Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот 8 » 05 юли 2010, 12:51

VILIO написа:Феновете на Юнайтед и Ливърпул ги интересува какво става с отбора им и нормално да си коментират!


Така е. Скоро някъде може да изям бой от такива фенове, които си искат дневната доза инфо за великите англичани и затова пиши. Много е важно да знаем всичко за Ман и Ливърпул. Ама много!

В тая връзка и вече променения осмак има една молба към теб. Моля те пусни ведомостите на Ман с всички служители, които са на заплата към клуба, включително чистачки, готвачки, продавачи в магазини за сувенири. Все пак това е НАШИЯ отбор заради който не спим по цели нощи и следва да знаем всичко за него. Не искам да съм в невидение!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот VILIO » 05 юли 2010, 12:55

Ми естествено нямаш никакви проблеми. Ще ги сложа. :qipay:

П.п. аз съм сигурен,че ако имаше се пишеше за Барса и РЕал,а не за Ливърпул и Юнайтед въобще нямаше да ти пука,но понеже двата отбора са английски ... :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот 8 » 05 юли 2010, 13:13

Абе пука ми за Барса и Реал в момента.

Ти да не мислиш, че съм цял живот фен на Барса или испанския футбол. 80-те имаше някакви Караско и Сантиляна и ако си мислиш, че Примерата имаше нещо общо със сега или ме е вълнувала се лъжеш. Барда я харесвах по времето на Стоичков. От една година насам пак я харесвам.

Харесвам също много и двама футболисти. Не съм ги избирал от Испания, а те са се случили там. Меси и Вия. Да бяха в Ман тях щях да харесвам, но то там такъв тип футболисти няма и как да има.

Покрай двамата харесвах и Валенсия (и бих държал за нея срещу Барса). След това харесвам също и Севиля и Ла Коруня. Реал не толкова, но пак ги харесвам. Харесвам и всичките онези отборчета, кото направиха подвизи в евротурнирите.

След някоя и друга година може и нищо да не харесвам ако се завърне времето на Караско и Сантиляна.

Грешно ме разбираш, защото проектираш по себе си, а аз не съм от вашия тип. Не ми дреме за испанския футбол. Харесвам хубавия футбол. В момента е в Испания и затова го гледам. Ако се измести местя се и аз.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот VILIO » 05 юли 2010, 13:16

Барса и Реал ги казах,че не защото харесваш испанския футбол. :qipad: ИЗбора на отбори не беше с цел да е мнението да е насочено към твоите вкусове. Можеше да сложа два италиански гранда,но избрах двата испански колоса,защото там е по-силен двуполюсния модел отколкото в ИТалия.Живи и здрави и само ЦСКА. :qipaz:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Delija » 05 юли 2010, 21:50

Вильо, какво му се връзваш на тоя олигофрен, виж, че умишлено те дразни. До едно време беше интересно, но вече стана шаблонно и скучно. нека си сере лайната, остави го да си ги яде сам, не му се връзвай толкова. :qipae:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2010, 22:01

нека си сере лайната, остави го да си ги яде сам

Aу,колко грубо!Къде остана възпитанието?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Delija » 05 юли 2010, 22:03

Аз съм простак и селянин, Вилка, нямам никакво възпитание. :qipae:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2010, 22:05

Ама веднага поздрав за теб,ама веднага :arrow: http://vbox7.com/play:2fc445fb
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Delija » 05 юли 2010, 22:18

:qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот sasho_1989 » 14 юли 2010, 20:45

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Казуса » 14 юли 2010, 20:50

Смешен отбор със смешни "журналисти-привърженици".
Толкова са гротески, че дори необятната "синя" любов на журналята, води само от трагикомедия към трагикомедия...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Stinkata » 14 юли 2010, 21:11

Нищо, че donbalon.eu е член на Асоциацията на европейските спортни списания (ЕSM), където членуват А Bola, Gazzetta dello Sport и Kicker.
:qipag: :qipag:

In January 2006, ESM consists of:

* A Bola (Portugal)
* Don Balón (Spain)
* Fanatik (Turkey)
* Foot Magazine (Belgium)
* kicker (Germany)
* La Gazzetta dello Sport (Italy)
* Sport-Express (Russia)
* Tipsbladet (Denmark)
* Voetbal international (Netherlands)
* World Soccer (UK)

Since 2004, Afrique Football (France) joined ESM as an associated member.

In 2007, Soccer Weekly of China was accepted as the 10th member of the ESM, the first outside Europe.


http://www.eusm.eu/magazine/donbalon.htm
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Казуса » 16 юли 2010, 07:49

http://www.sport1.bg/sport1/node/181051
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Не мога повече... това левскарите са егати олигофрените. :qipap: Както пишеше Бранислав Нушич в своята "Автобиография" в урока по история на сръбския език, учителят пишел на дъската "бяло" и след като обяснявал трансформацията на езика през вековете, накрая на дъската пишело "черно". Та така и левскарите...
Особено ме кефят аргументите на Синия тайфун с нежно име:

- 7 от европейските участници останаха в групите.

- Европа класира 6 отбора на осминафиналите.

Което не е толкова лошо, защото е приблизително половината. Ако държи да се класират всички европейските отбори, Жаки може да погледа Европейското след две години... но и тогава съм сигурен, че ще намери аргументи, за да обяви, че европейският футбол е мъртъв.

- Европа имаше само три четвъртфиналисти.
Да, ама имаше и само три полуфиналисти. А пък от шестимата осминафиналиста по стечение на обстоятелствата не можеха да се класират повече от три европейски отбора, просто защото играеха три по два отбора от Европа :qipag:

- Отборите от Европа претърпяха загуби от представители на всички други континенти.

Да, ама представителите на другите континенти претърпяха загуби от отборите на Европа. Освен това Европа не загуби нито един мач в директните елиминации, вплоть до финала за третото място.

- На световното първенство нямаше нито един изцяло европейски четвъртфинал, а имаше такъв без участието на тим от Стария Континент.
Да, ама на световното имаше цял един изцяло европейски полуфинал. Както и един ицяло европейски финал.


- Броят на общо спечелените точки покрива само 70 процента от постигнато преди 4 години.

Само че преди четири години Европа просто размаза останалия свят. Нещо, което е по-скоро изключение, нежели правило :qipad:
Ама на... разбирач... :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот Delija » 16 юли 2010, 09:03

Преди 4 години и четирите полуфиналиста бяха европейски, сега "само" три от четирите. Но пък финалът пак си беше изцяло с марка "Европа". :qipbo: Жалки драскачи.

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Българска футболна "журналистика" - 5-та част

Мнениеот rkk » 19 юли 2010, 12:13

Слагам тук статията, за да не отварям нова тема, въпреки че се надявам за нея да не се използва журналистика в кавички, нали :D

http://futbol-tv.com/novina.php?sid=12941&cat1=drugi
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта

cron