Би ли ми пояснил,ч е ми е интересно. :qipbj:
Иначе аз съм доволен, Ганьо ще бере ядове, доколкото схванах, основния проблем са именно парите, давани от Ганьо във вид на кредити и заеми към Левски.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: CSKFS или Перушан, Лупи и сие

Мнениеот Stinkata » 17 май 2014, 09:16

То това не е за неплащане...
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта

cron