Бивши футболисти

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 08 дек 2013, 22:38

:qipag: :qipag:

Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Бивши футболисти

Мнениеот ludyakon » 08 дек 2013, 23:12

Delija написа::qipag: :qipag:

Изображение

тази снимка ти стои на нощното шкафче и си го целуваш по ръката преди лягане-така разбирам интереса ти към нея и по-точно популяризирането и. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 08 дек 2013, 23:21

Не, конче, тази снимка показва, че не само феновете на Левски обичат да се показват голи. Футболистите също. :qipag:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Бивши футболисти

Мнениеот ludyakon » 08 дек 2013, 23:32

Delija написа:Не, конче, тази снимка показва, че не само феновете на Левски обичат да се показват голи. Футболистите също. :qipag:

http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B ... 1%80%D0%B0
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 08 дек 2013, 23:38

Аз каквото търся, съм си намерил, конче. Станал съм от отбор, в който хората не се събличат публично голи, за да си показват дупетата и колбасите. :qipbo: :qipbo: Виж, ти какво си търсил и намерил, не знам вече. :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 08 дек 2013, 23:40

Delija написа:. Станал съм от отбор, в който хората не се събличат публично голи, за да си показват дупетата и колбасите. :qipbo: :qipbo:

Е не знам кой отбор си направи гол официален календар, да ви еба в педерахулниците мръсни или си забравил загрубелите телеса на Беконо, на които лъскаше? :qipbj: :qipbj:

Други пък се целууваха публичнио, изобщо твоя отбор в годините се е доказал в педерастията си. :qipbj: :qipbj:
Тази снимка на Ицо си е негова лична, добарана отнякъде. Вски има право на собствен избор. Друго си е 5 вплетени мъжки тела, омазаяни с гел, като календара на БКП Панчарево. :qipbo: :qipbj:

http://www.levski.sportal.bg/news.php?a ... com_page=8


Не се събличали голи. Мисли, момче, мисли преди да пишеш глупости,. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 08 дек 2013, 23:42

Там те бяха по гащи, не им се виждаха срамотиите. Докато вие нямате никаква срама.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 08 дек 2013, 23:44

Е, не е срамно Ванеса и Ваня педера да се целуват с език, според канона на червената педерастия, даже е престижно, предполагам. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 08 дек 2013, 23:45

Изображение

На Дели мокрия блян. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 08 дек 2013, 23:47

Да припомним.

По този повод сайтът на червените фенове armeici1948 пусна следното съобщение: Лупи изтрещя отново! На Армията настъпи "време за мъже"...да ама не. С цел да изкара още някой лев Лупи накара футболистите на ЦСКА да заснемат педерастска фотосесия само по слипове. Снимките ще радват през цялата 2009 едиствено членовете на ¨коравата¨ гей фракция Джемини член, на която е и самият Лупи. Кой сега е п******т?


Апропо, за същия Лупи става въпрос, може би е редно да чакаме на Сидибе макароните да увиснат за Коледа на стената на Дели? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 08 дек 2013, 23:48

Е, виж че е по гащи ..... не е като тоя.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 09 дек 2013, 09:39

Тоя в личния си живот може да прави каквото си иска, Тази патка не е на официален календар на клуба.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 10 дек 2013, 00:29

То и гъзът на Наско не беше на официален календар на клуба ви, просто на стадиона, навирен в лицата ви. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 11 дек 2013, 00:49

http://sport1.bg/interviu/42406-edna-le ... n-s-ciment

В хотела дойдоха фенове на “Торпедо” и набиха емисарите на чуждите отбори. Имаше и разправии с “Берое”, абе все едно гледаш филма “Любимец 13” (смее се). Уволниха ме месец по-рано, защото почваше първенството. Време за подготовка нямаше. На 6 декември 1956 г. се роди дъщеря ми Николета, а на 15-и локомотивци ме отвлякоха. Една зимна сутрин рано-рано, както се казва по бели гащи. Студ навънка, сняг, преспи, не ти е работа...Едва ли не криминална иситория. Поеха ме софиянци, а на Централна гара ме чакаха специално изпратени жп работници. Натовариха ме в камиона и айде в квартирата. Жената плаче, с малко дете. Подбраха и нея, и бабата. Барабар с нас взеха и едно друго футболистче с мене. Понеже жена ми беше дружка пък с неговата. И така и той се оказа в “Локомотив”. Бабата на тръгване от квартирата се сети: “А, и дърва имаме в мазето, дърва”. Дори и тях качиха момчетата на влака...Понеже нямаше към трена товарен вагон, прикачиха и такъв. Абе, шоу...


Такива ми ти отвличания и джипки, крайно криминални прояви според синята секта, при това характерни само за ЦСКА, а то се оказва, че всеки го е правил според ресурса си.

Ние знаехме, че изключително трудно ще ни допуснат до първото място като отчитахме с каква подкрепа на най-висше държавно ниво се ползват конкурентите. Добри Джуров и Милко Балев удряха по едно рамо на ЦСКА, Борис Велчев и Ангел Солаков – на “Левски”. А, и Батето (Иван Славков – б.р.) беше левскар. А от “Локомотив” кой беше? Само Григор Стоичков, и той кога дойде? Чак след разделението със “Славия”.

Ново двайсе. За първите ясно, ЦСКА винаги е бил подкрепян, но следващите какви са? Някой си измисля :qipaq:
Никога не е имало подкрепа за Левски! Синята секта може да го потвърди :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот bat_jori » 28 дек 2013, 14:21

ЦСКА - Левски 8:1, "червените" детронираха Витоша Бистрица
браво на ветераните ,добре че тройчо не им е треньор иначе на 3 щяха да спрат.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron