Първи път

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: Първи път

Мнениеот Blue Religion » 14 май 2010, 21:10

реално първите ми спомени от мачове,на които съм бил на стадиона са от сезон 94/95,когато Левски играеше на националния. не помня точно срещу кой ми е бил първия двубой,но поне на 3-4 мача през сезона бях. и си спомням,че тогава на награждаването ни като шампиони в последния кръг дойдоха и играчите на Локо Сф и Ботев,които получиха сребърните и бронзовите медали :)

иначе най-първия мач,на който съм бил е Левски-Славия пак на националния в самото начало на 90-те,но съм бил твърде малък за да помня квото и да е. некви откъслечни спомени имам само...

първото ми Дерби (на което съм присъствал) е пролетта на 97-ма с "армейците" като ни биха 2-0 за първенство пред 45-50хил. на стария Васил Левски :D

на националите първия ми допир с тях макар и не в официален мач е когато се върнаха от Щатите и показаха бронзовите медали на националния стадион и имаше чествания по случая,пак пред пълни трибуни (над 70 000),че имаше хора и отвън... иначе първия ми мач е България-Уелс в един кучешки студ в квалификации за Евро 96.

първите мачове,които съм гледал по телевизията са от САЩ 94,когато всъщност се запалих по футбола. първото дерби по телевизията ми беше като ги разбихме "армейците" със 7:1 есента на 94-та :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първи път

Мнениеот Delija » 14 май 2010, 21:47

Blue Religion написа:
първото ми Дерби (на което съм присъствал) е пролетта на 97-ма с "армейците" като ни биха 2-0 за първенство пред 45-50хил. на стария Васил Левски :D


Еееееее, ти тука се изцепи бая сериозно. :qipag: Помня го тоя мач, повече от 30 000 нямаше, дори си мисля, че клоняха и към 25. Към 40 имаше само двата двубоя следващата пролет - 3:3 за първенство и 0:5 за купата. :qipad:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: Първи път

Мнениеот Blue Religion » 16 май 2010, 02:25

бил съм на ненавършени 10год. толко и помним :D


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта