Славия (София)

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 13:09

те щото само с по един акаунт играят нали :qipbj: 50 евро като сложи някой букмейкър ограничение и на другия ден е останал без клиенти, там войната за пазара е огромна и затова слагат всевъзможни мачове като дублираща група на българия и контрола локо-вихрен.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 13:10

#-o

А за натрупване на един залог, този термин познат ли ти е и би ли ми го разяснил?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 14:16

много информация ти снесох наведнъж, ще вземеш да скъсаш някой менискус от напрягане. запиши го за домашно и утре ме питай пак ако не намериш отговора.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 14:26

Кво става, мангал, не си чувал май и почна с увъртането.
Не съм очаквал и друго. Ходи се перчи в гетото пред другите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 14:55

:qipbj: щом така ти харесва - така да бъде. за да продължа дискусията трябва още доста под нивото да падна, а не ми се ще. нали съм великодушен, ще простя невежеството ти.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Славия (София)

Мнениеот vill_1 » 09 апр 2011, 15:00

Темата е към своя край!Предлагам следващата да обединим Славия и Локо ПД в една,със заглавие "най-корумпираните тимове в А група :!: :!: :!:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 15:08

Hristolov написа::qipbj: щом така ти харесва - така да бъде. за да продължа дискусията трябва още доста под нивото да падна, а не ми се ще. нали съм великодушен, ще простя невежеството ти.

:qipag: Под нивото, къде надолу, мангал?В този форум твоето ниво е ясно, пълен боклук, мръсна свиня, плюеща всичко и всички. Рая викаш, майка ти, туркинята те е научила, предполагам, на тези думи.Фес мръсен.
Онзи ден сра цял мач как Славия лягали.Взеха па изравниха последната секунда..Па и се класираха.
Хайде сега, мръсен фес, разясни ми къде е ръката на букмейкъра? И ако няма, къде ти е извинението, бе помияр нещастен?

Тук отговор ще дочакам ли, Мемет?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Славия (София)

Мнениеот Христолов » 09 апр 2011, 15:16

разясних ти конкретно за мача къде е ръката на букмейклъра а извинение първо няма за какво да давам и второ не мога да го дам на някой който по време на мача не каза и думичка а само стоепе отстрани и чакаше

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Славия (София)

Мнениеот Мичо » 09 апр 2011, 15:18

Ръката на букмейкъра...
Както казах, такива като теб с лопата да ги ринеш. Айде отивай в джамията, време ти е, селтак.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Славия (София)

Мнениеот 8 » 09 апр 2011, 21:59

Не искам да влизам в крайните ви обиди, нито позицията ми ще е насочена към някой, но моето мнение е за христолов и вилката и не е с Мичо и Васко. Да ме простят последните двама, които ги познавам и лично, но и аз имам право на мнение.
Знам, че за останалите от форума е веселяшко. "Оня кухар вилката, малоумния христолов и може ли са в тая компания и клоуна 8 да не се появи". Ваше мнение ако е такова и жалко ако ме подценявате, но е такова.

Няма да навлизам в детайли, но имам огромен опит от друга подобна дейност и много години съм посветил на нея и също съм си задавал въпроси кой, как и защо го прави и възможно ли е всичко това. Ами възможно е според мен, но и аз като христолов не виждам смисъл да ви отварям очите. Не защото пазя ревниво тайна или защото сте прости, а просто темата е много дълга и ако аз по нея съм разсъждавал да кажем 8 години,, в околните виждам мислите си от втората си година, тоест не са узрели още, а и няма как да го смеля в 10 минути опита получен от още 6 години.

Ще кажа само две неща към прочетеното.
1. На въпроса "защо не сте милионери"?
Защото не съм уреждащия мача. Дори и преди мач силно да имам очакване за уговорка, така като не съм го направил аз как да си заложа апартамента? Кой от вас може? Примерно Локо Пд-Пирин. Ами ако нещо в последния момент решат там друго? Кой ще ми върне загубения имот? Някой от вас ще заложи ли апартамент на инфо от познат, който дори е от клуба Левски, че "първо полувреме двойка, второ единица". Като го питате за гаранция не може да ви даде. Казва само така са се разбрали някои. Кои? Кой ще ви възмезди ако Левски бие лежерно у дома някакъв слабак с по един гол в двете полувремена. Дори и в явно уговорени мачове стават сакатлъци. Нали си спомняте в Смолян след изравнителния гол по погрешка колко играхте, но там айде, добре че и съдията беше невероятно подъл и пак стана ами ако беше някой невежа и по погрешка свири края на мача навреме? Ами друг пример от миналото. От баща ми знам за явно уговорено реми във Варна между Черно Море и ЦСКА. Мачът е реми и върви нормално. Всички знаят, няма незапознати и откъде да стане грешка. Доиграва се и Жеков в последната (или последните минути) бие хамалски някакъв удар от центъра, той пък взема че става гол. Голмайсторът си е голмайстор :qipag: Ония сърдити след мача, Жеков се оправдава пред своите "не знам как стана, честно не съм се целил да правя гол"

Ако аз съм Коко Динев, Гриша Ганчев или Васил Божков да залагам когато играе отбора ми (може и с поставени лица, не лично разбира се :qipad: ) ама осмака като странично лице да залага, дори и да разполага с информация, си е крайно несигурно събитие. Пак казвам, при загуба на парите нищо не ми ги връща, докато при ония горните имена първо няма да ги загубят никога и второ дори и да ги загубят винаги могат да уговорят следващия кръг друг мач за компенсация от станалия фал. Примерно в по-горния пример с Жеков винаги може следващия сезон да се даде мач на моряците, не била точно такава уговорката ама се компенсират. На мен кой ще ми върне загубения апартамент, дори и в сруг квартал на Варна (не бил точно същия ама някакъв да ми се върне). Няма компенсация за обикновения човечец от тълпата, раята, а аз и вие сме такива.

Шансове (не 100% гаранции като при големите играчи които правят уговорки) има ако си по-тихичък и си контра на тълпата (защото изначално това е основната идея-да се обере, да загуби тълпата, масата, общото). Остави я там раята да си вярва на каквото си вярва (в случая че няма уговорки). Ако разполагаш с инфо за обратното не ги оборвай ами си печели малко и умерено, без да правиш впечатление и това е схемата. Толкова за малките, повече няма как. При това и те ще губят понякога, защото нямат гаранции, но и ще припечелват нещичко движейки се покрай големите и далеч от позициите на другите малки.

2.Много странна схема за плюене имате. Като не познае бил конспиратор, който говори глупости, а когато познае "ми то все някога и ти ще познаеш, но това ли означава ли че има уговорки".
За капак пък най-дразнещата ви черта е, че мълчите по време на събитието и плюете после. Ми като сте толкова сигурни, че другия е конспиратор и лъже обявете и вие вашата (обратна на неговата) позиция ПРЕДИ мача, а не да чакате да свърши и да сте пас ако е познал или да го плюете колко е ненормален ако не е станало написаното от него.

Айде сега и аз чакам плюене колко съм ненормален ако утре Литекс вземе, че не бие ЦСКА и не излезе теорията ми. Разбира се след мача, не очаквам отсега някой да го обяви. Сега се чака тихичко да видим дали осмака ще познае.

ПП. Конкретна пък в спортлайна, от които цитира Мичо за ненормалните параноици виждащи уговорки, не мога да разбера смисъла на статията. Според нея Левски ако биел така били казали конспиратори и сега като е бил Литекс всички били нокаутирани и о боже връх на честността. Аз не отричам, че мача се игра, но не мога да хвана теорията на спортлайн, която нагласява уговорките обратно (при все че ги има). В моята теория за раздаване на квоти, трофеи и т.н., която в друга тема я описах сигурно поне 2 пъти и където всичко тръгва от Цонко, въобще не се връзва това Левски да бие в Ловеч, напротив, това пречи на цялата схема. От тук спортлайн вади някаква обратна връзка, която като не става ги кара да се чувстват победители ама за мен е точно обратното. Именно Левски ако беше бил (и примерно ЦСКА да няма какво да разменя сега с Литекс, но това е само едната пукнатина, появяват се и други) щеше да е доказателство или поне да разклати силно тезата за уговорки на мачовете в Калиакра, Черно Море-ЦСКА и т.н. по веригата, а не обратното както те са го нагласили, че така трябвало да стане при уговорка. Така НЕ трябваше да става при уговорка, тоест те нищо не доказват, защото са избрали малоумното твърдение.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Славия (София)

Мнениеот Delija » 09 апр 2011, 22:16

Аз пък се сещам за оня мач Спартак Вн - Беласица 3:3. Очевидно нагласен мач за двойка, 2:3 в последната минута и тоя, Тодор Радомиров ли, как се казваше, вкаа за 3:3, на което никой от спартаклии не се израдва. После се оказа, че май са го и ступали в съблекалнята. :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Славия (София)

Мнениеот 8 » 09 апр 2011, 22:20

Ами има и други куриози (който се сеща да казва). Локо ГО не помня с кого беше (май Берое) 3:3 при уговорка за двойка. Старозагорци за да спестят пари подкупват само защитата на Локо (които са домакини) и отзад е лесно, на решето ги правят. Отпред обаче локомотивци не знаят за какво става дума и си играят и правят голове. Локо тогава е и силен (гравитира около първите 5, годините са около 90-та) Ивайло Йорданов играе там и е голмайстор на А група, а не помня дали и Бончо Генчев не беше още там преди да се върне в Етър и хората си имат силно нападение. 3:3 и понеже нападателите не пасат трева им става ясна работата след мача меле в съблекалнята на Локо, нападатели и защитници се бият.Не толкова заради несподелените пари, а защото защитниците ги направили на идиоти. В смисъл защо са се трепали като други са решили да дават мача.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Славия (София)

Мнениеот Delija » 09 апр 2011, 22:30

Най-култовия мач обаче е Беласица - Левски 0:1 от есента на 2003-а, няма такъв смях , щом дори и по БНТ, където посмъртно избягват да говорят за уговорки, левскарят Асен Спиридонов почна да се усъмнява в играта на определени защитници на Бела. А "Меридиан Мач" на следващия ден излязоха с розова първа страница. :qipag: :qipag: :qipag:

Първото полувреме страшен мач на Беласица, направо изпуснаха Левски, които за капак останаха и с човек по-малко в края на полувремето. За втората част се очакваше петричани да ги бият. Тогава обаче явно стана нещо на полувремето. Българските играчи на Беласица бяха като колци на терена, никаква съпротива. На техния жалък фон обаче трите бразилчета от Беласица се напъваха яко и стана ебати цирка. Левскари слаломират като Марадона из целия отбор на петричани, накрая обаче изскача от нищото вездесъщия Диану и прави за смях поредния син Марадона, преминал току-що 4-5 български колеца. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Но дори и когато успяваха да преодолеят трите бразилчета, левскарите не успяваха пак да вкарат, оня боби Димитров, ебати клоуна, опатка 3-4 чисти положения сигурно. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Та накрая трябваше лично българският вратар на Беласица да отиде и хване за краката Илиян Стоянов, та да свирят дузпа, за да падне заветният гол.

Просто няма такъв мач, заклевам се. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Славия (София)

Мнениеот 8 » 09 апр 2011, 22:34

За съжаление не съм го гледал, а като те слушам наистина съжалявам :cry:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Славия (София)

Мнениеот Delija » 09 апр 2011, 22:43

Вечерта, когато и Сашо Диков излъчи обширен репортаж и направи пълна дисекция, стана още по-смешно обаче. Българите от Бела се движат като на забавен кадър по терена, докато Левски оформя контраатака, Диков му вика на оня, " я дай на забавен кадър, да огледаме по-внимателно", оня забавя, и Диков вика "ама те тия не се движат бе, да не си дал пауза" :qipbj: :qipbj: :qipbj: сините братче правят 3-4 крачки, оня от Бела едвам прави една през това време. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Върхът беше когато Стойне Илиев при поредния син щурм отиде и се блъсна в Диану, за да може боби Димитров да стреля. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта

cron