ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 09 сеп 2011, 20:17

Toru написа:Феновете въпреки това не са приели сливането.И си има рефрен за това.Добре го знаеш.

предполагам ще подметнеш,че са били лицемери.


Ама успехите, постигнати благодарение на това сливане, ги приехте, нали??!

Няма друга такава долна и нагла сган като вас.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Toru » 09 сеп 2011, 20:21

Човек,съвсем си се поболял.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Stinkata » 09 сеп 2011, 20:21

Казуса написа:Мога да ти дам пример с отборите в родния ми град Силистра и това, какво се случва с тях в годните 1944-45 г., за да те накарам да откриеш седемте разлики, но в момента си дополивам с домашна кайсиева силистренска, така че нямам време да се занимавам и с твоите грешни представи за света 8)

Задръж последната чашка и ме светни, Левски на кои отбори е обединение...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Казуса » 09 сеп 2011, 20:25

Stinkata написа:
Казуса написа:Мога да ти дам пример с отборите в родния ми град Силистра и това, какво се случва с тях в годните 1944-45 г., за да те накарам да откриеш седемте разлики, но в момента си дополивам с домашна кайсиева силистренска, така че нямам време да се занимавам и с твоите грешни представи за света 8)

Задръж последната чашка и ме светни, Левски на кои отбори е обединение...

Междувременно през есен­та на 1944 г. комунистическият режим обединява Лев­с­ки с По­щен­с­ки спор­тен клуб (ПСК). Но­ви­ят клуб е регистриран като ПСК Лев­с­ки
http://www.levski.bg/Levski/cms/info/bg ... -1950.html
Всё ясно?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Toru » 09 сеп 2011, 20:28

Казуса написа:И понеже днес върви дискусия за нееднозначната дата 9-ти септември, ще ти дам един такъв пример: приличаш на човек, който твърди, че руснаците имали лошо отношение към нас и затова ни завладяват и налагат комунистически строй. Но така изглеждаш нелепо, защото такъв строй се налага в цяла източна и централна Европа. Същото е и с твоята глупост, че заради някакъв си резултат, някой си (партията ли, ЦСКА ли, не става ясно) взел, че обединил "Левски" със "Спартак". И от това отборът на "сините" толкова силно страдал, че записал най-бляскавата част от историята си. И това наричаш ФАКТ. С големи букви. Гаче крещиш.
А иначе си е просто една голяма смешка :qipag:

Наричам ФАКТ обединението.друго не съм казал.И че този ФАКТ не ни прави комунисти,както го изкарва болната ти глава.Останолото са поредните интерпретации.Относно 9-ти септември-не съм казвал никъде,че руснаците имат специално лошо отношение към нас.Пиша какво значи тази дата за мен,като българин-не като украинец например.Капиш?

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Казуса » 09 сеп 2011, 20:35

Toru написа:Наричам ФАКТ обединението.друго не съм казал.И че този ФАКТ не ни прави комунисти,както го изкарва болната ти глава.Останолото са поредните интерпретации.Относно 9-ти септември-не съм казвал никъде,че руснаците имат специално лошо отношение към нас.Пиша какво значи тази дата за мен,като българин-не като украинец например.Капиш?

Напротив! Написал си, че Партията ви сливала със "Спартак", след като биете ЦСКА със 7:2.
Toru написа:Партията ни слива със Спартак след като ви плескаме 7:2.Това е ФАКТА!

Един вид Партията, а.к.а. ЦСКА много се засегнала, че някакви бъдещи (след 1989 г.) дисиденти ги плеснали. И затова решили да ги направят по-силни и им придават 5-6 титулярни играча от добрия по онова време "Спартак" (София).
Явно Партията мазохистка си е падала според теб, щом ги раздава такива наказания :qipap: :qipag: :qipap:
И за да не се забележи, че се наказва "Левски" заради този конкретен случай, Партията взела, моля ти се, че понаобединила всички отбори из цялата страна. Един вид "не е заради "Левски"! Не е заради 7:2!"
Както казват руснаците в такива ситуации: Не слишком ли много вы на себя берете?
Всъщност, ако успееш да погледнеш зад кепенците и да осъзнаеш, че никаква Партия никакъв "Левски" никога в никакъв центъра на своето внимание не е поставяла, може би и ти ще се посмееш от сърце на глупостите, които си писал :mrgreen:
П. п. А това за 9-ти септември и специалното отношение на руснаците май не разбра, че е просто пример... :roll: Специално заради теб следващия път ще внимавам да не давам примери в ти-форма.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Toru » 09 сеп 2011, 20:41

Точно така! Написал съм,че партията ни обединява със Спартак.Повече не съм писал по въпроса.Останолото са си твой и на Дели писаници с които целите да избивате дълбоките си комплекси.Слагате ми думи в устата,както се казва.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Казуса » 09 сеп 2011, 20:45

Тя Партията и с "Княз Кирил" ви обединява, пък вие все против, а?
Изобщо, преди да започнеш да бълнуваш за дисидентското и бунтарско минало на онеправдания "Левски", замисли се малко, че ако Партията виждаше в "Левски" заплаха за себе си, просто щеше да го ликвидира. Като най-малка репресивна мярка, би му взела футболистите така, щото отборът да стигне до "Б" група.
А всъщност какво става?
Всъщност "Левски" се оказва гледан като писано яйце от същата тази Партия. А вие вместо да благодарите на комунистическия строй, че ви направи отбор, плюете ли, плюете... поради простия факт, че сте Вечно Втори и някой трябва да ви е виновен, че не сте първи.
Дет' се вика: пази, боже, сляпо да прогледа!
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 09 сеп 2011, 20:48

Toru написа:Човек,съвсем си се поболял.


Охохохо.... аз ли съм се поболял??! :qipbj: Не аз хем се отричам от милиционерския Левски-Спартак, хем и се гордея с успехите му. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Хич не си нагъл. :qipbj:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Мичо » 09 сеп 2011, 20:49

Нагла комунистическа сган, 50тина килограма тротилов еквивалент във всеки ъгъл на смрадливата кочина в борисовата градина(задължително пълна) би свършила чудесна работа. :qipbo: armataz_01_25 armataz_01_25 armataz_01_25
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Казуса » 09 сеп 2011, 20:51

Delija написа:
Toru написа:Човек,съвсем си се поболял.


Охохохо.... аз ли съм се поболял??! :qipbj: Не аз хем се отричам от милиционерския Левски-Спартак, хем и се гордея с успехите му. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Хич не си нагъл. :qipbj:

Всъщност Тору май се опитва да каже, че по са му мили успехите срещу ЦСКА, отколкото тези в Европа. Колко типично-комплексаро-левскарско :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Мичо » 09 сеп 2011, 20:53

Казуса написа: Колко типично-комплексаро-левскарско :qipag:

:qipbj: :qipbj: Всички помним героите от Анфийлд, обявени две седмици по-късно за мръсни курви. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Защо ли?
Защо ли, Казусефенди, разясни ни, защо ли? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 09 сеп 2011, 20:56

Не знам какво му е мило на Думби, ама най-големите успехи на Левски в историята са постигнати именно под шапката на МВР - Аякс, двата Щутгарт-а, Барселона, требъла, 1/4-финалите в ЕКТ, останалите титли и купи.... това са все успехи на милиционерския отбор, с които и до днес се пъчат, ама иначе се отричат от МВР. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Toru » 09 сеп 2011, 20:57

Казуса написа:
Delija написа:
Toru написа:Човек,съвсем си се поболял.


Охохохо.... аз ли съм се поболял??! :qipbj: Не аз хем се отричам от милиционерския Левски-Спартак, хем и се гордея с успехите му. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Хич не си нагъл. :qipbj:

Всъщност Тору май се опитва да каже, че по са му мили успехите срещу ЦСКА, отколкото тези в Европа. Колко типично-комплексаро-левскарско :qipag:

Вие осъзнавате ли(Казус и Дели),че сами си плетете историите.Аз казах само,че партията ни обединява със Спартак.Останалото са ваши интерпретации как аз възприемам нещата относно това обединение.Типично за комунистичекото възпитание.Клеветници и интриганти сте.Приписвате на хората думи и ги обвинявате в нещо си като ги извъртате под друг ъгъл.Уникално!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 09 сеп 2011, 21:01

Какво ми увърташ бе, сам се опита да изкараш, че вие не сте искали това обединение, ама като споменахме за успехите ви под крилото на МВР и ДС, с които инак много се гордеете, нещо почна да биеш отбой.


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта

cron