5-и път - ПРОДАДЕНО

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Al » 01 авг 2012, 12:37

Бях. Сега слънцето се отразява в напускащите ме коси. :qipag: :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2012, 11:54

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=293737

Честито и лека служба.... :lol:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Delija » 28 авг 2012, 12:37

http://bgfootball.com/new.php?id=1266&blog_id=&s_id=

"И 30 милиона да дават, не бих се продал на Локомотив. В Ботев разбрах какво е фенска обич. В България ще играя само за този отбор. Иначе ме ласкаят похвалите от всички места и от треньора на Локо Неделчо Матушев", каза бившият играч на Левски и Байер Леверкузен.


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

"Феновете на "Ботет" са много неблагодарни. Като чета как ме плюят по форумите, ми стават смешни", пише Курдов, който отбеляза 29 гола през есенния полусезон в Югоизточната "В" група, с което помогна за лидерската позиция на "канарчетата".

"Ех, каква болка, че съм взел 100 бона. Е*ати злобните мишки. Ей, сега ще си ги сложа всички на оная работа. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Да седнат, ама много хубаво!", продължава 22-годишният нападател.

"На всички е ясно, че съм левскар и винаги съм бил такъв. :qipaq: Бил съм 8 години на "Герена", нека ме плюят. Защо Наско Курдов сега е най-черният. Защото отива там, където има голяма организация, пари, добри футболисти и отборът е в "Б" група, а не във "В". След половин сезон Лудогорец е в "А" група. А и още като дойдох в "Ботев" казах, че ще съм до Нова година. Никой не мразя. Благодаря Ви за хубавите моменти. Тръгнах си, защото всичко, което се говори за АД е пълна пунта мара", пише още Курдов.


sasho_1989 написа:"Ситуацията около мен е много сложна, защото огромното ми желание в момента е да се върна в Ботев, но имам професионален договор от Лудогорец и всичко зависи от тях. Надявам се да разберат моето желание, че от сърце бих играл само за Ботев.

По повод излезлите напоследък информации в пресата, с които накърнявам доста хора са абсолютно неверни и гарантирам, че голяма част от тях не отговарят на истината. Изписаха се доста небивалици. Моята гледна точка и позиция е следната":

Със сигурност допуснах грешка, като напуснах Ботев по този начин. Имаше и фактори, които допринесоха за тази грешка, като забавилата се среща с хората, които за в бъдеще ще управляват отбора. Колкото повече наближаваше подготовката, толкова повече се изнервях за своето бъдеще и в един момент явно не прецених правилно ситуацията и взех решението да премина в Лудогорец.

Допуснах това грешно решение, повлиян повече от емоциите, но както се случва в живота, оценяваш нещо, едва когато го загубиш.


Стоя зад думите си, че феновете на Ботев са най-великите в България, винаги съм играл за тях и един ден ако облека отново жълто-черната фланелка, ще докажа тези си думи с моята игра на терена, с много голове и раздаване. Адски тежко се почувствах когато видях какво е излязло от мое име по адрес на хората, които ставаха на крака, аплодираха ме и скандираха името ми. Абсурдни са твърденията, че съм изнудвал Ботев за пари, никога не съм играл в Ботев заради парите.

На този етап не знам дали ще се върна в Ботев, което е искреното ми желание, но ако това се случи обещавам, че ако един ден напусна клуба ще е през парадния вход, а не както се получи сега.

Ботев завинаги остава в моето сърце и се надявам, че в най-скоро време ще имам възможност отново да играя с жълто-черната фланелка и отново заедно с феновете и ръководството ще изживеем незабравими мигове.

Завинаги един от вас, Наско Курдов


sasho_1989 написа:Има грешка, има и прошка! Важното е, че е осъзнал какво е изгубил и иска да си го върне...да се греши е човешко,да прощаваш е божествено :!: :!: :!:


sasho_1989 написа:Най-големите :qipaz: :qipaz: :qipaz: и фона е готин :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Мичо » 28 авг 2012, 12:41

Завинаги един от вас, Наско Курдов
:qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Al » 28 авг 2012, 12:54

Кво се занимавате с това леке, как па не можа да е като баща си. :qipbl:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Delija » 28 авг 2012, 12:58

Заради Сашето бе, понеже се кълнеше в него. :qipag: :qipag: Не ни слушаше като му обяснявахме навремето, дори му прости като ги напсува и пак се кле в него, ето, отново им сра на главите. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Al » 28 авг 2012, 13:08

Сашо е на крилете на радостта - 3-то място след 3-ти кръг, най-много посетители, вуйчо Ваня голмайстор. Загуба само с 3:1 от Левски. Дреме му за малкия Курдов. :qipab:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот sasho_1989 » 28 авг 2012, 14:13

:qipay: :qipaz: :qipab:
аз каквото имах да казвам,го направих в другата тема
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Toru » 28 авг 2012, 15:48

Аз заемам страната на Сашо.Той не разбира кои са путките... :qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот sasho_1989 » 28 авг 2012, 17:04

Deli, бг футболистите от известно време насам като цяло са доста елементарни парчета /има и интелигентни изключения например като Цветков/ и често се изхвърлят с глупости в опитите си да компенсират липсата на футболни качества, за да се харесат на публиката....а съдбата нерядко си им го връща с лихвите като ги оставя без алтернатива и трябва да ходят да играят при тези, които уж са "ненавиждали"...Мечечиев, Курдов, Какалов са просто поредните примери... :qipad:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Delija » 28 авг 2012, 17:25

Футболистите са такива не от известно време, а откакто се помня. В ЦСКА знаеш ли колко такива са минали ?! Илиян Стоянов - Вулвио Коловати навремето се молеше на Евгени Горанов да го вземе на "Армията" и се кълнеше как от малък бил голям цесекар :qipbj: :qipbj: , но след няколко години същият този "цесекар от малък" беше пръв на оградата на Б Сектор, скандирайки с опънати от злоба вратни жили "Бий чорбата по главата". И левскарите му се радваха. :qipbj: Едва ли и подозираха как ако Горанов го беше взел, щеше да е пред отсрещния сектор и да зяе мощно "К.р за Левски".....

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот Toru » 28 авг 2012, 17:27

Коловати го помним като футболер преминал през Левски......

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот 8 » 28 авг 2012, 18:39

Toru написа:Аз заемам страната на Сашо.Той не разбира кои са путките... :qipag:

:!: :!: :!:

Въобще и не съм учуден, че не разбираш путките. От доста време твърдя, че разбираш от пишки.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот vill_1 » 28 авг 2012, 18:53

Веско,казах ти,че му е лизал зад паметника,нали?Е,сега видя ли го по-горе на снимката!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 5-и път - ПРОДАДЕНО

Мнениеот 8 » 28 авг 2012, 18:55

Видях им доволните усмивки след акта :oops:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron