ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Мичо » 07 юли 2011, 20:28

Мичо написа:Елементарна свинска пропаганда, а както виждаме-просите свинки се насират от кеф. :qipap:
vill_1 написа:САМО ЛЕВСКИ и К*Р за ЦСКА!Край!



=D> =D> =D> 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот vill_1 » 07 юли 2011, 21:02

Ето и нещо друго,споделено за един друг отбор.Отгатнете кой!
Генков се гаври-Да не съм луд да ходя в ЦСКА
Петре-ЦСКА не е голям отбор
Бранеков-Нищо хубаво не съм видял от ЦСКА
Спас Джевизов-ЦСКА посредствен и средняшки отбор
Петър Жеков-Вече не съм от ЦСКА
Марко Еспозито-Не научих нищо в ЦСКА
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот 8 » 07 юли 2011, 21:28

Все имена, които не са кой знае какво от историята на ЦСКА. Бих се стреснал ако бях прочел Стоичков, Пената, Якимов, а какво бил казал Бранеков или Еспозито ми е през оная работа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот vill_1 » 07 юли 2011, 21:29

Бисер Иванов голямо име ли е? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот vill_1 » 07 юли 2011, 21:33

vill_1 написа:САМО ЛЕВСКИ и К*Р за ЦСКА!Край!
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот vill_1 » 07 юли 2011, 21:38

Да бягам ли?Аз съм от Левски-гордостта на България!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот 8 » 07 юли 2011, 22:18

vill_1 написа:Да бягам ли?Аз съм от Левски-гордостта на България!

Перфектни хора няма, всички си имаме недостатъци, но това не означава, че не те харесвам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот vill_1 » 07 юли 2011, 22:19

И аз теб също! :qipax:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Мичо » 08 юли 2011, 12:59

цска-Румънски курвички нещастни. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот otto » 08 юли 2011, 21:44

vill_1 написа:Бисер Иванов голямо име ли е? :roll:

ЗА ВАС Е ЛЕГЕНДА :qipag: НА ВАС ОТ ПОДУЯНЕ ВПРОчЕМ ВСИчКИТЕ ВИ ЛЕГЕНДИ СА ТАКИВА,НАчЕЛО С ГУНЬО ИЗМИСЛЕНИЯ ГЕРОЙ :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Казуса » 11 юли 2011, 19:06

ИзображениеИзображение
Под турското небе
Пон, 2011-07-11 14:02
Преди няколко дни ръководството на Левски официално оповести преминаването на Исмаил Иса в Карабюкспор. Предполагаме, че изненаданите от този трансфер не са малко поради факта, че Иса бе резерва през изминалия сезон. Още по-странното е, че за него бяха броени 200 хиляди евро - повече от добра сума за българска резерва. Или поне така твърдят от Левски.

И ако самият трансфер беше неочакван, то не може да кажем същото за мястото, където отива Иса - Турция. Тази страна май се превръща в любима дестинация на сините футболисти. Върти го, сучи го, летен или зимен трансферен прозорец, от толкова много държави, миналите през "Герена", в крайна сметка се озовават при комшиите.

Миналото лято в пакет бяха продадени Георги Сърмов и Николай Димитров-Хичо. Година по-късно двамата оплакват съдбата за товаq че се съгласиха да подпишат с анонимника Касъмпаша, който на всичкото отгоре изпадна във втора дивизия. Сега пък самолета за Турция хванаха Исмаил Иса и Веско Минев, който преди около месец и половина подписа с Анталияспор.

Да, няма две мнения, че турският шампионат е доста по-качествен от А група, но съгласете се, че е притеснително Левски да продава най-конвертируемите си футболисти в нискоразредни отбори от тази страна. Примерът със Сърмов и Хичо е показателен. Действително последният е талантлив, затова ненапразно Арсен Венгер го покани на проби в Арсенал. Аха обаче да се стигне до трансфер, но не би: "Той е перспективен играч, продължаваме да го наблюдаваме", тактично отбелязаха англичаните. Изглежда обаче само единият талант не е достатъчен, тъй като към днешна дата Хичо е част от изпадналия вече слабак Касъмпаша заедно с Георги Сърмов. Това е самата истина. А Батков твърдеше, че двамата ги искали клубове от Италия, Гърция и т.н. Да, ама някой друг път.

Въобще от доста време насам се превърна в тенденция набедените сини звезди да акостират в турската Суперлига. Ами я си спомнете Сашо Александров. Едва ли сте забравили, че Кривия беше пред трансфер в Ювентус. Наскоро самият той си го призна в едно интервю. По една или друга причина до такъв не се стигна. Той беше харесан по време на мачовете на Левски срещу италианския гранд в турнира за Купата на УЕФА през 1999 година. Говори се, че след реванша в Торино (1:1) Кривия е имал договорка лично с Лучано Моджи. Италианците обаче го искали като свободен агент, а той преподписал със сините, за да е коректен. След това Александров е продаден на ... Коджаелиспор.

Фактите са такива. Явно сините звезди не са чак толкова ярки, за да бъдат забелязани на Запад.

"Тема спорт"

ИзображениеИзображение
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот 8 » 11 юли 2011, 19:24

Не бива да забравяме и проблема с адаптацията. По-лесно е да си отидат у дома отколкото в чужбина.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот vill_1 » 11 юли 2011, 22:34

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Казуса » 14 юли 2011, 19:30

Вилка,
а нещо за "легендарните" разкрития на "синята Легенда", който в прав текст каза това, което е публична тайна и обективна истина?
За това, че през 90-те и 10-те всички титли на "Левски" са уредени с "правилните съдии" и "правилните резултати" и че всички "велики мачове" на "великия "Левски" са чиста проба измама?
Знам, че ти като истински комунист ще отхвърлиш истината, но вярвам, че има истински левскари, които ще видят гротеската истина - не само за левскарската фалшификация на историята на ЦСКА, но и за фалшификацията на собствената ви история.
Преди доста време написах на Мичо в този форум, че тенденцията е необратима: привържениците на ЦСКА ще се увеличават, а тези на гнусното административно-тоталитарно смийгълче ще намаляват. Защото хората преди всичко обичат правдата и не понасят измамата и подлостта. Наскоро пак имаше проучване. Разликата между привържениците на ЦСКА и феновете на "Левски" беше измервана в няколко процента. Още 20 години и левскарите ще сте по-малко. Приеми тази истина ;)
И развий комплекс за малоценност, каквато германците имат заради Хитлер. Колкото по-скоро се комплексираш, толкова по-рано ще имаш шанса да притъпиш чувствата и да живееш по-малко или повече спокойно ;)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Мичо » 14 юли 2011, 19:49

Още 20 години


Дотогава ще е забравено, че мръсните комунистически панчаревски свини въобще са съществували на тази земя. :qipbp: :qipbo: :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron