ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот ludyakon » 10 авг 2010, 23:09

ДЕЛИ, КАКЪВ Е СМИСЪЛА ДА СКАНДИРАМ НЕКВИ ЛОЗУНГИ? ВСЕ ЕДНО КОМШИЯТА ТИ ДА СКАНДИРА ПРЕД ВХОДА ИЛИ ПРЕД КЪЩАТА ТИ-"ДЕЛИ ВЪН". И ТОВА, ЗАЩОТО НЕ МУ ХАРЕСВА КАКВА КОЛА СИ КУПИЛ ИЛИ КОГА СЕ ПРИБИРАШ,ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.
АЙДЕ МАЛКО СЛЕЗНЕТЕ НА ЗЕМЯТА. БАТКОВ ЗНАЕ ЧЕ НЕ Е ОБИЧАН,НО ТОЙ Е СОБСТВЕНИК,КАКТО И "ТИТАНИТЕ" И САМО МИ ОБЯСНИ НА КОГО ДА СИ ПОДАДАТ ОСТАВКАТА?
АМИ, АКО УТРЕ КАЖАТ"ДО ТУКА СЪМ" И СИ ТРЪГНАТ БЕЗ ДА ПРОДАВАТ,КАКВО СТАВА С ТИЯ ОТБОРИ??????????? :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ТЕ И ЛИВЪРПУЛ ЛАЯХА ,ЛАЯХА, АЛТЕРНАТИВЕН КЛУБ ЩЯХА ДА ПРАВЯТ,И КАКВО ПОСТИГНАХА? :qipag: :qipag: :qipag: НЕ СТАВА ТАКА. [-X [-X НЕ Е ТАТОВО ВРЕМЕ-КАТО ИМА
НАПРЕЖЕНИЕ В ЦСКА ,ЩЕ ГО МАХНЕМ,И СЛЕД 3-4 МЕСЕЦА ЩЕ ГО НАЗНАЧИМ В БОТЕВ,ИЛИ СЛИВЕН. :qipag: :qipag: :qipag:
ЗАМИСЛИ СЕ.
А, ЧЕ БЪЗИКА СИ ОСТАВА НЯМА ЛОШО. :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 23:13

Не бе, не, не коментирам кой какво скандира и какъв е смисълът. Ваша си работа. Само ми е смешно как бързо с 3-4 победи си обърнахте поведението спрямо Батков, не само не викате вече против него, ами все по-често се появяват и индивиди като тоя, които даже го защитават. А ви знам много добре, че скоро, като се обърне палачинката пак, ще слушаме отново това....... и то от верно-временните му апологети. :qipbo:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот ludyakon » 10 авг 2010, 23:28

АЗ ТЕ ПИТАХ ПРИНЦИПНО,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛЕВСКИ,ЦСКА,СЛАВИЯ И Т.Н. :qipbl: :qipbl:
ВИДЯ КАКВО СТАНА С БОТЕВ пд. :oops: :oops: :oops:
А ПОВЕДЕНИЕТО НЕ Е РАВНОЗНАЧНО С МНЕНИЕТО. [-X [-X [-X
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Stinkata » 11 авг 2010, 06:21

Аз не виждам лошо, когато Батков се дъни, да бъде освиркван, когато с действията си заслужи - да бъде аплодиран.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Samp » 11 авг 2010, 08:09

Batkoto написа:абе до оня ден е писал и той чаршафи,ама сега голема либоф :qipap:

Като твоята с Черепа, Митал и Томов, Титан :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Samp » 11 авг 2010, 09:25

абе и ти бая си го въртиш твоето :qipap:
Освен това, това че не псуваш непрекъснато някого, не значи че му се радваш :qipad:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 11 авг 2010, 09:37

Е, и Пернишки патки яко лапаше доскоро, чакам да видим дали скоро и те ще бъдат обвити в сини подозрения и заклеймени като Левскари. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
hris83
Мнения: 189
Регистриран на: 26 мар 2008, 09:45

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот hris83 » 11 авг 2010, 11:20

Делия,с тебе не искам изобщо да споря,просто защото промития ти мозък отдавна е деградирал и изгнил...само ако можеше да махнеш червения чаршаф пред очите си и да си прочетеш идиотиите ,би ме разбрал,но няма какда се случи. Само да спомена-"Тоя индивид" не се е появил сега,а си го е имало отдавна,просто заради тъпаци като теб и батенцето ми бе писнало от тоя форум.Май скоро пак ще се случи...Уважавам чуждото мнение,но когато е изпълненно единствено със злоба против останалите е достойно за презрение. Ти осъзнаваш ли,че не подкрепяш своя отбор,а избиваш типично българските си комплекси ,мразейки противника. АЗ отдавна съм го казал,такива теб не са цесекари(такъв бе дядо ми,който ходеше на мачовете на червени,за да им се радва),такива теб са "чорбари" .Мога и да ти дефинирам думата "чорбар" -същество без топки,мислещо за мъж,за което единствената радост е тази,да види Левски паднал,унизен и т.н.,същество без ясна представа какво иска,мислейки си,че е фен на цска,а то всъщност просто е водено от необоснованата си омраза към противника им.

само ти отговори на въпроса-като лееш свинщите си тук,ти сам вярваш ли си? Ако е така,сещай се закъде си,осмицата те чака там в бяла престилка :idea:
I'm back

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот vill_1 » 11 авг 2010, 14:29

.Мога и да ти дефинирам думата "чорбар" -същество без топки,мислещо за мъж,за което единствената радост е тази,да види Левски паднал,унизен и т.н.,същество без ясна представа какво иска,мислейки си,че е фен на цска,а то всъщност просто е водено от необоснованата си омраза към противника им.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот svo » 11 авг 2010, 15:12

hris83 написа: ... цска...

само това е достатъчно да опише що за рогато говедо си :idea: Да ти давам ли описание на това същество или ще питаш дядо си :?:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот PyyHu » 11 авг 2010, 15:19

vill_1 написа:
.Мога и да ти дефинирам думата "чорбар" -същество без топки,мислещо за мъж,за което единствената радост е тази,да види Левски паднал,унизен и т.н.,същество без ясна представа какво иска,мислейки си,че е фен на цска,а то всъщност просто е водено от необоснованата си омраза към противника им.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


А пък вие говеда доказахте на 100 %, че тази теза важи за вас.2 загуби на ЦСКА и сте на седмото небе.
Дефиницията на думата "говедо" напълно се характеризира с постнатото от тъпака Вил :qipaz:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Stinkata » 11 авг 2010, 16:49

Така си е. На следващия ви мач , се замислям да си наема една лодка на Ариана. Батко, да са ти останали фойерверки??? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Stinkata » 11 авг 2010, 18:35

:lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 11 авг 2010, 19:45

Batkoto написа:като гледам реакциите на някои мои познати-говеда,наистина са на седмото небе и дефиницията за общността е доста точна :qipag: :qipag: :qipag:

Как, викаш, реагират животинките докато ги разхождаш на паша? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот svo » 11 авг 2010, 20:17

Stinkata написа:Така си е. На следващия ви мач , се замислям да си наема една лодка на Ариана. Батко, да са ти останали фойерверки??? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

е га пробита лодка ти се падне :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 109 госта