СЛАВИЯ - II част

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот vill_1 » 10 окт 2011, 22:54

И пак ще са повече,отколкото феновете на националния.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот Delija » 10 окт 2011, 23:01

Венци ще си го премести от десния у левия.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот 8 » 10 окт 2011, 23:47

Най-верните фенове на най-стария столичен клуб – Славия, ултрасите от фракцията „Бойс София”, започнаха официален бойкот на домакинските мачове на отбора си.

Голям праз. Една от многото фракции бойкотирала. Славия си има десетки други фракции :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот Al » 11 окт 2011, 08:12

Фракцията "Chelsea69" на каква ли позиция е? :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот 8 » 11 окт 2011, 10:43

Агресивна :qipam:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот vill_1 » 11 окт 2011, 15:08

http://www.novsport.com/news163323_1003.html

Г-н Стефанов, как ще коментирате декларацията на ултрасите на Славия, в която се заканват да бойкотират домакинските мачове на отбора, наричат Ви т. нар. президент и определят политиката на клуба като "състояща се в продаване на мачове и обиждане на феновете"?

- Ще им кажа да го духат. Тези фенове да го духат. Тези, които са пуснали това нещо, не са никакви фенове, а обикновени шлякатарници. Истинските привърженици на Славия никога не се държат по този начин и винаги подкрепят отбора си. А тези, които носят званието "фенове", са една групичка малоумни олигофренчета, половината от които са наркомани. Аз се срамувам, че те се кичат със званието фенове на Славия. Те просто нямат място на стадионите. Безкрайно ще се радвам, ако изпълнят заканата си и повече не стъпват на стадион "Славия".


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот Delija » 11 окт 2011, 15:10

:qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот Христолов » 11 окт 2011, 15:49

Опасявате ли се, че без тях стадионът на Славия ще остане празен, или смятате, че те са прогонвали истинските привърженици, както се изразихте...

- Да, те прогонват истинските фенове, а вие не плачете на чужди гробища-Славия никога не може да остане без привърженици, защото е клуб на сто години. Славия я е имало преди мен, ще я има и след мен. А публиката по принцип е много малко на всички стадиони. Пропорционално публиката на Левски и ЦСКА е в пъти по-малко, отколкото на стадион "Славия", а славистите са много повече. (кви са тия пропорции не знам, да кажеш славия да са от дивата провинция на североизток да, ама те са в същия град) Колкото до тези малоумни олигофренчета, когато някой от тях извади два лева, за да си купи билет или с нещо да допринесе - един да дойде да даде пет лева само и да каже "аз ги давам от сърце за Славия". Или пък да купи една фланелка за децата, или един чифт обувки, или каквото и да е. Тогава да дойдат и да седнат заедно с мен да обсъдим каква да бъде политиката на клуба. Ние даваме собствените си пари. Даваме милиони всяка година и двайсет олигофрени да казват кой да бъде президент на Славия и кой не - това е върхът на простотията. Рано или късно и това ще се надживее и ще дойде време, когато хората ще разберат за какво става въпрос. Ние даваме пари, за да градим база, школа и за да има добър и боеспособен отбор. Малоумните приказки на банда олигофрени и наркомани мен не ме касаят и никога и по никакъв начин не могат да ме притеснят. Така че да си пускат декларации, ако искат и до Светия синод.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот 8 » 11 окт 2011, 20:00

Венци култов отвсякъде :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот vill_1 » 17 окт 2011, 21:25

Всички продължават да си правят ташак със Славия!
http://gong.bg/view_article.php?article_id=231427
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот Delija » 17 окт 2011, 22:10

Дъртата Кранта отвръща на удара...

http://football.sportal.bg/news.php?news=330491

Само не мога да разбера, Славия (от които тръгна цялото това заяждане днес) - един от символите на уредените мачове у нас, как не ги е срам да отварят тема за честността. #-o #-o Още повече Лудогорец ги унижи 6:0, вместо да си траят, те ербап го раздават. И не знам защо точно Лудогорец, та белите въобще не са им на нивото, да си се плюят там с Локо-то, Калиакра и другите от тяхната класа, ебати цирка за нищо стана ....

Отбор който една година е в А група ,а 10 е по селските групи не е отбор . Когато Славия са печелели титли и са писали история вие не сте били родени,а относно публиката отбора на Славия е един от трите най-обичани отбора в България това показват проведените преди 2 години изследвания за феновете на отборите".


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот Христолов » 17 окт 2011, 22:33

кво се смееш, написано е "най-обичан" а не "обичан от най-много". тоест обичат го 20 човека но любовта им е силна като на 20000 други :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот 8 » 18 окт 2011, 00:38

Може и друго да са имали предвид под "най-обичан", това че често полягват на мачове и по тази линия предполагам много фенове на футбола (иначе привърженици на други отбори) да обичат Славия :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот vill_1 » 18 окт 2011, 19:33

Сайтът на Лудогорец пусна виц за боса на Славия!
Ръководството на новака в "А" група Лудогорец продължава да се бъзика с президента на Славия Венцислав Стефанов. Днес в официалния сайт на разградчани бе публикуван виц, в който става въпрос именно за Венци Стефанов и загубата на неговия отбор от "зелените" с 0-6 в началото на сезона.

Ето и публикацията на сайта на Лудогорец:

Двама президенти на футболни клубове се засичат в коридорите на БФС. Единият е на софийски клуб, а другият – на отбор от провинцията.
- Колега, канен ли си на купона на Венци Стефанов? – пита софиянецът. – Купил си нова къща и решил да почерпи.
- Канен съм, но не знам адреса – отговаря другият.
- Как не знаеш? Че то цяла България научи. Венци Стефанов вече живее на ул. „Лудогорец” №6.

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: СЛАВИЯ - II част

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 18 окт 2011, 20:28

:qipbu: :qipbu:

Нещо не им се е получил хумора, тъпичък виц. :(
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron