ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Доктор Н » 09 авг 2010, 15:49

Май всички, които останаха да подкрепят Марката са във форумите.В сектор Г на националния току виж поникне трева между седалките поради високата посещаемост :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 09 авг 2010, 19:06

Доктор-че, тичкай на Герена да викаш Батков курво, че публиката ви стана съвсем за резил. Даде ви 5 лева за новото кръчменце дебелият агент на ДС и вие веднага млъкнахте, типични последователи на Мишо Мустака, всичките струвате колкото една вувузела на околовръстното. :qipag: :qipag: :qipag: И то на прИмоция. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Всеки ви купува и продава как си иска. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Доктор Н » 10 авг 2010, 17:07

Не знам колко струва вувузелата на околовръстното, тъй като не съм ползвал предлаганата там услуга, а и дори някога да ми се наложи едва ли ще е точно от там. Нямам намерение да спорим за цени на секс услуги. При собственици бивши сводници предполага сте доста по навътре в нещата :qipag: Що се отнася до Батков едва ли точно аз съм пример за непоследователност към него, но.... :qipap:
Batkoto написа:като представител на един от "подкрепящите във форумите" да ти кажа,че в четвъртък ще подкрепям Марката на стадиона :qipae:

Това трябва да ме смае или просто искаш да се похвалиш :qipan:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 20:42

Аз не писах конкретно за теб или някой друг отделен индивид, докторче, визирах като цяло публиката на Левски. Защото оставам с впечатлението, че вие викате срещу Батков само когато резултатите са лоши, когато биете ни стон, ни вопъл срещу уж тъй омразният ви собственик, който на всичко отгоре и е кадър на ДС, нещо което е в тотален разрез със широко прокламираните лозунги, че вие левскарите сте символ на свободолюбието и враг номер 1 на режима преди 10-и ноември.

И тук оставям настрана продажният Сектор Б, който когато си получава паричките, не дава и гък да се чуе оттам срещу "г-н Батков", както почтително го нарича другарят Гугутка. Говоря за В и А.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Мичо » 10 авг 2010, 20:46

Мда, предполагам впечатленията си ги добил от трите мача на Левски, на които си присъствал от началото на сезона. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот vill_1 » 10 авг 2010, 20:48

Мичо,може ли един конкретен въпросТ?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 20:49

Айде, не ми се оправдавай. :qipbo:

Къде са среднощните спрей-акции из София????
Къде са мощните скандирания Батков-курво на всеки мач???
Къде са транспарантите Батков-вън????

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот vill_1 » 10 авг 2010, 21:39

Batkoto написа:
vill_1 написа:Мичо,може ли един конкретен въпросТ?

не може,марш оттука :qipap:

Бате,я :arrow:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 21:56

Вчера най-после наредихте лъвчето с главата нагоре, а??! :qipag: :qipag: :qipag:

Ама срамът от предната неделя си остава вечен, това няма измиване. :qipbp: :qipbp: :qipaz:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Stinkata » 10 авг 2010, 22:01

Предната неделя го бяха обрнали като за война, а вчера танцуваше... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hris83
Мнения: 189
Регистриран на: 26 мар 2008, 09:45

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот hris83 » 10 авг 2010, 22:31

абе откога откритите обиди и псувни се разрешават в този форум?

вие червените не можете да приемате загубите -ФАКТ!!! А знаете ли кой умее да губи с достойство-СИЛНИЯ!!! Забравих вие нито сте силни,нито имате в речника си думата достойнство!

Делия, дай ми причина да викам срещу Батков?!!! Ама смислена,стига изцепки нелепи-начели сме на твои и баткови такива.

За какво е мустака на тоя пост? За да върви Левски-а той върви с пълна пара в момента,за да радва отбора публиката си-имаме го...какво да искаме от него имаме още-добри нови попълнения-Гара например прави фурор,Младенов се вписа също в състава;Батков спря да говори наляво и надясно глупости-ФАКТ,сега отбора говори на терена!;остави човек обичащ Левски да се занимава с него,а Гонзо се справя отлично в момента.
Делия-това,че ти мразиш в червата човека,който ви наказваше във всеки мач,си е твой проблем...че отбора ти е смешен и ти злобееш-също не е наша грижа, другарю :qipay: ; това че място не можете да си намерите от яд и злоба и няма как да изкарате навън също не ни касае! ; Като няма за какво да се хванеш,айде Батков.....гледай си смеешниците от титана,защото скоро ще заприличате на поминъка с който се изхранват титаните-боклук. Ако искаш,захапи Емо Костадинов,който колкото добър футболист беше,толкова калпав управник е...пардон,той нищо управлява,а е една пионка!
Пази си жлъчката другарю,да не се пръсне.
I'm back

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Казуса » 10 авг 2010, 22:35

hris83 написа:Батков спря да говори наляво и надясно глупости-ФАКТ

Скоро да си ходил да ти промиват ушите? Аз ти препоръчвам син спирт :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 22:41

hris83 написа: Батков спря да говори наляво и надясно глупости-ФАКТ,


Само тая ти глупост характеризира целия ти пост. Батков никога не е спирал, няма друг собственик на футболен клуб у нас, който да може да се мери по медийни изяви с вашия.

Питаш ме за причина да мразиш Батков?!?! Ми нали викате, че ние сме били комунистически отбор??! Ето, Батков пък е комунистически кадър, доносник на репресивния апарат при това. А вие сте Левски - символ на всичко, което комунизмът отричал. А ти ме питаш защо да викаш против Батков. Цялата история ви е такава, да ви еба и митовете и легендите, сами се оплитате в глупостите си....

А тук дори не засягам хилядите му тъпотии начело на Левски, довели до какво ли не. Ама скоро пак ще се сетите за тоя дебелак, бъди сигурен. Ама вече ще е малко нелепо, след това ви мълчание...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 23:00

http://www.vbox7.com/play:12cf22a7

След няколко месеца само...

hris83 написа:
Делия, дай ми причина да викам срещу Батков?!!!

За какво е мустака на тоя пост? За да върви Левски-а той върви с пълна пара в момента,за да радва отбора публиката си-имаме го...какво да искаме от него


:qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ..... 10-та част на раздумката

Мнениеот Delija » 10 авг 2010, 23:06

Много са смешни. Щото тия същите като тоя, като направят 2-3 загуби и пак ще почнат Батков-курво, Батков-вън, ама сега питат за какво да викали против него. Принципност никаква, бати първосигналните същества. :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта