Бивши футболисти

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бивши футболисти

Мнениеот rafaelis » 22 ное 2014, 17:12

Stinkata написа:Че по света, България се свързва с откровен простак???

На прима виста от стотина имена - Микеланджело, Да Винчи, Сервантес, Шекспир, Айнщайн, Марк Твен, Сезан, Дега, Реноар, Достоевски, Гьоте, Шилер, Моцарт, Бетовен, Вивалди, Ремарк, Вагнер, Уайлд, Бърнс, Нютон, Толстой, Кюри, Бийтълс, Бърнстейн, Линдгрен, майка Тереза, Калас, Павароти ... всяко се асоциира с определена държава.

А нас с един ... Стоичков.
За българите с мисловна дейност в главите си това определено е адски тъжно. За останалите - повод за гордост.

пп. Гледах му филмчето за мексиканската тв - оказа се, че въпиющата простотия може да изплува и от водата ... :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 22 ное 2014, 20:28

За това, радвайте се сега на учтиви манекенчета като Ивелин Попов - Путето, дето и Малта не могат да бият. Аз си предпочитам "простаците" от `90-те, които са ме карали да изживея незабравими мигове.

Ицо го плюя и ми падна тотално в очите, ама беше велик футболист и ми дреме на хуя, че не е бил някакъв вежлив академик с обноски на английски лорд, то щото Марадона па беше, а и е още, Майка Тереза от Скопие. Ама целият свят се прекланяше пред гения му.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Stinkata » 22 ное 2014, 20:30

Така е, Дели. Големи футболисти бяха, но с това не са си напазарували света... Е, нашият простак, поне не стана отрепка, като Марадона...
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Бивши футболисти

Мнениеот drvasko98 » 23 ное 2014, 15:25

8 написа:Все хленчат, все нещо им пречи


Предлагам да напарвим една анкетка и да видим кой от форума най-добре се вписва в този профил

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 25 ное 2014, 00:31

Най-вероятно този който е най-омразен, а не този който най-много хленчи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 25 ное 2014, 00:40

Stinkata написа:Така е, Дели. Големи футболисти бяха, но с това не са си напазарували света... Е, нашият простак, поне не стана отрепка, като Марадона...


Аз не мога да разбера какво си се вманиачил на тема обноските на Стоичков.
Със същия успех можеш да отказваш да възприемеш Хан Аспарух, Васил Левски или Иван Вазов, защото те пък не са добри футболисти.

Откъде ти хрумна, че някой добър в нещо трябва специално заради теб да е добър и в нещо коренно различно? Много перверзно от твоя страна.

Аз като търся монтьор не очаквам да е добър сервитьор, нито пък като ми трябва такси търся човек който играе добре на не се сърди човече.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Stinkata » 25 ное 2014, 09:10

В смисъл... като си търсиш маркови маратонки, нямаш проблем, ако са стари, скъсани и ти убиват... Защото, извинявай, ама Стоичков отдавна не е футболист. И, ако постоянно се върти в публичното пространство, на показ излизат и доста нелицеприятни неща от неговото величие... И нещо не си разбрал - не очаквам да е с кой знае какви обноски... Просто не ми го пробутвай като ходеща реклама на България. Ние поне си го знаем... Още повече, "жакузиту" е вече заето...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 25 ное 2014, 10:24

Защото, извинявай, ама Стоичков отдавна не е футболист.

И Иван Вазов отдавна не е писател. Много време мина от последната му творба.

И, ако постоянно се върти в публичното пространство, на показ излизат и доста нелицеприятни неща от неговото величие...

Нормално е да се върти, както и Иван Вазов се върти в публичното пространство ама не се оплаквам, че ми е писнало от Под Игото му.
Ако на показ излезе нелицеприятна истина за Вазов, да речем, че не се мие зъбите, няма да ме трогне, нито да си променя отношението към личността му и творбите му. Всъщност не ми пука и не ме интересува дали си е мил зъбите, в колко часа си е лягал и други подробности. Само левскарите ги вълнуват тези неща. Честно, не сте наред.

Просто не ми го пробутвай като ходеща реклама на България. Ние поне си го знаем...

Аз не ти го пробутвам. Той обаче е. По отношение на първото си напълно свободен да не се асоциираш с него. Дори ще се радвам ако всички левскари последват примера ти. Просто казвайте, че не сте българи и нямате нищо общо с друг българин. Наричайте се там американци, англичани, италианци, каквито ви харесва. Нямам нищо против. По отношение на второто то е факт. На мен би ми направило впечатление ако някъде хората говорят упорито за нещо имащо някакво отношение към мен. Например в родното място на някой мой родител, че той в еди какво си бил нещо. Определено ще си помисля, че явно има нещо, за да им е направил впечатление. В логичния вариант бих се радвал и гордял с успехите на този човек. При малко вероятния вариант на озлобена левскарщина при мен просто няма да се асоциирам с родителя си, все пак аз съм друг човек.

Още повече, "жакузиту" е вече заето...

Ей, ще се пръснеш от яд. Нормални неща. Не съм видял някой успял в нещо да отбягва насладите на живота. Явно Стоичков трябва да ходи да бере череши, че да се успокоите.
Да беше също толкова нахъсан за хилядите българи живеещи в София и ползващи джакузита при очевидно неработеща България, факт който поставя под силно съмнение правото им да се наслаждават на тези удоволствия. Ти обаче не си се хванал с никого на този свят така както със Стоичков. Поне един депутат да бяхте взели на мушка, със сигурност повече основания ще имате да хленчите, но не, левскарите си знаят само едно име.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Мичо » 25 ное 2014, 10:37

селяк селяку око не вади. :qipbo: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Stinkata » 25 ное 2014, 11:26

8 написа:И Иван Вазов отдавна не е писател. Много време мина от последната му творба.

Точно това е проблемът - Ицата продължава да "твори"

8 написа:Нормално е да се върти, както и Иван Вазов се върти в публичното пространство ама не се оплаквам, че ми е писнало от Под Игото му.

И аз с кеф гледам головете на Стоичков. Даже си ги имам на служебния компютър - Jugadores de leyenda Hristo Stoichkov . За съжаление, гледах и част от новия филм - частта, където се гордее, че винаги се е пререждал на лавката и как най-мразел да влиза в библиотеката - как да не се гордееш с него?!
8 написа:Ако на показ излезе нелицеприятна истина за Вазов, да речем, че не се мие зъбите, няма да ме трогне, нито да си променя отношението към личността му и творбите му. ....
И мен Ицо не ме трогва, нито си променям отношението към личността му... както се разбра от филма - той си е простак от малък...


8 написа:Аз не ти го пробутвам. Той обаче е. По отношение на първото си напълно свободен да не се асоциираш с него. Дори ще се радвам ако всички левскари последват примера ти. Просто казвайте, че не сте българи и нямате нищо общо с друг българин. Наричайте се там американци, англичани, италианци, каквито ви харесва. Нямам нищо против. По отношение на второто то е факт. На мен би ми направило впечатление ако някъде хората говорят упорито за нещо имащо някакво отношение към мен. Например в родното място на някой мой родител, че той в еди какво си бил нещо. Определено ще си помисля, че явно има нещо, за да им е направил впечатление. В логичния вариант бих се радвал и гордял с успехите на този човек. При малко вероятния вариант на озлобена левскарщина при мен просто няма да се асоциирам с родителя си, все пак аз съм друг човек.
Радвам се, че споменаваш думи като България, родител... И там Стоичков е дал своя принос.. Може би, трябваше да споменеш и лов....


8 написа:Ей, ще се пръснеш от яд. Нормални неща. Не съм видял някой успял в нещо да отбягва насладите на живота. Явно Стоичков трябва да ходи да бере череши, че да се успокоите.
А..`що?! Нека си се наслаждава... Даже, може да си пусне едно селфи от тоалетната чиния... Докато Митьо Пищова не се е сетил да го направи пръв (ако не е )

8 написа:Да беше също толкова нахъсан за хилядите българи живеещи в София и ползващи джакузита при очевидно неработеща България, факт който поставя под силно съмнение правото им да се наслаждават на тези удоволствия.

Това е, защото срещу тях нямам нищо против. Имам против стотиците хиляди селяни, които до вчера са си бърсали задника с вестник, а днес се фукат с биде...
8 написа:Ти обаче не си се хванал с никого на този свят така както със Стоичков. Поне един депутат да бяхте взели на мушка, със сигурност повече основания ще имате да хленчите, но не, левскарите си знаят само едно име.
Като почнеш да представяш някой от тях като реклама на България и заповтаряш, каква гордост трябва да са за нас, ще се хвана и с него...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 25 ное 2014, 14:04

Голяма част от футболистите са селяндури, утайки, пияници и т.н., дай да закрием футбола, защото Стинката е възвисена душа и очаква футболът да е опера.

Ерик Кантона, Пол Гаскойн, Диего Марадона, Вини Джоунс, Бернд Шустер, Тони Шумахер и т.н. ..... пред тия, Ицо е възвисен като тибетски монах.

Срам го било Стинката .... ама `94-а не те беше срам, нали ?! Айде сега, като си толкова изнежен, радвай се на Попето, Байкушенко, Манолини и сие манекенки.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Бивши футболисти

Мнениеот 8 » 25 ное 2014, 15:51

Може би го мрази, защото не рисува :roll:
Доколкото знам си пада по художници :qipbw:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Stinkata » 25 ное 2014, 16:06

Защо трябва да го мразя? Даже съм му фен - както ти казах, имам головете му на компютъра си.. Но Ицо не е само футбол. Едва ли на англичаните ще им стане приятно, ако им кажеш, че свързваш Англия с една пропаднала пиянка... Пък бил той велик футболист навремето...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Delija » 25 ное 2014, 17:38

Нас ни е радвал футболистът Стоичков, той е известен по цял свят. Като ида у Нови Пазар (у чужбина, конче :qipag: :qipag: ) и като кажа Dolazim iz Bugarske, и следва "Ooooo, Stoichkov, bio je sjajan nogometaš, morate biti jako ponosni na njega" Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бивши футболисти

Мнениеот Stinkata » 25 ное 2014, 17:45

Значи, по това не споря. И мен ме е радвал. И знам, че с него сме известни. За беля.. И с Българския чадър... Хората не го познават така, както ние. Те явно знаят великия футболист... Нормално....
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron