Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Vik0 » 12 дек 2009, 11:04

8 написа:
И стига с тва Левски бил отборът най-близо до властта.Стига си ръсил един и същи простотии,дай доказателства.


А кой друг отбор е? Посочи един по твой избор и веднага му правим сравнение с благоденствията на Левски.

Лично според мен и Левски,и ЦСКА,и Литекс,че и Локо (Сф) и Черно море са горе-долу еднакво близо до властта.Сравнявай каквото искаш,аз благоденствия за Левски през последните 2 години не съм видял.
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Delija » 12 дек 2009, 12:35

Значи си тотален кон с капаци.

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Vik0 » 12 дек 2009, 13:06

Коне с капаци сте вие,толкова ли не можете да признаете,че отборът ви Е бил подкрепян от властта?Аз си казвам,че има периоди,в които Левски е бил,а съм кон с капаци? :qipag: Смешници
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот 8 » 12 дек 2009, 14:05

толкова ли не можете да признаете,че отборът ви Е бил подкрепян от властта?


Можеш ли да изкараш един аргумент в подкрепа на тъпото си твърдение?
Общото мнение на цесекарите е, че отбора преди 89 година наистина е бил подкрепян.

Следват обаче няколко въпроса. А вие? Толкова ли не можете да си признаете, че сте били подкрепяни, при това и преди и след 89 година? Втори въпрос :arrow: Защо на всичкото отгоре, освен че не си признавате, твърдите и обратното, а именно че сте репресирани :shock: ?

Аз обаче, за разлика от теб, не си измислям и вие нито си признавате близостта (защото не искате да сте били повече галени от ЦСКА и затова или след 89 се отрича или пак познатото "и ние като всички останали"), нито пък е измислица, че левскарската общност се има за репресирана вместо за подкрепяна от властта.

Така че моля те спри. Вашето е секта. В момента не съм се наел да те оборвам, че не сте репресирани и прочието глупости там сред вас, но поне не твърди нещо за нас, което не е вярно. Освен, че сте долни лъжци за вас ти лъжеш и за нас. Цесекарите не се държат като безумци и да твърдят сектантски, че преди 89 година не са се облажили от властта.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот 8 » 12 дек 2009, 14:07

аз благоденствия за Левски през последните 2 години не съм видял.


Една мой човек. Последните ви скандални мачове бяха есента на миналата година с Локо Пд и Черно Море.
Ако си цесекар бъди докрай!


Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот 8 » 13 дек 2009, 00:30

В стаятията пише:

Историческата сделка за Ботев отново зацикли.

...но аз съм убеден, че ще е така до следващия четвъртък, когато Ботев отново ще бъде продаван :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот Delija » 13 дек 2009, 11:51

На Саше-то май нещо му се изпари ентусиазма по темата. :qipag: :qipag: :qipag: А как се пънеше в началото?!! :qipag: :qipag: Същото както миналата година по това време - Ирен Кръстева, холдинги-молдинги, ЕКТ, треперете шопи..... :qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 14 дек 2009, 13:09

300 000 евро кеш искал Христолов от италианците

Димитър Христолов е поискал от италианските бизнесмени 300 000 евро кеш за сделката за Ботев Пловдив, твърди в. "24 часа", позовавайки се на запознати с преговорите между двете страни. Лансираната сделка с инвестиционния фонд от Апенините все още не е финализирана. Освен въпросната сума в брой Христолов чакал и банкови гаранции от страна на купувача. Според запознати те са свързани със заложените от крумовския бизнесмен имоти, благодарение на които отборът е получил лиценз за настоящото първенство. Публична тайна е, че канарчетата дължат над 2 млн. лева на НАП и други държавни институции. Днес изтича ултимативният срок от БФС към клуба за издължаване на 47 000 лева за стари глоби.
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Ексклузивно: Христолов продаде Ботев (Пд) на италианци

Мнениеот sasho_1989 » 14 дек 2009, 13:21

Чек са :arrow:
Публична тайна е, че канарчетата дължат над 2 млн. лева на НАП и други държавни институции.

То не че и вие не дължите толкова де :qipap:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 127 госта

cron