Бивши футболисти

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 15 авг 2011, 12:42

Можеше да си спестиш глупавия коментар, както и аз си спестих да напиша,
че това е най-добрият наш футболист с изключение на Стоичков, а според някой и без изключения.

Дори и по вашите догми и разбирания заслужава уважение, защото е отказвал да бъде член на комунистическата партия (нещо което не само не важи, а и с кеф е правено от вашата демократична деветка) и като резултат свръшва кариерата си на приблизително същата възраст както вашия човек, но ако при вас е било непоправимо заради катастрофата при нас някой комунистически главоч е решил да го изрита.
Двата фарса пък, да не е никога бил футболист на годината и да не му се направи бенефис са абсурдни.

И ако за много добри наши футболисти от миналото гадаем докъде биха стигнали на запад за този нямам съмнения. Мачовете в Испания и Бразилия са показателни, където той и Жеков бележат наред, тоест Якимов вкарвайки (сам) и създавайки (за другия) головете. Да не говорим, че в периода на Жеков в ЦСКА има и едно редуване на голмайсторите (и той е бил голмайстор на първенството), което си е забележително постижение имайки предвид, че основно той подава за головете на другия, а другия не е какъв да е, а вкарва много голове. Та онези победи в Испания, включително в Барса, както и да биеш най-добрия бразилски клубен отбор на негов терен в момент на пресен трикратен световен шампион говори достатъчно.

И пак ще те помоля. Не го сравнявай с левскари и дори и със Стоичков. Просто е бил уникален футболист и няма нужда да говорим за други. Дори и в България реализацията му е впечатляваща на клубно ниво, както и на национално, където като младок ни закарва за първи път на финали на световно-
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 15 авг 2011, 12:59

Ти идиот ли си, осмак?
Дума не съм написал за човечеца, легенда, достоен за уважение.
В отличие от червените помияри, които както осраха Жеков, така ако има интерес и него ще осерат!
А сега просто го изшползват да промиват мозъците на малките новоизлюпени панчаревчета от знайни и незнайни села и паланки!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 15 авг 2011, 13:03

Не си писал срещу него, но писа за статията, която е посветена на него.

Ами написал там нещо по синьо-червената ос автора. И аз го видях. Не съм елементарен и не му обърнах внимание на разсъжденията. Интересуваха ме фактите за личността Якимов, а не това къде умело се е вкарал пиперлив коментар срещу Левски. Като четох статията не ме интересуваше Левски, ЦСКА, Гунди или Стоичков. Интересуваше ме Якимов.


Както и да е. Дай да спрем. Изписахме повече за автора отколкото за легендарния футболист. Не си струва.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 15 авг 2011, 13:04

:qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 15 авг 2011, 13:08

Между другото в статията видя ли 58 година като става европейски шампиони за юноши каква формация са? Не само той, а и останалите от отбора имена, които по-късно също стават силни футболисти.

Като ги прочетох свят ми се зави..........щото си представих сегашния национален отбор какъв е и онези какви са били.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 15 авг 2011, 13:10

Великият треньор на България Крум Милев удостоява голямото дарование от Коньовица с честта да играе в състава на най-успешния роден клуб ЦСКА.


Обаче колко готино е описана поредната кражба на комунистическия отбор, а, Осмак? :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Бивши футболисти

Мнениеот drvasko98 » 15 авг 2011, 14:07

8 написа:Дори и по вашите догми и разбирания заслужава уважение, защото е отказвал да бъде член на комунистическата партия (нещо което не само не важи, а и с кеф е правено от вашата демократична деветка) и като резултат свръшва кариерата си на приблизително същата възраст както вашия човек, но ако при вас е било непоправимо заради катастрофата при нас някой комунистически главоч е решил да го изрита.
Двата фарса пък, да не е никога бил футболист на годината и да не му се направи бенефис са абсурдни.



Голям футболист съм чувал, че е бил /от левскари, сред които баща ми/. Разбира се, отхвърлен от мръсната комунистическа сган :qipaq: Така е било и продължава да е в България. Има правилни и неправилни хора :qipan:
Жив и здрав да бъде!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Христолов » 25 авг 2011, 16:01

Дембеле игра само 20 минути в трите мача на Фрайбург от началото на сезона. В тях той доказа, че "Дембеле" може да се използва като нарицателно за резерва(...) :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 25 авг 2011, 16:55

Мичо написа:
Великият треньор на България Крум Милев удостоява голямото дарование от Коньовица с честта да играе в състава на най-успешния роден клуб ЦСКА.


Обаче колко готино е описана поредната кражба на комунистическия отбор, а, Осмак? :qipag: :qipag:


Не мисля, че е кражба, защото Христо Бонев реши да си грабне багажа и да се разкара без проблем. При това с два още по-силни фактора, които ги няма при Якимов. Първо, Бонев дойде като голямо име в българския футбол, а младия Якимов който сме взели не е това което го знаем днес и второ при Бонев комунизма е по-развит. Последното не че е за мен фактор ама понеже се скъсахте да пишете за партията и комунистите като някакви главни лица във футбола нека да им отдадем заслуженото. 20 години по-късно са още по-силни, но уви, Бонев се оказва по-силен от цялата държава, защото по вашите думи е така, тя действа за нас.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Христолов » 29 авг 2011, 14:26

Емил Ангелов приключи набързо кипърската си авантюра

Старши- треньорът на Анортозис Станимир Стоилов се усети къде са причините за срамното представяне на тима му в Европа. Кипърците отпаднаха безславно от македонския Работнички. Явно наличието на бивши играчи на Левски е заразило съотборниците им да се представят евроидиотски. Поради тази причина Мъри днес изгони Емил Ангелов. Преди него подобна съдба сполетя и Димитър Иванков. Ангелов ще се прибере в България, където ще си търси нов клуб. Сред вариантите са Черноморец. Лудогорец и Локомотив (Сф).

:badgrin:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 29 авг 2011, 14:28

Рибата се вмирисва откъм главата, тоест гоненето на евроидиотите трябва да започне от треньора.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Toru » 29 авг 2011, 16:15

1/4 финала е ероидиотщина,а.Ех,ще си умреш комплексиран и злобен.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 29 авг 2011, 19:25

Ми вземете го обратно в Левски барабар с другата ви възхваляна фигура (Гонзо). Ще е голям купон, а пък ти си говори, че се пукаме от завист и затова злобеем. Дори съм съгласен да направим червените подписка и да поемем част от заплатата на Мъри и Гонзо само ако можем да ги обвържем до живот с Левски :qipay: тези толкова успешни фигури.

Ще заиграете правилно и такива ми ти работи :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Христолов » 29 авг 2011, 19:40

и аз бих дал някой лев за тази благородна кауза :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 29 авг 2011, 21:42

Toru написа:1/4 финала е ероидиотщина,а.Ех,ще си умреш комплексиран и злобен.


Там е проблемът, Думби, че срещу тоя 1/4-финал стоят Беверен и Тампере (с Левски)
, БАТЕ (с Литекс), Работнички (с Анортозис), Кипър и Црна гора (с националния), 8 поредни загуби в ЕКТ (с Левски), 16 точки зад ЦСКА и т.н. ...... както виждаш, провалите са безбройни.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron