Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Казуса » 06 ное 2009, 23:11

Що? "Аврора" пак ли е дала халостен изстрел? :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 19 ное 2009, 19:57

Новият човек в Ботев Серджо Борго: Очаквам до 10 дни отборът да е наш :qipay:
Представителят на новата група италиански бизнесмени, които се очаква да купят Ботев от Димитър Христолов, Серджо Борго даде първата си пресконференция пред медиите днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 20 дни той е бил в България и е работил по въпроси около финализиране на сделката. Той увери, че сделка ще бъде сключена и каза, че се надява това да стане до 10 дни. Освен това Борго каза, че той притежава документи, с които сделката ще е сигурна и заради които фактически се е провалила сделката на предните желаещи - бизнесмените, които Франческо Салерно е представял. Димитър Христолов е дал и крити досега документи, които не е дал на предните желаещи да закупят клуба.

"Бил съм противник и приятел на Енрико Пичоне. Аз съм тук, защото той ме помоли да се позаинтересувам относно Ботев. Бях запознат с историята, но в последните дни разбрах какво значи да си ботевист. През миналата човекът, който се интересуваше от закупуване на Ботев се срещна с Христолов, определиха се условията, прати се и едно писмо, което липсваше при предните желаещи, които Салерно е представлявал. Ситуацията в момента е такава, че е нужно е само техническо време и след това ще се подпише документа, който ще сложи край на това 10-годишно президенство на Христолов", каза Серджо Борго пред медиите на първата си пресконференция.
Изображение

"В момента на масата са всички условия сделката да бъде осъществена. Има трудности, които са в процес на уточняване - неплатения ток, хотели които трябва да се платят, това са неща, които не са решени, но ще бъдат част от миналото, когато се подпише договора за продажбата. Показвам се чак сега - 20 дни от както съм в града без да се представя, защото аз така работя - първо искам работите да се свършат, а след това се говори. Сега вече нещата са в напреднала фаза и очаквам до 1 седмица или 10 дни да сме излезли с окончателното решение - определно сделка ще има", успокои духовете Борго.

"При предните преговори да се закупи клуба от бизнесмени, които аз не познавах до преди няколко дни, имаше липсващи документи, които тогава не бяха създадени и не съществуваха. Имаше и документи, които Христолов не беше дал на Салерно, тъй като не е разпознал в него подходящ човек за шеф на Ботев. Смятам, че аз ще се справя, тъй като почнах в Новара ситуацията беше същата, каквато е тук в момента", разясни Серджо и добави на чист български: "За 9 години Новара стана един от добрите отбори в Италия". Освен на български, Борго говори и на английски по време на прескоференцията. Той е бивш футболист, шампион с Лацио. Играл е до 38-годишна възраст. През последните години е бил ръководител в третодивизионния в момента италиански тим Новара. През 2000-а година за няколко месеца бе шеф и в бургаския Нефтохимик.

"Накрая искам да кажа, че първото което трябва да направим е да оправим всички финансови проблеми - да платим заплати, стари сметки. Не искам да се ангажирам с окончателни срокове - 7 или 10 дни, но сделка със сигурност ще има", каза накрая Борго.
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 19 ное 2009, 19:57

Новият човек в Ботев Серджо Борго: Очаквам до 10 дни отборът да е наш :qipay:
Представителят на новата група италиански бизнесмени, които се очаква да купят Ботев от Димитър Христолов, Серджо Борго даде първата си пресконференция пред медиите днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 20 дни той е бил в България и е работил по въпроси около финализиране на сделката. Той увери, че сделка ще бъде сключена и каза, че се надява това да стане до 10 дни. Освен това Борго каза, че той притежава документи, с които сделката ще е сигурна и заради които фактически се е провалила сделката на предните желаещи - бизнесмените, които Франческо Салерно е представял. Димитър Христолов е дал и крити досега документи, които не е дал на предните желаещи да закупят клуба.

"Бил съм противник и приятел на Енрико Пичоне. Аз съм тук, защото той ме помоли да се позаинтересувам относно Ботев. Бях запознат с историята, но в последните дни разбрах какво значи да си ботевист. През миналата човекът, който се интересуваше от закупуване на Ботев се срещна с Христолов, определиха се условията, прати се и едно писмо, което липсваше при предните желаещи, които Салерно е представлявал. Ситуацията в момента е такава, че е нужно е само техническо време и след това ще се подпише документа, който ще сложи край на това 10-годишно президенство на Христолов", каза Серджо Борго пред медиите на първата си пресконференция.
Изображение

"В момента на масата са всички условия сделката да бъде осъществена. Има трудности, които са в процес на уточняване - неплатения ток, хотели които трябва да се платят, това са неща, които не са решени, но ще бъдат част от миналото, когато се подпише договора за продажбата. Показвам се чак сега - 20 дни от както съм в града без да се представя, защото аз така работя - първо искам работите да се свършат, а след това се говори. Сега вече нещата са в напреднала фаза и очаквам до 1 седмица или 10 дни да сме излезли с окончателното решение - определно сделка ще има", успокои духовете Борго.

"При предните преговори да се закупи клуба от бизнесмени, които аз не познавах до преди няколко дни, имаше липсващи документи, които тогава не бяха създадени и не съществуваха. Имаше и документи, които Христолов не беше дал на Салерно, тъй като не е разпознал в него подходящ човек за шеф на Ботев. Смятам, че аз ще се справя, тъй като почнах в Новара ситуацията беше същата, каквато е тук в момента", разясни Серджо и добави на чист български: "За 9 години Новара стана един от добрите отбори в Италия". Освен на български, Борго говори и на английски по време на прескоференцията. Той е бивш футболист, шампион с Лацио. Играл е до 38-годишна възраст. През последните години е бил ръководител в третодивизионния в момента италиански тим Новара. През 2000-а година за няколко месеца бе шеф и в бургаския Нефтохимик.

"Накрая искам да кажа, че първото което трябва да направим е да оправим всички финансови проблеми - да платим заплати, стари сметки. Не искам да се ангажирам с окончателни срокове - 7 или 10 дни, но сделка със сигурност ще има", каза накрая Борго.
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Казуса » 19 ное 2009, 20:13

Сашко, чел ли си "Приключенията на добрия войник Швейк"?
Та там се разказва, как при избухването на ПСВ, Швейк се ентусиазира и тръгва към фронта, за да се включи във войната и защити държавата на Негово императорско величество.
Само че все нещо му пречи да стигне до фронта.
И "Ботев" така... като Швейк... много ентусизъм, много желание и всичко е въпрос на броени дни, а накрая никакъв резултат... :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 19 ное 2009, 20:16

А ти прочете ли статията или просто си правиш вятър на устата :roll: Човекът защо свиква специална пресконференция - за да хвърли яснота по въпроса,както и го прави :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Казуса » 19 ное 2009, 20:19

Да, четох. Общи приказка както и преди.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 19 ное 2009, 20:34

Кое е обща приказка? :shock: :arrow:
Показвам се чак сега - 20 дни от както съм в града без да се представя, защото аз така работя - първо искам работите да се свършат, а след това се говори. Сега вече нещата са в напреднала фаза и очаквам до 1 седмица или 10 дни да сме излезли с окончателното решение - определно сделка ще има", успокои духовете Борго.


Освен това Борго каза, че той притежава документи, с които сделката ще е сигурна и заради които фактически се е провалила сделката на предните желаещи - бизнесмените, които Франческо Салерно е представял. Димитър Христолов е дал и крити досега документи, които не е дал на предните желаещи да закупят клуба.


"Накрая искам да кажа, че първото което трябва да направим е да оправим всички финансови проблеми - да платим заплати, стари сметки. Не искам да се ангажирам с окончателни срокове - 7 или 10 дни, но сделка със сигурност ще има", каза накрая Борго.


Общи приказки говорят само Царете на боклука и един добър вълк :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Казуса » 19 ное 2009, 20:54

Интересно тези, документи, които Селския досега е криел, а сега изведнъж е извадил, защо не се назовават, какви са точно?
А пък жабарят свършил и малко тайна работа тук-таме из Пловдив.
Щял да поизчисти и някои финансови задължения.
Едни документи, една работа, едни заплати... няма по-общи приказки от такива, които се маскират като максимално конкретни :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот 8 » 19 ное 2009, 22:02

Казуса написа:А пък жабарят свършил и малко тайна работа тук-таме из Пловдив.


Създавал е революционни комитети срещу Перушан и Ко? :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот vill_1 » 20 ное 2009, 00:02

Митю си доведе свои италианчета,за да спре напрежението върху себе си и да манипулира канарите и умело успява да ги заблуди.Лозунга на Пловдив все още е жив:Христолов 100 години в Ботев! :mrgreen:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот drvasko98 » 20 ное 2009, 09:08

Много не ми вдъхват доверие лицата на тези жабчета. Имат вид на квартални измамници. :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Delija » 20 ное 2009, 17:31

sasho_1989 написа:А ти прочете ли статията или просто си правиш вятър на устата :roll: Човекът защо свиква специална пресконференция - за да хвърли яснота по въпроса,както и го прави :qipad:


Саше, ти си нечовешки наивник, друг като тебе няма просто. #-o

Да ти припомням ли камарата подобни лайняни статии, по които точиш слюнки, а после ние ти се смеем???! Така и не се научи да мислиш трезво, затова и ще продължаваш да живееш в заблуди - а тоя четвъртък, а другия, а във вторник, или па до края на седмицата.....

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 21 ное 2009, 00:44

#-o Наивникът си ти, ако си мислиш че това е един театър - погледни само колко пари са изсипани за самолетни билети ,кръчми и заплати...а тира с новата екипировка ти ли го плати? :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Stinkata » 21 ное 2009, 09:54

Саше, самолетните билети с евтините компании достигат цена от 1 евро + летищните такси.... за 30-40 евро си първенец.
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Delija » 21 ное 2009, 19:00

Саше, не знам дали аз съм наивникът, но на теб ти се смеят всички заради веселяшките глупости, които пишеш нон-стоп. И най-лошото е, че продължаваш да вярваш, че нещо се случва. Уникален наивитет......


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron