Славия (София)

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Славия (София)

Мнениеот drvasko98 » 09 апр 2011, 10:46

Признавам, че на мен липсва интелигентност и очаквам да ми я обясниш, може пък и аз някой лев да изкарам покрай големите игри

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 10:47

drvasko98 написа: очаквам да ми я обясниш, може пък и аз някой лев да изкарам покрай големите игри

[-X Христолката не казва, той от залагания палат в Столипиново е дигнал, а вечер Тони Стораро му пее на уше. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 11:22

от къв зор да ви отварям очите, вие и без това сте рая чиято задача е да слага пари за фаворитите вярвайки че всичко е чисто. колкото повече пари слагате на резонните победи толкова по-голяма мотивация имат букмейкърите мачът да завърши изненадващо, от което съответно печелят повече.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 11:34

Hristolov написа:от къв зор да ви отварям очите, вие и без това сте рая чиято задача е да слага пари за фаворитите вярвайки че всичко е чисто. колкото повече пари слагате на резонните победи толкова по-голяма мотивация имат букмейкърите мачът да завърши изненадващо, от което съответно печелят повече.

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Не е реално както прост фес си всъщност. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Типичен турчин, прост и глупав. :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 11:43

лозенски тарзане, първосигналният ти мозък наистина ли вярва че при излязъл по-голям коефициент букмейкъра губи по-голяма като сума пари?! на теб да ти наливам акъл е все едно на крушка от 220 волта да и пусна 1000 - няма възможност да ги усвои и да работи пълноцено с тях, най-много да те заболи главата от много напрягане.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 11:47

Виж сега, малоумнико.
Онзи ден сра цял мач как Славия лягали.Взеха па изравниха последната секунда..Па и се класираха.
Хайде сега, мръсен фес, разясни ми къде е ръката на букмейкъра? И ако няма, къде ти е извинението, бе помияр нещастен?
След това, идиоте, ми напиши днешните мачове, с които ще изкараш пара, която глупавите букмейкъри ще ти подарят.

Много съм се сблъсквал с такива като теб, малоумници дето говорят след дадено събитие, всички еврофутболи са пълни с такива, а нормалните хора открито им се подиграват.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Славия (София)

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 09 апр 2011, 11:52

Мичо, "тезата" на колегата изобщо не заслужава да му се отговаря, недей се хаби :qipaz:
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Славия (София)

Мнениеот drvasko98 » 09 апр 2011, 12:04

То, че има мачове дето се уговарят е ясно, ама всеки мач, който се развие по.неочаквано да се твърди, че е уговорен е смешно. Чак да се чудя как Юнайтед, Байерн, Милан и т.н. още не са изпаднали

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 12:15

Мичо написа:Виж сега, малоумнико.
Онзи ден сра цял мач как Славия лягали.Взеха па изравниха последната секунда..Па и се класираха.
Хайде сега, мръсен фес, разясни ми къде е ръката на букмейкъра? И ако няма, къде ти е извинението, бе помияр нещастен?
След това, идиоте, ми напиши днешните мачове, с които ще изкараш пара, която глупавите букмейкъри ще ти подарят.

Много съм се сблъсквал с такива като теб, малоумници дето говорят след дадено събитие, всички еврофутболи са пълни с такива, а нормалните хора открито им се подиграват.

в твоя скапан еврофутбол ако се залага само на твърд знак преди мача, то в азиатските може да се залага на десетки допълнителни опции, тоест не е задължително уговорен мач да да свърши с шокиращ резултат или задължително в ущърб на единия отбор, за да направят и двата собственика пари. и точно за тоя турнирен мач да ми казваш че е нормално да играят толкова открито и да ги пускат така да се разхождат сред защитата - айде нема нужда. нищо не им пречи да се уговорят примерно до 60тата минута да направят определен резултат и после който успее да бие халал да му е.и престани да повтаряш колко съм спечелил аз защото аз не съм казал че съм близък до някой президент който ми споделя какво ще стане.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Славия (София)

Мнениеот vill_1 » 09 апр 2011, 12:22

drvasko98 написа:То, че има мачове дето се уговарят е ясно, ама всеки мач, който се развие по.неочаквано да се твърди, че е уговорен е смешно. Чак да се чудя как Юнайтед, Байерн, Милан и т.н. още не са изпаднали

Това го предивих преди мача като точен резултат даже,то беше ясно!
Виж сега уговорените мачове за последния месец:
Локо ПД-Славия
Локо ПД-Пирин
Славия-Черноморец
Кръгът на уговорките ще се затвори със Славия-Пирин за купата!(за първенство не съм проверил да ли са играли,ако не,кога)
По ясно от това,няма!
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Славия (София)

Мнениеот Chelsea_69 » 09 апр 2011, 12:25

Вилка и как ще завършим с Пирин ?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 12:26

+ локо-сливен

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Славия (София)

Мнениеот vill_1 » 09 апр 2011, 12:28

Chelsea_69 написа:Вилка и как ще завършим с Пирин ?

Писах го някъде,зависи дали ЦСКА-Литека са с ден пред вас.Ако е така,шоуто е гарантирано! :qipbo:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Славия (София)

Мнениеот drvasko98 » 09 апр 2011, 12:40

Chelsea_69 написа:Вилка и как ще завършим с Пирин ?


11-10, ако ЦСКА бие предния ден, 5-5 и спира тока и осветлението на Овча Купел :qipap: , след което доиграват другата седмица, ако ЦСКА и Литекс са след вашия мач и 6-7 след като водите 6-0 в 10-тата минута, ако Литекс са били ЦСКА.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 12:56

Hristolov написа:в твоя скапан еврофутбол ако се залага само на твърд знак преди мача, то в азиатските може да се залага на десетки допълнителни опции,

А случайно да знаеш, че за по-малките първенства като нашето има жесток лимит на залагания, лимит от сорта до 50 евро на залог на мач и че по-големи залози не се приемат? :oops: :oops: :oops:
Ама не, ти си мислиш, че ония доматите с колците ги ядат. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта

cron